Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 Alba Fehérvár  
2016/09/29 18:00
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Beszterce KK  
2016/09/30 18:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 MAFC  
2016/09/30 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Pápai KC  
 Baja  
2016/09/30 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/09/30 19:00
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Aluinvent DVTK.  
2016/09/30 19:30
Amatőr Női NB I. Ny
 Baja  
 Szombathely  
2016/09/30 17:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 Pápai KC  
 Baja  
2016/09/30 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/09/30 16:30
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Salgótarján  
2016/09/30 20:00
Fiú junior K
 Debreceni KA -.  
 Vasas Akadémia.  
2016/09/30 16:15
Fiú junior K
 Békéscsabai KK.  
 Szolnoki Olaj  
2016/09/30 18:30
Fiú junior Ny
 PVSK-Panthers  
 Szombathelyi S.  
2016/09/30 16:45
Fiú junior Ny
 Soproni Sporti.  
 Alba Fehérvár  
2016/09/30 17:30
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 16:00
Férfi NB I. B K.
 NYKK  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 16:30
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 18:00
Férfi NB I. B K.
 Nagyk?rös  
 EKE Eger KOK  
2016/10/01 18:30
Férfi NB I. B Ny.
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 19:30
Női NB I. A
 Vasas  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Szekszárd  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 BEAC  
2016/10/01 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 Szeged  
2016/10/01 13:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Kecskemét  
2016/10/01 15:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 MAFC  
2016/10/01 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Ajka  
 Tatabánya  
2016/10/01 14:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 13:30
Fiú U20 NB I. B K
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Nagyk?rös  
 EKF-Eger-KOK S.  
2016/10/01 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 17:00
Fiú U20 NB I. B K
 Nyíregyháza  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 19:15
Fiú junior Ny
 Budapesti Honv.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/10/01 18:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Kecskeméti KA  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Soproni Tigris.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Békési SZSK  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 MAFC/B  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 14:45
Fiú kadett
 Félegyházi TSI.  
 ZTE KK  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Sport.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Soproni Tigris.  
 Alba Fehérvár/.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Szombathelyi K.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Zsíros Akadémi.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 MAFC/B  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 OSE Lions  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Kecskeméti KA  
 DKA - DSI / A  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 18:45
Leány kadett Ny
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/10/01 14:00
Férfi NB I. B Ny.
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 17:00
Női NB I. A
 Győr  
 MTK  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 Szolnok  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 Kanizsa  
2016/10/02 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Dávid Kornél  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/10/02 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 PINKK SE  
 BKG DSE  
2016/10/02 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 19:00
Fiú junior K
 SZEDEÁK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 15:00
Fiú junior K
 Budapesti Honv.  
 MAFC  
2016/10/02 16:00
Fiú kadett
 DKA - DSI / B  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Ifjú Sólymok  
 Kecskeméti KA  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Kiss Lenke KS  
 Budapesti Honv.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Atomerőmű SE  
 Békési SZSK  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Újpest-MT/B  
 MAFC/B  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Soproni Sporti.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kaposvári KK  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 MAFC/A  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 Körmendi Törpö.  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Budaörsi DSE  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 OSE Lions  
2016/10/02 10:45
Leány kadett K
 Nyíregyházi Ko.  
 Vasas Akadémia.  
2016/10/02 11:00
Leány kadett K
 BEAC -Újbuda K.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/10/02 15:00
Leány kadett K
 Kecskeméti KA  
 Csata DSE/B  
2016/10/02 15:00
Leány kadett Ny
 Pécsi VSK/A  
 Csata DSE/A  
2016/10/02 14:00
Férfi NB I. B Nyugati csoport - Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC - 2016/2017
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC

Sportszervezet
Széchenyi István Egyetem Sportegyesülete
Cím:
9026 Gy?r Egyetem tér 1.
Levelezési cím:
9026 Gy?r Egyetem tér 1.
Telefon:
06-30/969-3359
Fax:
06-/-
Terem
Egyetemi Sportcsarnok
Cím:
9026 Gy?r Egyetem tér 1
Telefon:
06-96/503-400
Férőhely:
1800
Kapcsolattartó
Neve: Gy?rváry Géza
Telefon:
06-30/689-7244
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  NAGY Tamás  1999. 10. 25.  kg
-  TELEK Gergő  1999. 10. 15.  4 192 cm 68 kg
-  KÁMÁN Bálint  1997. 12. 17.  1 183 cm 75 kg
-  FAZEKAS Bence  1998. 07. 12.  3 198 cm 84 kg
-  VARGA Roland  1999. 09. 23.  1-2 184 cm 74 kg
-  NÁRAI Bence  1992. 05. 02.  4 208 cm 100 kg
-  PUSZTA Dávid  1990. 04. 14.  1-2 187 cm 72 kg
-  KOVÁCS Soma  1991. 10. 31.  2-3 196 cm 82 kg
-  KOVÁCS Barnabás  1994. 04. 09.  3 194 cm kg
-  BARUTA Richárd  1992. 07. 10.  kg
-  RUJÁK Bence  1995. 02. 13.  1-2 191 cm 80 kg
-  GOMBÁS Gábor  1985. 08. 14.  4 200 cm 95 kg
-  HEGEDŰS Gergely  1994. 05. 29.  1-2 180 cm 72 kg
-  OLÁH Tamás  1988. 08. 15.  3 198 cm 88 kg
-  HORVÁTH Ádám  1998. 02. 05.  4-5 195 cm 90 kg
-  ZÁBÓ Dániel  1996. 04. 12.  3-4 195 cm 88 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok