Név:
E-mail:
Női NB I. A csoport 1-8.
 ZALA  
 GYŐR  
2018/04/27 17:00
Férfi NB I. B Piros - Playoff
 GYŐR  
 BONY  
2018/04/27 18:00
Férfi NB I. B Piros - Playoff
 BÉKÉ  
 VÁSÁ  
2018/04/27 19:30
Férfi NB I. A, Középszakasz, Középház
 KVÁR  
 PVSK  
2018/04/27 18:00
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 MEAFC II.  
2018/04/27 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 Mezőberényi KK.  
2018/04/27 19:00
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Ceglédi KE  
2018/04/27 19:30
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 PTE-PEAC  
2018/04/27 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 Siófok  
2018/04/27 19:30
Férfi NB II. Közép B
 SZPA-Cserpes T.  
 Darazsak Oldbo.  
2018/04/27 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Zuglói Sasok  
2018/04/27 19:45
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 Baja  
 Kiss Lenke  
2018/04/27 17:00
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 FONTI TRANS-Pe.  
 ELTE Fortis  
2018/04/27 20:00
Fiú Junior
 Vasas Akadémia.  
 SZEDEÁK/A  
2018/04/27 11:00
Fiú Junior
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2018/04/27 13:00
Fiú Junior
 Zalakerámia ZT.  
 ELITE Basket T.  
2018/04/27 13:00
Fiú Junior
 FALCO KC Szomb.  
 Alba Fehérvár  
2018/04/27 15:00
Fiú Junior
 MAFC  
 Budaörsi DSE/A.  
2018/04/27 15:00
Fiú Junior
 SZEDEÁK/A  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/04/27 17:00
Fiú Junior
 Szolnoki Sport.  
 Soproni Sporti.  
2018/04/27 17:00
Fiú Junior
 Debreceni KA  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/27 19:00
Fiú Junior
 PVSK Nemzeti A.  
 Kaszások Akadé.  
2018/04/27 19:00
Fiú Junior, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Ké.  
2018/04/27 16:30
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/B.  
2018/04/27 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Alisca Sólymok.  
2018/04/27 17:15
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Tigris.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/04/27 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Pityke KSE  
2018/04/27 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Atomerőmű SE  
 Monok SE  
2018/04/27 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Budaörsi DSE  
2018/04/27 19:00
Leány Kadett, Regionális
 Török Flóris  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/04/27 18:40
Fiú Serdülő - Budaörsi DSE - 2017/2018
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Budaörsi DSE

Sportszervezet
BUDAÖRSI DSE
Cím:
2040 BUDAÖRS Szabadság út 162.
Levelezési cím:
2040 BUDAÖRS Szabadság út 162.
Telefon:
06-23/420-539
Terem
Herman Ottó Általános Iskola és Logopédiai Intézet
Cím:
2040 Budaörs Ifjúság utca 6
Telefon:
06-23/420-949
Férőhely:
250
Kapcsolattartó
Neve: Török Zsófia
Telefon:
06-70/637-1311
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
   DOMJÁN Olivér2005.08.26.  cm kg
   DUKAY Levente2005.03.24.  cm kg
   GOMBOS Dániel2004.06.10.  cm kg
   GRÓH Levente2005.09.30.  cm kg
   GYENES Nimród2004.06.23.  cm kg
   HORVÁTH Áron2004.10.07.  cm kg
   IKKER Viktor2005.05.16.  cm kg
   KAJDACSI Kristóf2004.05.27.  cm kg
   KARDOS Levente2005.05.18.  cm kg
   NAGY Domonkos2004.05.14.  cm kg
   NYERGES Tamás2005.09.28.  cm kg
   PETROVICS Balázs2004.05.02.  cm kg
   STERN Dávid2005.07.22.  cm kg
   SZABADHEGY Mátyás2005.03.04.  cm kg
   SZÁSZ Gergely2005.04.14.  cm kg
   SZILÁGYI Balázs2005.08.09.  cm kg
   SZTÁNYI Martin2005.02.07.  cm kg
   TÚRI Patrik2005.03.09.  cm kg
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok