Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 NKE-KTK DSE  
2015/03/05 20:00
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Malév  
2015/03/05 20:40
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/07 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/07 11:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/07 12:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KC  
2015/03/05 13:00
Leány junior
 Csata DSE  
 MTK Budapest  
2015/03/05 15:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/05 17:00
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/03/05 19:00
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/05 17:30
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
 Zalakerámia ZT.  
 Kaposvári KK  
2015/03/05 17:00
Női NB I. A csoport - CMB CARGO UNI Győr - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

CMB CARGO UNI Győr

Sportszervezet
Lõvér Sport Kft
Cím:
9026 Gyõr Egyetem tér 1.
Levelezési cím:
9026 Gyõr Egyetem tér 1.
Telefon:
06-96/613-732
Fax:
06-96/613-732
Terem
Egyetemi Városi Sportcsarnok
Cím:
9026 Gyõr Egyetem tér 1.
Telefon:
06-96/613-601
Férőhely:
2500
Kapcsolattartó
Neve: Laukó Bálint
Telefon:
06-70/335-7130
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  VULIC Bojana  1984. 05. 28.  4-5 192 cm 78 kg
-  RADOCAJ Tamara  1987. 12. 23.  1 168 cm 60 kg
-  VAJDA Anna  1984. 09. 03.  4 190 cm 78 kg
-  LAKLÓTH Anna  1988. 05. 10.  2 183 cm 77 kg
-  VINCZE Viktória  1987. 03. 24.  4-5 189 cm 76 kg
-  HORVÁTH Lilla  1990. 12. 04.  4 182 cm 75 kg
-  CZIRJÁK Noémi  1993. 07. 27.  1 173 cm 65 kg
-  TULLNER Evelin  1993. 04. 09.  3 184 cm 68 kg
-  KOCH Dóra  1993. 04. 17.  1-2 175 cm 71 kg
-  HORVÁTH Krisztina  1997. 04. 01.  1-2-3 179 cm 60 kg
-  LÁSZLÓ Boróka  1997. 05. 28.  4 193 cm 66 kg
-  NAGY Rebeka  1997. 01. 17.  3-4 185 cm 67 kg
-  TÖRÖK Ágnes  1998. 01. 23.  2-3 180 cm 66 kg
-  TÖRÖK Barbara  1996. 05. 10.  4 185 cm 73 kg
-  MILICA Ivanovic  1988. 06. 08.  1 kg
-  TAKÁCS Kata  1991. 09. 20.  3 184 cm 65 kg
-  WAMPLER Tabytha Donne  1990. 06. 27.  4 186 cm 77 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok