Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 18:30
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. K
 DKA-DEAC  
 NYIKSE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC  
 MEAFC II.  
2016/02/10 20:15
Férfi NB II. K
 Szerencs VSE  
 Szolnoki Olaj  
2016/02/12 17:45
Férfi NB II. K
 Hajdúhadház  
 Békéscsaba  
2016/02/12 18:30
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tatai Sportegy.  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Ny
 Tigris KK  
 Göcsej Sport K.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Treff 07 SE  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Közgáz/B  
2016/02/11 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 BLF Palota  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 MAFC BME  
2016/02/09 19:40
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/11 20:30
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Öregkaszások  
2016/02/11 20:45
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Nagyk?rös  
2016/02/12 18:15
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Toldy Viziváro.  
2016/02/12 19:30
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Győr  
2016/02/09 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/11 17:00
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/09 18:15
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/10 20:15
Fiú egyetemi, Nyugat
 Esély a Sportr.  
 ELTE-BEAC  
2016/02/09 20:20
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/10 18:15
Leány egyetemi, Nyugat
 UNI Győr  
 ELTE-BEAC  
2016/02/10 15:30
Leány egyetemi, Nyugat
 NKE SE  
 ELTE-BEAC  
2016/02/11 19:30
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 15:15
Fiú U20 NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 16:00
Fiú U20 NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 17:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 16:45
Fiú U20 NB I. B Ny
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 20:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/09 17:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/10 18:00
Fiú kadett
 Szentesi KK  
 ELITE Basket T.  
2016/02/11 18:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 OSE Lions  
2016/02/12 14:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/12 15:30
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/10 13:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Kanizsai Vadma.  
2016/02/10 16:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/12 15:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/12 18:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/12 18:00
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/12 14:30
Férfi NB I. B Keleti csoport - - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák


Sportszervezet
Cím:
.
Levelezési cím:
.
Telefon:
06-/-
Fax:
06-/-
Honlap:
Terem
Cím:
Telefon:
06-/-
Férőhely:
Kapcsolattartó
Neve:
Telefon:
06-/-
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok