Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  GKS Nyíregyháza/A - Ziccer Tigrisek2015.01.24 - 09:00szombat38 - 81
  Ziccer Tigrisek - LPS Bihorul Oradea I.2015.01.24 - 10:15szombat79 - 39
  LPS Bihorul Oradea I. - GKS Nyíregyháza/A2015.01.24 - 11:30szombat59 - 56
"B" csoport - Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium
  Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák2015.01.25 - 09:00vasárnap 
  Ziccer Fehértigrisek - Zsákoló Zsiráfok2015.01.25 - 10:15vasárnap 
  Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák - Ziccer Fehértigrisek2015.01.25 - 11:30vasárnap 
"C" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Hajdúböszörményi TE - LPS Bihorul Oradea II. 2015.01.24 - 09:00szombat32 - 59
  LPS Bihorul Oradea II. - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2015.01.24 - 10:15szombat70 - 23
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Hajdúböszörményi TE2015.01.24 - 11:30szombat25 - 64
"D" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák - GKS Nyíregyháza/B2015.01.25 - 15:00vasárnap 
  GKS Nyíregyháza/B - GKS Nyíregyháza/C2015.01.25 - 16:15vasárnap 
  GKS Nyíregyháza/C - Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák2015.01.25 - 17:30vasárnap 
"E" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  GKS Nyíregyháza/D - CS Crisul Oradea2015.01.30 - 15:00péntek 
   - 2015.01.30 - 16:00péntek 
   - 2015.01.30 - 17:00péntek 
"F" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Zsákoló Zsiráfbébik - 2015.01.23 - 16:00péntek45 - 23
  NYKS Zsiráfok - Derecske2015.01.23 - 16:00péntek17 - 35
   - NYKS Zsiráfok2015.01.23 - 17:15péntek46 - 10
  Zsákoló Zsiráfbébik - Derecske2015.01.23 - 17:15péntek60 - 17
"E" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  Hajdúhadház I. - Hajdúhadház II.0.. - 0: 

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Felsőzsolca, Rendezvények Háza
  Szerencs VSE I. - ÉLKSK Miskolc2015.01.25 - 09:30vasárnap62 - 40
  FVSC-Vadmacskák - Szerencs VSE I.2015.01.25 - 11:00vasárnap69 - 72
  ÉLKSK Miskolc - FVSC-Vadmacskák2015.01.25 - 12:30vasárnap35 - 31
"B" csoport - Miskolc, Egyetemi körcsarnok
  MEAFC Szürke Farkasok - Tiszaújvárosi Phoenix KK2015.01.24 - 09:30szombat61 - 46
  Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Szürke Farkasok2015.01.24 - 11:00szombat33 - 62
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok2015.01.24 - 12:30szombat59 - 37
"C" csoport - Miskolc, Diósgyőri Református Iskola
  Beszterce KK - ÉLKSK Sátoraljaújhely 2015.01.24 - 12:30szombat58 - 29
  ÉLKSK Ózd - Beszterce KK2015.01.24 - 13:45szombat17 - 78
  ÉLKSK Sátoraljaújhely - ÉLKSK Ózd 2015.01.24 - 15:00szombat41 - 27
"D" csoport - Miskolc, Egyetemi körcsarnok
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - MEAFC Basket Bulls2015.01.24 - 14:00szombat0 - 2
  ÉLKSK Tiszaújváros - Salgótarjáni KI Fekete Sasok2015.01.24 - 15:30szombat2 - 0
  MEAFC Basket Bulls - ÉLKSK Tiszaújváros 2015.01.24 - 17:00szombat21 - 28
"E" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  Szerencsi VSE II. - Mezőcsát DSE2015.01.25 - 14:30vasárnap44 - 19
  Fürge Gyíkok DSE - Szerencsi VSE II.2015.01.25 - 15:45vasárnap13 - 62
  Mezőcsát DSE - Fürge Gyíkok DSE2015.01.25 - 17:00vasárnap50 - 20
"F" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  ÉLKSK Szikszó - Mátra UKK Gyöngyös2015.01.25 - 09:30vasárnap59 - 26
  ÉLKSK Sárospatak - ÉLKSK Mezőcsát2015.01.25 - 10:45vasárnap35 - 18
  Mátra UKK Gyöngyös - ÉLKSK Mezőcsát2015.01.25 - 12:00vasárnap19 - 53
  ÉLKSK Szikszó - ÉLKSK Sárospatak 2015.01.25 - 13:15vasárnap39 - 37

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szolnok, Széchenyi körúti Ált. Isk.
  SZECSKA Sáskák - Szolnoki Kismanók2015.01.23 - 13:00péntek51 - 32
  SZECSKA Sáskák - SZEDEÁK Sasok2015.01.23 - 14:15péntek53 - 69
  SZEDEÁK Sasok - Szolnoki Kismanók2015.01.23 - 15:30péntek68 - 15
"B" csoport - Karcag, Városi Sportcsarnok
  Karcagi Oroszlánkölykök - SZECSKA Szöcskék2015.01.25 - 09:00vasárnap86 - 22
  SZECSKA Szöcskék - Békési Heppes Szöcskék2015.01.25 - 10:30vasárnap47 - 67
  Békési Heppes Szöcskék - Karcagi Oroszlánkölykök2015.01.25 - 12:00vasárnap34 - 92
"C" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Sólymok - Kisújszállás SE2015.01.25 - 13:00vasárnap52 - 27
  Kisújszállás SE - Viharsarki Farkasok2015.01.25 - 14:30vasárnap17 - 42
  Viharsarki Farkasok - Vásárhelyi Sólymok2015.01.25 - 16:00vasárnap54 - 48
"D" csoport - Mezőberény, Mezőberényi Ált. Isk.
  Mezőberényi KK - Mezőtúri Református DSE2015.01.24 - 09:00szombat75 - 57
  Mezőtúri Református DSE - Szeged KE/A2015.01.24 - 10:30szombat90 - 8
  Szeged KE/A - Mezőberényi KK2015.01.24 - 12:00szombat19 - 92
"E" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Domaszék2015.01.24 - 08:00szombat80 - 22
  SZEDEÁK Domaszék - Vásárhelyi Ugrómókusok2015.01.24 - 09:30szombat31 - 49
  Vásárhelyi Ugrómókusok - SZEDEÁK Dózsa2015.01.24 - 11:00szombat18 - 59
"F" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Kobrák - SZEDEÁK Alsóváros2015.01.24 - 13:00szombat110 - 13
  SZEDEÁK Alsóváros - Szögedi Harcsák2015.01.24 - 14:30szombat20 - 88
  Szögedi Harcsák - Vásárhelyi Kobrák2015.01.24 - 16:00szombat60 - 59
"G" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Turbócsigák - Vásárhelyi Vizslák2015.01.25 - 08:30vasárnap48 - 16
  Vásárhelyi Vizslák - Karcagi SE Pusztai Rókák2015.01.25 - 10:00vasárnap39 - 34
  Karcagi SE Pusztai Rókák - Vásárhelyi Turbócsigák2015.01.25 - 11:30vasárnap32 - 39
"H" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  Szeged KE/C - SZEDEÁK JuGyu2015.01.24 - 08:00szombat40 - 23
  SZEDEÁK JuGyu - Szeged KE/B2015.01.24 - 09:30szombat41 - 24
  Szeged KE/B - Szeged KE/C2015.01.24 - 11:00szombat41 - 65
"I" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  Szatymazi Törpeharcsák - SZEDEÁK Karolina2015.01.24 - 09:00szombat2 - 0
  SZEDEÁK Karolina - Vásárhelyi Kishódok2015.01.24 - 10:30szombat0 - 2
  Vásárhelyi Kishódok - Szatymazi Törpeharcsák2015.01.24 - 11:00szombat30 - 59
"J" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Csikók - SZEDEÁK Kisdózsa2015.01.24 - 12:30szombat42 - 21
  SZEDEÁK Kisdózsa - Gyulai Vidrák/A2015.01.24 - 14:00szombat24 - 42
  Gyulai Vidrák/A - SZEDEÁK Csikók2015.01.24 - 15:30szombat31 - 24
"K" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  Szeged KE/E - Szeged KE/D2015.01.25 - 08:00vasárnap34 - 32
  Rókusi Törpeharcsák - Szeberényi DSE2015.01.25 - 09:30vasárnap62 - 6
  Szeged KE/D - Szeberényi DSE2015.01.25 - 11:15vasárnap47 - 14
  Szeged KE/E - Rókusi Törpeharcsák2015.01.25 - 12:45vasárnap17 - 56

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Sopron, Belvárosi Sportcsarnok
  OSE Simbák - Soproni Tigrisek2015.01.25 - 10:00vasárnap48 - 42
  Soproni Bivalyok - OSE Simbák2015.01.25 - 11:00vasárnap107 - 54
  Soproni Tigrisek - Soproni Bivalyok2015.01.25 - 12:00vasárnap59 - 74
"B" csoport - Sopron, MKB Aréna
  Csípős Darazsak - Deák Téri Elefántok2015.01.24 - 09:00szombat56 - 33
  SZKA Győri KC Vizslák - Csípős Darazsak2015.01.24 - 10:15szombat34 - 91
  Deák Téri Elefántok - SZKA Győri KC Vizslák2015.01.24 - 11:30szombat67 - 40
"C" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  Nádor Tigrisek - Feketés Darazsak2015.01.24 - 09:00szombat0 - 2
  Soproni Hunyadis Párducok - Nádor Tigrisek2015.01.24 - 10:00szombat2 - 0
  Feketés Darazsak - Soproni Hunyadis Párducok2015.01.24 - 11:00szombat0 - 2
"D" csoport - Sopron, MKB Aréna
  SZKA Győri KC Hangyák - Szorgos Méhek2015.01.24 - 12:45szombat0 - 2
  Soproni Tigrisek - Orsolya - SZKA Győri KC Hangyák2015.01.24 - 14:00szombat2 - 0
  Szorgos Méhek - Soproni Tigrisek - Orsolya2015.01.24 - 15:15szombat20 - 44
"E" csoport - Tata, Eötvös József Gimn.
  Soproni Gárdonyis Zsiráfok - OSE Oroszlánfókák2015.01.24 - 11:00szombat34 - 43
  Tatai Hangyácskák - Soproni Gárdonyis Zsiráfok2015.01.24 - 12:00szombat14 - 35
  OSE Oroszlánfókák - Tatai Hangyácskák2015.01.24 - 13:00szombat52 - 25
"F" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Tatabánya KC - SZKA Győri KC Kenguruk2015.01.25 - 09:00vasárnap0 - 20
  SZKA Győri KC Lovagok - Tatabánya KC2015.01.25 - 10:00vasárnap20 - 0
  SZKA Győri KC Kenguruk - SZKA Győri KC Lovagok2015.01.25 - 11:00vasárnap56 - 21
"G" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  Mórás Cápák - Villámló Kovácsok2015.01.24 - 12:00szombat0 - 2
  Tatai Mókusok - MTE 19042015.01.24 - 13:00szombat0 - 2
  Mórás Cápák - Tatai Mókusok2015.01.24 - 14:00szombat 
  Villámló Kovácsok - MTE 19042015.01.24 - 15:00szombat7 - 39

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szombathely, Bercsényi M. Ált. Isk.
  Ifjú Sólymok - Kékfehér Kenguruk2015.01.24 - 10:00szombat59 - 54
  Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok2015.01.24 - 11:10szombat64 - 76
  Kékfehér Kenguruk - Körmendi Törpördögök/A2015.01.24 - 12:20szombat61 - 79
"B" csoport - Nagykanizsa, Thúry György SZKI
  Zala Volán TE - Kalózok2015.01.25 - 09:00vasárnap48 - 37
  Kanizsai Mókusok/A - Tapolcai VSE/A2015.01.25 - 10:10vasárnap74 - 18
  Kalózok - Tapolcai VSE/A2015.01.25 - 11:20vasárnap47 - 19
  Zala Volán TE - Kanizsai Mókusok/A2015.01.25 - 12:30vasárnap22 - 53
"C" csoport - Nagykanizsa, Thúry György SZKI
  Tapolcai VSE/B - Zalakarosi Fókák2015.01.25 - 13:40vasárnap36 - 23
  Sportiskolás Törpillák - Kanizsai Mókusok/B2015.01.25 - 14:50vasárnap64 - 11
  Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B2015.01.25 - 16:00vasárnap62 - 10
  Tapolcai VSE/B - Sportiskolás Törpillák2015.01.25 - 17:10vasárnap28 - 30

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Pécs és Dombóvár
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2015.01.19 - 18:15hétfő29 - 74
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dombóvári KS 2015.01.22 - 17:00csütörtök62 - 72
  Dombóvári KS - PVSK-Panthers/A2015.01.25 - 10:00vasárnap81 - 31
"B" csoport - Pécs, TÁSI
  Kosárlabda Akadémia Pécs L1 - PVSK Kisgőzösök2015.01.18 - 09:00vasárnap36 - 75
  PVSK Kisgőzösök - Szekszárdi Törpördögök GYKSE2015.01.18 - 10:30vasárnap56 - 51
  Szekszárdi Törpördögök GYKSE - Kosárlabda Akadémia Pécs L12015.01.18 - 12:00vasárnap41 - 55
"C" csoport - Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola
  Szekszárdi Fürge Rókák - KASI Delfinek/A2015.01.24 - 09:00szombat62 - 39
  KASI Delfinek/A - Marcali Szürke Farkasok/A2015.01.24 - 10:30szombat56 - 34
  Marcali Szürke Farkasok/A - Szekszárdi Fürge Rókák2015.01.24 - 12:00szombat14 - 69
"D" csoport - Pécs
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs F12015.01.16 - 15:15péntek55 - 38
  KASI Delfinek/B - PVSK-Panthers/B2015.01.24 - 13:30szombat43 - 50
  Kosárlabda Akadémia Pécs F1 - KASI Delfinek/B2015.01.24 - 15:00szombat62 - 18
"E" csoport - Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola
  Szekszárdi Ördögök GYKSE - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny2015.01.17 - 09:00szombat39 - 33
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny - Gyakorlós Törpék2015.01.17 - 10:30szombat30 - 38
  Gyakorlós Törpék - Szekszárdi Ördögök GYKSE2015.01.17 - 12:00szombat28 - 36
"F" csoport - Pécs, TÁSI
  PVSK Gepárdok - Kosárlabda Akadémia Pécs F22015.01.24 - 09:00szombat40 - 39
  Kosárlabda Akadémia Pécs F2 - Tamási Dámocskák2015.01.24 - 10:30szombat 
  Tamási Dámocskák - PVSK Gepárdok2015.01.24 - 12:00szombat 
"G" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  PVSK Pandák - Kosárlabda Akadémia Pécs L22015.01.18 - 13:30vasárnap40 - 20
  Kosárlabda Akadémia Pécs L2 - KAP-Belvárosi/I.Gyakorló2015.01.18 - 15:00vasárnap15 - 52
  KAP-Belvárosi/I.Gyakorló - PVSK Pandák2015.01.18 - 16:30vasárnap48 - 23
"H" csoport - Pécs, TÁSI
  Marcali Szürkefarkasok/B - Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár2015.01.18 - 13:30vasárnap20 - 29
  KAP-Bánki/Miroslav - Marcali Szürkefarkasok/B2015.01.18 - 15:00vasárnap39 - 22
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár - KAP-Bánki/Miroslav2015.01.18 - 16:30vasárnap24 - 32
"I" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Református/ANK - PINKK-Komló Sport2015.01.17 - 13:30szombat37 - 31
  PINKK-Komló Sport - KAP-Csokonai/Pellérd2015.01.17 - 15:00szombat31 - 28
  KAP-Csokonai/Pellérd - KAP-Református/ANK2015.01.17 - 16:30szombat18 - 53
"J" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Jókai/Köztér - Dombóvári KS/B2015.01.17 - 09:00szombat29 - 33
  KAP-Koch/Deák - KAP-Jókai/Köztér2015.01.17 - 10:30szombat45 - 40
  Dombóvári KS/B - KAP-Koch/Deák2015.01.17 - 12:00szombat27 - 42

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Kecskeméti KA 1. - Bajai Bácska FKE2015.01.18 - 10:00vasárnap53 - 35
  JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA 1.2015.01.18 - 11:15vasárnap38 - 51
  Bajai Bácska FKE - JKSE Kosársuli2015.01.18 - 12:30vasárnap39 - 30
"B" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Pityke Párducok - Kecskeméti KA 2.2015.01.17 - 12:45szombat19 - 92
  Bajai NKK - Pityke Párducok2015.01.17 - 14:00szombat51 - 45
  Kecskeméti KA 2. - Bajai NKK2015.01.17 - 15:15szombat68 - 50
"C" csoport - Kecskemét, Mathiász János Általános Iskola Katonatelep
  CEKK - Jövő Bajnokai Kenguruk2015.01.17 - 09:00szombat0 - 2
  Kecskeméti KA 3. - CEKK2015.01.17 - 10:15szombat2 - 0
  Jövő Bajnokai Kenguruk - Kecskeméti KA 3.2015.01.17 - 11:30szombat46 - 53
"D" csoport - Kecskemét, Móra Ferenc Ált. Isk.
  KKA Mózi - Miklósi Aprókák2015.01.18 - 09:00vasárnap33 - 37
  Gyaxi DSE - KKA Mózi2015.01.18 - 10:15vasárnap49 - 38
  Miklósi Aprókák - Gyaxi DSE2015.01.18 - 11:30vasárnap46 - 43
"E" csoport -
  KKA Ézi - Hernád SE2015.01.17 - 09:00szombat43 - 39
  Félegyházi TSI/A - KKA Ézi2015.01.17 - 10:15szombat31 - 59
  Hernád SE - Félegyházi TSI/A2015.01.17 - 11:30szombat50 - 24
"F" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Baja MNAMK Rakétái - Kecskeméti KC2015.01.17 - 10:00szombat73 - 20
  Kecskeméti KA 4. - Baja MNAMK Rakétái2015.01.17 - 11:15szombat52 - 42
  Kecskeméti KC - Kecskeméti KA 4.2015.01.17 - 12:30szombat21 - 57
"G" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  Nagykőrösi Sólymok - Félegyházi TSI/B2015.01.17 - 12:45szombat104 - 8
  KECEL - Nagykőrösi Sólymok2015.01.17 - 14:00szombat13 - 61
  Félegyházi TSI/B - KECEL2015.01.17 - 15:15szombat21 - 32

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Ugrómókusok - DKKA Ördögök2015.01.17 - 10:00szombat121 - 19
  DKKA Ördögök - Veszprémi UKE2015.01.17 - 11:15szombat40 - 41
  Veszprémi UKE - DKKA Ugrómókusok2015.01.17 - 12:30szombat18 - 86
"B" csoport - Székesfehérvár, Vodafone Sportcentrum
  DKKA Tigrisek - DKKA Gepárdok2015.01.10 - 13:15szombat55 - 29
  DKKA Gepárdok - Atomerőmű SE2015.01.10 - 14:30szombat38 - 34
  Atomerőmű SE - DKKA Tigrisek2015.01.10 - 15:45szombat30 - 73
"C" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Kenguruk - DKKA Vadmacskák2015.01.18 - 10:00vasárnap40 - 20
  DKKA Vadmacskák - Siófoki KS2015.01.18 - 11:15vasárnap32 - 28
  Siófoki KS - DKKA Kenguruk2015.01.18 - 12:30vasárnap25 - 39
"D" csoport - Dunaújváros, Széchenyi I. Gimn.
  DKKA Csigák - Dunaújvárosi Sárkányok/A2015.01.18 - 14:00vasárnap26 - 49
  Atomcsajok - DKKA Csigák2015.01.18 - 15:15vasárnap43 - 47
  Dunaújvárosi Sárkányok/A - Atomcsajok2015.01.18 - 16:30vasárnap47 - 30
"E" csoport - Balatonkenese, Rády József Sportcsarnok
  Fűzfői AK - DKKA Nyuszik2015.01.18 - 10:00vasárnap55 - 20
  DKKA Nyuszik - DKKA Vezérek2015.01.18 - 11:15vasárnap19 - 20
  DKKA Vezérek - Fűzfői AK2015.01.18 - 12:30vasárnap21 - 36
"F" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Párducok - DKKA Rókák2015.01.17 - 14:00szombat22 - 20
  DKKA Rókák - Dunaújvárosi Sárkányok/B2015.01.17 - 15:15szombat48 - 12
  Dunaújvárosi Sárkányok/B - DKKA Párducok2015.01.17 - 16:30szombat23 - 59

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Óbudai Kaszások - MAFC Heisler2015.01.24 - 16:00szombat84 - 41
  Fürge Vasas - Óbudai Kaszások2015.01.24 - 17:15szombat58 - 52
  MAFC Heisler - Fürge Vasas2015.01.24 - 18:30szombat32 - 56
"B" csoport - Budapest, Zsiros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Amazonok2015.01.25 - 12:45vasárnap74 - 32
  Csata Garfield - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2015.01.25 - 14:00vasárnap42 - 51
  Vasas Amazonok - Csata Garfield2015.01.25 - 15:15vasárnap41 - 60
"C" csoport - Budapest, Törekvés Sporttelep
  Honvéd Sólymok - Török Sasfiókák2015.01.24 - 16:00szombat44 - 55
  BLF Kenguruk - Honvéd Sólymok2015.01.24 - 17:15szombat51 - 70
  Török Sasfiókák - BLF Kenguruk2015.01.24 - 18:30szombat65 - 38
"D" csoport - Budapest, Törekvés Sporttelep
  Vasas Gepárdok - TFSE Vizslák2015.01.24 - 09:45szombat40 - 56
  Herman Pókok - Vasas Gepárdok2015.01.24 - 11:00szombat56 - 33
  TFSE Vizslák - Herman Pókok2015.01.24 - 12:15szombat32 - 40
"E" csoport - Budapest, Tejút u.
  Kaszás Girls - MAFC Mokos2015.01.24 - 16:00szombat39 - 45
  Kéksárga Zsiráfok - Kaszás Girls2015.01.24 - 17:15szombat29 - 63
  MAFC Mokos - Kéksárga Zsiráfok2015.01.24 - 18:30szombat79 - 37
"F" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Csata Dunakeszi - Megyeri Tigrisek KK2015.01.24 - 08:30szombat50 - 34
  Malév Kobrák - Csata Dunakeszi2015.01.24 - 09:45szombat49 - 48
  Megyeri Tigrisek KK - Malév Kobrák2015.01.24 - 11:00szombat47 - 45
"G" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  KKS-Boys - Kéksárga Okapik2015.01.25 - 09:00vasárnap38 - 54
  Kéksárga Okapik - ELITE Rínók2015.01.25 - 10:15vasárnap52 - 25
  ELITE Rínók - KKS-Boys2015.01.25 - 11:30vasárnap18 - 40
"H" csoport - Budapest, Tejút u.
  JKC-FKE/A - BKGDSE2015.01.25 - 09:15vasárnap26 - 20
  BKGDSE - Radobasket 2015.01.25 - 10:30vasárnap22 - 58
  Radobasket - JKC-FKE/A2015.01.25 - 11:45vasárnap49 - 28
"I" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  Gödi Sasok - ZSAKba Macskák2015.01.24 - 08:30szombat26 - 38
  BEAC Kisvizslák - Gödi Sasok2015.01.24 - 09:45szombat39 - 18
  ZSAKba Macskák - BEAC Kisvizslák2015.01.24 - 11:00szombat32 - 52
"J" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  Herceghalmi Tigrisek - Vasas Bolhák2015.01.24 - 12:15szombat37 - 44
  Zuglói Sasok - Herceghalmi Tigrisek2015.01.24 - 13:30szombat40 - 30
  Vasas Bolhák - Zuglói Sasok2015.01.24 - 14:45szombat29 - 37
"K" csoport - Budapest, Tejút u.
  Budafoki Kölyök Békák - BEAC Farkasrét2015.01.24 - 12:15szombat0 - 2
  MTK Budapest - Budafoki Kölyök Békák2015.01.24 - 13:30szombat0 - 2
  BEAC Farkasrét - MTK Budapest2015.01.24 - 14:45szombat2 - 0
"L" csoport - Budapest, Törekvés Sporttelep
  Törekvés Törpillák - Óbudai Reménységek2015.01.25 - 08:30vasárnap26 - 70
  Móra Harcosok - Törekvés Törpillák2015.01.25 - 09:45vasárnap44 - 19
  Óbudai Reménységek - Móra Harcosok2015.01.25 - 11:00vasárnap43 - 49
"M" csoport - Budapest, Törekvés Sporttelep
  ELITE Elefántok - PAFC Mennydörgők2015.01.25 - 12:15vasárnap32 - 29
  Zsíros Akadémia Kőbánya/P - ELITE Elefántok2015.01.25 - 13:30vasárnap46 - 14
  PAFC Mennydörgők - Zsíros Akadémia Kőbánya/P2015.01.25 - 14:45vasárnap31 - 41
"N" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  Gödöllői SK - MAFC Gabányi2015.01.25 - 12:45vasárnap2 - 0
  HSE - Gödöllői SK2015.01.25 - 14:00vasárnap2 - 0
  MAFC Gabányi - HSE2015.01.25 - 15:15vasárnap51 - 7
"O" csoport - Budapest, Tejút u.
  Grosics Kisvizslák - BLF Bolhák2015.01.24 - 09:45szombat53 - 35
  BLF Bolhák - Grosics Kisvizslák2015.01.24 - 11:00szombat55 - 51
"P" csoport - Budapest, Törekvés Sporttelep
  Törekvés Törpicúrok - Ziccer Bocsok2015.01.25 - 16:00vasárnap59 - 22
  Radobasket Bicske - Törekvés Törpicúrok2015.01.25 - 17:15vasárnap40 - 43
  Ziccer Bocsok - Radobasket Bicske2015.01.25 - 18:30vasárnap24 - 59
"Q" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Budafoki Kölyök Bolhák - Tigrismanók2015.01.24 - 12:15szombat26 - 19
  Megyeri Tigriskölykök - Budafoki Kölyök Bolhák2015.01.24 - 13:30szombat45 - 21
  Tigrismanók - Megyeri Tigriskölykök2015.01.24 - 14:45szombat30 - 24
"R" csoport - Budapest, Törekvés Sporttelep
  Ziccer Kistigrisek - KKS-Girls2015.01.24 - 13:30szombat2 - 0
  KKS-Girls - Ziccer Kistigrisek2015.01.24 - 14:45szombat0 - 2
"S" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  Megyeri Tigrislányok - SZSE2015.01.24 - 16:00szombat2 - 0
  SZSE - Megyeri Tigrislányok2015.01.24 - 17:15szombat0 - 2

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok