Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, Alsóház
 MAFC  
 ZTE  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Szolnok  
 Szeged  
2015/04/28 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Kaposvár  
 Sopron  
2015/04/28 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ASE  
 Szombathely  
2015/04/28 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 PVSK  
 KTE  
2015/04/28 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Békési SzSK  
 MAFC II.  
2015/04/25 11:00
Férfi NB I. B 17-24.
 SMAFC  
 Budafok  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 SMAFC  
 Budafok  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Szolnoki Olaj  
 Vasas  
2015/04/26 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Mercedes-Benz  
 Győr  
2015/04/26 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Újpest-Megyeri.  
 SZPA  
2015/04/25 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Százhalombatta.  
2015/04/25 18:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel  
 Budafok/B  
2015/04/25 18:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Budapesti Honv.  
2015/04/25 10:00
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 MAFC Kosársuli.  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Atomerőmű SE  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Békési SZSK  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Debreceni Kosá.  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Bajai Bácska  
2015/04/25 11:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Alisca Sólymok.  
2015/04/25 12:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Kosárlabda Aka.  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Körmendi Törpö.  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Egri KOK VSI  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Ziccer Tigrise.  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Szerencsi VSE  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 ELITE Basket T.  
2015/04/25 13:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Vasas Akadémia.  
2015/04/25 16:30
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Szombathelyi K.  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Alba Fehérvár  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szolnoki VSI  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/04/25 17:30
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Budapesti Honv.  
2015/04/25 18:15
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Debreceni Kosá.  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Atomerőmű SE  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Békési SZSK  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Alisca Sólymok.  
2015/04/25 19:45
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 Kecskeméti Kos.  
2015/04/25 11:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2015/04/25 11:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 CEKK  
2015/04/25 12:45
Leány serdülő
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2015/04/25 12:45
Leány serdülő
 CEKK  
 Atomerőmű KSC  
2015/04/25 17:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2015/04/25 17:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 Kecskeméti Kos.  
2015/04/25 18:45
Leány serdülő
 Csata DSE  
 Dávid Kornél  
2015/04/25 18:45
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 NyFSE-NyKS  
2015/04/26 90:0
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 CEKK  
2015/04/26 90:0
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Vasas Akadémia.  
2015/04/26 90:0
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2015/04/26 10:45
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 Török Flóris  
2015/04/26 10:45
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Csata DSE  
2015/04/26 10:45
Férfi NB II. Keleti csoport - - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák


Sportszervezet
Cím:
.
Levelezési cím:
.
Telefon:
06-/-
Fax:
06-/-
Honlap:
Terem
Cím:
.
Telefon:
06-/-
Férőhely:
Kapcsolattartó
Neve:
Telefon:
06-/-
  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok