Név:
E-mail:
 Soproni Darazs.  
 Snatts Femeni  
2017/11/18 :
Férfi NB I. A
 ASE  
 Alba  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 PVSK  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 MAFC  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 DEAC  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Falco  
 ZTE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Kaszások  
 Beszterce KK  
2017/11/18 18:00
Amatőr Női NB Piros
 DEAC  
 Szolnok  
2017/11/18 16:00
Amatőr Női NB Fehér
 MAFC  
 ZTE NKK II.  
2017/11/18 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 Szombathely  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 Szentesi KK  
2017/11/18 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 BKGDSE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 Ricsilla Sport  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Siófok  
2017/11/18 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kozármisleny-F.  
 PTE-PEAC  
2017/11/18 20:15
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Tehetséges Fia.  
2017/11/18 17:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Zuglói Sasok  
2017/11/18 18:30
NB I. A, Fiú U20
 ASE  
 Alba  
2017/11/18 15:15
NB I. A, Fiú U20
 Sopron  
 DEAC  
2017/11/18 15:15
NB I. A, Fiú U20
 Kaposvár  
 PVSK  
2017/11/18 15:30
NB I. B Zöld, F U20
 Kaszások  
 Beszterce KK  
2017/11/18 15:30
Fiú Junior, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 FALCO KC Szomb.  
2017/11/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Bikák KK  
2017/11/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/C  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 12:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentendrei KS.  
 Budafoki KK  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Gyulai SI  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Százhalombatta.  
2017/11/18 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tatai SE  
 Ajka  
2017/11/18 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Treff 07  
 BKGDSE  
2017/11/18 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Keresztúri SE  
 Gödi SE  
2017/11/18 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budafoki KK  
 BLF KK  
2017/11/18 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alisca Sólymok.  
 Kanizsa KK  
2017/11/18 11:30
Fiú Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2017/11/18 10:00
Leány Junior
 Gyakorló DSE  
 PINKK Pécsi 42.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/B  
 Komló Sport KK.  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 BEAC - Újbuda  
 Török Flóris  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2017/11/18 93:0
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 BEAC -Újbuda /.  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Tatabányai KC  
 KKS  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Karcagi SE  
2017/11/18 10:30
Leány Serdülő
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Széchenyi KA  
 Kanizsa DKK  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Bajai NKK  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Komló Sport KK.  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK T  
 BEAC - Újbuda  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE / A  
 Török Flóris  
2017/11/18 11:30
Leány Serdülő
 Pénzügy?r SE  
 Tatabányai KC  
2017/11/18 11:45
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke KS  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 KSC Szekszárd  
 Zalaegerszegi  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Pécsi VSK/B  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 MTK Budapest  
 Szeged KE / A  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 DVTK-ÉLKSK T  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 KKS  
 Pénzügy?r SE  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Széchenyi KA  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Mágusok Egyesü.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Karcagi SE  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2017/11/18 14:30
Leány Serdülő
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/C  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Debreceni KA/A  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 16:00
Leány Serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Csata DSE  
2017/11/18 16:30
Leány Serdülő
 Kanizsa DKK  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 18:30
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/C  
2017/11/18 19:00
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Szeged KE - Hó.  
2017/11/18 83:0
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Kaszás Tornyok.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 KLKS Törpék  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Prohászkás Csi.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Mórás Cápák  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 Beszterce KK  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szeged KE - Ti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 Újvárosi Szele.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 KASI/A  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Gyakorlós Csib.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 MEAFC Kossuth  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Ege.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/11/18 94:5
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Pityke KSE  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS Benk?  
 BLF Bolhák  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 KLKS Törpék  
 VUA Törpék  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Győri KC Lovag.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 Feketés Darazs.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 FAK Balatoni P.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 Mátra UKK Gyön.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Kisújszállás  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Vil.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/B  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 FTSI József A..  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Miklósi Kékrók.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 MVSI Kossuth  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Békéscsabai KK.  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai Bácska F.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Hajdúböszörmén.  
 ACS Wildcats B.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Kaszás Tornyok.  
 KLKS Benk?  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Budapest Csepe.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Kapuvári Macsk.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 FAK Balatoni P.  
 DKKA Gepárdok  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Vásárhelyi Gep.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Budaörsi DSE  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 Szeged KE Rózs.  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Fürge Gyíkok  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Sportiskolás S.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 Kéksárga Zsirá.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Ziccer Pumák  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Győri KC Kengu.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Lackneros Dara.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 DKKA Ördögök  
2017/11/18 13:00
Kenguru Kupa
 Gödi SE  
 BLF Kenguruk  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 MP Sport Timis.  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/C  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Körmendi Törpö.  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 CEKK  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 Zuglói Sasok H.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Nádor Tigrisek.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Mosonmagyaróvá.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Velencei Vadka.  
2017/11/18 14:15
Kenguru Kupa
 Budaörsi DSE  
 Zuglói Sasok  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 ELITE Rínók  
 Ziccer Bocsok  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Kecskeméti KC  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 MTK Budapest  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 SZSE Párducok  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Csigák  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 DKKA Ugrómókus.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Gödöll?i SK  
 KKS Titánok  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Okapi.  
 Radobasket Bic.  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Budapesti Honv.  
 PAFC Mennydörg.  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 SZPA-HSE  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 DKKA Kenguruk  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2017/11/18 17:00
Kenguru Kupa
 DMTK Haraszti  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 BEAC Kisvizslá.  
 Kéksárga Okapi.  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 Budapesti Honv.  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Monok SE  
2017/11/18 18:00
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 DMTK Haraszti  
2017/11/18 18:30
Kenguru Kupa
 Radobasket Bic.  
 BEAC Kisvizslá.  
2017/11/18 18:30
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 JKC/A  
2017/11/18 18:30
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek - Ziccer Fehértigrisek2016.11.19 - 09:00szombat43 - 21
  Ziccer Fehértigrisek - A.S. Baschet Star Oradea I.2016.11.19 - 10:15szombat27 - 55
  A.S. Baschet Star Oradea I. - Ziccer Tigrisek2016.11.19 - 11:30szombat62 - 40
"B" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - NYKK Eötvös2016.11.19 - 09:00szombat93 - 20
  A.S. Baschet Star Oradea II. - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2016.11.19 - 10:15szombat39 - 61
  NYKK Eötvös - A.S. Baschet Star Oradea II.2016.11.19 - 11:30szombat26 - 63
"C" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum KA2016.11.18 - 14:00péntek28 - 67
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Hajdúhadházi KK2016.11.18 - 15:15péntek2 - 0
  Hajdúhadházi KK - Zsákoló Zsiráfok2016.11.18 - 16:30péntek0 - 2
"D" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Hajdúböszörményi TE2016.11.19 - 12:45szombat85 - 2
  A.S. Baschet Star Oradea III. - DIFE Sasfiókák2016.11.19 - 14:00szombat61 - 34
  Hajdúböszörményi TE - DIFE Sasfiókák2016.11.19 - 15:15szombat4 - 97
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - A.S. Baschet Star Oradea III.2016.11.19 - 16:30szombat25 - 63

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC Basket Bulls - MVSI Vadmacskák2016.11.19 - 10:00szombat61 - 19
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - MEAFC Basket Bulls2016.11.19 - 11:30szombat18 - 45
  MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2016.11.19 - 13:00szombat27 - 59
"B" csoport - Széchenyi István Iskola
(3580 Tiszaújváros Deák Ferenc tér 16.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok2016.11.19 - 10:00szombat46 - 42
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.11.19 - 11:15szombat36 - 49
  Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2016.11.19 - 12:30szombat52 - 36
"C" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  MEAFC Csibészek - Szerencsi Darazsak2016.11.20 - 10:00vasárnap17 - 47
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - MEAFC Csibészek2016.11.20 - 11:15vasárnap51 - 37
  Szerencsi Darazsak - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2016.11.20 - 12:30vasárnap68 - 37
"D" csoport - Vasvár Úti Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár út 37/a.)
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Salgótarjáni KI2016.11.19 - 09:00szombat30 - 59
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Ózd 2016.11.19 - 10:15szombat24 - 44
  Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2016.11.19 - 11:30szombat57 - 21
"E" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  Fürge Gyík DSE - Sláger Kazincbarcika KSE2016.11.19 - 09:00szombat25 - 24
  Beszterce KK - Fürge Gyík DSE2016.11.19 - 10:15szombat0 - 20
  Sláger Kazincbarcika KSE - Beszterce KK2016.11.19 - 11:30szombat20 - 0
"F" csoport - Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
(3950 Sárospatak Arany János utca 7.)
  Salgó Basket - DVTK-ÉLKSK Zemplén2016.11.19 - 10:00szombat28 - 69
  MEAFC Szürke Farkasok - Salgó Basket2016.11.19 - 11:15szombat40 - 12
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Szürke Farkasok2016.11.19 - 12:30szombat58 - 26
"G" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  Vörösmarty Mignonok - Szerencsi VSE 2.2016.11.20 - 09:00vasárnap82 - 1
  Beszterce KK Bolyky - Gyöngyös SI2016.11.20 - 10:15vasárnap8 - 30
  Szerencsi VSE 2. - Beszterce KK Bolyky2016.11.20 - 11:30vasárnap6 - 15
  Vörösmarty Mignonok - Gyöngyös SI2016.11.20 - 12:45vasárnap37 - 45

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Sasok - Vásárhelyi Cápák2016.11.19 - 09:30szombat53 - 81
  Vásárhelyi Cápák - Békési Oroszlánok2016.11.19 - 11:00szombat62 - 40
  Békési Oroszlánok - SZEDEÁK Sasok2016.11.19 - 12:30szombat37 - 45
"B" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Szolnoki Sportcentrum - Karcagi SE Farkasok2016.11.20 - 10:00vasárnap41 - 29
  Karcagi SE Farkasok - SZEDEÁK Dózsa2016.11.20 - 11:30vasárnap44 - 59
  SZEDEÁK Dózsa - Szolnoki Sportcentrum2016.11.20 - 13:00vasárnap67 - 37
"C" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Alsóváros - Békéscsabai KK/A2016.11.19 - 14:00szombat54 - 20
  Békéscsabai KK/A - SZEDEÁK Karolina2016.11.19 - 15:30szombat33 - 56
  SZEDEÁK Karolina - SZEDEÁK Alsóváros2016.11.19 - 17:00szombat45 - 35
"D" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Tigrisek - SZEDEÁK Aranysakálok2016.11.20 - 08:30vasárnap12 - 66
  SZEDEÁK Aranysakálok - Mezőberényi KK2016.11.20 - 09:45vasárnap41 - 29
  Mezőberényi KK - Szeged KE - Tigrisek2016.11.20 - 11:00vasárnap38 - 32
"E" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Rózsaszín Párducok - SZEDEÁK JuGyu2016.11.19 - 08:00szombat18 - 45
  SZEDEÁK JuGyu - Tiszai Kisvirágok2016.11.19 - 09:15szombat17 - 33
  Tiszai Kisvirágok - Szeged KE - Rózsaszín Párducok2016.11.19 - 10:30szombat75 - 24
"F" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Tabán - Tószegi Vadrózsák2016.11.19 - 15:30szombat32 - 29
  Tószegi Vadrózsák - Vásárhelyi Villámok2016.11.19 - 16:45szombat13 - 33
  Vásárhelyi Villámok - Szeged KE - Tabán2016.11.19 - 18:00szombat27 - 17
"G" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Heppes Szöcskék - Gyulai Vidrák2016.11.19 - 09:00szombat25 - 66
  Gyulai Vidrák - SZEDEÁK Weöres2016.11.19 - 10:20szombat61 - 25
  SZEDEÁK Weöres - Békési Heppes Szöcskék2016.11.19 - 11:40szombat43 - 30
"H" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Pingvinek - MP Sport Timisoara 2016.11.19 - 11:45szombat9 - 102
  MP Sport Timisoara - Kisújszállási SE2016.11.19 - 13:00szombat66 - 7
  Kisújszállási SE - Szeged KE - Pingvinek2016.11.19 - 14:15szombat49 - 15
"I" csoport - Hódmezővásárhely, SZTE Mezőgazd. Főiskola
  Vásárhelyi Farkasok - Szeged KE - Alsóváros2016.11.20 - 09:00vasárnap104 - 9
  Szeged KE - Alsóváros - Karcagi SE Oroszlánkölykök2016.11.20 - 10:30vasárnap41 - 50
  Karcagi SE Oroszlánkölykök - Vásárhelyi Farkasok2016.11.20 - 12:00vasárnap14 - 60
"J" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Rókák - Vásárhelyi Pacsirták2016.11.19 - 09:00szombat6 - 102
  Vásárhelyi Pacsirták - HSA Bombázók2016.11.19 - 10:30szombat20 - 0
  HSA Bombázók - Vásárhelyi Rókák2016.11.19 - 12:00szombat0 - 20
"K" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Kertvárosi Gepárdok - SZEDEÁK Kisdózsa2016.11.19 - 13:30szombat46 - 18
  SZEDEÁK Kisdózsa - HSA Pumák2016.11.19 - 15:00szombat38 - 18
  HSA Pumák - Kertvárosi Gepárdok2016.11.19 - 16:30szombat21 - 63

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek2016.11.20 - 09:00vasárnap71 - 51
  Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok2016.11.20 - 10:15vasárnap55 - 60
  Soproni Tigrisek - Csípős Darazsak2016.11.20 - 11:30vasárnap44 - 72
"B" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  OSE Simbák - Győri KC Hangyák2016.11.20 - 10:00vasárnap87 - 7
  Soproni Sportiskolás Elefántok - OSE Simbák2016.11.20 - 11:00vasárnap28 - 68
  Győri KC Hangyák - Soproni Sportiskolás Elefántok2016.11.20 - 12:00vasárnap26 - 69
"C" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Tatai Hangyácskák - MTE 19042016.11.20 - 15:00vasárnap0 - 2
  Győri KC Vizslák - Tatai Hangyácskák2016.11.20 - 16:00vasárnap2 - 0
  MTE 1904 - Győri KC Vizslák2016.11.20 - 17:00vasárnap31 - 22
"D" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Feketés Darazsak - Győri KC Lovagok2016.11.19 - 09:00szombat5 - 39
  Győri KC Lovagok - OSE Oroszlánfókák2016.11.19 - 10:00szombat10 - 44
  OSE Oroszlánfókák - Feketés Darazsak2016.11.19 - 11:00szombat86 - 8
"E" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Villámló Kovácsok - Soproni Sportiskolás Párducok2016.11.20 - 12:45vasárnap0 - 2
  Soproni Tigrisek Deák tér - Villámló Kovácsok2016.11.20 - 14:00vasárnap2 - 0
  Soproni Sportiskolás Párducok - Soproni Tigrisek Deák tér2016.11.20 - 15:15vasárnap64 - 57
"F" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Szorgos Darazsak - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2016.11.20 - 10:00vasárnap65 - 40
  Győri KC Kenguruk - Soproni Sportiskolás Farkasok2016.11.20 - 11:00vasárnap0 - 2
  Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Győri KC Kenguruk2016.11.20 - 12:00vasárnap2 - 0
  Szorgos Darazsak - Soproni Sportiskolás Farkasok2016.11.20 - 13:00vasárnap70 - 15
"G" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Soproni Tigrisek Orsolya - Mezőörsi Oroszlánok2016.11.19 - 12:00szombat48 - 4
  Prohászkás Csibék - Nádor Tigrisek2016.11.19 - 13:00szombat21 - 55
  Mezőörsi Oroszlánok - Prohászkás Csibék2016.11.19 - 14:00szombat18 - 9
  Soproni Tigrisek Orsolya - Nádor Tigrisek2016.11.19 - 15:00szombat57 - 12

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  ZTE KK - Ifjú Sólymok2016.11.20 - 11:00vasárnap49 - 44
  Körmendi Törpördögök/A - ZTE KK2016.11.20 - 12:20vasárnap47 - 49
  Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök/A2016.11.20 - 13:40vasárnap57 - 62
"B" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Egerszegi Zsebibabák - Kanizsai Mókusok2016.11.19 - 10:00szombat 
  Tapolcai Sárkányok - Egerszegi Zsebibabák2016.11.19 - 11:10szombat102 - 17
  Kanizsai Mókusok - Tapolcai Sárkányok2016.11.19 - 12:20szombat33 - 85
"C" csoport - Szombathely, Paragvári Utcai Ált. Isk.
  Sportiskolás Törpillák - Paragváris Sólymok2016.11.19 - 10:00szombat46 - 28
  Kalózok - Sportiskolás Törpillák2016.11.19 - 11:10szombat51 - 55
  Paragváris Sólymok - Kalózok2016.11.19 - 12:20szombat56 - 53
"D" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Móra Ferenc Ált. Isk. - Körmendi Törpördögök/B2016.11.19 - 13:30szombat0 - 20
  Tapolcai Gazellák - Móra Ferenc Ált. Isk.2016.11.19 - 14:40szombat20 - 0
  Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Gazellák2016.11.19 - 15:50szombat81 - 42
"E" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Harcos Sólymok - Ajka2016.11.20 - 10:00vasárnap2 - 0
  Ricsilla Sport - Harcos Sólymok2016.11.20 - 11:10vasárnap56 - 20
  Ajka - Ricsilla Sport2016.11.20 - 12:20vasárnap0 - 2

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
(7632 Pécs Aidinger J. utca 41.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Pécsi VSK Zebrák2016.11.19 - 13:30szombat53 - 50
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2016.11.19 - 15:00szombat40 - 51
  Pécsi VSK Zebrák - PVSK-Panthers/A2016.11.19 - 16:30szombat48 - 67
"B" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  KASI/A - Dombóvári KS 2016.11.19 - 09:00szombat55 - 39
  Dombóvári KS - Szekszárdi Fürge Nyuszik2016.11.19 - 10:30szombat29 - 57
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - KASI/A2016.11.19 - 12:00szombat45 - 53
"C" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  Pécsi VSK Turbó Egerek - Kozármisleny SE2016.11.20 - 09:00vasárnap22 - 70
  GYKSE Szekszárd/A - Pécsi VSK Turbó Egerek2016.11.20 - 10:30vasárnap87 - 21
  Kozármisleny SE - GYKSE Szekszárd/A2016.11.20 - 12:00vasárnap44 - 83
"D" csoport - Pécs, Pécsi Református Kollégium, Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2016.11.27 - 09:00vasárnap36 - 80
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - KASI/B2016.11.27 - 10:30vasárnap64 - 32
  KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány2016.11.27 - 12:00vasárnap52 - 83
"E" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Tamási Dámocskák - KASI/C2016.11.19 - 09:00szombat40 - 43
  PVSK-Panthers/B - Tamási Dámocskák2016.11.19 - 10:30szombat51 - 27
  KASI/C - PVSK-Panthers/B2016.11.19 - 12:00szombat30 - 48
"F" csoport - Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
(7632 Pécs Aidinger J. utca 41.)
  PVSK-Panthers/C - Pécsi VSK Fehér Tigrisek2016.11.19 - 09:00szombat71 - 35
  Pécsi VSK Fehér Tigrisek - Monok SE2016.11.19 - 10:30szombat13 - 146
  Monok SE - PVSK-Panthers/C2016.11.19 - 12:00szombat116 - 10
"G" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/D - Kozármisleny SE/B2016.11.19 - 13:30szombat34 - 37
  Kozármisleny SE/B - Gyakorlós Törpék2016.11.19 - 15:00szombat44 - 60
  Gyakorlós Törpék - KASI/D2016.11.19 - 16:30szombat62 - 40
"H" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló - Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch2016.11.27 - 09:00vasárnap14 - 46
  KASI/E - Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló2016.11.27 - 10:30vasárnap63 - 8
  Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch - KASI/E2016.11.27 - 12:00vasárnap23 - 46
"I" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai - PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd 2016.11.27 - 13:30vasárnap45 - 7
  PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér - Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai2016.11.27 - 15:00vasárnap16 - 30
  PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd - PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér 2016.11.27 - 16:30vasárnap26 - 33

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Baja, Eötvös József Főiskola Gyakorló Iskola
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2016.11.23 - 15:00szerda46 - 48
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Nyakiglányok2016.11.23 - 16:15szerda75 - 36
  Nyakiglányok - Bajai Bácska FKE2016.11.23 - 17:30szerda24 - 64
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Bajai NKK/A - Lehel Kosársuli2016.11.19 - 10:00szombat46 - 35
  Pityke Pumák - Bajai NKK/A2016.11.19 - 11:15szombat56 - 46
  Lehel Kosársuli - Pityke Pumák2016.11.19 - 12:30szombat34 - 52
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Koalák2016.11.20 - 09:00vasárnap22 - 47
  CEKK - Kecskeméti KA Amazonok2016.11.20 - 10:15vasárnap0 - 2
  Kecskeméti KA Koalák - CEKK2016.11.20 - 11:30vasárnap59 - 42
"D" csoport - Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
(2376 Hernád Fő utca 150.)
  Hernád SE - Nagykőrösi Sólymok2016.11.19 - 09:00szombat55 - 63
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Mitugrász2016.11.19 - 10:15szombat38 - 54
  Kecskeméti KA Mitugrász - Hernád SE2016.11.19 - 11:30szombat85 - 30
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  KLIKK Zsiráfok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2016.11.19 - 13:45szombat45 - 60
  Kecskeméti KC - KLIKK Zsiráfok2016.11.19 - 15:00szombat41 - 31
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Kecskeméti KC 2016.11.19 - 16:15szombat31 - 47
"F" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI József A. Iskola2016.11.20 - 12:45vasárnap33 - 46
  Bajai NKK/B - Kecskeméti KA Vadmacskák2016.11.20 - 14:00vasárnap65 - 23
  FTSI József A. Iskola - Bajai NKK/B2016.11.20 - 15:15vasárnap26 - 59
"G" csoport - KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
(6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
  FTSI Platán Iskola - FTSI Constantinum 1.2016.11.20 - 09:00vasárnap53 - 39
  FTSI Constantinum 1. - Baja MNAMK Rakétái2016.11.20 - 10:15vasárnap31 - 24
  Baja MNAMK Rakétái - FTSI Platán Iskola2016.11.20 - 11:30vasárnap23 - 45
"H" csoport - KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
(6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
  FTSI Batthyány L. Iskola - FTSI Dózsa Gy. Iskola2016.11.19 - 09:00szombat26 - 50
  FTSI Dózsa Gy. Iskola - Nagykőrösi Sólymok/B2016.11.19 - 10:15szombat20 - 0
  Nagykőrösi Sólymok/B - FTSI Batthyány L. Iskola2016.11.19 - 11:30szombat0 - 20

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  Atomerőmű SE - DKKA Kenguruk2016.11.20 - 10:00vasárnap60 - 44
  Pápai KC - Atomerőmű SE2016.11.20 - 11:15vasárnap17 - 102
  DKKA Kenguruk - Pápai KC2016.11.20 - 12:30vasárnap117 - 17
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Ördögök - Marcali Szürkefarkasok2016.11.20 - 14:45vasárnap79 - 24
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Rókák2016.11.20 - 16:00vasárnap15 - 65
  DKKA Rókák - DKKA Ördögök2016.11.20 - 17:15vasárnap43 - 30
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Ugrómókusok - Fűzfői AK2016.11.19 - 13:30szombat47 - 24
  Fűzfői AK - Veszprémi UKE2016.11.19 - 14:45szombat22 - 58
  Veszprémi UKE - DKKA Ugrómókusok2016.11.19 - 16:00szombat25 - 23
"D" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Csigák - Újvárosi Szelek2016.11.20 - 14:00vasárnap52 - 18
  Újvárosi Szelek - DKKA Vezérek2016.11.20 - 15:15vasárnap23 - 74
  DKKA Vezérek - DKKA Csigák2016.11.20 - 16:30vasárnap45 - 27
"E" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Gepárdok - DKKA Párducok2016.11.19 - 09:30szombat48 - 37
  DKKA Párducok - DKKA Nyuszik2016.11.19 - 10:45szombat45 - 26
  DKKA Nyuszik - DKKA Gepárdok2016.11.19 - 12:00szombat10 - 36
"F" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Villámok - Pusztaszabolcsi Tigrisek2016.11.20 - 09:30vasárnap35 - 31
  Velencei Gézengúzok - Várpalotai Gepárdok2016.11.20 - 10:45vasárnap58 - 11
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Várpalotai Gepárdok2016.11.20 - 12:00vasárnap42 - 15
  DKKA Villámok - Velencei Gézengúzok2016.11.20 - 13:15vasárnap26 - 41

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Fürge Vasas - Csata Garfield2016.11.20 - 12:15vasárnap38 - 58
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Fürge Vasas2016.11.20 - 13:30vasárnap53 - 43
  Csata Garfield - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2016.11.20 - 14:45vasárnap70 - 33
"B" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Kaszások Akadémia - MAFC Farkasrét2016.11.20 - 08:30vasárnap43 - 39
  Vasas Amazonok - Kaszások Akadémia2016.11.20 - 09:45vasárnap50 - 35
  MAFC Farkasrét - Vasas Amazonok2016.11.20 - 11:00vasárnap31 - 78
"C" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  PAFC Basket - Pannónia Vasas2016.11.19 - 08:30szombat40 - 42
  ELITE Rínók - PAFC Basket2016.11.19 - 09:45szombat28 - 66
  Pannónia Vasas - ELITE Rínók2016.11.19 - 11:00szombat81 - 30
"D" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Megyeri Tigrisek KK - BLF Kenguruk2016.11.19 - 08:30szombat65 - 54
  Budafoki Kölyök Békák - Megyeri Tigrisek KK2016.11.19 - 09:45szombat67 - 31
  BLF Kenguruk - Budafoki Kölyök Békák2016.11.19 - 11:00szombat29 - 70
"E" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Zsíros Akadémia Darázslányok - BEAC Farkasrét2016.11.19 - 12:15szombat69 - 7
  Török Sasfiókák - Zsíros Akadémia Darázslányok2016.11.19 - 13:30szombat20 - 44
  BEAC Farkasrét - Török Sasfiókák2016.11.19 - 14:45szombat35 - 46
"F" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Vasas Gepárdok - Radobasket - BDSE 2016.11.19 - 08:30szombat31 - 48
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Vasas Gepárdok2016.11.19 - 09:45szombat43 - 34
  Radobasket - BDSE - Zsíros Akadémia Kőbánya/B2016.11.19 - 11:00szombat64 - 24
"G" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Grosics Vizslák - Kéksárga Koalák2016.11.19 - 12:15szombat35 - 43
  KKS Tigers - Grosics Vizslák2016.11.19 - 13:30szombat18 - 33
  Kéksárga Koalák - KKS Tigers2016.11.19 - 14:45szombat53 - 19
"H" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Kaszás Girls - Kéksárga Okapik2016.11.20 - 16:00vasárnap22 - 39
  BEAC - Kaszás Girls2016.11.20 - 17:15vasárnap49 - 12
  Kéksárga Okapik - BEAC 2016.11.20 - 18:30vasárnap36 - 48
"I" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Budapesti Honvéd Sólymok - Herman Pókok2016.11.20 - 08:30vasárnap46 - 32
  Herceghalmi Tigrisek - Budapesti Honvéd Sólymok2016.11.20 - 09:45vasárnap59 - 16
  Herman Pókok - Herceghalmi Tigrisek2016.11.20 - 11:00vasárnap32 - 45
"J" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Radobasket - BDSE Bicske - Vasas Bolhák2016.11.19 - 16:00szombat14 - 40
  BEAC Vizslák - Radobasket - BDSE Bicske2016.11.19 - 17:15szombat21 - 25
  Vasas Bolhák - BEAC Vizslák2016.11.19 - 19:00szombat35 - 20
"K" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - TFSE Farkasok2016.11.19 - 12:15szombat31 - 59
  Budapesti Honvéd Falcons - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia2016.11.19 - 13:30szombat41 - 15
  TFSE Farkasok - Budapesti Honvéd Falcons2016.11.19 - 14:45szombat35 - 37
"L" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  JKC/A - Zuglói Sasok2016.11.20 - 08:30vasárnap14 - 49
  Gödi SE - JKC/A2016.11.20 - 09:45vasárnap23 - 37
  Zuglói Sasok - Gödi SE2016.11.20 - 11:00vasárnap54 - 11
"M" csoport - Budapest, Lázár Ervin Ált. Isk. Tornaterme
  DMTK Haraszti Sasok - Malév SC2016.11.19 - 12:45szombat71 - 15
  Vagány Nyulak - DMTK Haraszti Sasok2016.11.19 - 14:00szombat45 - 53
  Malév SC - Vagány Nyulak2016.11.19 - 15:15szombat11 - 49
"N" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Zsíros Akadémia Kisdarázslányok - MTK Budapest2016.11.19 - 16:00szombat2 - 0
  Törekvés Törpillák - Zsíros Akadémia Kisdarázslányok2016.11.19 - 17:15szombat24 - 23
  MTK Budapest - Törekvés Törpillák2016.11.19 - 18:30szombat0 - 2
"O" csoport - Budapest, Zrínyi Miklós Gimnázium
  PAFC Mennydörgők - BKG DSE2016.11.19 - 12:45szombat26 - 46
  Ziccer Bocsok - PAFC Mennydörgők2016.11.19 - 14:00szombat37 - 29
  BKG DSE - Ziccer Bocsok2016.11.19 - 15:15szombat22 - 30
"P" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Radobasket - BDSE Érd - Pasa Csillagai2016.11.20 - 12:15vasárnap83 - 10
  Viadukt SE - Radobasket - BDSE Érd2016.11.20 - 13:30vasárnap14 - 77
  Pasa Csillagai - Viadukt SE2016.11.20 - 14:45vasárnap25 - 22
"Q" csoport - Budapest, Zrínyi Miklós Gimnázium
  Budafoki Kölyök Bolhák - Keresztúri Méhecskék2016.11.19 - 09:00szombat2 - 0
  Gödöllői SK - Budafoki Kölyök Bolhák2016.11.19 - 10:15szombat0 - 2
  Keresztúri Méhecskék - Gödöllői SK2016.11.19 - 11:30szombat0 - 2
"R" csoport - Budapest, Lázár Ervin Ált. Isk. Tornaterme
  Kaszás Tornyok - JKC/B2016.11.19 - 09:00szombat71 - 3
  SZSE Oroszlánok - Kaszás Tornyok2016.11.19 - 10:15szombat18 - 67
  JKC/B - SZSE Oroszlánok2016.11.19 - 11:30szombat10 - 40
"S" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  ELITE Elefántok - Kaszás Reménységek2016.11.20 - 16:00vasárnap24 - 19
  Kéksárga Zsiráfok - ELITE Elefántok2016.11.20 - 17:15vasárnap69 - 6
  Kaszás Reménységek - Kéksárga Zsiráfok2016.11.20 - 18:30vasárnap14 - 60
"T" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Monori SE - Taksonyi DSE2016.11.20 - 12:15vasárnap55 - 3
  Ziccer Kistigrisek - Monori SE2016.11.20 - 13:30vasárnap0 - 2
  Taksonyi DSE - SZSE Párducok2016.11.20 - 14:45vasárnap10 - 77
  SZSE Párducok - Ziccer Kistigrisek2016.11.20 - 16:00vasárnap2 - 0

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok