Név:
E-mail:
Férfi NB I. B 1-8.
 Veszprém  
 Oroszlány  
2016/05/06 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 MAFC  
2016/05/06 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Nagyk?rös  
 Budaörsi DSE  
2016/05/06 19:30
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Budafok  
2016/05/06 19:30
Férfi NB I. A, 1-8.
 PVSK  
 Szolnok  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Sopron  
 ASE  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ZTE  
 Körmend  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, Play-out
 MAFC  
 NYKK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Salgótarján  
 Vasas  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 MTK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Békési SzSK  
 Kaszások  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2016/05/07 18:30
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Százhalombatta.  
2016/05/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Budaörsi DSE  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 10:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/07 11:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Pityke KSE  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK / A  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 OSE Lions  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/07 16:00
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 SZEDEÁK / A  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Zsíros Akadémi.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Körmendi Törpö.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Egri KOK VSI  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 17:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 18:45
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Ziccer Tigrise.  
2016/05/07 10:00
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/07 10:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Török Flóris  
2016/05/07 12:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/05/07 12:00
Leány tini
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/05/07 14:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 Csata DSE  
2016/05/07 14:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Darazs.  
2016/05/07 16:00
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Kanizsa DKK /  
2016/05/07 16:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Győr  
 Bonyhád  
2016/05/08 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 Treff 07 SE  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 BC Csepel II.  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Kandó FSC  
 BKG DSE  
2016/05/08 17:45
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BLF Palota  
2016/05/08 19:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC BME  
 Közgáz  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 FSzSE  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Tehetséges Fia.  
2016/05/08 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 EKF SE  
 TFSE  
2016/05/08 16:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 SZoESE  
2016/05/08 20:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 PTE-PEAC  
 TFSE  
2016/05/08 14:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 Közgáz  
2016/05/08 18:15
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/08 90:0
Fiú serdülő
 Nagykőrösi Sól.  
 OSE Lions  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Soproni Sporti.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Pityke KSE  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 ZTE KK / A  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni Kosá.  
2016/05/08 10:45
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 MEAFC /A  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Megyeri Tigris.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Budapesti Honv.  
2016/05/08 11:15
Férfi NB I. A, 1-8.
 Alba  
 Kaposvár  
2016/05/09 18:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 SZoESE  
2016/05/09 16:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 EKF SE  
 DEAC  
2016/05/09 20:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 Közgáz  
2016/05/09 16:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 PTE-PEAC  
2016/05/09 18:00
Férfi NB I. B Keleti csoport - - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák


Sportszervezet
Cím:
.
Levelezési cím:
.
Telefon:
06-/-
Fax:
06-/-
Honlap:
Terem
Cím:
Telefon:
06-/-
Férőhely:
Kapcsolattartó
Neve:
Telefon:
06-/-
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok