Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 Szombathely  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 16:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 17:00
Férfi NB II. K
 Szolnoki Olaj  
 Szerencs VSE  
2015/03/07 15:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Közgáz/B  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 10:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/07 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/07 11:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/07 12:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 MTK Budapest  
2015/03/07 10:00
Leány junior
 Kecskeméti KC  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/07 12:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Csata DSE  
2015/03/07 14:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 PEAC - Kosárla.  
2015/03/07 16:00
Fiú kadett - Felsőház
 Budafok  
 DKA - DSI / A  
2015/03/07 11:00
Leány kad. Alsóház, Nyugat
 Bajai NKK  
 Fejér Kosár SE.  
2015/03/07 11:30
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 13:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/07 16:00
Férfi NB I. A csoport - KTE-Duna Aszfalt - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

KTE-Duna Aszfalt

Sportszervezet
KTE Kosárlabda Klub Kft.
Cím:
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/a.
Levelezési cím:
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/a.
Telefon:
06-30/677-1055
Fax:
06--/-
Terem
Messzi István Sportcsarnok
Cím:
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A.
Telefon:
06-76/500-320
Férőhely:
1600
Kapcsolattartó
Neve: Forray Gábor
Telefon:
06-20/277-7666
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  KELLER Iván  1995. 03. 08.  2-3 198 cm 91 kg
-  IVOSEV Tomiszlav  1990. 03. 15.  3-4 203 cm 110 kg
-  KARAHODZIC Kemal  1989. 07. 26.  5 210 cm 105 kg
-  KŐVÁGÓ-LASKA Márk  1995. 12. 29.  5 207 cm 95 kg
-  KINNEY JAMES  1990. 10. 11.  1 188 cm == kg
-  HEGEDŰS Gergely  1983. 10. 20.  3-4 198 cm 94 kg
-  DERASIMOVIC Marko  1984. 07. 22.  2 198 cm 92 kg
-  KOVÁCS Péter  1988. 10. 25.  2 189 cm 80 kg
-  BAROVIC Filip  1990. 07. 29.  5 206 cm 110 kg
-  PONGÓ Martin  1992. 03. 19.  1 180 cm 71 kg
-  JAKAB Péter  1994. 11. 03.  4 200 cm 90 kg
-  MÉSZÁROS Máté  1992. 06. 17.  2-3 192 cm kg
-  PONGÓ Máté  1993. 12. 15.  1 185 cm kg
-  KOVÁCS Barnabás  1994. 04. 09.  3 194 cm kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok