Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 18:30
Férfi NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 16:30
Férfi NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 17:30
Férfi NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 16:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. K
 DKA-DEAC  
 NYIKSE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC  
 MEAFC II.  
2016/02/10 20:15
Férfi NB II. K
 Szerencs VSE  
 Szolnoki Olaj  
2016/02/12 17:45
Férfi NB II. K
 Hajdúhadház  
 Békéscsaba  
2016/02/12 18:30
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tatai Sportegy.  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Ny
 Tigris KK  
 Göcsej Sport K.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Ny
 Dombóvár  
 PEAC  
2016/02/13 18:00
Férfi NB II. Ny
 Marcali  
 FKSE Szekszárd.  
2016/02/13 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Közgáz/B  
2016/02/11 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 BLF Palota  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Szentendrei KS.  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/11 20:30
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Öregkaszások  
2016/02/11 20:45
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Nagyk?rös  
2016/02/12 18:15
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Toldy Viziváro.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 BEAC  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/02/13 15:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 PEAC-Pécs  
2016/02/13 16:45
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Győr  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Vasas  
 UNIQA Sopron  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Aluinvent DVTK.  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/11 17:00
Amatőr Női NB I. K
 DEAC  
 MTK  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 NyKS  
2016/02/13 19:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Baja  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/10 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/10 18:15
Leány egyetemi, Nyugat
 UNI Győr  
 ELTE-BEAC  
2016/02/10 15:30
Leány egyetemi, Nyugat
 NKE SE  
 ELTE-BEAC  
2016/02/11 19:30
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 15:15
Fiú U20 NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 16:00
Fiú U20 NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 17:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 16:45
Fiú U20 NB I. B Ny
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 20:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 13:45
Fiú U20 NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 14:00
Fiú U20 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 15:00
Fiú U20 NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 19:20
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/10 18:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/13 17:00
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Budafok  
2016/02/10 18:00
Fiú kadett
 Szentesi KK  
 ELITE Basket T.  
2016/02/11 18:00
Fiú kadett
 Megyeri Tigris.  
 ZTE KK  
2016/02/12 17:30
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Szentesi KK  
2016/02/13 11:00
Fiú kadett
 Budafok  
 Békési SZSK  
2016/02/13 14:30
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 16:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 OSE Lions  
2016/02/12 14:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/12 15:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 93:0
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/13 10:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 MEAFC /A  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/02/13 11:15
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 12:30
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Pityke KSE  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/13 15:30
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 OSE Lions  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 SZEDEÁK / A  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Szolnoki VSI  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 17:15
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 PVSK-Panthers  
2016/02/13 18:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MEAFC /A  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Egri KOK VSI  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Soproni Tigris.  
2016/02/13 19:45
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Kanizsai Vadma.  
2016/02/10 16:30
Leány junior
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/12 15:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/12 18:00
Leány junior
 Dávid Kornél  
 Százhalombatta.  
2016/02/13 14:45
Leány junior
 Debreceni Kosá.  
 MTK Budapest  
2016/02/13 15:00
Leány junior
 Csata DSE  
 Szeged KE  
2016/02/13 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/12 18:00
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/12 14:30
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/13 14:45
Fiú kadett - BLF KK - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

BLF KK

Sportszervezet
Cím:
.
Levelezési cím:
.
Telefon:
06-/-
Fax:
06-/-
Honlap:
Terem
Cím:
Telefon:
06-/-
Férőhely:
Kapcsolattartó
Neve:
Telefon:
06-/-
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
   GALÁNFI Lõrinc2000.01.20.  cm kg
   KOCSIS Olivér2000.07.26.  cm kg
   KOCZKÁS Martin ámon2000.11.14.  cm kg
   KÓNYI Benjamin2001.09.05.  cm kg
   KOPCSIK Dávid2000.12.19.  cm kg
   KRUSS András2000.01.07.  cm kg
   MÉSZÁROS Kristóf2001.08.13.  cm kg
   MOLNÁR Gábor Boldizsár2000.06.09.  cm kg
   RÉVÉSZ Marcell2000.05.16.  cm kg
   SIKLÓSI Gergõ2000.03.07.  cm kg
   SIMON Gyula2000.07.14.  cm kg
   SZECSEI Gergõ2000.08.02.  cm kg
   SZIGETI Balázs2001.04.24.  cm kg
   ZEVE Krisztián2000.10.01.  cm kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok