Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Ziccer Fehértigrisek - Ziccer Tigrisek2014.12.20 - 09:00szombat41 - 53
  Ziccer Tigrisek - LPS Bihorul Oradea I.2014.12.20 - 10:15szombat61 - 33
  LPS Bihorul Oradea I. - Ziccer Fehértigrisek2014.12.20 - 11:30szombat50 - 41
"B" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Zsákoló Zsiráfok - GKS Nyíregyháza/A2014.12.21 - 10:00vasárnap17 - 81
  GKS Nyíregyháza/A - LPS Bihorul Oradea II. 2014.12.21 - 11:15vasárnap91 - 30
  LPS Bihorul Oradea II. - Zsákoló Zsiráfok2014.12.21 - 12:30vasárnap27 - 42
"C" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák - GKS Nyíregyháza/B2014.12.20 - 09:00szombat 
  GKS Nyíregyháza/B - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2014.12.20 - 10:15szombat13 - 53
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák2014.12.20 - 11:30szombat28 - 50
"D" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  GKS Nyíregyháza/C - Hajdúhadház I.2014.12.20 - 12:45szombat2 - 0
  Hajdúhadház I. - Hajdúböszörményi TE2014.12.20 - 14:00szombat0 - 2
  Hajdúböszörményi TE - GKS Nyíregyháza/C2014.12.20 - 15:15szombat44 - 17
"E" csoport - Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium
  Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák - NYKS Zsiráfok2014.12.21 - 09:00vasárnap78 - 4
  Zsákoló Zsiráfbébik - GKS Nyíregyháza/D2014.12.21 - 10:15vasárnap27 - 28
  Zsákoló Zsiráfbébik - NYKS Zsiráfok2014.12.21 - 11:30vasárnap30 - 6
  GKS Nyíregyháza/D - Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák2014.12.21 - 12:45vasárnap12 - 43
"F" csoport - Hajdúhadház, Földi János Általános Iskola
  Hajdúhadház II. - CS Crisul Oradea2015.01.11 - 09:00vasárnap17 - 71
  CS Crisul Oradea - Derecske2015.01.11 - 10:15vasárnap2 - 0
  Derecske - Hajdúhadház II.2015.01.11 - 11:30vasárnap0 - 2

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Felsőzsolca, Rendezvények Háza
  FVSC-Vadmacskák - MEAFC Szürke Farkasok2014.12.20 - 09:30szombat69 - 40
  Szerencs VSE I. - FVSC-Vadmacskák2014.12.20 - 11:00szombat74 - 57
  MEAFC Szürke Farkasok - Szerencs VSE I.2014.12.20 - 12:30szombat64 - 88
"B" csoport - Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium
  Beszterce KK - ÉLKSK Miskolc2014.12.20 - 09:30szombat26 - 44
  Egri Kék Oroszlánok - Beszterce KK2014.12.20 - 11:00szombat51 - 48
  ÉLKSK Miskolc - Egri Kék Oroszlánok2014.12.20 - 12:30szombat41 - 39
"C" csoport - Ózd, Vasvár u. Ált. Isk.
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - ÉLKSK Ózd 2014.12.21 - 10:00vasárnap0 - 2
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgótarjáni KI Fekete Sasok2014.12.21 - 11:30vasárnap2 - 0
  ÉLKSK Ózd - Tiszaújvárosi Phoenix KK2014.12.21 - 13:00vasárnap37 - 81
"D" csoport - Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium
  ÉLKSK Sátoraljaújhely - ÉLKSK Tiszaújváros 2014.12.21 - 12:30vasárnap54 - 28
  Szerencsi VSE II. - ÉLKSK Sátoraljaújhely 2014.12.21 - 14:00vasárnap11 - 65
  ÉLKSK Tiszaújváros - Szerencsi VSE II.2014.12.21 - 15:30vasárnap33 - 17
"E" csoport - Miskolc, Egyetemi körcsarnok
  Fürge Gyíkok DSE - ÉLKSK Szikszó 2014.12.21 - 10:00vasárnap40 - 31
  MEAFC Basket Bulls - Fürge Gyíkok DSE2014.12.21 - 11:30vasárnap39 - 20
  ÉLKSK Szikszó - MEAFC Basket Bulls2014.12.21 - 13:00vasárnap19 - 53
"F" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  ÉLKSK Mezőcsát - Mezőcsát DSE2014.12.20 - 10:00szombat29 - 41
  ÉLKSK Sárospatak - Mátra UKK Gyöngyös2014.12.20 - 11:15szombat55 - 20
  ÉLKSK Mezőcsát - Mátra UKK Gyöngyös2014.12.20 - 12:30szombat54 - 27
  Mezőcsát DSE - ÉLKSK Sárospatak 2014.12.20 - 13:45szombat31 - 26

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szolnok, Széchenyi körúti Ált. Isk.
  SZECSKA Sáskák - Karcagi Oroszlánkölykök2014.12.20 - 09:00szombat49 - 51
  Karcagi Oroszlánkölykök - SZEDEÁK Sasok2014.12.20 - 10:30szombat47 - 66
  SZEDEÁK Sasok - SZECSKA Sáskák2014.12.20 - 12:00szombat35 - 49
"B" csoport - Békés, Dr. Hepp Ferenc Ált. Isk.
  Békési Heppes Szöcskék - Viharsarki Farkasok2014.12.20 - 09:00szombat59 - 42
  Viharsarki Farkasok - Szolnoki Kismanók2014.12.20 - 10:30szombat26 - 45
  Szolnoki Kismanók - Békési Heppes Szöcskék2014.12.20 - 12:00szombat58 - 35
"C" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Sólymok - Mezőberényi KK2014.12.21 - 09:30vasárnap46 - 34
  Mezőberényi KK - SZECSKA Szöcskék2014.12.21 - 11:00vasárnap62 - 63
  SZECSKA Szöcskék - Vásárhelyi Sólymok2014.12.21 - 12:30vasárnap72 - 61
"D" csoport - Kisújszállás, Móricz Gimnázium
  Kisújszállás SE - Mezőtúri Református DSE2014.12.21 - 09:30vasárnap44 - 42
  Mezőtúri Református DSE - Vásárhelyi Ugrómókusok2014.12.21 - 11:00vasárnap52 - 30
  Vásárhelyi Ugrómókusok - Kisújszállás SE2014.12.21 - 12:30vasárnap39 - 53
"E" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Alsóváros - Szeged KE/A2014.12.20 - 12:30szombat15 - 29
  Szeged KE/A - SZEDEÁK Domaszék2014.12.20 - 14:00szombat32 - 38
  SZEDEÁK Domaszék - SZEDEÁK Alsóváros2014.12.20 - 15:30szombat32 - 33
"F" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  Szögedi Harcsák - SZEDEÁK Dózsa2014.12.20 - 08:00szombat20 - 47
  SZEDEÁK Dózsa - Vásárhelyi Vizslák2014.12.20 - 09:30szombat66 - 20
  Vásárhelyi Vizslák - Szögedi Harcsák2014.12.20 - 11:00szombat29 - 61
"G" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Kobrák - SZEDEÁK JuGyu2014.12.20 - 09:00szombat99 - 18
  SZEDEÁK JuGyu - Karcagi SE Pusztai Rókák2014.12.20 - 10:30szombat19 - 51
  Karcagi SE Pusztai Rókák - Vásárhelyi Kobrák2014.12.20 - 12:00szombat39 - 109
"H" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  Szeged KE/B - SZEDEÁK Karolina2014.12.20 - 08:00szombat28 - 32
  SZEDEÁK Karolina - Vásárhelyi Turbócsigák2014.12.20 - 09:30szombat25 - 31
  Vásárhelyi Turbócsigák - Szeged KE/B2014.12.20 - 11:00szombat35 - 39
"I" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  Szeged KE/C - SZEDEÁK Kisdózsa2014.12.20 - 13:15szombat53 - 18
  SZEDEÁK Kisdózsa - Vásárhelyi Kishódok2014.12.20 - 14:45szombat11 - 67
  Vásárhelyi Kishódok - Szeged KE/C2014.12.20 - 16:15szombat40 - 48
"J" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  Rókusi Törpeharcsák - Szatymazi Törpeharcsák2014.12.20 - 09:00szombat24 - 82
  Szatymazi Törpeharcsák - Gyulai Vidrák/A2014.12.20 - 10:30szombat58 - 43
  Gyulai Vidrák/A - Rókusi Törpeharcsák2014.12.20 - 12:00szombat59 - 26
"K" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  Szeged KE/D - SZEDEÁK Csikók2014.12.14 - 08:00vasárnap19 - 67
  Szeged KE/E - Szeberényi DSE2014.12.14 - 09:15vasárnap20 - 0
  Szeged KE/D - Szeberényi DSE2014.12.14 - 10:30vasárnap20 - 0
  SZEDEÁK Csikók - Szeged KE/E2014.12.14 - 11:45vasárnap53 - 11

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Oroszlány, Krajnyik András Sportcsarnok
  Soproni Bivalyok - OSE Simbák2014.12.20 - 10:00szombat58 - 61
  Csípős Darazsak - Soproni Bivalyok2014.12.20 - 11:00szombat52 - 78
  OSE Simbák - Csípős Darazsak2014.12.20 - 12:00szombat57 - 52
"B" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Soproni Tigrisek - SZKA Győri KC Vizslák2014.12.21 - 09:00vasárnap39 - 40
  Nádor Tigrisek - Soproni Tigrisek2014.12.21 - 10:00vasárnap27 - 46
  SZKA Győri KC Vizslák - Nádor Tigrisek2014.12.21 - 11:00vasárnap41 - 44
"C" csoport - Sopron, Hunyadi Ált. Iskola
  Soproni Hunyadis Párducok - SZKA Győri KC Hangyák2014.12.20 - 13:00szombat2 - 0
  Deák Téri Elefántok - Soproni Hunyadis Párducok2014.12.20 - 14:00szombat61 - 33
  SZKA Győri KC Hangyák - Deák Téri Elefántok2014.12.20 - 15:00szombat0 - 2
"D" csoport - Sopron, Belvárosi Sportcsarnok
  Soproni Gárdonyis Zsiráfok - Feketés Darazsak2014.12.21 - 10:00vasárnap0 - 2
  Soproni Tigrisek - Orsolya - Soproni Gárdonyis Zsiráfok2014.12.21 - 11:00vasárnap2 - 0
  Feketés Darazsak - Soproni Tigrisek - Orsolya2014.12.21 - 12:00vasárnap66 - 26
"E" csoport - Tatabánya, Éltes Mátyás Ált. Isk.
  Tatabánya KC - Tatai Hangyácskák2014.12.21 - 09:00vasárnap20 - 35
  Szorgos Méhek - Tatabánya KC2014.12.21 - 10:00vasárnap52 - 18
  Tatai Hangyácskák - Szorgos Méhek2014.12.21 - 11:00vasárnap19 - 32
"F" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Lovagok - OSE Oroszlánfókák2014.12.20 - 09:00szombat18 - 25
  Mórás Cápák - SZKA Győri KC Lovagok2014.12.20 - 10:00szombat20 - 25
  OSE Oroszlánfókák - Mórás Cápák2014.12.20 - 11:00szombat34 - 16
"G" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Kenguruk - Villámló Kovácsok2014.12.20 - 12:00szombat40 - 6
  MTE 1904 - Tatai Mókusok2014.12.20 - 13:00szombat14 - 43
  Villámló Kovácsok - MTE 19042014.12.20 - 14:00szombat9 - 19
  SZKA Győri KC Kenguruk - Tatai Mókusok2014.12.20 - 15:00szombat37 - 20

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök/A2014.12.20 - 09:30szombat50 - 37
  Kanizsai Mókusok/A - Ifjú Sólymok2014.12.20 - 10:40szombat47 - 65
  Körmendi Törpördögök/A - Kanizsai Mókusok/A2014.12.20 - 11:50szombat70 - 42
"B" csoport - Zalaegerszeg, Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskola
  Kékfehér Kenguruk - Sportiskolás Törpillák2014.12.14 - 10:00vasárnap112 - 26
  Zala Volán TE - Kalózok2014.12.14 - 11:10vasárnap62 - 42
  Sportiskolás Törpillák - Kalózok2014.12.14 - 12:20vasárnap31 - 49
  Kékfehér Kenguruk - Zala Volán TE2014.12.14 - 13:30vasárnap62 - 35
"C" csoport - Tapolca, Kazinczy Ferenc Tagiskola
  Zalakarosi Fókák - Tapolcai VSE/A2014.12.13 - 14:00szombat29 - 31
  Tapolcai VSE/B - Kanizsai Mókusok/B2014.12.13 - 15:10szombat51 - 20
  Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B2014.12.13 - 16:20szombat56 - 22
  Tapolcai VSE/A - Tapolcai VSE/B2014.12.13 - 17:30szombat46 - 31

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Pécs, TÁSI
  Dombóvári KS - PVSK Kisgőzösök2014.12.20 - 09:00szombat85 - 54
  PVSK Kisgőzösök - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2014.12.20 - 10:30szombat39 - 59
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dombóvári KS 2014.12.20 - 12:00szombat54 - 69
"B" csoport - Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs L12014.12.20 - 09:00szombat84 - 33
  KASI Delfinek/A - PVSK-Panthers/A2014.12.20 - 10:30szombat33 - 88
  Kosárlabda Akadémia Pécs L1 - KASI Delfinek/A2014.12.20 - 12:00szombat68 - 46
"C" csoport - Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola
  Szekszárdi Fürge Rókák - Szekszárdi Törpördögök GYKSE2014.12.20 - 09:00szombat29 - 47
  Szekszárdi Törpördögök GYKSE - Kosárlabda Akadémia Pécs F12014.12.20 - 10:30szombat60 - 16
  Kosárlabda Akadémia Pécs F1 - Szekszárdi Fürge Rókák2014.12.20 - 12:00szombat28 - 37
"D" csoport - Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
  Marcali Szürke Farkasok/A - Szekszárdi Ördögök GYKSE2014.12.20 - 13:30szombat54 - 39
  PVSK-Panthers/B - Marcali Szürke Farkasok/A2014.12.20 - 15:00szombat37 - 52
  Szekszárdi Ördögök GYKSE - PVSK-Panthers/B2014.12.20 - 16:30szombat26 - 57
"E" csoport - Kaposvár, KE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  KASI Delfinek/B - Gyakorlós Törpék2014.12.21 - 09:00vasárnap66 - 46
  Kosárlabda Akadémia Pécs F2 - KASI Delfinek/B2014.12.21 - 10:30vasárnap46 - 55
  Gyakorlós Törpék - Kosárlabda Akadémia Pécs F22014.12.21 - 12:00vasárnap45 - 42
"F" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs L2 - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny2014.12.21 - 09:00vasárnap23 - 52
  PVSK Gepárdok - Kosárlabda Akadémia Pécs L22014.12.21 - 10:30vasárnap48 - 21
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny - PVSK Gepárdok2014.12.21 - 12:00vasárnap74 - 43
"G" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Tamási Dámocskák - Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár2014.12.20 - 13:30szombat39 - 16
  PVSK Pandák - Tamási Dámocskák2014.12.20 - 15:00szombat40 - 59
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár - PVSK Pandák2014.12.20 - 16:30szombat28 - 31
"H" csoport - Marcali, Városi Sportcsarnok
  Marcali Szürkefarkasok/B - KAP-Belvárosi/I.Gyakorló2014.12.21 - 10:00vasárnap19 - 51
  KAP-Belvárosi/I.Gyakorló - PINKK-Komló Sport2014.12.21 - 11:30vasárnap49 - 18
  PINKK-Komló Sport - Marcali Szürkefarkasok/B2014.12.21 - 13:00vasárnap14 - 23
"I" csoport - Pécs, TÁSI
  KAP-Bánki/Miroslav - KAP-Református/ANK2014.12.14 - 10:00vasárnap31 - 25
  Dombóvári KS/B - KAP-Bánki/Miroslav2014.12.14 - 11:30vasárnap8 - 56
  KAP-Református/ANK - Dombóvári KS/B2014.12.14 - 13:00vasárnap54 - 16
"J" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Koch/Deák - KAP-Jókai/Köztér2014.12.20 - 09:00szombat19 - 47
  KAP-Csokonai/Pellérd - KAP-Koch/Deák2014.12.20 - 10:30szombat74 - 10
  KAP-Jókai/Köztér - KAP-Csokonai/Pellérd2014.12.20 - 12:00szombat16 - 53

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Kecskeméti KA 1. - Pityke Párducok2014.12.19 - 16:00péntek106 - 20
  JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA 1.2014.12.19 - 17:15péntek18 - 99
  Pityke Párducok - JKSE Kosársuli2014.12.19 - 18:30péntek32 - 74
"B" csoport - Baja, Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskola
  Bajai NKK - Bajai Bácska FKE2014.12.14 - 10:00vasárnap28 - 60
  CEKK - Bajai NKK2014.12.14 - 11:15vasárnap30 - 65
  Bajai Bácska FKE - CEKK2014.12.14 - 12:30vasárnap86 - 15
"C" csoport - Kecskemét, Mathiász János Általános Iskola Katonatelep
  KKA Mózi - Kecskeméti KA 3.2014.12.20 - 09:00szombat20 - 92
  Kecskeméti KA 2. - KKA Mózi2014.12.20 - 10:15szombat90 - 7
  Kecskeméti KA 3. - Kecskeméti KA 2.2014.12.20 - 11:30szombat35 - 44
"D" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  KKA Ézi - Gyaxi DSE2014.12.14 - 14:00vasárnap30 - 51
  Jövő Bajnokai Kenguruk - KKA Ézi2014.12.14 - 15:15vasárnap104 - 16
  Gyaxi DSE - Jövő Bajnokai Kenguruk2014.12.14 - 16:30vasárnap20 - 67
"E" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Baja MNAMK Rakétái - Miklósi Aprókák2014.12.20 - 13:45szombat42 - 55
  Félegyházi TSI/A - Baja MNAMK Rakétái2014.12.20 - 15:00szombat46 - 42
  Miklósi Aprókák - Félegyházi TSI/A2014.12.20 - 16:15szombat48 - 21
"F" csoport - Hernád, Általános Iskola
  Nagykőrösi Sólymok - Hernád SE2014.12.20 - 09:00szombat25 - 47
  Kecskeméti KA 4. - Nagykőrösi Sólymok2014.12.20 - 10:15szombat73 - 33
  Hernád SE - Kecskeméti KA 4.2014.12.20 - 11:30szombat40 - 35
"G" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Félegyházi TSI/B - KECEL2014.12.20 - 10:00szombat1 - 70
  Kecskeméti KC - Félegyházi TSI/B2014.12.20 - 11:15szombat57 - 6
  KECEL - Kecskeméti KC2014.12.20 - 12:30szombat21 - 35

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Veszprém, Egyetemi tornacsarnok
  DKKA Tigrisek - Veszprémi UKE2014.12.20 - 10:00szombat39 - 58
  DKKA Ugrómókusok - DKKA Tigrisek2014.12.20 - 11:15szombat54 - 17
  Veszprémi UKE - DKKA Ugrómókusok2014.12.20 - 12:30szombat12 - 32
"B" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Kenguruk - DKKA Ördögök2014.12.20 - 10:00szombat39 - 48
  DKKA Gepárdok - DKKA Kenguruk2014.12.20 - 11:15szombat57 - 44
  DKKA Ördögök - DKKA Gepárdok2014.12.20 - 12:30szombat54 - 42
"C" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Vadmacskák - DKKA Csigák2014.12.21 - 10:00vasárnap44 - 35
  DKKA Csigák - Atomerőmű SE2014.12.21 - 11:15vasárnap34 - 44
  Atomerőmű SE - DKKA Vadmacskák2014.12.21 - 12:30vasárnap44 - 37
"D" csoport - Siófok, Krúdy SZKI
  Siófoki KS - Fűzfői AK2014.12.20 - 09:00szombat56 - 20
  Fűzfői AK - Dunaújvárosi Sárkányok/A2014.12.20 - 10:15szombat33 - 38
  Dunaújvárosi Sárkányok/A - Siófoki KS2014.12.20 - 11:30szombat34 - 42
"E" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Nyuszik - Atomcsajok2014.12.21 - 14:00vasárnap21 - 81
  Atomcsajok - DKKA Párducok2014.12.21 - 15:15vasárnap82 - 8
  DKKA Párducok - DKKA Nyuszik2014.12.21 - 16:30vasárnap27 - 42
"F" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Vezérek - DKKA Rókák2014.12.20 - 14:00szombat48 - 21
  DKKA Rókák - Dunaújvárosi Sárkányok/B2014.12.20 - 15:15szombat34 - 21
  Dunaújvárosi Sárkányok/B - DKKA Vezérek2014.12.20 - 16:30szombat12 - 36

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Zsiros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Fürge Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2014.12.19 - 16:00péntek74 - 60
  Óbudai Kaszások - Fürge Vasas2014.12.19 - 17:15péntek62 - 55
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Óbudai Kaszások2014.12.19 - 18:30péntek50 - 70
"B" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  MAFC Heisler - Csata Garfield2014.12.21 - 16:00vasárnap48 - 42
  Honvéd Sólymok - MAFC Heisler2014.12.21 - 17:15vasárnap0 - 2
  Csata Garfield - Honvéd Sólymok2014.12.21 - 18:00vasárnap2 - 0
"C" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  BLF Kenguruk - Vasas Gepárdok2014.12.20 - 16:00szombat39 - 37
  Vasas Amazonok - BLF Kenguruk2014.12.20 - 17:15szombat65 - 39
  Vasas Gepárdok - Vasas Amazonok2014.12.20 - 18:30szombat32 - 34
"D" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Török Sasfiókák - Kaszás Girls2014.12.21 - 12:15vasárnap39 - 28
  Kaszás Girls - Herman Pókok2014.12.21 - 13:30vasárnap29 - 47
  Herman Pókok - Török Sasfiókák2014.12.21 - 14:45vasárnap35 - 47
"E" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Kéksárga Zsiráfok - TFSE Vizslák2014.12.20 - 12:15szombat19 - 45
  Csata Dunakeszi - Kéksárga Zsiráfok2014.12.20 - 13:30szombat33 - 34
  TFSE Vizslák - Csata Dunakeszi2014.12.20 - 14:45szombat53 - 33
"F" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Kéksárga Okapik - Malév Kobrák2014.12.21 - 12:15vasárnap39 - 47
  MAFC Mokos - Kéksárga Okapik2014.12.21 - 13:30vasárnap59 - 43
  Malév Kobrák - MAFC Mokos2014.12.21 - 14:45vasárnap26 - 52
"G" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Megyeri Tigrisek KK - KKS-Boys2014.12.21 - 08:30vasárnap35 - 29
  Radobasket - Megyeri Tigrisek KK2014.12.21 - 09:45vasárnap33 - 39
  KKS-Boys - Radobasket 2014.12.21 - 11:00vasárnap48 - 42
"H" csoport - Budapest, Tejút u.
  BKGDSE - ELITE Rínók2014.12.21 - 12:15vasárnap20 - 38
  Gödi Sasok - BKGDSE2014.12.21 - 13:30vasárnap0 - 2
  ELITE Rínók - Gödi Sasok2014.12.21 - 14:45vasárnap2 - 0
"I" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Herceghalmi Tigrisek - JKC-FKE/A2014.12.20 - 08:30szombat17 - 44
  BEAC Kisvizslák - Herceghalmi Tigrisek2014.12.20 - 09:45szombat35 - 17
  JKC-FKE/A - BEAC Kisvizslák2014.12.20 - 11:00szombat48 - 43
"J" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Zuglói Sasok - Budafoki Kölyök Békák2014.12.20 - 12:15szombat38 - 17
  ZSAKba Macskák - Zuglói Sasok2014.12.20 - 13:30szombat31 - 27
  Budafoki Kölyök Békák - ZSAKba Macskák2014.12.20 - 14:45szombat26 - 56
"K" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Törekvés Törpillák - Vasas Bolhák2014.12.21 - 16:00vasárnap12 - 39
  MTK Budapest - Törekvés Törpillák2014.12.21 - 17:15vasárnap0 - 2
  Vasas Bolhák - MTK Budapest2014.12.21 - 18:30vasárnap2 - 0
"L" csoport - Budapest, Tejút u.
  Móra Harcosok - BEAC Farkasrét2014.12.21 - 08:30vasárnap24 - 26
  BEAC Farkasrét - ELITE Elefántok2014.12.21 - 09:45vasárnap2 - 0
  ELITE Elefántok - Móra Harcosok2014.12.21 - 11:00vasárnap0 - 2
"M" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Gödöllői SK - Zsíros Akadémia Kőbánya/P2014.12.20 - 08:30szombat14 - 38
  Óbudai Reménységek - Gödöllői SK2014.12.20 - 09:45szombat60 - 18
  Zsíros Akadémia Kőbánya/P - Óbudai Reménységek2014.12.20 - 11:00szombat28 - 37
"N" csoport - Budapest, Tejút u.
  PAFC Mennydörgők - HSE2014.12.21 - 16:00vasárnap2 - 0
  JKC-FKE/B - PAFC Mennydörgők2014.12.21 - 17:15vasárnap0 - 2
  HSE - JKC-FKE/B2014.12.21 - 18:30vasárnap2 - 0
"O" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  MAFC Gabányi - Grosics Kisvizslák2014.12.21 - 08:30vasárnap41 - 21
  Törekvés Törpicúrok - MAFC Gabányi2014.12.21 - 09:45vasárnap15 - 43
  Grosics Kisvizslák - Törekvés Törpicúrok2014.12.21 - 11:00vasárnap38 - 36
"P" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  BLF Bolhák - Radobasket Bicske2014.12.20 - 16:00szombat25 - 16
  Radobasket Bicske - BLF Bolhák2014.12.20 - 17:15szombat25 - 24
"Q" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Ziccer Bocsok - Megyeri Tigriskölykök2014.12.20 - 15:15szombat2 - 0
  Budafoki Kölyök Bolhák - Ziccer Bocsok2014.12.20 - 16:30szombat24 - 26
  Megyeri Tigriskölykök - Budafoki Kölyök Bolhák2014.12.20 - 17:45szombat0 - 2
"R" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Tigrismanók - SZSE2014.12.20 - 11:30szombat59 - 8
  Ziccer Kistigrisek - Tigrismanók2014.12.20 - 12:45szombat5 - 56
  SZSE - Ziccer Kistigrisek2014.12.20 - 14:00szombat15 - 26
"S" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Megyeri Tigrislányok - KKS-Girls2014.12.20 - 09:00szombat0 - 2
  KKS-Girls - Megyeri Tigrislányok2014.12.20 - 10:15szombat2 - 0

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok