Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Veszprém  
2014/12/18 17:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 ZTE  
2014/12/18 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 TFSE  
 BKG DSE  
2014/12/18 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 Alba  
2014/12/18 18:30
Férfi NB II. Kö A
 Újpest-Megyeri.  
 NKE-KTK DSE  
2014/12/18 19:00
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 Mez?berény  
2014/12/18 20:00
Leány serdülő
 Mez?berényi KK.  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 BEAC-MAFC  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 Gyakorló DSE  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 11:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Ko.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 DKA - DSI  
 BEAC-MAFC  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Zala Volán TE  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Százhalombatta.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI  
2014/12/20 14:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 15:30
Leány serdülő
 Százhalombatta.  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Leány serdülő
 Zala Volán TE  
 Gyakorló DSE  
2014/12/20 17:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 Újpest-MT  
2014/12/21 83:0
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 93:0
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Siófoki Kosárs.  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szombathelyi K.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Atomerőmű KSC  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Mágusok Egyesü.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 BEAC Alapítván.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Újpest-MT  
 FKE  
2014/12/21 10:15
Leány serdülő
 BEAC - Újbuda  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szombathelyi S.  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE / A  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2014/12/21 11:30
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Jövő Bajnokai  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Vásárhelyi KS  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Kanizsa KK  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 FKE  
 Török Flóris  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 BEAC Alapítván.  
 Debreceni KA-D.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:30
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Csata DSE/B  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke-BLF  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Pécsi VSK  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2014/12/21 13:30
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Debreceni KA-D.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 CEKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Kanizsa DKK  
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kiss Lenke-BLF  
 Szombathelyi S.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Szeged KE / A  
 Pécsi VSK  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Csata DSE/B  
 BEAC - Újbuda  
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 SZEDEÁK / A  
2014/12/21 16:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Bajai NKK  
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 17:00
Fiú serdülő
 Jövő Bajnokai  
 Békési SZSK  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2014/12/21 18:00
Férfi NB I. B Nyugati csoport - B-Beton Bonyhádi KSE - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

B-Beton Bonyhádi KSE

Sportszervezet
Bonyhádi Kosárlabdázók Sportegyesülete
Cím:
7150 Bonyhád Madách utca 1.
Levelezési cím:
7150 Bonyhád Madách utca 1.
Telefon:
06-20/501-4060
Fax:
06--/-
Terem
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Cím:
7150 Bonyhád Madách utca 1.
Telefon:
06-74/452-033
Férőhely:
300
Kapcsolattartó
Neve: Darabos Péter
Telefon:
06-30/956-9653
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  BAKI Sándor  1994. 03. 04.  2-3 195 cm 79 kg
-  GÉBERT Zsolt  1994. 05. 01.  2-3 194 cm 82 kg
-  LUKÁCS Attila  1981. 06. 11.  2 185 cm 77 kg
-  RUTKAI Péter  1979. 01. 05.  4 195 cm kg
-  TÖMÖSVÁRY Máté  1983. 07. 12.  4-5 203 cm 100 kg
-  VERLI Róbert  1986. 07. 20.  4 202 cm 82 kg
-  JILLING László  1987. 07. 14.  1 185 cm 85 kg
-  KOVÁCS Balázs  1985. 03. 20.  3-4 198 cm 87 kg
-  FARAGÓ Péter  1984. 01. 22.  1-2 189 cm 86 kg
-  HEGEDŰS Attila  1986. 12. 31.  3-4 196 cm 95 kg
-  GÉBERT Attila  1991. 02. 10.  2-3 180 cm 80 kg
-  PECHÁR Csaba  1991. 09. 16.  1 178 cm 70 kg
-  PIFKÓ Gergely  1994. 04. 09.  3 194 cm 82 kg
-  ILLÉS Máté  1995. 06. 06.  1-2 187 cm 69 kg
-  FETZER Maximilián  -199. -0. 27.  1 180 cm 60 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok