Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2016.12.10 - 09:00szombat47 - 64
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - A.S. Baschet Star Oradea I.2016.12.10 - 10:15szombat55 - 32
  A.S. Baschet Star Oradea I. - Ziccer Tigrisek2016.12.10 - 11:30szombat45 - 61
"B" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Fehértigrisek - A.S. Baschet Star Oradea II.2016.12.10 - 12:45szombat42 - 23
  A.S. Baschet Star Oradea II. - Nyíregyházi Sportcentrum KA2016.12.10 - 14:00szombat36 - 45
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Ziccer Fehértigrisek2016.12.10 - 15:15szombat53 - 36
"C" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  NYKK Eötvös - Zsákoló Zsiráfok2016.12.11 - 09:00vasárnap57 - 38
  A.S. Baschet Star Oradea III. - NYKK Eötvös2016.12.11 - 10:15vasárnap60 - 24
  Zsákoló Zsiráfok - A.S. Baschet Star Oradea III.2016.12.11 - 11:30vasárnap29 - 71
"D" csoport - Terem
()
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - DIFE Sasfiókák2016.12.11 - 09:00vasárnap40 - 61
  Hajdúhadházi KK - Hajdúböszörményi TE2016.12.11 - 10:15vasárnap102 - 4
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Hajdúböszörményi TE2016.12.11 - 11:30vasárnap94 - 2
  DIFE Sasfiókák - Hajdúhadházi KK2016.12.11 - 12:45vasárnap75 - 24

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  MEAFC Basket Bulls - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.12.10 - 10:00szombat57 - 37
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - MEAFC Basket Bulls2016.12.10 - 11:15szombat51 - 52
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2016.12.10 - 12:30szombat37 - 41
"B" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  MVSI Vadmacskák - Szerencsi Darazsak2016.12.10 - 10:00szombat24 - 52
  Egri Kék Oroszlánok - MVSI Vadmacskák2016.12.10 - 11:15szombat72 - 46
  Szerencsi Darazsak - Egri Kék Oroszlánok2016.12.10 - 12:30szombat59 - 54
"C" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Salgótarjáni KI2016.12.11 - 10:00vasárnap41 - 53
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2016.12.11 - 11:15vasárnap30 - 25
  Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2016.12.11 - 12:30vasárnap51 - 50
"D" csoport - Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
  MEAFC Csibészek - Fürge Gyík DSE2016.12.11 - 10:00vasárnap2 - 0
  DVTK-ÉLKSK Ózd - MEAFC Csibészek2016.12.11 - 11:15vasárnap11 - 65
  Fürge Gyík DSE - DVTK-ÉLKSK Ózd 2016.12.11 - 12:30vasárnap0 - 2
"E" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Zemplén2016.12.11 - 10:00vasárnap14 - 61
  Sláger Kazincbarcika KSE - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2016.12.11 - 11:15vasárnap0 - 2
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Sláger Kazincbarcika KSE2016.12.11 - 13:00vasárnap2 - 0
"F" csoport - Vak Bottyán SZKI.
(3200 Gyöngyös Thán Károly u. 11)
  Beszterce KK - Gyöngyös SI2016.12.11 - 10:00vasárnap19 - 93
  MEAFC Szürke Farkasok - Beszterce KK2016.12.11 - 11:30vasárnap66 - 29
  Gyöngyös SI - MEAFC Szürke Farkasok2016.12.11 - 13:00vasárnap57 - 18
"G" csoport - Vasvár Úti Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár út 37/a.)
  Salgó Basket - Szerencsi VSE 2.2016.12.11 - 10:00vasárnap88 - 9
  Vörösmarty Mignonok - Beszterce KK Bolyky2016.12.11 - 11:15vasárnap47 - 18
  Szerencsi VSE 2. - Beszterce KK Bolyky2016.12.11 - 12:30vasárnap13 - 42
  Salgó Basket - Vörösmarty Mignonok2016.12.11 - 13:15vasárnap27 - 41

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Sasok - SZEDEÁK Dózsa2016.12.10 - 08:30szombat61 - 30
  SZEDEÁK Dózsa - Vásárhelyi Cápák2016.12.10 - 10:00szombat20 - 108
  Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Sasok2016.12.10 - 11:30szombat80 - 52
"B" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Szolnoki Sportcentrum - Békési Oroszlánok2016.12.11 - 10:00vasárnap33 - 77
  Békési Oroszlánok - SZEDEÁK Karolina2016.12.11 - 11:30vasárnap92 - 42
  SZEDEÁK Karolina - Szolnoki Sportcentrum2016.12.11 - 13:00vasárnap50 - 58
"C" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Alsóváros - Karcagi SE Farkasok2016.12.10 - 13:00szombat42 - 35
  Karcagi SE Farkasok - SZEDEÁK Aranysakálok2016.12.10 - 14:30szombat20 - 71
  SZEDEÁK Aranysakálok - SZEDEÁK Alsóváros2016.12.10 - 16:00szombat70 - 27
"D" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK/A - Mezőberényi KK2016.12.11 - 09:00vasárnap40 - 54
  Mezőberényi KK - Tiszai Kisvirágok2016.12.11 - 10:30vasárnap45 - 47
  Tiszai Kisvirágok - Békéscsabai KK/A2016.12.11 - 12:00vasárnap33 - 18
"E" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Tigrisek - SZEDEÁK JuGyu2016.12.11 - 12:15vasárnap31 - 14
  SZEDEÁK JuGyu - Vásárhelyi Villámok2016.12.11 - 13:30vasárnap21 - 25
  Vásárhelyi Villámok - Szeged KE - Tigrisek2016.12.11 - 14:45vasárnap23 - 29
"F" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Rózsaszín Párducok - Szeged KE - Tabán2016.12.11 - 08:30vasárnap19 - 35
  Szeged KE - Tabán - Gyulai Vidrák2016.12.11 - 09:45vasárnap22 - 27
  Gyulai Vidrák - Szeged KE - Rózsaszín Párducok2016.12.11 - 11:00vasárnap50 - 20
"G" csoport - Zöld Ház
(5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
  Tószegi Vadrózsák - SZEDEÁK Weöres2016.12.10 - 12:30szombat58 - 14
  SZEDEÁK Weöres - MP Sport Timisoara 2016.12.10 - 14:00szombat3 - 112
  MP Sport Timisoara - Tószegi Vadrózsák2016.12.10 - 15:30szombat98 - 12
"H" csoport - Móricz Zsigmond Református Kollégium
(5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
  Kisújszállási SE - Békési Heppes Szöcskék2016.12.11 - 10:00vasárnap29 - 19
  Békési Heppes Szöcskék - Vásárhelyi Farkasok2016.12.11 - 11:30vasárnap24 - 73
  Vásárhelyi Farkasok - Kisújszállási SE2016.12.11 - 13:00vasárnap38 - 24
"I" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Pingvinek - Vásárhelyi Pacsirták2016.12.10 - 09:05szombat8 - 94
  Vásárhelyi Pacsirták - Karcagi SE Oroszlánkölykök2016.12.10 - 10:15szombat65 - 15
  Karcagi SE Oroszlánkölykök - Szeged KE - Pingvinek2016.12.10 - 11:30szombat46 - 14
"J" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Kertvárosi Gepárdok - HSA Bombázók2016.12.10 - 08:30szombat63 - 37
  HSA Bombázók - Szeged KE - Alsóváros2016.12.10 - 10:00szombat45 - 69
  Szeged KE - Alsóváros - Kertvárosi Gepárdok2016.12.10 - 11:30szombat23 - 67
"K" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Rókák - SZEDEÁK Kisdózsa2016.12.10 - 13:00szombat10 - 41
  SZEDEÁK Kisdózsa - HSA Pumák2016.12.10 - 14:30szombat42 - 13
  HSA Pumák - Vásárhelyi Rókák2016.12.10 - 16:00szombat31 - 32

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Simbák2016.12.10 - 10:00szombat83 - 31
  OSE Simbák - Csípős Darazsak2016.12.10 - 11:15vasárnap62 - 78
  Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok2016.12.10 - 12:30vasárnap56 - 90
"B" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Sportiskolás Elefántok - Soproni Tigrisek2016.12.11 - 09:00vasárnap43 - 87
  Soproni Tigrisek - MTE 19042016.12.11 - 10:15vasárnap112 - 12
  MTE 1904 - Soproni Sportiskolás Elefántok2016.12.11 - 11:30vasárnap17 - 93
"C" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Győri KC Vizslák - Győri KC Hangyák2016.12.10 - 09:00szombat14 - 30
  Győri KC Hangyák - OSE Oroszlánfókák2016.12.10 - 10:00szombat31 - 52
  OSE Oroszlánfókák - Győri KC Vizslák2016.12.10 - 11:00szombat70 - 16
"D" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Tatai Hangyácskák - Soproni Sportiskolás Párducok2016.12.10 - 12:00szombat47 - 22
  Győri KC Lovagok - Tatai Hangyácskák2016.12.10 - 13:00szombat8 - 84
  Soproni Sportiskolás Párducok - Győri KC Lovagok2016.12.10 - 14:00szombat66 - 9
"E" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Feketés Darazsak - Szorgos Darazsak2016.12.11 - 12:45vasárnap5 - 86
  Soproni Tigrisek Deák tér - Feketés Darazsak2016.12.11 - 14:00vasárnap99 - 5
  Szorgos Darazsak - Soproni Tigrisek Deák tér2016.12.11 - 15:15vasárnap32 - 50
"F" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Villámló Kovácsok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2016.12.11 - 10:00vasárnap0 - 2
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Villámló Kovácsok2016.12.11 - 11:00vasárnap2 - 0
  Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Farkasok2016.12.11 - 12:00vasárnap67 - 12
"G" csoport - Győr Városi Egyetemi Csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Soproni Tigrisek Orsolya - Nádor Tigrisek2016.12.10 - 10:00szombat54 - 18
  Győri KC Kenguruk - Soproni Tigrisek Orsolya2016.12.10 - 11:00szombat0 - 2
  Nádor Tigrisek - Győri KC Kenguruk2016.12.10 - 12:00szombat2 - 0
"H" csoport - Győr Városi Egyetemi Csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Mezőörsi Oroszlánok - Gárdonyis Darazsak2016.12.10 - 13:00szombat9 - 26
  Prohászkás Csibék - Mezőörsi Oroszlánok2016.12.10 - 14:00szombat16 - 23
  Gárdonyis Darazsak - Prohászkás Csibék2016.12.10 - 15:00szombat31 - 8

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Sárkányok - Körmendi Törpördögök/A2016.12.11 - 09:30vasárnap32 - 67
  Körmendi Törpördögök/A - ZTE KK2016.12.11 - 10:40vasárnap39 - 85
  ZTE KK - Tapolcai Sárkányok2016.12.11 - 11:50vasárnap89 - 34
"B" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  Ifjú Sólymok - Sportiskolás Törpillák2016.12.11 - 10:00vasárnap2 - 0
  Kanizsai Mókusok - Ifjú Sólymok2016.12.11 - 11:10vasárnap32 - 106
  Sportiskolás Törpillák - Kanizsai Mókusok2016.12.11 - 12:20vasárnap0 - 2
"C" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  Paragváris Sólymok - Egerszegi Zsebibabák2016.12.11 - 13:45vasárnap51 - 28
  Körmendi Törpördögök/B - Paragváris Sólymok2016.12.11 - 14:55vasárnap65 - 46
  Egerszegi Zsebibabák - Körmendi Törpördögök/B2016.12.11 - 16:05vasárnap36 - 71
"D" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Kalózok - Ricsilla Sport2016.12.11 - 13:00vasárnap16 - 48
  Tapolcai Gazellák - Kalózok2016.12.11 - 14:10vasárnap56 - 46
  Ricsilla Sport - Tapolcai Gazellák2016.12.11 - 15:20vasárnap63 - 33
"E" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  Móra Ferenc Ált. Isk. - Ajka2016.12.18 - 10:00vasárnap24 - 69
  Harcos Sólymok - Móra Ferenc Ált. Isk.2016.12.18 - 11:10vasárnap47 - 20
  Ajka - Harcos Sólymok2016.12.18 - 12:20vasárnap38 - 44

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KASI/A2016.12.11 - 09:00vasárnap53 - 35
  KASI/A - PVSK-Panthers/A2016.12.11 - 10:30vasárnap48 - 58
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2016.12.11 - 12:00vasárnap42 - 63
"B" csoport - Dienes Valéria Általános Iskola
(7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
  GYKSE Szekszárd/A - Szekszárdi Fürge Nyuszik2016.12.10 - 09:00szombat55 - 54
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - Pécsi VSK Zebrák2016.12.10 - 10:30szombat51 - 49
  Pécsi VSK Zebrák - GYKSE Szekszárd/A2016.12.10 - 12:00szombat44 - 31
"C" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Dombóvári KS - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2016.12.10 - 13:30szombat69 - 22
  Kozármisleny SE - Dombóvári KS 2016.12.10 - 15:00szombat44 - 58
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Kozármisleny SE2016.12.10 - 16:30szombat20 - 70
"D" csoport - Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
(7632 Pécs Aidinger J. utca 41.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Pécsi VSK Turbó Egerek2016.12.10 - 09:00szombat54 - 58
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány2016.12.10 - 10:30szombat66 - 51
  Pécsi VSK Turbó Egerek - PVSK-Panthers/B2016.12.10 - 12:00szombat46 - 62
"E" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/B - Monok SE2016.12.10 - 09:00szombat45 - 86
  KASI/C - KASI/B2016.12.10 - 10:30szombat35 - 54
  Monok SE - KASI/C2016.12.10 - 12:00szombat70 - 16
"F" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Gyakorlós Törpék - PVSK-Panthers/C2016.12.16 - 15:00péntek57 - 38
  PVSK-Panthers/C - Tamási Dámocskák2016.12.16 - 16:30péntek22 - 40
  Tamási Dámocskák - Gyakorlós Törpék2016.12.16 - 18:00péntek33 - 50
"G" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  Pécsi VSK Fehér Tigrisek - KASI/E2016.12.10 - 09:00szombat41 - 35
  Kozármisleny SE/B - Pécsi VSK Fehér Tigrisek2016.12.10 - 10:30szombat24 - 43
  KASI/E - Kozármisleny SE/B2016.12.10 - 12:00szombat35 - 11
"H" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai - Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch2016.12.10 - 09:00szombat21 - 29
  Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch - KASI/D2016.12.10 - 11:45szombat9 - 57
  KASI/D - Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai2016.12.10 - 12:00szombat32 - 16
"I" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló - PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd 2016.12.11 - 09:00vasárnap27 - 34
  PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér - Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló2016.12.11 - 10:30vasárnap62 - 18
  PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd - PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér 2016.12.11 - 12:00vasárnap19 - 51

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Pityke Pumák2016.12.10 - 13:45szombat89 - 22
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2016.12.10 - 15:00szombat28 - 63
  Pityke Pumák - Bajai Bácska FKE2016.12.10 - 16:15szombat33 - 75
"B" csoport - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
(6500 Baja Szegedi út 2.)
  Bajai NKK/A - Nyakiglányok2016.12.10 - 09:00szombat31 - 39
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA Koalák2016.12.10 - 10:15szombat23 - 67
  Kecskeméti KA Koalák - Bajai NKK/A2016.12.10 - 11:30szombat62 - 31
"C" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Mitugrász2016.12.10 - 10:00szombat31 - 53
  Kecskeméti KA Amazonok - Lehel Kosársuli2016.12.10 - 11:15szombat27 - 48
  Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Amazonok2016.12.10 - 12:30szombat83 - 34
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  CEKK - Kecskeméti KC 2016.12.10 - 13:45szombat76 - 34
  Nagykőrösi Sólymok - CEKK2016.12.10 - 15:00szombat43 - 41
  Kecskeméti KC - Nagykőrösi Sólymok2016.12.10 - 16:15szombat47 - 36
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Hernád SE - Bajai NKK/B2016.12.10 - 10:00szombat44 - 54
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernád SE2016.12.10 - 11:15szombat54 - 57
  Bajai NKK/B - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2016.12.10 - 12:30szombat30 - 50
"F" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  FTSI Platán Iskola - FTSI József A. Iskola2016.12.10 - 09:00szombat16 - 56
  FTSI József A. Iskola - KLIKK Zsiráfok2016.12.10 - 10:15szombat46 - 37
  KLIKK Zsiráfok - FTSI Platán Iskola2016.12.10 - 11:30szombat64 - 41
"G" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Dózsa Gy. Iskola2016.12.11 - 09:00vasárnap39 - 53
  FTSI Constantinum 1. - Kecskeméti KA Vadmacskák2016.12.11 - 10:15vasárnap38 - 31
  FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI Constantinum 1.2016.12.11 - 11:30vasárnap47 - 50
"H" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Baja MNAMK Rakétái - Nagykőrösi Sólymok/B2016.12.11 - 12:45vasárnap96 - 11
  FTSI Batthyány L. Iskola - Baja MNAMK Rakétái2016.12.11 - 14:00vasárnap39 - 36
  Nagykőrösi Sólymok/B - FTSI Batthyány L. Iskola2016.12.11 - 15:15vasárnap18 - 78

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(7030 Paks Ifjúság útja 1.)
  Atomerőmű SE - DKKA Kenguruk2016.12.10 - 10:00szombat67 - 41
  DKKA Kenguruk - DKKA Rókák2016.12.10 - 11:15szombat72 - 33
  DKKA Rókák - Atomerőmű SE2016.12.10 - 12:30szombat34 - 72
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Pápai KC - DKKA Ördögök2016.12.10 - 10:00szombat29 - 51
  DKKA Ördögök - Veszprémi UKE2016.12.10 - 11:15szombat53 - 40
  Veszprémi UKE - Pápai KC2016.12.10 - 12:30szombat31 - 28
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Vezérek2016.12.11 - 14:45vasárnap28 - 27
  DKKA Ugrómókusok - Marcali Szürkefarkasok2016.12.11 - 16:00vasárnap41 - 21
  DKKA Vezérek - DKKA Ugrómókusok2016.12.11 - 17:15vasárnap15 - 33
"D" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Fűzfői AK - DKKA Csigák2016.12.10 - 14:00szombat35 - 38
  DKKA Csigák - DKKA Gepárdok2016.12.10 - 15:15szombat40 - 41
  DKKA Gepárdok - Fűzfői AK2016.12.10 - 16:30szombat45 - 24
"E" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Újvárosi Szelek - DKKA Villámok2016.12.11 - 10:00vasárnap45 - 41
  DKKA Párducok - Velencei Gézengúzok2016.12.11 - 11:15vasárnap25 - 65
  DKKA Villámok - DKKA Párducok2016.12.11 - 12:30vasárnap27 - 56
  Újvárosi Szelek - Velencei Gézengúzok2016.12.11 - 13:45vasárnap18 - 55
"F" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Nyuszik - Pákozdi Kócsagok2016.12.11 - 09:30vasárnap38 - 16
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Várpalotai Gepárdok2016.12.11 - 10:45vasárnap54 - 18
  Pákozdi Kócsagok - Várpalotai Gepárdok2016.12.11 - 12:00vasárnap22 - 29
  DKKA Nyuszik - Pusztaszabolcsi Tigrisek2016.12.11 - 13:15vasárnap9 - 62

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Csata Garfield - Vasas AmazonokHartai Tamás - Nagy István2016.12.10 - 08:30szombat63 - 46
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Csata GarfieldHartai Tamás - Nagy István2016.12.10 - 09:45szombat24 - 82
  Vasas Amazonok - Zsíros Akadémia Kőbánya/ASzirt Lajos - Simon Kristóf2016.12.10 - 11:00szombat59 - 61
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Fürge Vasas - Pannónia VasasVarga Fanni Erzsébet - Bakk Richárd2016.12.11 - 08:30vasárnap56 - 53
  Kaszások Akadémia - Fürge VasasVarga Fanni Erzsébet - Bakk Richárd2016.12.11 - 09:45vasárnap48 - 60
  Pannónia Vasas - Kaszások AkadémiaMajor Ádám - Balogh Kristóf2016.12.11 - 11:00vasárnap32 - 45
"C" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  MAFC Farkasrét - Budafoki Kölyök BékákSzirt Lajos - Simon Kristóf2016.12.10 - 12:15szombat35 - 45
  PAFC Basket - MAFC FarkasrétMagyar Zoltán - Gruber Nikolett2016.12.10 - 13:30szombat36 - 62
  Budafoki Kölyök Békák - PAFC BasketMagyar Zoltán - Gruber Nikolett2016.12.10 - 14:45szombat40 - 39
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  ELITE Rínók - Zsíros Akadémia DarázslányokNagy István - Bognár Domokos2016.12.11 - 08:30vasárnap24 - 54
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Megyeri Tigrisek KKNagy István - Bognár Domokos2016.12.11 - 09:45vasárnap51 - 49
  Megyeri Tigrisek KK - ELITE RínókBárány Levente - Csoma Viktor2016.12.11 - 11:00 vasárnap43 - 28
"E" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  BLF Kenguruk - Török SasfiókákBognár Domokos - Bárány Levente2016.12.10 - 08:30szombat38 - 54
  Török Sasfiókák - Radobasket - BDSE Bognár Domokos - Bárány Levente2016.12.10 - 09:45szombat45 - 34
  Radobasket - BDSE - BLF KengurukSteier Roland - Horváth Kinga2016.12.10 - 11:00szombat50 - 39
"F" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  BEAC Farkasrét - Kéksárga KoalákTahin András - Balogh Kristóf2016.12.10 - 16:00szombat17 - 76
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BEAC FarkasrétBalogh Kristóf - Adjudani Pezsman2016.12.10 - 17:15szombat38 - 45
  Kéksárga Koalák - Zsíros Akadémia Kőbánya/BTahin András - Adjudani Pezsman2016.12.10 - 18:30szombat57 - 15
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Vasas Gepárdok - BEAC Szokolainé Váradi Csilla - Szőke Gábor2016.12.11 - 12:15vasárnap28 - 45
  Grosics Vizslák - Vasas GepárdokForintos József - Bakk Richárd2016.12.11 - 13:30vasárnap38 - 18
  BEAC - Grosics VizslákForintos József - Bakk Richárd2016.12.11 - 14:45vasárnap42 - 21
"H" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  KKS Tigers - Herceghalmi TigrisekMajor Ádám - Komlódi Benedek2016.12.10 - 08:30szombat27 - 31
  Kéksárga Okapik - KKS TigersMajor Ádám - Móricz Krisztián2016.12.10 - 09:45szombat49 - 14
  Herceghalmi Tigrisek - Kéksárga OkapikMóricz Krisztián - Komlódi Benedek2016.12.10 - 11:00szombat33 - 34
"I" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Kaszás Girls - Vasas BolhákJankovics Viktor - Steier Krisztián2016.12.10 - 12:15szombat55 - 31
  Budapesti Honvéd Sólymok - Kaszás GirlsJankovics Viktor - Steier Krisztián2016.12.10 - 13:30szombat38 - 57
  Vasas Bolhák - Budapesti Honvéd SólymokHorváth Kinga - Rózsavölgyi Alexandra2016.12.10 - 14:45szombat38 - 34
"J" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Herman Pókok - Budapesti Honvéd FalconsMajor Ádám - Balogh Kristóf2016.12.11 - 12:15vasárnap19 - 34
  Radobasket - BDSE Bicske - Herman PókokMagyar Zoltán - Sebestyén Richárd2016.12.11 - 13:30vasárnap21 - 37
  Budapesti Honvéd Falcons - Radobasket - BDSE BicskeMagyar Zoltán - Sebestyén Richárd2016.12.11 - 14:45vasárnap45 - 13
"K" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  TFSE Farkasok - Zuglói SasokSzőts Dávid - Steiner Máté2016.12.11 - 16:00vasárnap20 - 29
  BEAC Vizslák - TFSE FarkasokSzőts Dávid - Steiner Máté2016.12.11 - 17:15vasárnap10 - 42
  Zuglói Sasok - BEAC VizslákSzőts Dávid - Steiner Máté2016.12.11 - 19:00vasárnap52 - 12
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - DMTK Haraszti SasokSzőts Dávid - Komlódi Benedek2016.12.10 - 14:00szombat2 - 0
  JKC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/PannóniaSzőts Dávid - Komlódi Benedek2016.12.10 - 15:15szombat40 - 53
  DMTK Haraszti Sasok - JKC/ASzőts Dávid - Komlódi Benedek2016.12.10 - 16:30szombat0 - 2
"M" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Gödi SE - Törekvés TörpillákHorváth Kinga - Gaál Norbert2016.12.11 - 16:00vasárnap37 - 23
  Vagány Nyulak - Gödi SEHorváth Kinga - Gaál Norbert2016.12.11 - 17:15vasárnap31 - 26
  Törekvés Törpillák - Vagány NyulakHorváth Kinga - Gaál Norbert2016.12.11 - 18:30vasárnap38 - 43
"N" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Malév SC - Zsíros Akadémia KisdarázslányokSzőke Gábor - Bujtor Péter2016.12.10 - 16:00szombat2 - 0
  Ziccer Bocsok - Malév SCSzőke Gábor - Bujtor Péter2016.12.10 - 17:15szombat0 - 2
  Zsíros Akadémia Kisdarázslányok - Ziccer BocsokSzőke Gábor - Bujtor Péter2016.12.10 - 18:30szombat2 - 0
"O" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  MTK Budapest - Radobasket - BDSE ÉrdHorváth Kinga - Rózsavölgyi Alexandra2016.12.10 - 16:00szombat0 - 2
  BKG DSE - MTK BudapestHevér Ferenc - Koncsag Csaba2016.12.10 - 17:15szombat2 - 0
  Radobasket - BDSE Érd - BKG DSEHevér Ferenc - Koncsag Csaba2016.12.10 - 18:30szombat30 - 44
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  PAFC Mennydörgők - Kéksárga ZsiráfokBujtor Péter - Győri Ferenc2016.12.11 - 12:45vasárnap0 - 2
  Kaszás Tornyok - PAFC MennydörgőkBujtor Péter - Győri Ferenc2016.12.11 - 14:00vasárnap2 - 0
  Kéksárga Zsiráfok - Kaszás TornyokBujtor Péter - Győri Ferenc2016.12.11 - 15:15vasárnap82 - 10
"Q" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Megyeri Tigriskölykök - Pasa CsillagaiKomlódi Benedek - Német Tamás2016.12.11 - 09:00vasárnap2 - 0
  Gödöllői SK - Megyeri TigriskölykökKomlódi Benedek - Német Tamás2016.12.11 - 10:15vasárnap36 - 25
  Pasa Csillagai - Gödöllői SKKomlódi Benedek - Német Tamás2016.12.11 - 11:30vasárnap0 - 2
"R" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Viadukt SE - Kaszás ReménységekSteier Roland - Horváth Kinga2016.12.10 - 12:15szombat1 - 75
  Keresztúri Méhecskék - Viadukt SEMóricz Krisztián - Szabó II. Péter2016.12.10 - 13:30szombat0 - 2
  Kaszás Reménységek - Keresztúri MéhecskékMóricz Krisztián - Szabó II. Péter2016.12.10 - 14:45szombat0 - 2
"S" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budafoki Kölyök Bolhák - SZSE OroszlánokBános Csaba - Adjudani Pezsman2016.12.11 - 08:30vasárnap53 - 16
  Monori SE - Budafoki Kölyök BolhákBános Csaba - Adjudani Pezsman2016.12.11 - 09:45vasárnap49 - 30
  SZSE Oroszlánok - Monori SESzokolainé Váradi Csilla - Szőke Gábor2016.12.11 - 11:00vasárnap12 - 75
"T" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  ELITE Elefántok - SZSE PárducokBárány Levente - Csoma Viktor2016.12.11 - 12:15vasárnap29 - 26
  JKC/B - ELITE ElefántokTahin András - Pál Roland2016.12.11 - 13:30vasárnap0 - 2
  SZSE Párducok - JKC/BTahin András - Pál Roland2016.12.11 - 14:45vasárnap2 - 0
"U" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Gödi Farkasok - Megyeri TigrismanókCsoma Viktor - Pál Roland2016.12.10 - 08:30szombat46 - 24
  Kölökös Törpék - Gödi FarkasokCsoma Viktor - Pál Roland2016.12.10 - 09:45szombat14 - 69
  Megyeri Tigrismanók - Kölökös TörpékCsoma Viktor - Pál Roland2016.12.10 - 11:00szombat52 - 5
"V" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Megyeri Tigrislányok - Ziccer KistigrisekGere Kálmán - Kukhely Zoltán2016.12.10 - 12:15szombat2 - 0
  KKS Titánok - Megyeri TigrislányokGere Kálmán - Kukhely Zoltán2016.12.10 - 13:30szombat24 - 25
  Ziccer Kistigrisek - KKS TitánokGere Kálmán - Kukhely Zoltán2016.12.10 - 14:45szombat0 - 2
"W" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  HSE - Taksonyi DSENovák Zsuzsanna - Szabó II. Péter2016.12.11 - 16:00vasárnap20 - 0
  Taksonyi DSE - BC CsepelHevér Ferenc - Novák Zsuzsanna2016.12.11 - 17:15vasárnap0 - 20
  BC Csepel - HSEHevér Ferenc - Szabó II. Péter2016.12.11 - 18:30vasárnap2 - 0

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok