Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 18:30
Férfi NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. B K.
 DEAC  
 Vásárhely  
2016/02/07 16:00
Férfi NB I. B Ny.
 PVSK - Kronosz  
 Alba Fehérvár-.  
2016/02/07 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC II.  
 Mez?berény  
2016/02/10 18:15
Férfi NB II. Ny
 Tatai Sportegy.  
 Marcali  
2016/02/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/02/07 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Malév SC  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BKG DSE  
2016/02/07 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Treff 07 SE  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 Budafok  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Tehetséges Fia.  
2016/02/07 17:45
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Szent Pál Akad.  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Megyeri Tigris.  
 BC Csepel  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 MAFC BME  
2016/02/09 19:40
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Győr  
2016/02/09 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Szeged  
 Kecskemét  
2016/02/07 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 BKG DSE  
 PINKK SE  
2016/02/07 14:00
Amatőr Női NB I. Ny
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2016/02/07 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 MAFC  
2016/02/08 19:00
Fiú egyetemi, Kelet
 NYF SE  
 MEAFC  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/08 18:15
Fiú egyetemi, Kelet
 DEAC  
 TFSE  
2016/02/08 18:30
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE  
 DMSE  
2016/02/08 18:50
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE 2  
 DMSE  
2016/02/08 20:30
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/09 18:15
Fiú egyetemi, Nyugat
 SMAFC  
 PE Veszprém KK.  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 BME MAFC  
 SZE-Győr  
2016/02/08 20:50
Fiú egyetemi, Nyugat
 Esély a Sportr.  
 ELTE-BEAC  
2016/02/09 20:20
Leány egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 MEAFC  
 EKF-EVSI  
2016/02/10 17:15
Leány egyetemi, Nyugat
 SZoESE  
 PTE-PEAC  
2016/02/08 17:30
Leány egyetemi, Nyugat
 UNI Győr  
 ELTE-BEAC  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 DEAC  
 Vásárhely  
2016/02/07 18:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 20:00
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 15:15
Fiú U20 NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 16:00
Fiú U20 NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 17:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/07 10:30
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/07 17:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/09 17:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/07 11:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/10 18:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/08 18:00
Fiú kadett - Kelet
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/02/07 11:00
Fiú kadett - Nyugat
 Bajai Bácska  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/07 11:00
Fiú kadett - Nyugat
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK  
2016/02/07 11:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Százhalombatta.  
2016/02/07 11:30
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 15:00
Leány junior
 BEAC -Újbuda K.  
 Debreceni Kosá.  
2016/02/07 15:30
Leány junior
 Miskolci VSI  
 MTK Budapest  
2016/02/07 15:45
Leány junior
 Kanizsai Vadma.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 16:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 18:30
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/10 13:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Kanizsai Vadma.  
2016/02/10 16:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/02/10 19:00
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 10:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 KKS  
 Tatabányai KC  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 BEAC -Újbuda/A.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 PAFC Mennydörg.  
 Százhalombatta.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK SZ  
 Kisújszállási  
2016/02/07 10:30
Leány tini
 Mez?berényi KK.  
 BEAC - Farkasr.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 Dávid Kornél  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Bajai NKK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 BEAC Újbuda/B  
 Beszterce KK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Kiss Lenke KS  
 Gyakorlós Csib.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 Százhalombatta.  
 Atomerőmű Spor.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK T  
 Nyíregyházi Ko.  
2016/02/07 12:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 BEAC - Farkasr.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/02/07 13:30
Leány tini
 Gyakorlós Csib.  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 Atomerőmű Spor.  
 PAFC Mennydörg.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Mez?berényi KK.  
2016/02/07 15:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 15:00
Férfi NB I. B Nyugati csoport - Vasas Akadémia - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Vasas Akadémia

Sportszervezet
VASAS-Pasarét Férfi Kosárlabda Kft.
Cím:
1026 Budapest Pasaréti út 11-13.
Levelezési cím:
1026 Budapest Pasaréti út 11-13.
Telefon:
06-1/212-5246
Fax:
06-1/801-0029
Honlap:
-
Terem
Pasaréti Spotcentrum
Cím:
1026 Budapest Pasaréti út 11-13
Telefon:
06-1/212-5246
Férőhely:
299
Kapcsolattartó
Neve: Markó Sylke
Telefon:
06-70/622-9511
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  LEWIS Chester  1998. 01. 19.  1-2 185 cm 72 kg
-  ANDRÁSSY Géza  1996. 11. 16.  4 197 cm == kg
-  KISS Barnabás  1997. 06. 14.  2-3 193 cm 82 kg
-  VÖLGYI Marcell  1998. 04. 22.  kg
-  KOZMA Norbert  1997. 10. 19.  1-2 187 cm kg
-  KEUL Tamás  1998. 04. 24.  2 193 cm 75 kg
-  ZSEMLYE Sándor  1982. 09. 27.  4 200 cm 100 kg
-  NSHIMBA Joel  1998. 03. 04.  3-4 200 cm 86 kg
-  SURMANN Gábor  1987. 12. 20.  2 189 cm 121 kg
-  FARAGÓ Péter  1984. 01. 22.  1-2 189 cm 86 kg
-  KATONA Róbert  1989. 11. 08.  1-2 185 cm 78 kg
-  GARAMVÖLGYI Ákos  1994. 01. 28.  3-4 199 cm 100 kg
-  SURMANN Péter  1985. 02. 14.  1 186 cm 106 kg
-  SZANTHOFFER András  1997. 07. 25.  2 183 cm 80 kg
-  BOROS Márk  1997. 06. 03.  1-2 186 cm 85 kg
-  KATONA Bence  1999. 03. 29.  kg
-  STEIER Bence  1998. 03. 19.  kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok