Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Szentesi KK  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 PRIMA SE II.  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 Újpest-MT  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/18 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 TFSE  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Budafok  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Százhalombatta.  
2018/02/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Közgáz SC és  
2018/02/18 19:30
Fiú Junior, Regionális
 BKGDSE  
 Újpest-MT/C  
2018/02/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/A  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Szombathelyi S.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szerencs VSE  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Paksi Harcosok.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Dávid Kornél  
2018/02/18 11:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Tapolcai Szikl.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Megyeri Tigris.  
 BKGDSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szentesi KK  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 PAFC Basket  
2018/02/18 11:30
Fiú Serdülő, Regionális
 BKGDSE  
 Monori SE  
2018/02/18 11:40
Fiú Serdülő, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Félegyházi TSI.  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 TFSE  
 BKG-VMG DSE  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Gyulai SI  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Monori SE  
 Megyeri Tigris.  
2018/02/18 13:20
Fiú Serdülő, Regionális
 Gödi SE  
 MAFC/B  
2018/02/18 13:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 FKE  
 TFSE  
2018/02/18 14:45
Fiú Serdülő, Regionális
 SZEDEÁK/C  
 Gyulai SI  
2018/02/18 15:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Marcali VSZSE  
 Siófoki Kosárs.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 BKG-VMG DSE  
 FKE  
2018/02/18 16:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 SZEDEÁK/C  
2018/02/18 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 90:0
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 KKS  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK Akadémia/.  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/18 10:30
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/02/18 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/18 12:30
Leány Serdülő, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/B  
2018/02/18 14:00
Leány Serdülő, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/18 14:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Far.  
 MP Sport Timis.  
2018/02/18 90:0
Gyermek Kupa
 MP Sport Timis.  
 Kisújszállási  
2018/02/18 10:30
Gyermek Kupa
 Kisújszállási  
 Vásárhelyi Far.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/18 13:15
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/18 14:30
Kenguru Kupa - DKKA Ugrómókusok - 2017/2018
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

DKKA Ugrómókusok

Sportszervezet
Dávid Kornél Kosárlabda Alapítvány
Cím:
8000 Székesfehérvár Móricz Zsigmond utca 77-79.
Levelezési cím:
8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.
Telefon:
06-20/945-8408
Terem
Alba Regia Sportcsarnok
Cím:
8000 Székesfehérvár Gáz utca 19
Telefon:
06-22/314-442
Férőhely:
2400
Kapcsolattartó
Neve: Deme Dóra
Telefon:
06-70/315-7048
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
   ALMÁSI Valter Félix2008.05.29.  cm kg
   ANTAL Dániel József2007.09.11.  cm kg
   BÖJTÖS Benedek Árpád2007.01.30.  cm kg
   CZIRÁKI-VÖLGYI Vajk2008.02.22.  cm kg
   DEÁK Zente2008.01.15.  cm kg
   EGRI Máté2008.07.25.  cm kg
   FEKETE Alex Richárd2008.09.24.  cm kg
   GÖNCZ Bence2007.10.07.  cm kg
   KOVÁCS Marcell2007.01.08.  cm kg
   MÁRTON Benedek2007.12.31.  cm kg
   MÁTÉ Barnabás2007.10.15.  cm kg
   MENYHÁRT Ákos2007.04.07.  cm kg
   NÉMETH Ákos2008.03.11.  cm kg
   PINTÉR Attila2008.03.30.  cm kg
   PUSZTAI Tamás2008.06.14.  cm kg
   TAKÁCS Olivér2007.03.02.  cm kg
   TÓTH Hunor2007.05.29.  cm kg
   ZÓLYOMI Máté2007.12.26.  cm kg
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok