Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/09/30 19:00
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Aluinvent DVTK.  
2016/09/30 19:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/09/30 16:30
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Salgótarján  
2016/09/30 20:00
Fiú junior K
 Békéscsabai KK.  
 Szolnoki Olaj  
2016/09/30 18:30
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 16:00
Férfi NB I. B K.
 NYKK  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 16:30
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 18:00
Férfi NB I. B K.
 Nagyk?rös  
 EKE Eger KOK  
2016/10/01 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 19:30
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Szekszárd  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 BEAC  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/10/01 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 Szeged  
2016/10/01 13:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Kecskemét  
2016/10/01 15:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 MAFC  
2016/10/01 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Ajka  
 Tatabánya  
2016/10/01 14:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 13:30
Fiú U20 NB I. B K
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Nagyk?rös  
 EKF-Eger-KOK S.  
2016/10/01 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 17:00
Fiú U20 NB I. B K
 Nyíregyháza  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 19:00
Fiú junior Ny
 Budapesti Honv.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/10/01 18:00
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Kecskeméti KA  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Békési SZSK  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 MAFC/B  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Soproni Tigris.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 14:45
Fiú kadett
 Soproni Tigris.  
 Alba Fehérvár/.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Szombathelyi K.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Zsíros Akadémi.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 MAFC/B  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Félegyházi TSI.  
 ZTE KK  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Sport.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Kecskeméti KA  
 DKA - DSI / A  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 OSE Lions  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 18:45
Leány junior
 BEAC-Csata Újb.  
 Pécsi VSK  
2016/10/01 13:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2016/10/01 15:30
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Százhalombatta.  
2016/10/01 16:00
Leány kadett Ny
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/10/01 14:00
Férfi NB I. B Ny.
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 17:00
Női NB I. A
 Győr  
 MTK  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 Szolnok  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 Kanizsa  
2016/10/02 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Dávid Kornél  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/10/02 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 PINKK SE  
 BKG DSE  
2016/10/02 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 19:00
Fiú junior K
 SZEDEÁK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 15:00
Fiú junior K
 Budapesti Honv.  
 MAFC  
2016/10/02 16:00
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Kiss Lenke KS  
 Budapesti Honv.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Atomerőmű SE  
 Békési SZSK  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Újpest-MT/B  
 MAFC/B  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Soproni Sporti.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 DKA - DSI / B  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Ifjú Sólymok  
 Kecskeméti KA  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 Körmendi Törpö.  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Budaörsi DSE  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 OSE Lions  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kaposvári KK  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 MAFC/A  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2016/10/02 10:45
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 KSC Szekszárd  
2016/10/02 12:00
Leány kadett K
 Nyíregyházi Ko.  
 Vasas Akadémia.  
2016/10/02 11:00
Leány kadett K
 Kecskeméti KA  
 Csata DSE/B  
2016/10/02 15:00
Leány kadett K
 BEAC -Újbuda K.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/10/02 15:00
Leány kadett Ny
 Pécsi VSK/A  
 Csata DSE/A  
2016/10/02 14:00
Női NB I. A csoport - CMB CARGO UNI GYÔR - 2016/2017
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

CMB CARGO UNI GYÔR

Sportszervezet
L?vér Sport Kft.
Cím:
9026 Gy?r Egyetem tér 1.
Levelezési cím:
9026 Gy?r Egyetem tér 1.
Telefon:
06-96/613-732
Fax:
06-/-
Terem
Széchenyi István Egyetemi Sportcsarnok
Cím:
9026 Gy?r Egyetem tér 1
Telefon:
06-96/503-400
Férőhely:
1500
Kapcsolattartó
Neve: Béki Gábor
Telefon:
06-30/929-5872
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  SIMON Zsófia  1989. 12. 17.  2-3 181 cm 72 kg
-  SZABÓ Petra  1987. 07. 24.  3-4 183 cm 71 kg
-  LAKLÓTH Anna  1988. 05. 10.  2 183 cm 77 kg
-  VARGA Zsófia  1989. 01. 15.  3-4 182 cm 72 kg
-  SIMON Anikó  1995. 08. 08.  4-5 178 cm 56 kg
-  HRUSCAKOVA Zofia  1995. 01. 12.  4-5 190 cm 84 kg
-  HORVÁTH Krisztina  1997. 04. 01.  1-2-3 179 cm 60 kg
-  NAGY Rebeka  1997. 01. 17.  3-4 185 cm 67 kg
-  TÖRÖK Ágnes  1998. 01. 23.  2-3 180 cm 66 kg
-  KOVÁCS Vanessza  1996. 12. 08.  5 185 cm 90 kg
-  GOREE Cyesha Damian  1993. 08. 04.  5 191 cm 77 kg
-  PALENIKOVA Marta  1992. 12. 06.  2-3 184 cm kg
-  KIESEL Brianna   199. ju. 08.  1 171 cm 61 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok