Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 Szolnoki Olaj  
 Mercedes-Benz  
2014/12/19 15:00
Férfi NB I. B Ny.
 Pápai KC  
 MAFC II.  
2014/12/19 17:30
Férfi NB I. B Ny.
 Bonyhád  
 MTK  
2014/12/19 18:00
Leány junior
 MTK Budapest  
 PEAC - Kosárla.  
2014/12/19 18:00
Férfi NB I. A
 PVSK  
 Szeged  
2014/12/19 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Gödöllô  
 BEAC  
2014/12/19 18:30
Férfi NB II. K
 MEAFC II.  
 Szerencs VSE  
2014/12/19 18:45
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 Falco II.  
2014/12/19 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Győr  
2014/12/19 19:00
Férfi NB II. Ny
 Marcali  
 FKSE Szekszárd.  
2014/12/19 19:00
Férfi NB II. K
 DEAC  
 Békéscsaba  
2014/12/19 19:30
Férfi NB II. Ny
 Tigris KK  
 Siófok  
2014/12/19 19:30
Férfi NB II. K
 Ceglédi KE  
 DKA-DEAC  
2014/12/19 20:30
Leány serdülő
 Mez?berényi KK.  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 BEAC-MAFC  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 Gyakorló DSE  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 11:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Ko.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 DKA - DSI  
 BEAC-MAFC  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Százhalombatta.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Zala Volán TE  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Százhalombatta.  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 16:00
Leány serdülő
 Zala Volán TE  
 Gyakorló DSE  
2014/12/20 17:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 Újpest-MT  
2014/12/21 83:0
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 93:0
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Mágusok Egyesü.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 BEAC Alapítván.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Atomerőmű KSC  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Újpest-MT  
 FKE  
2014/12/21 10:15
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE / A  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 BEAC - Újbuda  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szombathelyi S.  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2014/12/21 11:30
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Vásárhelyi KS  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Kanizsa KK  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Jövő Bajnokai  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 BEAC Alapítván.  
 Debreceni KA-D.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 FKE  
 Török Flóris  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:30
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Csata DSE/B  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Pécsi VSK  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke-BLF  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2014/12/21 13:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Kanizsa DKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Debreceni KA-D.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 CEKK  
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Szeged KE / A  
 Pécsi VSK  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kiss Lenke-BLF  
 Szombathelyi S.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Csata DSE/B  
 BEAC - Újbuda  
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 SZEDEÁK / A  
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 16:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Bajai NKK  
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 17:00
Fiú serdülő
 Jövő Bajnokai  
 Békési SZSK  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2014/12/21 18:00
Női NB I. A csoport - Ceglédi EKK - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Ceglédi EKK

Sportszervezet
Ceglédi Elefántkölykök Kosárlabda Klub Sportegyesület
Cím:
2700 Cegléd Madár utca 11.
Levelezési cím:
2700 Cegléd Madár utca 11.
Telefon:
06-53/505-270
Fax:
06-53/505-270
E-mail:
info@cekk.hu
Honlap:
www.cekk.hu
Terem
Gál József Sportcsarnok
Cím:
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Telefon:
06-53/310-124
Férőhely:
1200
Kapcsolattartó
Neve: Filipowicz Beáta
Telefon:
06-20/429-9660
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  KOBOLÁK Cintia  1991. 09. 02.  4-5 185 cm kg
-  GORJANÁCZ Ágnes  1994. 02. 08.  2 182 cm 72 kg
-  FILIPOWICZ Dóra  1994. 02. 03.  2-3 178 cm 68 kg
-  FILIPOWICZ Vanda  1995. 08. 09.  3-4 176 cm 67 kg
-  SZABÓ II. Dóra  1995. 02. 21.  1-2 171 cm kg
-  SKORIC Maja  1989. 11. 10.  3-4 185 cm 82 kg
-  VASAS Orsolya  1997. 12. 04.  4-5 183 cm 69 kg
-  DÁVID Dóra  1998. 02. 17.  3 168 cm 56 kg
-  HADZOVIC Brankica  1981. 03. 18.  1-2 172 cm 65 kg
-  BOZÓKI Bettina  1989. 08. 20.  4-5 190 cm 83 kg
-  SZEPSI Gina  1985. 02. 26.  1-2 175 cm 66 kg
-  RUTTNER Zsóka  1989. 10. 21.  2-3-4 184 cm 68 kg
-  SERBÁN Anett  1985. 02. 07.  5 185 cm 76 kg
-  LENGYEL Dalma  1988. 07. 04.  1-2 172 cm 58 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok