Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 ASE  
 Szombathely  
2016/02/06 16:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 Kaposvár  
2016/02/06 17:30
Férfi NB I. A
 NYKK  
 Szolnok  
2016/02/06 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 Sopron  
2016/02/06 18:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 KTE  
2016/02/06 18:00
Férfi NB I. A
 Körmend  
 JKSE  
2016/02/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Eger  
 Bp. Honvéd  
2016/02/06 16:00
Férfi NB I. B K.
 DEAC  
 Vásárhely  
2016/02/07 16:00
Férfi NB I. B Ny.
 MTK  
 Veszprém  
2016/02/06 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Vasas  
 Oroszlány  
2016/02/06 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 PVSK - Kronosz  
 Alba Fehérvár-.  
2016/02/07 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 18:00
Férfi NB II. K
 NYIKSE  
 Gyulai Color  
2016/02/06 11:30
Férfi NB II. Ny
 Tatai Sportegy.  
 Marcali  
2016/02/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 BLF Palota  
 MAFC  
2016/02/06 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Kandó FSC  
2016/02/06 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/02/07 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Malév SC  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BKG DSE  
2016/02/07 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Treff 07 SE  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 Budafok  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Tehetséges Fia.  
2016/02/07 17:45
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Szent Pál Akad.  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Megyeri Tigris.  
 BC Csepel  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 MAFC BME  
2016/02/09 19:40
Női NB I. A
 BEAC  
 Szekszárd  
2016/02/06 15:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/02/06 18:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 Zala Volán  
2016/02/06 18:00
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Vasas  
2016/02/06 19:30
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Győr  
2016/02/09 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 DEAC  
2016/02/06 16:00
Amatőr Női NB I. K
 Szeged  
 Kecskemét  
2016/02/07 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Kanizsa  
 Baja  
2016/02/06 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Szombathely  
 Tatabánya  
2016/02/06 16:30
Amatőr Női NB I. Ny
 BKG DSE  
 PINKK SE  
2016/02/07 14:00
Amatőr Női NB I. Ny
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2016/02/07 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 MAFC  
2016/02/08 19:00
Fiú egyetemi, Kelet
 NYF SE  
 MEAFC  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/08 18:15
Fiú egyetemi, Kelet
 DEAC  
 TFSE  
2016/02/08 18:30
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE  
 DMSE  
2016/02/08 18:50
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE 2  
 DMSE  
2016/02/08 20:30
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/09 18:15
Fiú egyetemi, Nyugat
 SMAFC  
 PE Veszprém KK.  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 BME MAFC  
 SZE-Győr  
2016/02/08 20:50
Fiú egyetemi, Nyugat
 Esély a Sportr.  
 ELTE-BEAC  
2016/02/09 20:20
Leány egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Nyugat
 SZoESE  
 PTE-PEAC  
2016/02/08 17:30
Fiú U20 NB I. A
 Körmend  
 JKSE  
2016/02/06 15:00
Fiú U20 NB I. A
 Alba  
 KTE  
2016/02/06 15:00
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 Sopron  
2016/02/06 15:15
Fiú U20 NB I. A
 NYKK  
 Szolnok  
2016/02/06 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Eger  
 Bp. Honvéd  
2016/02/06 18:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Vasas  
 Oroszlány  
2016/02/06 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 MTK  
 Veszprém  
2016/02/06 19:15
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 Kaposvár  
2016/02/06 19:20
Fiú U20 NB I. B K
 DEAC  
 Vásárhely  
2016/02/07 18:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 20:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/07 10:30
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/07 15:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/07 17:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/07 11:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/08 18:00
Fiú kadett - Kelet
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/02/07 11:00
Fiú kadett - Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/06 17:15
Fiú kadett - Nyugat
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK  
2016/02/07 11:00
Fiú kadett - Nyugat
 Bajai Bácska  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/07 11:00
Leány junior
 Zsíros Akadémi.  
 Szeged KE  
2016/02/06 15:00
Leány junior
 Csata DSE  
 Kecskeméti KA  
2016/02/06 18:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Százhalombatta.  
2016/02/07 11:30
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 15:00
Leány junior
 BEAC -Újbuda K.  
 Debreceni Kosá.  
2016/02/07 15:30
Leány junior
 Miskolci VSI  
 MTK Budapest  
2016/02/07 15:45
Leány junior
 Kanizsai Vadma.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 16:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 18:30
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 NyFSE-NyKS  
2016/02/06 11:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/06 12:45
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/06 17:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 NyFSE-NyKS  
2016/02/06 18:45
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 10:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Ceglédi EKK  
 Szeged KE  
2016/02/06 83:0
Leány tini
 Radobasket-Gra.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/06 90:0
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK  
2016/02/06 90:0
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 MVSI Vadmacská.  
2016/02/06 10:00
Leány tini
 Óbudai Kaszáso.  
 Mágusok Egyesü.  
2016/02/06 10:30
Leány tini
 Békési SZSK  
 Szolnoki Sport.  
2016/02/06 10:30
Leány tini
 Félegyházi TSI.  
 Ceglédi EKK  
2016/02/06 10:30
Leány tini
 Csata DSE  
 MTK Budapest  
2016/02/06 11:00
Leány tini
 Zala Volán TE  
 Pécsi VSK Kisg.  
2016/02/06 11:00
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Atomerőmű KSC  
2016/02/06 12:00
Leány tini
 Mágusok Egyesü.  
 Radobasket-Gra.  
2016/02/06 12:00
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 Török Flóris  
2016/02/06 12:30
Leány tini
 Szeged KE  
 Félegyházi TSI.  
2016/02/06 12:30
Leány tini
 Pécsi VSK Kisg.  
 Kanizsa DKK /  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Csata DSE  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 MVSI Vadmacská.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Békési SZSK  
2016/02/06 14:30
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Ziccer Tigrise.  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Kosárlabda Aka.  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Zala Volán TE  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 MTK Budapest  
 Soproni Darazs.  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2016/02/06 16:00
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 Török Flóris  
2016/02/06 17:00
Leány tini
 KKS  
 Tatabányai KC  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 BEAC -Újbuda/A.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 PAFC Mennydörg.  
 Százhalombatta.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK SZ  
 Kisújszállási  
2016/02/07 10:30
Leány tini
 Dávid Kornél  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 Mez?berényi KK.  
 BEAC - Farkasr.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 BEAC Újbuda/B  
 Beszterce KK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Bajai NKK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Kiss Lenke KS  
 Gyakorlós Csib.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 Százhalombatta.  
 Atomerőmű Spor.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK T  
 Nyíregyházi Ko.  
2016/02/07 12:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 BEAC - Farkasr.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/02/07 13:30
Leány tini
 Atomerőmű Spor.  
 PAFC Mennydörg.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 Gyakorlós Csib.  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Mez?berényi KK.  
2016/02/07 15:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 15:00
Férfi NB I. B Nyugati csoport - HOYA-Pannon Egyetem Veszprém - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

HOYA-Pannon Egyetem Veszprém

Sportszervezet
Veszprém Kosárlabda Kft.
Cím:
8200 Veszprém Füredi utca 12.
Levelezési cím:
8200 Veszprém Füredi utca 12.
Telefon:
06-70/394-2663
Fax:
06--/-
Terem
Vetési Albert Gimnázium
Cím:
8200 Veszprém Kemecse utca 1
Telefon:
06-88/560-680
Férőhely:
300
Kapcsolattartó
Neve: Mérész Csaba
Telefon:
06-30/985-3803
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  KOVÁCS Dániel  1995. 11. 04.  kg
-  HERBEL Péter  1996. 02. 26.  kg
-  SZEIFERT Zalán  1997. 04. 20.  kg
-  BLASKOVITS Balázs  1998. 06. 30.  kg
-  MÁJER Máté  1986. 01. 18.  5 205 cm 94 kg
-  KÖRTÉLYESI Gergely  1983. 12. 22.  4 203 cm 84 kg
-  KÁMÁN Tamás  1979. 02. 18.  3 201 cm 99 kg
-  KOVÁTS Viktor  1979. 06. 20.  2 193 cm 90 kg
-  OLTÁRCZY Máté  1982. 05. 07.  1-2 180 cm 85 kg
-  SIMON László  1986. 01. 18.  1-2 193 cm 76 kg
-  TAKÁCS András  1992. 09. 22.  4 201 cm 90 kg
-  VERTETICS Ádám  1987. 05. 24.  1-2 187 cm 85 kg
-  SIPOS Ádám  1991. 03. 23.  3-4 195 cm 94 kg
-  NOVÁK Patrik  1995. 01. 25.  2-3 197 cm 78 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok