P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pavlík Benjamín | (Atomerőmű SE) | 232 | 14 | |||||
2. | Subotic Milka | (Fürge Nyuszik) | 229 | 16 | |||||
3. | Kollár Lilla | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 204 | 15 | |||||
4. | Heberling Dániel | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 174 | 15 | |||||
5. | Bakó Bálint | (Bátaszéki Oroszlánok) | 151 | 16 | |||||
6. | Doszpod Bálint Csaba | (GYKSE Szekszárd) | 143 | 16 | |||||
7. | Szabó Zita | (Fürge Nyuszik) | 139 | 14 | |||||
8. | Vörös Jázmin Virág | (Fürge Nyuszik) | 138 | 16 | |||||
9. | Ács Míra | (Atomerőmű SE leány) | 135 | 13 | |||||
10. | Kapinya Péter | (Dombóvári KKE) | 127 | 16 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pavlík Benjamín | (Atomerőmű SE) | 0 | 14 | |||||
2. | Subotic Milka | (Fürge Nyuszik) | 0 | 16 | |||||
3. | Kollár Lilla | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 0 | 15 | |||||
4. | GRÉCZY Balázs | (Babits Lurkók) | 0 | 4 | |||||
5. | Heberling Dániel | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 0 | 15 | |||||
6. | PÓHL Máté | (PVSK Hópárducok) | 0 | 8 | |||||
7. | Inalegwu Noel | (GYKSE Szekszárd/B) | 0 | 10 | |||||
8. | Ács Míra | (Atomerőmű SE leány) | 0 | 13 | |||||
9. | Ruppert Dominik Bálint | (Dombóvári KKE) | 0 | 2 | |||||
10. | Szabó Zita | (Fürge Nyuszik) | 0 | 14 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pavlík Benjamín | (Atomerőmű SE) | 16.57 | 14 | |||||
2. | Subotic Milka | (Fürge Nyuszik) | 14.31 | 16 | |||||
3. | Kollár Lilla | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 13.6 | 15 | |||||
4. | Heberling Dániel | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 11.6 | 15 | |||||
5. | Inalegwu Noel | (GYKSE Szekszárd/B) | 10.9 | 10 | |||||
6. | Ács Míra | (Atomerőmű SE leány) | 10.39 | 13 | |||||
7. | Szabó Zita | (Fürge Nyuszik) | 9.93 | 14 | |||||
8. | Arató Mátyás | (PVSK Hópárducok) | 9.67 | 12 | |||||
9. | Bakó Bálint | (Bátaszéki Oroszlánok) | 9.44 | 16 | |||||
10. | Tuboly Zalán | (GYKSE Szekszárd/B) | 9.3 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pavlík Benjamín | (Atomerőmű SE) | 0 | 14 | |||||
2. | Subotic Milka | (Fürge Nyuszik) | 0 | 16 | |||||
3. | Kollár Lilla | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 0 | 15 | |||||
4. | Heberling Dániel | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 0 | 15 | |||||
5. | Inalegwu Noel | (GYKSE Szekszárd/B) | 0 | 10 | |||||
6. | Ács Míra | (Atomerőmű SE leány) | 0 | 13 | |||||
7. | Szabó Zita | (Fürge Nyuszik) | 0 | 14 | |||||
8. | Arató Mátyás | (PVSK Hópárducok) | 0 | 12 | |||||
9. | Bakó Bálint | (Bátaszéki Oroszlánok) | 0 | 16 | |||||
10. | Tuboly Zalán | (GYKSE Szekszárd/B) | 0 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték (db) | M. | |||||
1. | Subotic Milka | (Fürge Nyuszik) | 6.63 | 16 | |||||
2. | Kollár Lilla | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 6.53 | 15 | |||||
3. | Pavlík Benjamín | (Atomerőmű SE) | 6.07 | 14 | |||||
4. | Heberling Dániel | (Bátaszéki Kisoroszlánok) | 5.33 | 15 | |||||
5. | Ács Míra | (Atomerőmű SE leány) | 4.92 | 13 | |||||
6. | Inalegwu Noel | (GYKSE Szekszárd/B) | 4.6 | 10 | |||||
7. | Arató Mátyás | (PVSK Hópárducok) | 4.42 | 12 | |||||
8. | Szabó Zita | (Fürge Nyuszik) | 4 | 14 | |||||
9. | Doszpod Bálint Csaba | (GYKSE Szekszárd) | 4 | 16 | |||||
10. | Vörös Jázmin Virág | (Fürge Nyuszik) | 3.94 | 16 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pavlík Benjamín | (Atomerőmű SE) | 1.86 | 14 | |||||
2. | Bakó Bálint | (Bátaszéki Oroszlánok) | 1.81 | 16 | |||||
3. | VARGA Regina | (PVSK Fehér Tigrisek) | 1.64 | 14 | |||||
4. | Kiss Boldizsár Domonkos | (GYKSE Szekszárd) | 1.63 | 16 | |||||
5. | Subotic Milka | (Fürge Nyuszik) | 1.44 | 16 | |||||
6. | Doszpod Máté | (Gyaxi-Maxi) | 1.43 | 14 | |||||
7. | Mihálovics Kristóf | (Atomerőmű SE) | 1.38 | 16 | |||||
8. | Tóth Tarhos Előd | (Bátaszéki Oroszlánok) | 1.38 | 16 | |||||
9. | Papp Zaránd | (Bátaszéki Oroszlánok) | 1.36 | 14 | |||||
10. | Égető Barnabás | (Széchenyi Malamut) | 1.33 | 12 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Pavlík Benjamín | (Atomerőmű SE) | 4.43 | 14 | |||||
2. | Tuboly Zalán | (GYKSE Szekszárd/B) | 2.3 | 10 | |||||
3. | Szabó Zita | (Fürge Nyuszik) | 1.93 | 14 | |||||
4. | Bakó Bálint | (Bátaszéki Oroszlánok) | 1.81 | 16 | |||||
5. | Barna Zalán | (Dombóvári KKE) | 1.69 | 16 | |||||
6. | Juhász Dániel | (GYKSE Szekszárd) | 1.47 | 15 | |||||
7. | Mihálovics Kristóf | (Atomerőmű SE) | 1.38 | 16 | |||||
8. | Gyöngyösi Kíra | (Fürge Nyuszik) | 1.31 | 16 | |||||
9. | Kapinya Péter | (Dombóvári KKE) | 1.19 | 16 | |||||
10. | Ágoston Csenge | (Fürge Nyuszik) | 1.19 | 16 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Fenyvesi Merse Dániel | (Dombóvári KKE) | 71.43% (15/21) | 10 | |||||
2. | Wigand Míra Brigitta | (Fürge Nyuszik) | 70% (14/20) | 16 | |||||
3. | Inalegwu Noel | (GYKSE Szekszárd/B) | 68% (17/25) | 10 | |||||
4. | Bakó Bálint | (Bátaszéki Oroszlánok) | 67.44% (29/43) | 16 | |||||
5. | Szabó Zita | (Fürge Nyuszik) | 62.79% (27/43) | 14 | |||||
6. | BESSZER Bettina | (Bátaszéki Oroszlánok) | 61.11% (11/18) | 14 | |||||
7. | Szatmári László | (Tamási Dámocskák) | 61.11% (11/18) | 10 | |||||
8. | Pavlík Benjamín | (Atomerőmű SE) | 59.62% (62/104) | 14 | |||||
9. | Wéber Koppány Viktor | (Dombóvári KKE) | 58.62% (17/29) | 16 | |||||
10. | Kapinya Péter | (Dombóvári KKE) | 57.58% (19/33) | 16 | |||||
teljes ranglisták >> |