Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 NKE-KTK DSE  
2015/03/05 20:00
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Malév  
2015/03/05 20:40
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/07 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/07 11:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/07 12:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/05 17:30
Férfi NB I. B Keleti csoport - Vásárhelyi Kosársuli - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Vásárhelyi Kosársuli

Sportszervezet
Hódmezõvásárhelyi Kosársuli SE
Cím:
6800 Hódmezõvásárhely Lenkei utca 2.
Levelezési cím:
6800 Hódmezõvásárhely Lenkei utca 2.
Telefon:
06-62/242-683
Fax:
06-62/242-683
Terem
Hódtói Sportcsarnok
Cím:
6800 Hódmezõvásárhely Ormos Ede utca 18.
Telefon:
06-62/245-479
Férőhely:
1371
Kapcsolattartó
Neve: dr. Elek András
Telefon:
06-30/338-0569
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
ROSTÁS Imre  1994. 01. 30.  3-4 197 cm 83 kg
KUKLA Zsolt  1979. 06. 15.  4-5 203 cm 118 kg
VAS Péter  1985. 07. 22.  3-4 197 cm 89 kg
CZIBERE Zoltán  1983. 07. 05.  2 192 cm 92 kg
ROSTÁS Gábor  1994. 01. 30.  3-4 197 cm 83 kg
MÓCSAI Milán  1988. 09. 01.  3-4 195 cm 88 kg
11  GRUDA Gergely  1992. 03. 31.  5 208 cm 110 kg
13  VEJINOVIC Sasa  1991. 09. 27.  1 188 cm 86 kg
14  NYILAS István  1976. 11. 16.  3-4 202 cm 90 kg
-  GREZSA Bence  1990. 12. 29.  2 182 cm 85 kg
-  VARGA Dániel  1990. 12. 13.  4 195 cm 93 kg
-  KIS MOLNÁR Zoltán  1996. 02. 01.  kg
-  HORGOS Tamás  1996. 10. 26.  kg
-  KELEMEN Balázs  1995. 08. 16.  1-2 190 cm 84 kg
-  GENAL Momir  1991. 07. 07.  3-4 201 cm 87 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok