Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, Felsőház
 Kaposvár  
 Sopron  
2015/03/28 18:00
Férfi NB I. A, Felsőház
 KTE  
 ASE  
2015/03/28 19:00
Férfi NB I. A, Alsóház
 ZTE  
 MAFC  
2015/03/28 18:00
Férfi NB I. A, Középház
 Körmend  
 Alba  
2015/03/28 18:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 Békési SzSK  
2015/03/28 18:00
Férfi NB I. B K.
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2015/03/28 18:30
Férfi NB I. B Ny.
 Vasas  
 Veszprém  
2015/03/28 16:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 PVSK - Kronosz  
2015/03/28 17:00
Férfi NB II. Kö A
 SZPA  
 MAFC BME  
2015/03/28 14:30
Férfi NB II. Kö A
 Újpest-Megyeri.  
 BC Csepel  
2015/03/28 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd  
 ELTE-BEAC  
2015/03/28 13:00
Férfi NB II. Kö B
 Malév  
 Kandó  
2015/03/28 17:00
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 Zala Volán  
2015/03/29 18:00
Női NB I. A 1-8.
   
   
2015/03/29 18:00
Női NB I. A 1-8.
 Győr  
 Sopron  
2015/03/30 18:00
Női NB I. A 1-8.
 DVTK  
 PEAC  
2015/03/30 18:30
Női NB I. A 1-8.
 Zala Volán  
 Szekszárd  
2015/03/31 17:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 SZOESE-Sportis.  
 NyKS  
2015/03/28 15:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Baja  
 DVTK  
2015/03/28 16:30
Fiú U21 NB I. B K
 Vásárhely  
 Békési SzSK  
2015/03/28 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2015/03/28 16:00
Fiú U21 NB I. B K
 DEAC  
 Salgótarján  
2015/03/29 19:00
Fiú junior
 Debreceni KA -.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/28 16:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Veszprém  
2015/03/28 18:00
Fiú kadett
 Kosárlabda Aka.  
 Békéscsabai KK.  
2015/03/28 17:15
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Szolnoki VSI  
2015/03/28 11:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Soproni Sporti.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Egri KOK VSI  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 ZTE KK / A  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Szolnoki VSI  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Budaörsi DSE  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Alba Fehérvár  
2015/03/28 19:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Atomerőmű SE  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Soproni Sporti.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Szerencsi VSE  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Bajai Bácska  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Békési SZSK  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Budapesti Honv.  
2015/03/29 10:45
Fiú kadett - Felsőház
 Körmendi Törpö.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/28 15:00
Férfi NB I. B Keleti csoport - - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák


Sportszervezet
Cím:
.
Levelezési cím:
.
Telefon:
06-/-
Fax:
06-/-
Honlap:
Terem
Cím:
.
Telefon:
06-/-
Férőhely:
Kapcsolattartó
Neve:
Telefon:
06-/-
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok