Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Ziccer Tigrisek - GKS Nyíregyháza/A2014.11.22 - 09:00szombat78 - 38
  GKS Nyíregyháza/A - LPS Bihorul Oradea I.2014.11.22 - 10:15szombat33 - 46
  LPS Bihorul Oradea I. - Ziccer Tigrisek2014.11.22 - 11:30szombat54 - 85
"B" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Ziccer Fehértigrisek - LPS Bihorul Oradea II. 2014.11.22 - 09:00szombat51 - 19
  LPS Bihorul Oradea II. - GKS Nyíregyháza/B2014.11.22 - 10:15szombat39 - 21
  GKS Nyíregyháza/B - Ziccer Fehértigrisek2014.11.22 - 11:30szombat15 - 67
"C" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Hajdúhadház I.2014.11.22 - 10:00szombat40 - 30
  Hajdúhadház I. - Zsákoló Zsiráfok2014.11.22 - 11:15szombat27 - 42
  Zsákoló Zsiráfok - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2014.11.22 - 12:30szombat47 - 23
"D" csoport - Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium
  Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák - Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák2014.11.22 - 09:00szombat0 - 2
  Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák - Hajdúböszörményi TE2014.11.22 - 10:15szombat43 - 26
  Hajdúböszörményi TE - Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák2014.11.22 - 11:30szombat2 - 0
"E" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  GKS Nyíregyháza/C - Zsákoló Zsiráfbébik2014.11.22 - 10:00szombat36 - 17
  Zsákoló Zsiráfbébik - Hajdúhadház II.2014.11.22 - 11:15szombat51 - 6
  Hajdúhadház II. - GKS Nyíregyháza/C2014.11.22 - 12:30szombat14 - 59
"F" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  GKS Nyíregyháza/D - Derecske2014.11.22 - 14:00szombat49 - 6
  Derecske - CS Crisul Oradea2014.11.22 - 15:10szombat14 - 51
  CS Crisul Oradea - GKS Nyíregyháza/D2014.11.22 - 16:20szombat24 - 34

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Felsőzsolca, Rendezvények Háza
  FVSC-Vadmacskák - Szerencs VSE I.2014.11.23 - 12:30vasárnap57 - 55
  Szerencs VSE I. - Beszterce KK2014.11.23 - 14:00vasárnap72 - 27
  Beszterce KK - FVSC-Vadmacskák2014.11.23 - 15:30vasárnap45 - 58
"B" csoport - Miskolc, Egyetemi körcsarnok
  Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Szürke Farkasok2014.11.23 - 10:00vasárnap36 - 52
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - Egri Kék Oroszlánok2014.11.23 - 11:15vasárnap27 - 48
  MEAFC Szürke Farkasok - Salgótarjáni KI Fekete Sasok2014.11.23 - 12:30vasárnap76 - 24
"C" csoport - Miskolc, Diósgyőri Református Iskola
  ÉLKSK Miskolc - Tiszaújvárosi Phoenix KK2014.11.23 - 10:00vasárnap39 - 32
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - ÉLKSK Sátoraljaújhely 2014.11.23 - 11:15vasárnap50 - 42
  ÉLKSK Sátoraljaújhely - ÉLKSK Miskolc2014.11.23 - 12:30vasárnap32 - 47
"D" csoport - Ózd, Vasvár u. Ált. Isk.
  ÉLKSK Ózd - Szerencsi VSE II.2014.11.23 - 10:00vasárnap59 - 46
  Szerencsi VSE II. - Fürge Gyíkok DSE2014.11.23 - 11:15vasárnap43 - 42
  Fürge Gyíkok DSE - ÉLKSK Ózd 2014.11.23 - 12:30vasárnap44 - 61
"E" csoport - Tiszaújváros, Széchenyi Ált. Isk.
  ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Basket Bulls2014.11.22 - 10:00szombat31 - 25
  MEAFC Basket Bulls - ÉLKSK Sárospatak 2014.11.22 - 11:15szombat56 - 19
  ÉLKSK Sárospatak - ÉLKSK Tiszaújváros 2014.11.22 - 12:30szombat23 - 55
"F" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  ÉLKSK Szikszó - Mezőcsát DSE2014.11.22 - 10:00szombat43 - 21
  ÉLKSK Mezőcsát - Mátra UKK Gyöngyös2014.11.22 - 11:15szombat55 - 21
  Mezőcsát DSE - Mátra UKK Gyöngyös2014.11.22 - 12:30szombat41 - 29
  ÉLKSK Szikszó - ÉLKSK Mezőcsát2014.11.22 - 13:45szombat42 - 21

      3. régió - Kenguru Kupa      
"I" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Turbócsigák - Szeged KE/C2011.41.12 - 13:30szombat53 - 34
"A" csoport - Békéscsaba, Lencsési Ált. Isk.
  Viharsarki Farkasok - Karcagi Oroszlánkölykök2014.11.23 - 09:30vasárnap33 - 45
  Karcagi Oroszlánkölykök - SZEDEÁK Sasok2014.11.23 - 11:00vasárnap18 - 80
  SZEDEÁK Sasok - Viharsarki Farkasok2014.11.23 - 12:30vasárnap72 - 27
"B" csoport - Békés, Református Ál.
  Békési Heppes Szöcskék - Vásárhelyi Sólymok2014.11.22 - 09:30szombat43 - 37
  Vásárhelyi Sólymok - SZECSKA Sáskák2014.11.22 - 11:00szombat20 - 69
  SZECSKA Sáskák - Békési Heppes Szöcskék2014.11.22 - 12:30szombat61 - 17
"C" csoport - Mezőberény, Mezőberényi Ált. Isk.
  Mezőberényi KK - Szolnoki Kismanók2014.11.23 - 09:00vasárnap28 - 56
  Szolnoki Kismanók - Vásárhelyi Ugrómókusok2014.11.23 - 10:30vasárnap54 - 30
  Vásárhelyi Ugrómókusok - Mezőberényi KK2014.11.23 - 12:00vasárnap37 - 39
"D" csoport - Szolnok, Széchenyi körúti Ált. Isk.
  SZECSKA Szöcskék - Kisújszállás SE2014.11.23 - 09:00vasárnap43 - 25
  Kisújszállás SE - Szeged KE/A2014.11.23 - 10:15vasárnap66 - 22
  Szeged KE/A - SZECSKA Szöcskék2014.11.23 - 11:30vasárnap20 - 91
"E" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Domaszék - Vásárhelyi Vizslák2014.11.22 - 09:15szombat42 - 24
  Vásárhelyi Vizslák - Mezőtúri Református DSE2014.11.22 - 11:45szombat24 - 65
  Mezőtúri Református DSE - SZEDEÁK Domaszék2014.11.22 - 14:15szombat44 - 42
"F" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Alsóváros - SZEDEÁK Dózsa2014.11.22 - 08:00szombat52 - 9
  SZEDEÁK Dózsa - Karcagi SE Pusztai Rókák2014.11.22 - 10:30szombat101 - 11
  Karcagi SE Pusztai Rókák - SZEDEÁK Alsóváros2014.11.22 - 13:00szombat22 - 36
"G" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK JuGyu - SZEDEÁK Karolina2014.11.22 - 15:30szombat39 - 28
  SZEDEÁK Karolina - Szögedi Harcsák2014.11.22 - 16:45szombat24 - 53
  Szögedi Harcsák - SZEDEÁK JuGyu2014.11.22 - 18:00szombat98 - 9
"H" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Kobrák - Szeged KE/B2014.11.22 - 09:00szombat76 - 19
  Szeged KE/B - SZEDEÁK Kisdózsa2014.11.22 - 10:30szombat61 - 22
  SZEDEÁK Kisdózsa - Vásárhelyi Kobrák2014.11.22 - 12:00szombat6 - 115
"I" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Szeged KE/C - Rókusi Törpeharcsák2014.11.22 - 15:00szombat2 - 0
  Rókusi Törpeharcsák - Vásárhelyi Turbócsigák2014.11.22 - 16:30szombat0 - 2
"J" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  Szeged KE/D - Vásárhelyi Kishódok2014.11.23 - 08:30vasárnap12 - 92
  Vásárhelyi Kishódok - Gyulai Vidrák/A2014.11.23 - 10:00vasárnap71 - 35
  Gyulai Vidrák/A - Szeged KE/D2014.11.23 - 11:30vasárnap64 - 25
"K" csoport - Szeged, Karolina ÁI.,
  Szeged KE/E - Szatymazi Törpeharcsák2014.11.22 - 08:30szombat17 - 57
  Szatymazi Törpeharcsák - Szeberényi DSE2014.11.22 - 10:00szombat20 - 0
  Szeberényi DSE - Szeged KE/E2014.11.22 - 11:30szombat0 - 20

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Sopron, MKB Aréna
  Soproni Bivalyok - Csípős Darazsak2014.11.23 - 09:00vasárnap66 - 39
  Soproni Tigrisek - Soproni Bivalyok2014.11.23 - 10:00vasárnap48 - 68
  Csípős Darazsak - Soproni Tigrisek2014.11.23 - 11:00vasárnap60 - 49
"B" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  OSE Simbák - Soproni Hunyadis Párducok2014.11.22 - 12:00szombat61 - 15
  Nádor Tigrisek - OSE Simbák2014.11.22 - 13:00szombat38 - 52
  Soproni Hunyadis Párducok - Nádor Tigrisek2014.11.22 - 14:00szombat42 - 63
"C" csoport - Sopron, MKB Aréna
  Deák Téri Elefántok - SZKA Győri KC Vizslák2014.11.23 - 12:00vasárnap47 - 56
  Soproni Gárdonyis Zsiráfok - Deák Téri Elefántok2014.11.23 - 13:00vasárnap30 - 42
  SZKA Győri KC Vizslák - Soproni Gárdonyis Zsiráfok2014.11.23 - 14:00vasárnap75 - 18
"D" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Soproni Tigrisek - Orsolya - Tatabánya KC2014.11.22 - 12:00szombat26 - 20
  SZKA Győri KC Hangyák - Soproni Tigrisek - Orsolya2014.11.22 - 13:00szombat44 - 21
  Tatabánya KC - SZKA Győri KC Hangyák2014.11.22 - 14:00szombat19 - 50
"E" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Lovagok - Szorgos Méhek2014.11.22 - 09:00szombat25 - 26
  Feketés Darazsak - SZKA Győri KC Lovagok2014.11.22 - 10:00szombat42 - 28
  Szorgos Méhek - Feketés Darazsak2014.11.22 - 11:00szombat31 - 37
"F" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Kenguruk - Tatai Hangyácskák2014.11.22 - 09:00szombat0 - 2
  Mórás Cápák - SZKA Győri KC Kenguruk2014.11.22 - 10:00szombat2 - 0
  Tatai Hangyácskák - Mórás Cápák2014.11.22 - 11:00szombat34 - 9
"G" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  Villámló Kovácsok - MTE 19042014.11.23 - 09:00vasárnap17 - 22
  Tatai Mókusok - OSE Oroszlánfókák2014.11.23 - 10:00vasárnap27 - 52
  Villámló Kovácsok - Tatai Mókusok2014.11.23 - 11:00vasárnap10 - 48
  MTE 1904 - OSE Oroszlánfókák2014.11.23 - 12:00vasárnap13 - 44

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szombathely, Bercsényi M. Ált. Isk.
  Kanizsai Mókusok/A - Ifjú Sólyomfiókák2014.11.23 - 14:30vasárnap46 - 91
  Kékfehér Kenguruk - Kanizsai Mókusok/A2014.11.23 - 15:40vasárnap47 - 54
  Ifjú Sólyomfiókák - Kékfehér Kenguruk2014.11.23 - 16:50vasárnap74 - 45
"B" csoport - Zalakaros, Móra Ferenc Általános Iskola
  Zala Volán TE - Kalózok2014.11.22 - 09:30szombat54 - 44
  Körmendi Törpördögök/A - Zalakarosi Fókák2014.11.22 - 10:40szombat118 - 30
  Kalózok - Zalakarosi Fókák2014.11.22 - 11:50szombat74 - 41
  Zala Volán TE - Körmendi Törpördögök/A2014.11.22 - 13:00szombat33 - 103
"C" csoport - Szombathely, Bercsényi M. Ált. Isk.
  Tapolcai VSE/A - Tapolcai VSE/B2014.11.23 - 09:30vasárnap54 - 44
  Sportiskolás Törpillák - Kanizsai Mókusok/B2014.11.23 - 10:40vasárnap92 - 8
  Tapolcai VSE/B - Kanizsai Mókusok/B2014.11.23 - 11:50vasárnap89 - 20
  Tapolcai VSE/A - Sportiskolás Törpillák2014.11.23 - 13:00vasárnap38 - 70

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Dombóvári KS - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2014.11.22 - 13:30szombat58 - 52
  PVSK-Panthers/A - Dombóvári KS 2014.11.22 - 15:00szombat40 - 75
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - PVSK-Panthers/A2014.11.22 - 16:30szombat56 - 44
"B" csoport - Pécs, TÁSI
  Kosárlabda Akadémia Pécs F1 - KASI Delfinek/A2014.11.30 - 13:30vasárnap36 - 43
  KASI Delfinek/A - PVSK Kisgőzösök2014.11.30 - 15:00vasárnap48 - 106
  PVSK Kisgőzösök - Kosárlabda Akadémia Pécs F12014.11.30 - 16:30vasárnap62 - 20
"C" csoport - Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola
  Szekszárdi Ördögök GYKSE - Szekszárdi Törpördögök GYKSE2014.11.22 - 09:00szombat57 - 17
  Szekszárdi Törpördögök GYKSE - Kosárlabda Akadémia Pécs L12014.11.22 - 10:30szombat40 - 56
  Kosárlabda Akadémia Pécs L1 - Szekszárdi Ördögök GYKSE2014.11.22 - 12:00szombat51 - 11
"D" csoport - Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola
  Szekszárdi Fürge Rókák - Kosárlabda Akadémia Pécs F22014.11.23 - 10:00vasárnap45 - 5
  Kosárlabda Akadémia Pécs F2 - Marcali Szürke Farkasok/A2014.11.23 - 11:30vasárnap30 - 32
  Marcali Szürke Farkasok/A - Szekszárdi Fürge Rókák2014.11.23 - 13:00vasárnap35 - 53
"E" csoport - Pécs, TÁSI
  Kosárlabda Akadémia Pécs L2 - PVSK-Panthers/B2014.11.30 - 09:00vasárnap59 - 20
  PVSK-Panthers/B - Gyakorlós Törpék2014.11.30 - 10:30vasárnap52 - 52
  Gyakorlós Törpék - Kosárlabda Akadémia Pécs L22014.11.30 - 12:00vasárnap11 - 92
"F" csoport - Tamási, Vályi Péter Szakképző Iskola Tagintézmény
  Tamási Dámocskák - KASI Delfinek/B2014.11.22 - 11:00szombat32 - 87
  KASI Delfinek/B - PVSK Gepárdok2014.11.22 - 12:30szombat38 - 27
  PVSK Gepárdok - Tamási Dámocskák2014.11.22 - 14:00szombat56 - 38
"G" csoport - Pécs, TÁSI
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny - Marcali Szürkefarkasok/B2014.11.15 - 11:00szombat81 - 26
  PVSK Pandák - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny2014.11.19 - 16:30szerda46 - 60
  Marcali Szürkefarkasok/B - PVSK Pandák2014.11.20 - 15:30csütörtök36 - 47
"H" csoport - Pécs, TÁSI
  PINKK-Komló Sport - Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár2014.11.22 - 08:30szombat19 - 24
  Dombóvári KS/B - PINKK-Komló Sport2014.11.22 - 10:00szombat5 - 79
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár - Dombóvári KS/B2014.11.22 - 11:30szombat78 - 10
"I" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Református/ANK - KAP-Koch/Deák2014.11.23 - 09:00vasárnap44 - 22
  KAP-Belvárosi/I.Gyakorló - KAP-Református/ANK2014.11.23 - 10:30vasárnap51 - 13
  KAP-Koch/Deák - KAP-Belvárosi/I.Gyakorló2014.11.23 - 12:00vasárnap14 - 60
"J" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Bánki/Miroslav - KAP-Jókai/Köztér2014.11.23 - 13:30vasárnap42 - 22
  KAP-Csokonai/Pellérd - KAP-Bánki/Miroslav2014.11.23 - 15:00vasárnap34 - 35
  KAP-Jókai/Köztér - KAP-Csokonai/Pellérd2014.11.23 - 16:30vasárnap23 - 53

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Kecskeméti KA 1. - Bajai NKK2014.11.22 - 13:45szombat87 - 28
  JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA 1.2014.11.22 - 15:00szombat31 - 67
  Bajai NKK - JKSE Kosársuli2014.11.22 - 16:15szombat39 - 47
"B" csoport - Nagykőrös, Petőfi Sándor Ált. Isk.
  CEKK - Pityke Párducok2014.11.22 - 12:00szombat40 - 61
  KKA Mózi - CEKK2014.11.22 - 13:15szombat21 - 65
  Pityke Párducok - KKA Mózi2014.11.22 - 14:30szombat82 - 24
"C" csoport - Kecskemét, Mathiász János Általános Iskola Katonatelep
  KKA Ézi - Bajai Bácska FKE2014.11.30 - 10:00vasárnap6 - 137
  Kecskeméti KA 2. - KKA Ézi2014.11.30 - 11:15vasárnap100 - 17
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA 2.2014.11.30 - 12:30vasárnap72 - 45
"D" csoport - Kecskemét, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Kecskeméti KA 3. - Jövő Bajnokai Kenguruk2014.11.23 - 10:30vasárnap29 - 27
  Baja MNAMK Rakétái - Kecskeméti KA 3.2014.11.23 - 11:45vasárnap16 - 72
  Jövő Bajnokai Kenguruk - Baja MNAMK Rakétái2014.11.23 - 13:00vasárnap70 - 25
"E" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Gyaxi DSE - Nagykőrösi Sólymok2014.11.23 - 13:45vasárnap54 - 30
  Félegyházi TSI/A - Gyaxi DSE2014.11.23 - 15:00vasárnap34 - 37
  Nagykőrösi Sólymok - Félegyházi TSI/A2014.11.23 - 16:15vasárnap35 - 53
"F" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Félegyházi TSI/B - Miklósi Aprókák2014.11.22 - 10:00szombat5 - 131
  Kecskeméti KA 4. - Félegyházi TSI/B2014.11.22 - 11:15szombat98 - 5
  Miklósi Aprókák - Kecskeméti KA 4.2014.11.22 - 12:30szombat54 - 34
"G" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  KECEL - Kecskeméti KC2014.11.23 - 10:00vasárnap18 - 37
  Hernád SE - KECEL2014.11.23 - 11:15vasárnap43 - 34
  Kecskeméti KC - Hernád SE2014.11.23 - 12:30vasárnap24 - 50

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Székesfehérvár, Németh László Ált. Isk.
  DKKA Tigrisek - DKKA Ugrómókusok2014.11.22 - 12:30szombat22 - 58
  DKKA Ugrómókusok - DKKA Kenguruk2014.11.22 - 13:45szombat79 - 18
  DKKA Kenguruk - DKKA Tigrisek2014.11.22 - 15:00szombat22 - 42
"B" csoport - Paks, II Rákóczi Ferenc Ált. Isk
  Atomerőmű SE - DKKA Ördögök2014.11.22 - 10:00szombat23 - 46
  DKKA Ördögök - Veszprémi UKE2014.11.22 - 11:15szombat19 - 47
  Veszprémi UKE - Atomerőmű SE2014.11.22 - 12:30szombat37 - 16
"C" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Vadmacskák - Siófoki KS2014.11.23 - 13:45vasárnap35 - 35
  Siófoki KS - DKKA Gepárdok2014.11.23 - 15:00vasárnap30 - 47
  DKKA Gepárdok - DKKA Vadmacskák2014.11.23 - 16:15vasárnap38 - 31
"D" csoport - Székesfehérvár, Németh László Ált. Isk.
  DKKA Csigák - DKKA Párducok2014.11.22 - 08:45szombat61 - 21
  DKKA Párducok - Fűzfői AK2014.11.22 - 10:00szombat13 - 30
  Fűzfői AK - DKKA Csigák2014.11.22 - 11:15szombat41 - 48
"E" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Nyuszik - DKKA Vezérek2014.11.23 - 10:00vasárnap55 - 50
  Dunaújvárosi Sárkányok/A - DKKA Nyuszik2014.11.23 - 11:15vasárnap83 - 28
  DKKA Vezérek - Dunaújvárosi Sárkányok/A2014.11.23 - 12:30vasárnap32 - 77
"F" csoport - Paks, II Rákóczi Ferenc Ált. Isk
  Atomcsajok - Dunaújvárosi Sárkányok/B2014.12.06 - 10:00szombat58 - 10
  Dunaújvárosi Sárkányok/B - DKKA Rókák2014.12.06 - 11:15szombat14 - 33
  DKKA Rókák - Atomcsajok2014.12.06 - 12:30szombat17 - 55

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Fürge Vasas - MAFC Heisler2014.11.23 - 16:00vasárnap58 - 40
  Óbudai Kaszások - Fürge Vasas2014.11.23 - 17:15vasárnap46 - 52
  MAFC Heisler - Óbudai Kaszások2014.11.23 - 18:30vasárnap48 - 59
"B" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Honvéd Sólymok - BLF Kenguruk2014.11.22 - 12:15szombat66 - 46
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Honvéd Sólymok2014.11.22 - 13:30szombat58 - 40
  BLF Kenguruk - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2014.11.22 - 14:45szombat37 - 73
"C" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Csata Garfield - Vasas Amazonok2014.11.23 - 16:00vasárnap60 - 37
  Török Sasfiókák - Csata Garfield2014.11.23 - 17:15vasárnap63 - 72
  Vasas Amazonok - Török Sasfiókák2014.11.23 - 18:30vasárnap45 - 38
"D" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Kéksárga Zsiráfok - Herman Pókok2014.11.22 - 08:30szombat32 - 83
  Herman Pókok - Vasas Gepárdok2014.11.22 - 09:45szombat38 - 50
  Vasas Gepárdok - Kéksárga Zsiráfok2014.11.22 - 11:00szombat83 - 42
"E" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Csata Dunakeszi - Kéksárga Okapik2014.11.22 - 16:00szombat47 - 37
  Kaszás Girls - Csata Dunakeszi2014.11.22 - 17:15szombat54 - 46
  Kéksárga Okapik - Kaszás Girls2014.11.22 - 18:30szombat57 - 62
"F" csoport - Budapest, Zsiros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Megyeri Tigrisek KK - TFSE Vizslák2014.11.23 - 12:15vasárnap32 - 65
  MAFC Mokos - Megyeri Tigrisek KK2014.11.23 - 13:30vasárnap62 - 39
  TFSE Vizslák - MAFC Mokos2014.11.23 - 14:45vasárnap66 - 37
"G" csoport - Budapest, Tejút u.
  Radobasket - ELITE Elefántok2014.11.23 - 12:45vasárnap2 - 0
  ELITE Elefántok - Malév Kobrák2014.11.23 - 14:00vasárnap0 - 2
  Malév Kobrák - Radobasket 2014.11.23 - 15:15vasárnap34 - 21
"H" csoport - Budapest, Tejút u.
  KKS-Boys - BKGDSE2014.11.23 - 09:00vasárnap37 - 27
  ELITE Rínók - KKS-Boys2014.11.23 - 10:15vasárnap0 - 2
  BKGDSE - ELITE Rínók2014.11.23 - 11:30vasárnap2 - 0
"I" csoport - Budapest, Törekvés Sporttelep
  JKC-FKE/A - Herceghalmi Tigrisek2014.11.22 - 08:30szombat0 - 2
  Gödi Sasok - JKC-FKE/A2014.11.22 - 09:45szombat2 - 0
  Herceghalmi Tigrisek - Gödi Sasok2014.11.22 - 11:00szombat27 - 65
"J" csoport - Budapest, Tejút u.
  Zuglói Sasok - BEAC Kisvizslák2014.11.22 - 12:15szombat26 - 50
  Budafoki Kölyök Békák - Zuglói Sasok2014.11.22 - 13:30szombat22 - 71
  BEAC Kisvizslák - Budafoki Kölyök Békák2014.11.22 - 14:45szombat80 - 8
"K" csoport - Budapest, Törekvés Sporttelep
  JKC-FKE/B - Törekvés Törpillák2014.11.22 - 12:15szombat0 - 2
  ZSAKba Macskák - JKC-FKE/B2014.11.22 - 13:30szombat2 - 0
  Törekvés Törpillák - ZSAKba Macskák2014.11.22 - 14:45szombat20 - 53
"L" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Vasas Bolhák - BEAC Farkasrét2014.11.23 - 12:15vasárnap46 - 34
  BEAC Farkasrét - MTK Budapest2014.11.23 - 13:30vasárnap33 - 78
  MTK Budapest - Vasas Bolhák2014.11.23 - 14:45vasárnap56 - 50
"M" csoport - Budapest, Tejút u.
  Csepel KI - Gödöllői SK2014.11.22 - 08:30szombat40 - 22
  Gödöllői SK - PAFC Mennydörgők2014.11.22 - 09:45szombat2 - 0
  PAFC Mennydörgők - Csepel KI2014.11.22 - 11:00szombat0 - 2
"N" csoport - Budapest, Tejút u.
  Óbudai Reménységek - HSE2014.11.22 - 16:00szombat2 - 0
  HSE - JKC-FKE/C2014.11.22 - 17:15szombat2 - 0
  JKC-FKE/C - Óbudai Reménységek2014.11.22 - 18:30szombat0 - 2
"O" csoport - Budapest, Zsiros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Zsíros Akadémia Kőbánya/P - BEAC Törökugrató2014.11.23 - 08:30vasárnap39 - 24
  Törekvés Törpicúrok - Zsíros Akadémia Kőbánya/P2014.11.23 - 09:45vasárnap22 - 30
  BEAC Törökugrató - Törekvés Törpicúrok2014.11.23 - 11:00vasárnap53 - 16
"P" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Grosics Kisvizslák - SZSE2014.11.23 - 08:30vasárnap86 - 8
  SZSE - Radobasket Bicske2014.11.23 - 09:45vasárnap6 - 92
  Radobasket Bicske - Grosics Kisvizslák2014.11.23 - 11:00vasárnap43 - 55
"Q" csoport - Budapest, Törekvés Sporttelep
  Ziccer Bocsok - BLF Bolhák2014.11.22 - 16:00szombat22 - 39
  Budafoki Kölyök Bolhák - Ziccer Bocsok2014.11.22 - 17:15szombat25 - 31
  BLF Bolhák - Budafoki Kölyök Bolhák2014.11.22 - 18:30szombat35 - 27

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok