Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 16:30
Férfi NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 17:30
Férfi NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. A
 PVSK  
 Kaposvár  
2016/02/14 18:30
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 16:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. B K.
 Budafok  
 DEAC  
2016/02/14 17:00
Férfi NB I. B K.
 KTE  
 Salgótarján  
2016/02/14 17:00
Férfi NB I. B K.
 MAFC II.  
 Eger  
2016/02/14 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 18:30
Férfi NB I. B Ny.
 Alba Fehérvár-.  
 Pápai KC  
2016/02/14 19:15
Férfi NB II. K
 Szerencs VSE  
 Szolnoki Olaj  
2016/02/12 17:45
Férfi NB II. K
 Hajdúhadház  
 Békéscsaba  
2016/02/12 18:30
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tatai Sportegy.  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Ny
 Tigris KK  
 Göcsej Sport K.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Ny
 Dombóvár  
 PEAC  
2016/02/13 18:00
Férfi NB II. Ny
 Marcali  
 FKSE Szekszárd.  
2016/02/13 19:00
Férfi NB II. Ny
 Sopron  
 HOYA-Pannon Eg.  
2016/02/14 19:30
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Közgáz/B  
2016/02/11 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 BLF Palota  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Szentendrei KS.  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 TFSE  
2016/02/14 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Treff 07 SE  
 Százhalombatta.  
2016/02/14 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Kandó FSC  
 Dunaharaszti  
2016/02/14 17:45
Férfi NB II. Kö A
 MAFC  
 BC Csepel II.  
2016/02/14 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/11 20:30
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Öregkaszások  
2016/02/11 20:45
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Nagyk?rös  
2016/02/12 18:15
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Toldy Viziváro.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/13 17:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 MAFC Martos  
2016/02/14 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Tehetséges Fia.  
 BC Csepel  
2016/02/14 18:00
Női NB I. A
 BEAC  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/02/13 15:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 PEAC-Pécs  
2016/02/13 16:45
Női NB I. A
 Vasas  
 UNIQA Sopron  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Győr  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Aluinvent DVTK.  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/11 17:00
Amatőr Női NB I. K
 DEAC  
 MTK  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 NyKS  
2016/02/13 19:00
Amatőr Női NB I. K
 Kecskemét  
 DVTK  
2016/02/14 16:00
Amatőr Női NB I. K
 NKE KTK-DSE  
 Szeged  
2016/02/14 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Baja  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 PINKK SE  
 Kanizsa  
2016/02/14 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 TFSE  
2016/02/14 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tatabánya  
 MAFC  
2016/02/14 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 ELTE-BEAC Újbu.  
 BKG DSE  
2016/02/14 16:00
Leány egyetemi, Nyugat
 NKE SE  
 ELTE-BEAC  
2016/02/11 19:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 16:45
Fiú U20 NB I. B Ny
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 20:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 13:45
Fiú U20 NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 14:00
Fiú U20 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 15:00
Fiú U20 NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 19:20
Fiú U20 NB I. A
 PVSK  
 Kaposvár  
2016/02/14 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Budafok  
 DEAC  
2016/02/14 19:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/14 13:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/14 14:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/14 15:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/14 14:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/13 17:00
Fiú kadett
 Szentesi KK  
 ELITE Basket T.  
2016/02/11 18:00
Fiú kadett
 Megyeri Tigris.  
 ZTE KK  
2016/02/12 17:30
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Szentesi KK  
2016/02/13 11:00
Fiú kadett
 Budafok  
 Békési SZSK  
2016/02/13 14:30
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 16:00
Fiú kadett
 Bajai Bácska  
 OSE Lions  
2016/02/14 15:00
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/14 17:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 OSE Lions  
2016/02/12 14:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/12 15:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 93:0
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/13 10:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 MEAFC /A  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/02/13 11:15
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 12:30
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Pityke KSE  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/13 15:30
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 SZEDEÁK / A  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 OSE Lions  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Szolnoki VSI  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 17:15
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 PVSK-Panthers  
2016/02/13 18:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MEAFC /A  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Egri KOK VSI  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Soproni Tigris.  
2016/02/13 19:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/14 90:0
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Pityke KSE  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Soproni Tigris.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 Nagykőrösi Sól.  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/02/14 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szombathelyi K.  
2016/02/14 10:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 MAFC Kosársuli.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Debreceni Kosá.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 ZTE KK / A  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/14 11:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 PVSK-Panthers  
2016/02/14 15:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/14 15:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Budapesti Honv.  
2016/02/14 16:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/14 16:45
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/12 15:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/12 18:00
Leány junior
 Dávid Kornél  
 Százhalombatta.  
2016/02/13 14:45
Leány junior
 Debreceni Kosá.  
 MTK Budapest  
2016/02/13 15:00
Leány junior
 Csata DSE  
 Szeged KE  
2016/02/13 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/12 18:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/14 13:30
Leány kad. Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/14 15:00
Leány kad. Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/14 16:00
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/12 14:30
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/13 14:45
Férfi NB I. B Keleti csoport - Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK

Sportszervezet
Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub
Cím:
3580 Tiszaújváros Teleki Blanka út 6.
Levelezési cím:
3580 Tiszaújváros Teleki Blanka út 6.
Telefon:
06-30/333-7971
Fax:
06--/-
Terem
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Cím:
3580 Tiszaújváros Teleki Blanka út 6
Telefon:
06-49/542-030
Férőhely:
1500
Kapcsolattartó
Neve: Ducsai Zoltán
Telefon:
06-30/333-7971
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  PONGRÁCZ Gergely  1992. 06. 24.  3-4 196 cm 75 kg
-  SZABÓ Norbert  1991. 05. 12.  2-3 180 cm 79 kg
-  VARGA Ádám  1992. 01. 11.  2-3 190 cm 87 kg
-  OSNACH Oleksandr  1990. 01. 04.  5 202 cm 83 kg
-  KERESZTESI István  1993. 01. 05.  3-4 184 cm 80 kg
-  KOVÁCS Bence  1991. 02. 21.  2 185 cm 83 kg
-  MOHAY Péter  1994. 07. 26.  2-3 195 cm 90 kg
-  MAGYAR László  1980. 08. 30.  1-2 184 cm 79 kg
-  CZURA Attila  1994. 07. 25.  2 183 cm 75 kg
-  OLÁH Zoltán   199. ma. 17.  kg
-  BARTOVICS Ákos  1993. 05. 25.  5 197 cm 88 kg
-  KOVÁCS Zoltán  1995. 09. 29.  1-2 183 cm 78 kg
-  SZEIBERLING Máté  1995. 05. 23.  2-3-4 191 cm 90 kg
-  SITKU Ernő  1972. 01. 09.  4-5 208 cm 110 kg
-  JOÓ Tamás  1998. 08. 01.  4-5 194 cm 85 kg
-  PÖSTÉNYI Zoltán  1986. 09. 08.  2-3 192 cm 90 kg
-  VIDA Zoltán  1996. 07. 22.  1-2 184 cm 78 kg
-  BENŐCS Dávid  1992. 02. 28.  3-4 202 cm 94 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok