Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
  Ziccer Tigrisek - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2016.10.29 - 09:00szombat37 - 31
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - A.S. Baschet Star Oradea I.2016.10.29 - 10:15szombat44 - 48
  A.S. Baschet Star Oradea I. - Ziccer Tigrisek2016.10.29 - 11:30szombat62 - 26
"B" csoport - Nyíregyháza, Nyíregyházi Kosársuli Edzésközpont
  NYKK Eötvös - Zsákoló Zsiráfok2016.10.29 - 10:00szombat56 - 30
  Ziccer Fehértigrisek - NYKK Eötvös2016.10.29 - 11:15szombat47 - 36
  Zsákoló Zsiráfok - Ziccer Fehértigrisek2016.10.29 - 12:30szombat6 - 59
"C" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
  A.S. Baschet Star Oradea II. - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2016.10.29 - 12:45szombat69 - 9
  Hajdúhadházi KK - A.S. Baschet Star Oradea II.2016.10.29 - 14:00szombat8 - 95
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Hajdúhadházi KK2016.10.29 - 15:15szombat29 - 39
"D" csoport - Nyíregyháza, Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Hajdúböszörményi TE2016.10.30 - 09:00vasárnap134 - 0
  Hajdúböszörményi TE - A.S. Baschet Star Oradea III.2016.10.30 - 10:15vasárnap1 - 130
  A.S. Baschet Star Oradea III. - Nyíregyházi Sportcentrum KA2016.10.30 - 11:30vasárnap40 - 52

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Tiszaújváros, Széchenyi Általános Iskola
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - MEAFC Basket Bulls2016.10.29 - 10:00szombat36 - 48
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2016.10.29 - 11:15szombat33 - 52
  MEAFC Basket Bulls - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.10.29 - 12:30szombat68 - 44
"B" csoport - Miskolc, Egyetemi Körcsarnok
  MVSI Vadmacskák - MEAFC Csibészek2016.10.29 - 09:00szombat51 - 23
  MEAFC Csibészek - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2016.10.29 - 10:15szombat13 - 27
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MVSI Vadmacskák2016.10.29 - 11:30szombat36 - 45
"C" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Egri Kék Oroszlánok2016.10.30 - 10:00vasárnap16 - 87
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Ózd 2016.10.30 - 11:15vasárnap70 - 23
  Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2016.10.30 - 12:30vasárnap56 - 38
"D" csoport - Miskolc, Diósgyőri Ref. Ált. Isk.
  Szerencsi Darazsak - Fürge Gyík DSE2016.10.29 - 10:00szombat2 - 0
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - Szerencsi Darazsak2016.10.29 - 11:15szombat14 - 68
  Fürge Gyík DSE - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2016.10.29 - 12:30szombat0 - 2
"E" csoport - Salgótarján, PSZF tornaterme
  Salgótarjáni KI - Beszterce KK2016.10.30 - 09:00vasárnap105 - 2
  Salgó Basket - Salgótarjáni KI2016.10.30 - 10:15vasárnap0 - 20
  Beszterce KK - Salgó Basket2016.10.30 - 11:30vasárnap20 - 0
"F" csoport - Miskolc, II. Rákóczi F. Ált. Isk.
  Sláger Kazincbarcika KSE - MEAFC Szürke Farkasok2016.10.30 - 10:00vasárnap27 - 21
  Beszterce KK Bolyky - Sláger Kazincbarcika KSE2016.10.30 - 11:15vasárnap6 - 56
  MEAFC Szürke Farkasok - Beszterce KK Bolyky2016.10.30 - 12:30vasárnap37 - 7
"G" csoport - Miskolc, Vörösmarty Kat. Ált. Isk.
  Szerencsi VSE 2. - Vörösmarty Mignonok2016.10.29 - 09:00szombat0 - 77
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Szerencsi VSE 2.2016.10.29 - 10:15szombat83 - 5
  Vörösmarty Mignonok - DVTK-ÉLKSK Zemplén2016.10.29 - 11:30szombat20 - 51

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Hódmezővásárhely, SZTE Mezőgazd. Főiskola
  Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Sasok2016.10.30 - 09:10vasárnap84 - 20
  SZEDEÁK Sasok - Szolnoki Sportcentrum2016.10.30 - 10:30vasárnap62 - 23
  Szolnoki Sportcentrum - Vásárhelyi Cápák2016.10.30 - 12:00vasárnap17 - 93
"B" csoport - Békés, Karacs Teréz Ref. ÁI.
  Békési Oroszlánok - Békéscsabai KK/A2016.10.30 - 09:00vasárnap80 - 19
  Békéscsabai KK/A - Karcagi SE Farkasok2016.10.30 - 10:30vasárnap25 - 43
  Karcagi SE Farkasok - Békési Oroszlánok2016.10.30 - 12:00vasárnap21 - 77
"C" csoport - Szeged, Bonifert Domonkos ÁI.
  SZEDEÁK Alsóváros - Mezőberényi KK2016.10.29 - 12:30szombat2 - 0
  Mezőberényi KK - SZEDEÁK Dózsa2016.10.29 - 14:00szombat0 - 2
  SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Alsóváros2016.10.29 - 15:30szombat41 - 36
"D" csoport - Szeged, Bonifert Domonkos ÁI.
  SZEDEÁK Karolina - SZEDEÁK JuGyu2016.10.29 - 08:00szombat39 - 37
  SZEDEÁK JuGyu - SZEDEÁK Aranysakálok2016.10.29 - 09:30szombat14 - 35
  SZEDEÁK Aranysakálok - SZEDEÁK Karolina2016.10.29 - 11:00szombat39 - 43
"E" csoport - Szeged, Karolina ÁI.
  Szeged KE - Rózsaszín Párducok - Szeged KE - Tigrisek2016.10.28 - 15:15péntek12 - 26
  Szeged KE - Tabán - Szeged KE - Rózsaszín Párducok2016.10.28 - 16:30péntek0 - 20
  Szeged KE - Tigrisek - Szeged KE - Tabán2016.10.28 - 17:45péntek2 - 0
"F" csoport - Szolnok, Zöld Ház
  Tiszai Kisvirágok - Békési Heppes Szöcskék2016.10.29 - 10:00szombat105 - 18
  Békési Heppes Szöcskék - Tószegi Vadrózsák2016.10.29 - 11:15szombat30 - 33
  Tószegi Vadrózsák - Tiszai Kisvirágok2016.10.29 - 12:30szombat25 - 67
"G" csoport - Szeged, Karolina Iskola
  Szeged KE - Pingvinek - SZEDEÁK Weöres2016.10.27 - 15:00csütörtök18 - 30
  Vásárhelyi Villámok - Szeged KE - Pingvinek2016.10.27 - 16:15csütörtök64 - 9
  SZEDEÁK Weöres - Vásárhelyi Villámok2016.10.27 - 17:30csütörtök17 - 58
"H" csoport - Karcag, Városi Sportcsarnok
  Karcagi SE Oroszlánkölykök - Kisújszállási SE2016.10.29 - 09:00szombat15 - 31
  Kisújszállási SE - Gyulai Vidrák2016.10.29 - 10:30szombat29 - 41
  Gyulai Vidrák - Karcagi SE Oroszlánkölykök2016.10.29 - 12:00szombat54 - 17
"I" csoport - Hódmezővásárhely, Kertvárosi Kat. Ál.
  Vásárhelyi Rókák - Vásárhelyi Farkasok2016.10.30 - 09:00vasárnap6 - 71
  Vásárhelyi Farkasok - Vásárhelyi Pacsirták2016.10.30 - 10:30vasárnap23 - 39
  Vásárhelyi Pacsirták - Vásárhelyi Rókák2016.10.30 - 12:00vasárnap72 - 2
"J" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  Szeged KE - Dózsa - Szeged KE - Alsóváros2016.10.29 - 08:00szombat0 - 20
  HSA Bombázók - Szeged KE - Dózsa2016.10.29 - 09:15szombat20 - 0
  Szeged KE - Alsóváros - HSA Bombázók2016.10.29 - 10:30szombat46 - 25
"K" csoport - Hódmezővásárhely, Kertvárosi Kat. Ál.
  Kertvárosi Gepárdok - MP Sport Timisoara 2016.10.30 - 13:30vasárnap19 - 69
  MP Sport Timisoara - HSA Pumák2016.10.30 - 15:00vasárnap109 - 0
  HSA Pumák - Kertvárosi Gepárdok2016.10.30 - 16:30vasárnap16 - 63

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Oroszlány, Krajnyik Akác András Sportcsarnok
  Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok2016.10.29 - 10:00szombat48 - 60
  OSE Simbák - Csípős Darazsak2016.10.29 - 11:00szombat39 - 104
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Simbák2016.10.29 - 12:00szombat104 - 53
"B" csoport - Sopron, Belvárosi Sportcsarnok
  Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskolás Elefántok2016.10.29 - 09:00szombat86 - 37
  Tatai Hangyácskák - Soproni Tigrisek2016.10.29 - 10:00szombat0 - 2
  Soproni Sportiskolás Elefántok - Tatai Hangyácskák2016.10.29 - 11:00szombat2 - 0
"C" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Győri KC Hangyák - Győri KC Vizslák2016.10.29 - 09:00szombat37 - 21
  Győri KC Lovagok - Győri KC Hangyák2016.10.29 - 10:00szombat16 - 39
  Győri KC Vizslák - Győri KC Lovagok2016.10.29 - 11:00szombat24 - 18
"D" csoport - Győr, Fekete István Ált. Isk.
  Feketés Darazsak - MTE 19042016.10.29 - 09:00szombat10 - 60
  Villámló Kovácsok - Feketés Darazsak2016.10.29 - 10:00szombat0 - 2
  MTE 1904 - Villámló Kovácsok2016.10.29 - 11:00szombat2 - 0
"E" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Győri KC Kenguruk - Soproni Tigrisek Deák tér2016.10.29 - 12:00szombat10 - 37
  OSE Oroszlánfókák - Győri KC Kenguruk2016.10.29 - 13:00szombat53 - 21
  Soproni Tigrisek Deák tér - OSE Oroszlánfókák2016.10.29 - 14:00szombat25 - 37
"F" csoport - Sopron, Hunyadi Iskola
  Szorgos Darazsak - Soproni Tigrisek Orsolya2016.10.29 - 12:00szombat58 - 23
  Soproni Sportiskolás Párducok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2016.10.29 - 13:00szombat66 - 17
  Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2016.10.29 - 14:00szombat18 - 32
  Szorgos Darazsak - Soproni Sportiskolás Párducok2016.10.29 - 15:00szombat25 - 31
"G" csoport - Győr, Fekete István Ált. Isk.
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Mezőörsi Oroszlánok2016.10.29 - 12:00szombat22 - 2
  Prohászkás Csibék - Nádor Tigrisek2016.10.29 - 13:00szombat33 - 29
  Mezőörsi Oroszlánok - Nádor Tigrisek2016.10.29 - 14:00szombat10 - 17
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Prohászkás Csibék2016.10.29 - 15:00szombat31 - 27

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Zalaegerszeg, Eötvös Iskola
  ZTE KK - Egerszegi Zsebibabák2016.10.29 - 09:30szombat137 - 10
  Körmendi Törpördögök/A - ZTE KK2016.10.29 - 10:40szombat52 - 101
  Egerszegi Zsebibabák - Körmendi Törpördögök/A2016.10.29 - 11:50szombat20 - 88
"B" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Ifjú Sólymok - Sportiskolás Törpillák2016.10.29 - 13:40szombat77 - 36
  Tapolcai Sárkányok - Ifjú Sólymok2016.10.29 - 14:50szombat61 - 69
  Sportiskolás Törpillák - Tapolcai Sárkányok2016.10.29 - 16:00szombat43 - 59
"C" csoport - Zalakaros, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Kanizsai Mókusok - Móra Ferenc Ált. Isk.2016.10.29 - 11:30szombat111 - 23
  Kalózok - Kanizsai Mókusok2016.10.29 - 12:40szombat52 - 65
  Móra Ferenc Ált. Isk. - Kalózok2016.10.29 - 13:50szombat18 - 71
"D" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Harcos Sólymok - Paragváris Sólymok2016.10.29 - 10:00szombat28 - 60
  Tapolcai Gazellák - Harcos Sólymok2016.10.29 - 11:10szombat67 - 34
  Paragváris Sólymok - Tapolcai Gazellák2016.10.29 - 12:20szombat47 - 45
"E" csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Körmendi Törpördögök/B - Ricsilla Sport2016.10.30 - 09:30vasárnap68 - 24
  Ajka - Körmendi Törpördögök/B2016.10.30 - 10:40vasárnap25 - 85
  Ricsilla Sport - Ajka2016.10.30 - 11:50vasárnap59 - 17

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Pécs, Pécsi Református Kollégium, Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK-Panthers/A2016.10.29 - 08:30szombat61 - 45
  PVSK-Panthers/A - KASI/A2016.10.29 - 10:30szombat87 - 34
  KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2016.10.29 - 11:30szombat19 - 111
"B" csoport - Pécs, Gandhi Sportcsarnok
  Pécsi VSK Turbó Egerek - Pécsi VSK Zebrák2016.10.20 - 15:15csütörtök23 - 66
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - Pécsi VSK Turbó Egerek2016.10.29 - 09:30szombat69 - 23
  Pécsi VSK Zebrák - Szekszárdi Fürge Nyuszik2016.10.29 - 11:15szombat55 - 40
"C" csoport - Kaposvár, Toldi ltp-i Tagiskola
  Dombóvári KS - KASI/B2016.10.29 - 09:00szombat79 - 32
  GYKSE Szekszárd/A - Dombóvári KS 2016.10.29 - 10:30szombat42 - 46
  KASI/B - GYKSE Szekszárd/A2016.10.29 - 12:00szombat19 - 63
"D" csoport - Pécs, TÁSI Csarnok
  Kozármisleny SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2016.10.30 - 09:00vasárnap52 - 40
  PVSK-Panthers/B - Kozármisleny SE2016.10.30 - 10:30vasárnap34 - 58
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK-Panthers/B2016.10.30 - 12:00vasárnap51 - 39
"E" csoport - Pécs, Pécsi Református Kollégium, Gimn. és Ált. Isk.
  KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány2016.10.29 - 13:00szombat23 - 102
  Pécsi VSK Fehér Tigrisek - KASI/C2016.10.29 - 14:30szombat15 - 38
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Pécsi VSK Fehér Tigrisek2016.10.29 - 16:00szombat117 - 14
"F" csoport - Kaposvár, Toldi ltp-i Tagiskola
  KASI/D - PVSK-Panthers/C2016.10.29 - 13:30szombat24 - 39
  PVSK-Panthers/C - Tamási Dámocskák2016.10.29 - 15:00szombat39 - 40
  Tamási Dámocskák - KASI/D2016.10.29 - 16:30szombat32 - 24
"G" csoport - Kaposvár, CS.V.M Kaposvári Ált. Isk. és Gimn.
  Gyakorlós Törpék - KASI/E2016.10.29 - 09:00szombat54 - 22
  Kozármisleny SE/B - Monok SE2016.10.29 - 10:30szombat17 - 88
  KASI/E - Kozármisleny SE/B2016.10.29 - 12:00szombat21 - 41
  Gyakorlós Törpék - Monok SE2016.10.29 - 13:30szombat41 - 82

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Baja, Eötvös József Főiskola Gyakorló Iskola
  Bajai Bácska FKE - Bajai NKK/A2016.10.24 - 15:00hétfő92 - 11
  Nyakiglányok - Bajai Bácska FKE2016.10.24 - 16:15hétfő15 - 47
  Bajai NKK/A - Nyakiglányok2016.10.24 - 17:30hétfő16 - 50
"B" csoport - Nagykőrös, Petőfi Sándor Ált. Isk.
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Pityke Pumák2016.10.27 - 16:00csütörtök62 - 28
  Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2016.10.27 - 17:15csütörtök17 - 64
  Pityke Pumák - Kecskeméti KA Amazonok2016.10.27 - 18:30csütörtök62 - 55
"C" csoport - Jászberény, Gróf Apponyi Bernát Általános Iskola
  Nagykőrösi Sólymok - Lehel Kosársuli2016.10.29 - 10:00szombat27 - 61
  CEKK - Nagykőrösi Sólymok2016.10.29 - 11:15szombat 
  Lehel Kosársuli - CEKK2016.10.29 - 12:30szombat51 - 33
"D" csoport - Hernád, Általános Iskola
  KLIKK Zsiráfok - Hernád SE2016.10.29 - 10:00szombat42 - 89
  Kecskeméti KA Koalák - KLIKK Zsiráfok2016.10.29 - 11:15szombat76 - 11
  Hernád SE - Kecskeméti KA Koalák2016.10.29 - 12:30szombat19 - 97
"E" csoport - Kecskemét, Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
  Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Vadmacskák2016.10.28 - 14:00péntek67 - 19
  Kecskeméti KC - Kecskeméti KA Mitugrász2016.10.28 - 15:15péntek18 - 49
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KC 2016.10.28 - 16:30péntek14 - 66
"F" csoport - Baja, Dr. Posta Sándor Sportcsarnok
  Bajai NKK/B - Baja MNAMK Rakétái2016.10.26 - 14:00szerda30 - 16
  Baja MNAMK Rakétái - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2016.10.26 - 15:15szerda13 - 50
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Bajai NKK/B2016.10.26 - 16:30szerda42 - 23
"G" csoport - Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna
  FTSI Constantinum 1. - FTSI József A. Iskola2016.10.30 - 09:00vasárnap39 - 59
  Nagykőrösi Sólymok/B - FTSI Constantinum 1.2016.10.30 - 10:15vasárnap7 - 57
  FTSI József A. Iskola - Nagykőrösi Sólymok/B2016.10.30 - 11:30vasárnap85 - 10
"H" csoport - Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna
  FTSI Batthyány L. Iskola - FTSI Platán Iskola2016.10.29 - 09:00szombat17 - 73
  FTSI Platán Iskola - FTSI Dózsa Gy. Iskola2016.10.29 - 10:15szombat60 - 47
  FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI Batthyány L. Iskola2016.10.29 - 11:30szombat45 - 35

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Kenguruk - DKKA Ördögök2016.10.29 - 10:00szombat94 - 26
  Atomerőmű SE - DKKA Kenguruk2016.10.29 - 11:15szombat64 - 59
  DKKA Ördögök - Atomerőmű SE2016.10.29 - 12:30szombat32 - 72
"B" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Ugrómókusok - Marcali Szürkefarkasok2016.10.29 - 14:00szombat0 - 2
  Marcali Szürkefarkasok - Pápai KC2016.10.29 - 15:15szombat30 - 42
  Pápai KC - DKKA Ugrómókusok2016.10.29 - 16:30szombat2 - 0
"C" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Csigák - DKKA Rókák2016.10.30 - 10:00vasárnap27 - 79
  DKKA Rókák - Fűzfői AK2016.10.30 - 11:15vasárnap75 - 25
  Fűzfői AK - DKKA Csigák2016.10.30 - 12:30vasárnap39 - 34
"D" csoport - Székesfehérvár, Németh László Ált. Isk.
  Veszprémi UKE - DKKA Gepárdok2016.10.29 - 10:00szombat68 - 30
  Újvárosi Szelek - Veszprémi UKE2016.10.29 - 11:15szombat20 - 42
  DKKA Gepárdok - Újvárosi Szelek2016.10.29 - 12:30szombat35 - 36
"E" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Párducok - DKKA Villámok2016.10.30 - 14:00vasárnap43 - 20
  DKKA Vezérek - DKKA Nyuszik2016.10.30 - 15:15vasárnap45 - 14
  DKKA Villámok - DKKA Nyuszik2016.10.30 - 16:30vasárnap32 - 34
  DKKA Párducok - DKKA Vezérek2016.10.30 - 17:45vasárnap18 - 33

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Fürge Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2016.10.29 - 08:30szombat63 - 48
  Kaszások Akadémia - Fürge Vasas2016.10.29 - 09:45szombat43 - 50
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kaszások Akadémia2016.10.29 - 11:00szombat57 - 32
"B" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  BEAC Farkasrét - Vasas Amazonok2016.10.29 - 12:15szombat14 - 95
  Csata Garfield - BEAC Farkasrét2016.10.29 - 13:30szombat136 - 10
  Vasas Amazonok - Csata Garfield2016.10.29 - 14:45szombat36 - 56
"C" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  KKS Tigers - PAFC Basket2016.10.29 - 16:00szombat12 - 64
  MAFC Farkasrét - KKS Tigers2016.10.29 - 17:15szombat51 - 8
  PAFC Basket - MAFC Farkasrét2016.10.29 - 18:30szombat50 - 44
"D" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Pannónia Vasas - Budafoki Kölyök Békák2016.10.29 - 08:30szombat75 - 37
  Budafoki Kölyök Békák - Radobasket - BDSE 2016.10.29 - 09:45szombat61 - 27
  Radobasket - BDSE - Pannónia Vasas2016.10.29 - 11:00szombat19 - 58
"E" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Megyeri Tigrisek KK - Zsíros Akadémia Darázslányok2016.10.29 - 12:15szombat36 - 75
  Kaszás Girls - Megyeri Tigrisek KK2016.10.29 - 13:30szombat0 - 2
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Kaszás Girls2016.10.29 - 14:45szombat2 - 0
"F" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Vasas Gepárdok - ELITE Rínók2016.10.29 - 16:00szombat30 - 33
  ELITE Rínók - Zsíros Akadémia Kőbánya/B2016.10.29 - 17:15szombat41 - 37
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Vasas Gepárdok2016.10.29 - 18:30szombat20 - 46
"G" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Török Sasfiókák - BEAC 2016.10.30 - 08:30vasárnap46 - 28
  BEAC - Radobasket - BDSE Bicske2016.10.30 - 09:45vasárnap61 - 13
  Radobasket - BDSE Bicske - Török Sasfiókák2016.10.30 - 11:00vasárnap23 - 72
"H" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  BLF Kenguruk - Grosics Vizslák2016.10.30 - 12:15vasárnap32 - 21
  Budapesti Honvéd Sólymok - BLF Kenguruk2016.10.30 - 13:30vasárnap23 - 58
  Grosics Vizslák - Budapesti Honvéd Sólymok2016.10.30 - 14:45vasárnap40 - 15
"I" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Kéksárga Koalák - TFSE Farkasok2016.10.30 - 16:00vasárnap2 - 0
  Budapesti Honvéd Falcons - Kéksárga Koalák2016.10.30 - 17:15vasárnap16 - 50
  TFSE Farkasok - Budapesti Honvéd Falcons2016.10.30 - 18:30vasárnap0 - 2
"J" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Gödi SE - Herceghalmi Tigrisek2016.10.29 - 12:15szombat18 - 51
  Zuglói Sasok - Gödi SE2016.10.29 - 13:30szombat35 - 17
  Herceghalmi Tigrisek - Zuglói Sasok2016.10.29 - 14:45szombat31 - 28
"K" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - BC Csepel2016.10.30 - 09:00vasárnap 
  Herman Pókok - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia2016.10.30 - 10:15vasárnap32 - 26
  BC Csepel - Herman Pókok2016.10.30 - 11:30vasárnap0 - 2
"L" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  JKC/A - Malév SC2016.10.30 - 12:45vasárnap0 - 2
  BEAC Vizslák - JKC/A2016.10.30 - 14:00vasárnap2 - 0
  Malév SC - BEAC Vizslák2016.10.30 - 15:15vasárnap9 - 34
"M" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  DMTK Haraszti Sasok - Budafoki Kölyök Bolhák2016.10.30 - 08:30vasárnap62 - 19
  PAFC Mennydörgők - DMTK Haraszti Sasok2016.10.30 - 09:45vasárnap28 - 50
  Budafoki Kölyök Bolhák - PAFC Mennydörgők2016.10.30 - 11:00vasárnap0 - 2
"N" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Törekvés Törpillák - Zsíros Akadémia Kisdarázslányok2016.10.30 - 12:15vasárnap34 - 43
  Vasas Bolhák - Törekvés Törpillák2016.10.30 - 13:30vasárnap62 - 25
  Zsíros Akadémia Kisdarázslányok - Vasas Bolhák2016.10.30 - 14:45vasárnap13 - 40
"O" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Vagány Nyulak - Gödöllői SK2016.10.30 - 16:00vasárnap2 - 0
  Gödöllői SK - Ziccer Bocsok2016.10.30 - 17:15vasárnap8 - 32
  Ziccer Bocsok - Vagány Nyulak2016.10.30 - 18:30vasárnap20 - 37
"P" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  MTK Budapest - Kéksárga Okapik2016.10.29 - 08:30szombat0 - 2
  Kéksárga Okapik - Viadukt SE2016.10.29 - 09:45szombat82 - 6
  Viadukt SE - MTK Budapest2016.10.29 - 11:00szombat2 - 0
"Q" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  BKG DSE - Keresztúri Méhecskék2016.10.29 - 16:00szombat2 - 0
  Radobasket - BDSE Érd - BKG DSE2016.10.29 - 17:15szombat49 - 26
  Keresztúri Méhecskék - Radobasket - BDSE Érd2016.10.29 - 18:30szombat0 - 2

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok