Név:
E-mail:
Női NB I. A
 BEAC  
 Győr  
2018/02/24 16:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Vasas  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 MTK  
 PINKK-Pécsi 42.  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Sopron Basket  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Zala Volán  
2018/02/24 19:15
Férfi NB I. B Piros
 Bp. Honvéd  
 Békési SzSK  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Piros
 Tehetséges Fia.  
 Bonyhád  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Piros
 MTK  
 NYKK  
2018/02/24 17:00
Férfi NB I. B Piros
 Nagykőrös  
 Oroszlány  
2018/02/24 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 DEAC U23  
 SMAFC  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Zöld
 Baja  
 BKG-Príma SE  
2018/02/24 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Kaszások  
 Pápai KC  
2018/02/24 18:00
Női Amatőr NB I. Piros
 DEAC  
 ELTE Fortis  
2018/02/24 16:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 UNI Győr  
 Tatai SE  
2018/02/24 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 MAFC  
 Szombathely  
2018/02/24 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 DEAC II.  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Dombóvár  
2018/02/24 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Kozármisleny-F.  
2018/02/24 19:00
Férfi NB II. Közép A
 Ziccer KS  
 Bikák KK U23  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 FSzSE  
2018/02/24 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Újpest-MT  
 Szentendrei KS.  
2018/02/24 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 MAFC Martos  
2018/02/24 17:00
NB I. B Piros, F U20
 Tehetséges Fia.  
 Bonyhád  
2018/02/24 18:30
NB I. B Piros, F U20
 Nagykőrös  
 Oroszlány  
2018/02/24 19:00
NB I. B Piros, F U20
 MTK  
 NYKK  
2018/02/24 19:15
NB I. B Zöld, F U20
 Kaszások  
 Pápai KC  
2018/02/24 15:30
NB I. B Zöld, F U20
 Baja  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 16:00
Fiú Junior, Alsóház, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 PVSK-Panthers  
2018/02/24 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2018/02/24 93:0
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 14:00
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/24 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 BKGDSE  
 Budapest Csepe.  
2018/02/24 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 13:45
Fiú Kadett, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Dunaújvárosi  
2018/02/24 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tapolcai Sasok  
 Várpalotai KK  
2018/02/24 18:00
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Fiú Serdülő
 OSE Lions/A  
 MAFC/A  
2018/02/24 11:15
Fiú Serdülő
 Körmendi Törpö.  
 OSE Lions/A  
2018/02/24 15:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/24 17:15
Leány Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Gyakorló DSE  
2018/02/24 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Parthus KSZ  
 Tatabányai KC  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Monori SE  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Ajka  
 Parthus KSZ  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Tatabányai KC  
 Ajka  
2018/02/24 13:00
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 13:30
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Debreceni KA/B  
2018/02/24 15:15
Gyermek Kupa
 MTK Budapest  
 Budapest Blaze.  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 Gyakorlós Csib.  
 KASI/C  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 BKG-VMG DSE UP.  
 FKE K?rösi  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Csikók.  
 SZEDEÁK Sakálo.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA - GFF.  
 Szentesi KK le.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Sportiskolás S.  
 Harcos Sólyomf.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 HSE  
 Keresztúri Méh.  
2018/02/24 92:0
Gyermek Kupa
 Mez?berényi KK.  
 Békéscsabai KK.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Kalózok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalal.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Szeged KE-Gaze.  
 Vásárhelyi Kis.  
2018/02/24 94:5
Gyermek Kupa
 Óbudai Reménys.  
 MTK Budapest  
2018/02/24 95:0
Gyermek Kupa
 DKKA Darazsak  
 Atom City-Atom.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Békési Gladiát.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/A  
 MEAFC Basket B.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/L.  
 Egri Kék Orosz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Marcali Szürke.  
 FAK Balatoni P.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Tatai Zsiványo.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Szekszárdi Kar.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 NYKK Eötvös  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 DIFE KK Sasfió.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Hajdúhadházi  
 BKGDSE-Hajdúsz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 OSE Oroszlánok.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kövesdi Oroszl.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 MEAFC Vidrák  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ede.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Városgazda UP  
 BKG-VMG DSE UP.  
2018/02/24 10:20
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sakálo.  
 Gyulai Vidrák  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Szentesi KK le.  
 Békési Heppes  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Lehel Kosársul.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Harcos Sólyomf.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 SZPA-HSE  
 HSE  
2018/02/24 10:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Kis.  
 Karcagi SE Far.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Kanizsai Vadma.  
 Kalózok  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Tapolcai Párdu.  
 RICSILLA-Zalal.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Budapest Blaze.  
 Óbudai Reménys.  
2018/02/24 11:10
Gyermek Kupa
 FAK Balatoni P.  
 Várpalotai Sár.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Párduc.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Atom City-Atom.  
 PVSK Panthers  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai NKK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Szerencs VSE  
 Debreceni KA/A  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszaújvárosi  
 Debreceni KA/L.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 Tatai Zsiványo.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 BC Rookies Ora.  
 BCM Olimpia Ba.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Kövesdi Oroszl.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Fürge Gyik DSE.  
 Beszterce KK  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 FKE K?rösi  
 Városgazda UP  
2018/02/24 11:40
Gyermek Kupa
 Gyulai Vidrák  
 SZEDEÁK Csikók.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Békési Heppes  
 RICSILLA - GFF.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Szentesi KK fi.  
 HSA Párducok  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Zalaegerszegi  
 Sportiskolás S.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Ajka  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Szeged KE-Gaze.  
2018/02/24 12:15
Gyermek Kupa
 PLCSE PAFC  
 Százhalombatta.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Várpalotai Sár.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Párdu.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 JKC  
 Török Sasmadar.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 PVSK Panthers  
 DKKA Darazsak  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Bajai NKK  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Basket B.  
 Szerencs VSE  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 Tiszaújvárosi  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Párduc.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 OSE Oroszlánok.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Vidrák  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sasok  
 Bajai Bácska  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 HSA Párducok  
 Szeged KE Madá.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Fiú  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Teská.  
 Celldömölki Gó.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 BLF Palota/B  
 PLCSE PAFC  
2018/02/24 13:50
Gyermek Kupa
 Tapolcai Tigri.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 14:00
Gyermek Kupa
 Malév Zsiráfok.  
 JKC  
2018/02/24 14:20
Gyermek Kupa
 Velencei Gézen.  
 Kozármisleny S.  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 KASI/A  
 Dombóvári KS  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 MAFC  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 14:40
Gyermek Kupa
 Vasas Amazonok  
 Csata Csillago.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Vásárhelyi Cáp.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Várpalotai Gep.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Szeged KE Madá.  
 Szentesi KK fi.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pityke Fiú  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Százhalombatta.  
 BLF Palota/B  
2018/02/24 15:10
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Tigri.  
2018/02/24 15:30
Gyermek Kupa
 Török Sasmadar.  
 Malév Zsiráfok.  
2018/02/24 15:40
Gyermek Kupa
 BLF-Palota/A  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 TFSE  
 KKS-Tigers  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 Kozármisleny S.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 Dombóvári KS  
 Monok SE  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 DKKA Titánok  
2018/02/24 16:15
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Vasas Amazonok  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Cáp.  
 SZEDEÁK Sasok  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 FTSI Fiú  
 Pityke Fiú  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 17:00
Gyermek Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 BLF-Palota/A  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 TFSE  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 Velencei Gézen.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 DKKA Titánok  
 Várpalotai Gep.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 Monok SE  
 KASI/A  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Herceghalmi Ti.  
2018/02/24 18:40
Gyermek Kupa
 KKS-Tigers  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 18:40
Férfi NB II. Kelet - Békéscsabai KK - 2017/2018
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Békéscsabai KK

Sportszervezet
Békéscsabai Kosárlabda Klub Közhasznú Egyesület
Cím:
5600 Békéscsaba Lajta utca 49.
Levelezési cím:
5600 Békéscsaba Lajta utca 49.
Telefon:
06-30/488-6252
Terem
Cím:
Telefon:
06-/-
Férőhely:
0
Kapcsolattartó
Neve: Tóth Tamás
Telefon:
06-30/311-6969
  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
   BENCSIK Bertold Patrik1998.05.27.  cm kg
   BOTOS Roland Benjámin1990.01.10.  cm kg
   CSÁK Dániel1998.06.18.  cm kg
   CZIFRÁK Csaba1976.05.20.  cm kg
   FARKAS Apolló1999.01.03.  cm kg
   FÉLIX Ákos1999.05.12.  cm kg
   GURA Norbert1992.02.18.  cm kg
   JANCSIKA Árpád1985.06.22.  cm kg
   KOTROCZÓ Péter1987.08.30.  cm kg
   RUDNER Dávid1999.10.30.  cm kg
   RUNA Tamás1999.01.10.  cm kg
   SALAMON Tamás1999.04.09.  cm kg
   SERES Tamás1980.11.21.  cm kg
   SZOTA Gergõ2001.02.09.  cm kg
   SZTRIHA István1992.11.09.  cm kg
   SZÛCS Gergõ Bendegúz1999.09.28.  cm kg
   TYETYÁK Áron1999.08.24.  cm kg
   ZOMBAI Levente Zalán1998.09.23.  cm kg
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok