Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 17:30
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 17:45
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 DEAC II.  
2017/12/13 21:00
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/12/13 19:15
Hepp Kupa, Női
 Csata DSE  
 ZTE NKK II.  
2017/12/13 18:00
NB I. B Piros, F U20
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 19:30
Fiú Junior, Kelet
 ELITE Basket T.  
 Kaszások Akadé.  
2017/12/13 16:30
Fiú Junior, Nyugat
 FALCO KC Szomb.  
 Alba Fehérvár  
2017/12/13 15:00
Fiú Junior, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Körmendi Törpö.  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/13 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/12/13 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 Békési SzSK  
2017/12/13 18:40
Fiú Junior, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/13 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Olaj  
2017/12/13 19:30
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Egri VSI KOK  
2017/12/13 16:30
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Török Flóris  
2017/12/13 17:40
Leány Junior
 Debreceni KA  
 Monori SE  
2017/12/13 19:30
Kenguru Kupa - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  GKS Nyíregyháza/A - GKS Nyíregyháza/B2014.10.11 - 09:00szombat69 - 14
  LPS Bihorul Oradea I. - GKS Nyíregyháza/B2014.10.11 - 10:15szombat96 - 10
  GKS Nyíregyháza/A - LPS Bihorul Oradea I.2014.10.11 - 11:30szombat35 - 46
"B" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
  Ziccer Tigrisek - LPS Bihorul Oradea II. 2014.10.11 - 09:00szombat94 - 6
  LPS Bihorul Oradea II. - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2014.10.11 - 10:15szombat24 - 23
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Ziccer Tigrisek2014.10.11 - 11:30szombat16 - 85
"C" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Ziccer Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák2014.10.10 - 15:30péntek57 - 13
  Zsákoló Zsiráfok - Ziccer Fehértigrisek2014.10.10 - 16:45péntek21 - 45
  Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák - Zsákoló Zsiráfok2014.10.10 - 18:00péntek13 - 40
"D" csoport - Hajdúhadház, Földi János Általános Iskola
  Hajdúhadház I. - Hajdúhadház II.2014.10.11 - 09:00szombat82 - 12
  Hajdúhadház II. - Hajdúböszörményi TE2014.10.11 - 10:15szombat12 - 65
  Hajdúböszörményi TE - Hajdúhadház I.2014.10.11 - 11:30szombat18 - 50
"E" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák - CS Crisul Oradea2014.10.11 - 10:00szombat2 - 0
  GKS Nyíregyháza/C - Zsákoló Zsiráfbébik2014.10.11 - 11:15szombat53 - 29
  CS Crisul Oradea - Zsákoló Zsiráfbébik2014.10.11 - 12:30szombat0 - 2
  Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák - GKS Nyíregyháza/C2014.10.11 - 13:45szombat65 - 19

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Salgótarján, Pénzügyi és Számviteli Főiskola tornaterme
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - Beszterce KK2014.10.12 - 10:00vasárnap39 - 44
  Beszterce KK - FVSC-Vadmacskák2014.10.12 - 11:15vasárnap35 - 52
  FVSC-Vadmacskák - Salgótarjáni KI Fekete Sasok2014.10.12 - 12:30vasárnap63 - 37
"B" csoport - Miskolc, Egyetemi körcsarnok
  Szerencs VSE I. - Tiszaújvárosi Phoenix KK2014.10.11 - 10:00szombat66 - 29
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Szürke Farkasok2014.10.11 - 11:15szombat43 - 70
  MEAFC Szürke Farkasok - Szerencs VSE I.2014.10.11 - 12:30szombat47 - 52
"C" csoport - Miskolc, Diósgyőri Református Iskola
  ÉLKSK Miskolc - Egri Kék Oroszlánok2014.10.11 - 10:00szombat31 - 35
  Egri Kék Oroszlánok - ÉLKSK Ózd 2014.10.11 - 11:15szombat39 - 18
  ÉLKSK Ózd - ÉLKSK Miskolc2014.10.11 - 12:30szombat17 - 43
"D" csoport - Sátoraljaújhely, Városi Sportcsarnok
  Szerencsi VSE II. - Fürge Gyíkok DSE2014.10.11 - 10:00szombat40 - 23
  ÉLKSK Sárospatak - ÉLKSK Sátoraljaújhely 2014.10.11 - 11:15szombat6 - 72
  Fürge Gyíkok DSE - ÉLKSK Sárospatak 2014.10.11 - 12:30szombat34 - 16
  Szerencsi VSE II. - ÉLKSK Sátoraljaújhely 2014.10.11 - 13:45szombat23 - 63
"E" csoport - Tiszaújváros, Széchenyi Ált. Isk.
  ÉLKSK Tiszaújváros - ÉLKSK Szikszó 2014.10.11 - 10:00szombat33 - 31
  ÉLKSK Mezőcsát - MEAFC Basket Bulls2014.10.11 - 11:15szombat20 - 30
  ÉLKSK Szikszó - ÉLKSK Mezőcsát2014.10.11 - 12:30szombat49 - 35
  ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Basket Bulls2014.10.11 - 13:45szombat32 - 25

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szeged, SZTE Ságvári E. Gyak. ÁI.,
  SZEDEÁK Sasok - Vásárhelyi Sólymok2014.10.12 - 09:00vasárnap82 - 12
  Vásárhelyi Sólymok - Karcagi Oroszlánkölykök2014.10.12 - 10:30vasárnap18 - 70
  Karcagi Oroszlánkölykök - SZEDEÁK Sasok2014.10.12 - 12:00vasárnap25 - 85
"B" csoport - Mezőberény, Mezőberényi Ált. Isk.
  Mezőberényi KK - Békési Heppes Szöcskék2014.10.11 - 09:00szombat46 - 64
  Békési Heppes Szöcskék - Viharsarki Farkasok2014.10.11 - 10:30szombat32 - 52
  Viharsarki Farkasok - Mezőberényi KK2014.10.11 - 12:00szombat47 - 39
"C" csoport - Szolnok, Széchenyi körúti Ált. Isk.
  SZECSKA Sáskák - Szolnoki Kismanók2014.10.11 - 09:00szombat52 - 36
  Szolnoki Kismanók - SZECSKA Szöcskék2014.10.11 - 10:15szombat65 - 29
  SZECSKA Szöcskék - SZECSKA Sáskák2014.10.11 - 11:30szombat27 - 56
"D" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Vizslák - Szeged KE/A2014.10.11 - 13:30szombat28 - 71
  Szeged KE/A - Vásárhelyi Ugrómókusok2014.10.11 - 15:00szombat12 - 90
  Vásárhelyi Ugrómókusok - Vásárhelyi Vizslák2014.10.11 - 16:30szombat69 - 16
"E" csoport - Kisújszállás, Móricz Gimnázium
  Kisújszállás SE - Karcagi SE Pusztai Rókák2014.10.12 - 10:00vasárnap61 - 21
  Karcagi SE Pusztai Rókák - Mezőtúri Református DSE2014.10.12 - 11:30vasárnap18 - 65
  Mezőtúri Református DSE - Kisújszállás SE2014.10.12 - 13:00vasárnap32 - 36
"F" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Domaszék - SZEDEÁK Alsóváros2014.10.13 - 14:00hétfő32 - 27
  SZEDEÁK Alsóváros - SZEDEÁK JuGyu2014.10.13 - 15:30hétfő34 - 7
  SZEDEÁK JuGyu - SZEDEÁK Domaszék2014.10.13 - 17:00hétfő11 - 33
"G" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Kisdózsa2014.10.15 - 14:00szerda79 - 10
  SZEDEÁK Kisdózsa - SZEDEÁK Karolina2014.10.15 - 15:30szerda7 - 38
  SZEDEÁK Karolina - SZEDEÁK Dózsa2014.10.15 - 17:00szerda9 - 73
"H" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  Szeged KE/B - Szeged KE/C2014.10.19 - 09:00vasárnap42 - 35
  Szeged KE/C - Szögedi Harcsák2014.10.19 - 10:30vasárnap21 - 56
  Szögedi Harcsák - Szeged KE/B2014.10.19 - 12:00vasárnap81 - 33
"I" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Kishódok - Vásárhelyi Turbócsigák2014.10.11 - 09:00szombat43 - 45
  Vásárhelyi Turbócsigák - Vásárhelyi Kobrák2014.10.11 - 10:30szombat27 - 58
  Vásárhelyi Kobrák - Vásárhelyi Kishódok2014.10.11 - 12:00szombat73 - 27
"J" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  Szeged KE/D - Rókusi Törpeharcsák2014.10.11 - 09:00szombat18 - 52
  Szatymazi Törpeharcsák - Szeged KE/D2014.10.11 - 10:30szombat32 - 38
  Rókusi Törpeharcsák - Szatymazi Törpeharcsák2014.10.11 - 12:00szombat34 - 22
"K" csoport - Gyula, Dürer Ál.
  Gyulai Vidrák/A - Szeberényi DSE2014.10.19 - 09:00vasárnap98 - 3
  Szeberényi DSE - Szeged KE/E2014.10.19 - 10:30vasárnap15 - 32
  Szeged KE/E - Gyulai Vidrák/A2014.10.19 - 12:00vasárnap11 - 45

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Sopron, Belvárosi Sportcsarnok
  Soproni Bivalyok - Soproni Tigrisek2014.10.12 - 13:00vasárnap68 - 42
  OSE Simbák - Soproni Bivalyok2014.10.12 - 14:00vasárnap50 - 58
  Soproni Tigrisek - OSE Simbák2014.10.12 - 15:00vasárnap44 - 43
"B" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  Nádor Tigrisek - Csípős Darazsak2014.10.19 - 09:00vasárnap42 - 47
  Deák Téri Elefántok - Nádor Tigrisek2014.10.19 - 10:00vasárnap37 - 54
  Csípős Darazsak - Deák Téri Elefántok2014.10.19 - 11:00vasárnap40 - 20
"C" csoport - Sopron, Belvárosi Sportcsarnok
  Soproni Gárdonyis Zsiráfok - Soproni Tigrisek - Orsolya2014.10.12 - 10:00vasárnap66 - 20
  Soproni Hunyadis Párducok - Soproni Gárdonyis Zsiráfok2014.10.12 - 11:00vasárnap36 - 19
  Soproni Tigrisek - Orsolya - Soproni Hunyadis Párducok2014.10.12 - 12:00vasárnap14 - 43
"D" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Hangyák - SZKA Győri KC Vizslák2014.10.19 - 09:00vasárnap29 - 59
  SZKA Győri KC Vizslák - SZKA Győri KC Lovagok2014.10.19 - 10:00vasárnap2 - 0
  SZKA Győri KC Lovagok - SZKA Győri KC Hangyák2014.10.19 - 11:00vasárnap0 - 2
"E" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Kenguruk - Feketés Darazsak2014.10.19 - 12:00vasárnap0 - 2
  Tatabánya KC - SZKA Győri KC Kenguruk2014.10.19 - 13:00vasárnap2 - 0
  Feketés Darazsak - Tatabánya KC2014.10.19 - 14:00vasárnap26 - 34
"F" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  Szorgos Méhek - Mórás Cápák2014.10.19 - 12:00vasárnap26 - 25
  Mórás Cápák - Villámló Kovácsok2014.10.19 - 13:00vasárnap44 - 11
  Villámló Kovácsok - Szorgos Méhek2014.10.19 - 14:00vasárnap10 - 55
"G" csoport - Tata, Vaszary J. Ált. Isk.
  Tatai Hangyácskák - Tatai Mókusok2014.10.19 - 13:00vasárnap29 - 27
  OSE Oroszlánfókák - Tatai Hangyácskák2014.10.19 - 14:00vasárnap15 - 34
  Tatai Mókusok - OSE Oroszlánfókák2014.10.19 - 15:00vasárnap39 - 18

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Zalaegerszeg, Ostoros Munkacsarnok
  Kékfehér Kenguruk - Zala Volán TE2014.10.11 - 10:00szombat70 - 14
  Körmendi Törpördögök/A - Kékfehér Kenguruk2014.10.11 - 11:10szombat36 - 60
  Zala Volán TE - Körmendi Törpördögök/A2014.10.11 - 12:20szombat21 - 70
"B" csoport - Szombathely, Paragvári Utcai Ált. Isk.
  Ifjú Sólymok - Tapolcai VSE/A2014.10.12 - 10:30vasárnap121 - 5
  Sportiskolás Törpillák - Tapolcai VSE/B2014.10.12 - 11:40vasárnap35 - 31
  Tapolcai VSE/A - Tapolcai VSE/B2014.10.12 - 13:00vasárnap34 - 25
  Ifjú Sólymok - Sportiskolás Törpillák2014.10.12 - 14:15vasárnap107 - 14
"C" csoport - Zalakaros, Móra Ferenc Általános Iskola
  Kalózok - Zalakarosi Fókák2014.10.11 - 09:30szombat77 - 26
  Kanizsai Mókusok/A - Kanizsai Mókusok/B2014.10.11 - 10:40szombat122 - 10
  Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B2014.10.11 - 12:00szombat58 - 28
  Kalózok - Kanizsai Mókusok/A2014.10.11 - 13:15szombat20 - 56

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dombóvári KS 2014.10.11 - 13:30szombat56 - 45
  Dombóvári KS - PVSK Kisgőzösök2014.10.11 - 15:00szombat66 - 42
  PVSK Kisgőzösök - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2014.10.11 - 16:30szombat24 - 70
"B" csoport - Kaposvár, Toldi ltp-i Tagiskola tornaterme
  PVSK-Panthers/A - KASI Delfinek/A2014.10.12 - 09:00vasárnap81 - 33
  Szekszárdi Törpördögök GYKSE - PVSK-Panthers/A2014.10.12 - 10:30vasárnap15 - 52
  KASI Delfinek/A - Szekszárdi Törpördögök GYKSE2014.10.12 - 12:00vasárnap52 - 48
"C" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs F2 - Kosárlabda Akadémia Pécs F12014.10.12 - 09:00vasárnap23 - 36
  Kosárlabda Akadémia Pécs F1 - Szekszárdi Ördögök GYKSE2014.10.12 - 10:30vasárnap51 - 34
  Szekszárdi Ördögök GYKSE - Kosárlabda Akadémia Pécs F22014.10.12 - 12:00vasárnap35 - 30
"D" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs L1 - Szekszárdi Fürge Rókák2014.10.12 - 13:30vasárnap33 - 33
  Szekszárdi Fürge Rókák - Kosárlabda Akadémia Pécs L22014.10.12 - 15:00vasárnap63 - 14
  Kosárlabda Akadémia Pécs L2 - Kosárlabda Akadémia Pécs L12014.10.12 - 16:30vasárnap24 - 60
"E" csoport - Kaposvár, KE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Marcali Szürke Farkasok/A - Gyakorlós Törpék2014.10.12 - 09:00vasárnap74 - 35
  Tamási Dámocskák - Marcali Szürke Farkasok/A2014.10.12 - 10:30vasárnap23 - 103
  Gyakorlós Törpék - Tamási Dámocskák2014.10.12 - 12:00vasárnap65 - 46
"F" csoport - Pécs, PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.
  PVSK Pandák - PVSK Gepárdok2014.10.12 - 08:30vasárnap21 - 37
  PVSK-Panthers/B - PVSK Pandák2014.10.12 - 10:15vasárnap46 - 25
  PVSK Gepárdok - PVSK-Panthers/B2014.10.12 - 12:00vasárnap38 - 55
"G" csoport - Kaposvár, Toldi ltp-i Tagiskola tornaterme
  Marcali Szürkefarkasok/B - KASI Delfinek/B2014.10.12 - 13:30vasárnap25 - 65
  Dombóvári KS/B - Marcali Szürkefarkasok/B2014.10.12 - 15:00vasárnap24 - 50
  KASI Delfinek/B - Dombóvári KS/B2014.10.12 - 16:30vasárnap71 - 21
"H" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny - PINKK-Komló Sport2014.10.11 - 09:00szombat53 - 17
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny2014.10.11 - 10:30szombat13 - 60
  PINKK-Komló Sport - Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár2014.10.11 - 12:00szombat19 - 21

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Jászberény, Gróf Apponyi Albert Ált. Isk.
  Kecskeméti KA 1. - JKSE Kosársuli2014.10.12 - 10:00vasárnap60 - 16
  CEKK - Kecskeméti KA 1.2014.10.12 - 11:15vasárnap29 - 62
  JKSE Kosársuli - CEKK2014.10.12 - 12:30vasárnap44 - 30
"B" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  Bajai NKK - KKA Ézi2014.10.12 - 15:00vasárnap101 - 15
  KKA Mózi - Bajai NKK2014.10.12 - 16:15vasárnap14 - 137
  KKA Ézi - KKA Mózi2014.10.12 - 17:30vasárnap48 - 60
"C" csoport - Kecskemét, Mathiász János Általános Iskola Katonatelep
  Pityke Párducok - Kecskeméti KA 2.2014.10.11 - 09:00szombat59 - 47
  Kecskeméti KA 3. - Pityke Párducok2014.10.11 - 10:15szombat0 - 2
  Kecskeméti KA 2. - Kecskeméti KA 3.2014.10.11 - 11:30szombat2 - 0
"D" csoport - Baja, Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskola
  Baja MNAMK Rakétái - Bajai Bácska FKE2014.10.09 - 15:00péntek20 - 62
  Gyaxi DSE - Baja MNAMK Rakétái2014.10.09 - 16:15péntek22 - 27
  Bajai Bácska FKE - Gyaxi DSE2014.10.09 - 17:30péntek81 - 19
"E" csoport - Kiskunfélegyháza, Kész Aréna Városi Sportcsarnok
  Jövő Bajnokai Kenguruk - Félegyházi TSI/A2014.10.11 - 09:00szombat85 - 13
  Félegyházi TSI/B - Jövő Bajnokai Kenguruk2014.10.11 - 10:15szombat7 - 141
  Félegyházi TSI/A - Félegyházi TSI/B2014.10.11 - 11:30szombat84 - 12
"F" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA 4.2014.10.12 - 11:15vasárnap2 - 0
  KECEL - Nagykőrösi Sólymok2014.10.12 - 12:30vasárnap0 - 2
  Kecskeméti KA 4. - KECEL2014.10.12 - 13:45vasárnap 
"G" csoport - Hernád, Általános Iskola
  Miklósi Aprókák - Hernád SE2014.10.12 - 10:00vasárnap37 - 26
  Kecskeméti KC - Miklósi Aprókák2014.10.12 - 11:15vasárnap16 - 61
  Hernád SE - Kecskeméti KC2014.10.12 - 12:30vasárnap22 - 15

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Székesfehérvár, Tolnai Utcai Általános Iskola
  DKKA Ugrómókusok - DKKA Kenguruk2014.10.19 - 10:00vasárnap72 - 13
  DKKA Kenguruk - Atomerőmű SE2014.10.19 - 11:15vasárnap43 - 35
  Atomerőmű SE - DKKA Ugrómókusok2014.10.19 - 12:30vasárnap15 - 96
"B" csoport - Székesfehérvár, Tolnai Utcai Általános Iskola
  DKKA Tigrisek - DKKA Ördögök2014.10.12 - 10:00vasárnap58 - 55
  DKKA Ördögök - DKKA Vadmacskák2014.10.12 - 11:15vasárnap43 - 24
  DKKA Vadmacskák - DKKA Tigrisek2014.10.12 - 12:30vasárnap11 - 66
"C" csoport - Siófok, Krúdy SZKI
  Siófoki KS - Fűzfői AK2014.10.11 - 10:00szombat35 - 27
  Fűzfői AK - Veszprémi UKE2014.10.11 - 11:15szombat14 - 59
  Veszprémi UKE - Siófoki KS2014.10.11 - 12:30szombat41 - 10
"D" csoport - Székesfehérvár, Tolnai Utcai Általános Iskola
  DKKA Gepárdok - DKKA Csigák2014.10.11 - 14:45szombat39 - 15
  DKKA Csigák - DKKA Vezérek2014.10.11 - 16:00szombat62 - 13
  DKKA Vezérek - DKKA Gepárdok2014.10.11 - 17:15szombat13 - 73
"E" csoport - Székesfehérvár, Tolnai Utcai Általános Iskola
  DKKA Párducok - DKKA Nyuszik2014.10.19 - 13:45vasárnap59 - 20
  DKKA Nyuszik - DKKA Rókák2014.10.19 - 15:00vasárnap47 - 13
  DKKA Rókák - DKKA Párducok2014.10.19 - 16:15vasárnap12 - 48
"F" csoport - Dunaújváros, Széchenyi I. Gimn.
  Dunaújvárosi Sárkányok/A - Dunaújvárosi Sárkányok/B2014.10.11 - 10:00szombat62 - 11
  Atomcsajok - Dunaújvárosi Sárkányok/A2014.10.11 - 11:15szombat40 - 46
  Dunaújvárosi Sárkányok/B - Atomcsajok2014.10.11 - 12:30szombat16 - 63

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Óbudai Kaszások - Fürge Vasas2014.10.12 - 16:00vasárnap57 - 58
  Fürge Vasas - TFSE Vizslák2014.10.12 - 17:15vasárnap2 - 0
  TFSE Vizslák - Óbudai Kaszások2014.10.12 - 18:40vasárnap0 - 2
"B" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  MAFC Heisler - Malév Kobrák2014.10.11 - 16:00szombat76 - 14
  Malév Kobrák - Herman Pókok2014.10.11 - 17:15szombat24 - 36
  Herman Pókok - MAFC Heisler2014.10.11 - 18:30szombat29 - 47
"C" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Csata Garfield - Vasas Amazonok2014.10.11 - 12:15szombat57 - 46
  Vasas Amazonok - Kaszás Girls2014.10.11 - 13:30szombat59 - 40
  Kaszás Girls - Csata Garfield2014.10.11 - 14:45szombat31 - 68
"D" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Csata Dunakeszi - Kéksárga Okapik2014.10.11 - 08:30szombat58 - 33
  Kéksárga Okapik - Török Sasfiókák2014.10.11 - 09:45szombat26 - 80
  Török Sasfiókák - Csata Dunakeszi2014.10.11 - 11:00szombat64 - 33
"E" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  BLF Kenguruk - Kéksárga Zsiráfok2014.10.11 - 10:00szombat42 - 39
  Kéksárga Zsiráfok - Honvéd Sólymok2014.10.11 - 11:15szombat19 - 75
  Honvéd Sólymok - BLF Kenguruk2014.10.11 - 12:30szombat55 - 27
"F" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Megyeri Tigrisek KK2014.10.11 - 13:45szombat61 - 26
  Megyeri Tigrisek KK - KKS-Boys2014.10.11 - 15:00szombat59 - 19
  KKS-Boys - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2014.10.11 - 16:15szombat12 - 85
"G" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Vasas Gepárdok - MAFC Mokos2014.10.12 - 08:30vasárnap51 - 44
  Radobasket - Vasas Gepárdok2014.10.12 - 09:45vasárnap35 - 52
  MAFC Mokos - Radobasket 2014.10.12 - 11:00vasárnap56 - 37
"H" csoport - Budapest, Tejút u.
  BKGDSE - JKC-FKE/A2014.10.12 - 09:00vasárnap2 - 0
  ELITE Elefántok - BKGDSE2014.10.12 - 10:15vasárnap14 - 16
  JKC-FKE/A - ELITE Elefántok2014.10.12 - 11:30vasárnap0 - 2
"I" csoport - Budapest, Tejút u.
  Zuglói Sasok - ELITE Rínók2014.10.12 - 12:45vasárnap24 - 54
  ELITE Rínók - Gödi Sasok2014.10.12 - 14:00vasárnap50 - 24
  Gödi Sasok - Zuglói Sasok2014.10.12 - 15:15vasárnap52 - 16
"J" csoport - Budapest, Tejút u.
  Budafoki Kölyök Békák - JKC-FKE/B2014.10.11 - 12:15szombat45 - 9
  JKC-FKE/B - Herceghalmi Tigrisek2014.10.11 - 13:30szombat12 - 40
  Herceghalmi Tigrisek - Budafoki Kölyök Békák2014.10.11 - 14:45szombat29 - 15
"L" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  BEAC Kisvizslák - MTK Budapest2014.10.12 - 09:00vasárnap47 - 40
  MTK Budapest - ZSAKba Macskák2014.10.12 - 10:15vasárnap36 - 48
  ZSAKba Macskák - BEAC Kisvizslák2014.10.12 - 11:30vasárnap19 - 29
"M" csoport - Budapest, Tejút u.
  BEAC Farkasrét - Törekvés Törpillák2014.10.11 - 08:30szombat33 - 37
  Gödöllői SK - BEAC Farkasrét2014.10.11 - 09:45szombat20 - 32
  Törekvés Törpillák - Gödöllői SK2014.10.11 - 11:00szombat36 - 22
"N" csoport - Budapest, Tejút u.
  JKC-FKE/C - HSE2014.10.11 - 16:00szombat 
  HSE - Csepel KI2014.10.11 - 17:15szombat0 - 2
  Csepel KI - JKC-FKE/C2014.10.11 - 18:30szombat2 - 0
"O" csoport - Budapest, Pasaréti Sportcentrum
  Radobasket Bicske - Vasas Bolhák2014.10.12 - 12:15vasárnap22 - 52
  PAFC Mennydörgők - Radobasket Bicske2014.10.12 - 13:30vasárnap42 - 25
  Vasas Bolhák - PAFC Mennydörgők2014.10.12 - 14:45vasárnap54 - 34
"P" csoport - Budapest, Zrínyi Gimnázium
  Zsíros Akadémia Kőbánya/P - Törekvés Törpicúrok2014.10.12 - 12:45vasárnap32 - 16
  Törekvés Törpicúrok - Zsíros Akadémia Kőbánya/P2014.10.12 - 14:00vasárnap22 - 30
"Q" csoport - Budapest, Tejút u.
  Ziccer Bocsok - SZSE2014.10.12 - 16:30vasárnap58 - 6
  SZSE - Ziccer Bocsok2014.10.12 - 17:45vasárnap4 - 50

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok