Műsor

Tolna megye, U11

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
152 Baka-Gidák Katolikus Répák 2018/10/13
14:00
Dienes Valéria Ált. Isk.
153 Katolikus Répák Babits Manók 2018/10/13
15:00
Dienes Valéria Ált. Isk.
154 Babits Manók Baka-Gidák 2018/10/13
16:00
Dienes Valéria Ált. Isk.
155 GYKSE Szekszárd/A Bonyhádi KSE U11 2018/10/14
08:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
156 Bonyhádi KSE U11 Paksi Harcosok 2018/10/14
09:50
Dienes Valéria Ált. Isk.
157 Paksi Harcosok GYKSE Szekszárd/A 2018/10/14
11:10
Dienes Valéria Ált. Isk.
158 GYKSE Szekszárd/B Babits Karvalyok 2018/10/14
12:10
Dienes Valéria Ált. Isk.
159 Babits Karvalyok PVSK U11 B leány 2018/10/14
13:10
Dienes Valéria Ált. Isk.
160 PVSK U11 B leány GYKSE Szekszárd/B 2018/10/14
14:10
Dienes Valéria Ált. Isk.
161 Atomerőmű SE U11 leány Csíkos Tigrisek 2018/10/14
15:10
Dienes Valéria Ált. Isk.
162 Zombasket Atomerőmű SE U11 leány 2018/10/14
16:10
Dienes Valéria Ált. Isk.
163 Csíkos Tigrisek Zombasket 2018/10/14
17:10
Dienes Valéria Ált. Isk.
164 Bátaszéki Oroszlánkölykök Gyaxi Maxi 2018/10/20
09:00
Dienes Valéria Ált. Isk.
165 Gyaxi Maxi Atom Manók 2018/10/20
10:00
Dienes Valéria Ált. Isk.
166 Atom Manók Bátaszéki Oroszlánkölykök 2018/10/20
11:00
Dienes Valéria Ált. Isk.
167 Fürge Nyuszik Babits Lurkók 2018/10/20
12:00
Dienes Valéria Ált. Isk.
168 Tamási Dámocskák U11 Bátaszéki Oroszlánok 2018/10/20
13:20
Dienes Valéria Ált. Isk.
169 2018/10/20
14:45
Dienes Valéria Ált. Isk.
170 2018/10/20
16:00
Dienes Valéria Ált. Isk.

Nagyok Kupája

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
2 KSC Szekszárd Bonyhádi KSE 2018/10/16
16:45
Dienes Valéria Ált. Isk.
4 Alisca Karvalyok NK Dombóvári KKE 2018/10/18
17:30
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
1 KSE Zomba Atomerőmű SE leány 2018/10/19
15:00
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk.
3 Mohácsi TE 1888 Atom City-ASE 2018/10/20
09:30
Mohács Városi Sportcs.
6 Bonyhádi KSE Mohácsi TE 1888 2018/10/24
15:15
Bonyhád Városi Sportcs.
5 Atomerőmű SE leány KSC Szekszárd 2018/10/24
16:30
Atomerőmű Sportegyesület Sportcs.
7 Atom City-ASE Alisca Karvalyok NK 2018/10/25
17:30
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
11 Dombóvári KKE Bátaszék SE 2018/10/26
16:30
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk.
8 KSE Zomba Bátaszék SE 2018/10/29
10:00
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk.
10 Alisca Karvalyok NK Bonyhádi KSE 2018/11/03
00:
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
12 KSC Szekszárd KSE Zomba 2018/11/03
10:00
Dienes Valéria Ált. Isk.
15 KSE Zomba Dombóvári KKE 2018/11/06
15:00
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk.
14 Atom City-ASE Bátaszék SE 2018/11/06
16:30
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
16 Mohácsi TE 1888 KSC Szekszárd 2018/11/06
17:00
13 Atomerőmű SE leány Alisca Karvalyok NK 2018/11/10
00:
Atomerőmű Sportegyesület Sportcs.
26 Atom City-ASE Bonyhádi KSE 2018/11/11
16:30
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
17 Bátaszék SE Bonyhádi KSE 2018/11/14
18:00
Kalász János Városi Sportcs.
20 Alisca Karvalyok NK Mohácsi TE 1888 2018/11/15
17:15
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
19 Dombóvári KKE KSC Szekszárd 2018/11/16
16:30
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk.
18 KSE Zomba Atom City-ASE 2018/11/20
15:00
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk.
24 Mohácsi TE 1888 Dombóvári KKE 2018/11/20
17:00
22 Bonyhádi KSE KSE Zomba 2018/11/21
15:15
Bonyhád Városi Sportcs.
21 Atomerőmű SE leány Bátaszék SE 2018/11/21
16:00
Atomerőmű Sportegyesület Sportcs.
23 KSC Szekszárd Atom City-ASE 2018/11/23
16:45
Dienes Valéria Ált. Isk.
9 Mohácsi TE 1888 Atomerőmű SE leány 2018/11/27
17:00
Mohács Városi Sportcs.
27 Bátaszék SE KSC Szekszárd 2018/11/28
18:00
Kalász János Városi Sportcs.
28 KSE Zomba Alisca Karvalyok NK 2018/12/01
17:00
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk.
30 Bonyhádi KSE Dombóvári KKE 2018/12/04
15:15
Bonyhád Városi Sportcs.
29 Atomerőmű SE leány Atom City-ASE 2018/12/04
16:30
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
32 Mohácsi TE 1888 KSE Zomba 2018/12/04
17:00
25 Dombóvári KKE Atomerőmű SE leány 2018/12/06
16:30
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk.
31 Alisca Karvalyok NK Bátaszék SE 2018/12/06
17:30
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
34 Atom City-ASE Dombóvári KKE 2018/12/11
16:30
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
35 Bátaszék SE Mohácsi TE 1888 2018/12/12
18:00
Kalász János Városi Sportcs.
36 KSC Szekszárd Alisca Karvalyok NK 2018/12/14
16:45
Dienes Valéria Ált. Isk.
33 Bonyhádi KSE Atomerőmű SE leány 2018/12/15
00:
Bonyhád Városi Sportcs.

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu