Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 16:30
Férfi NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 17:30
Férfi NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 16:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. K
 DKA-DEAC  
 NYIKSE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC  
 MEAFC II.  
2016/02/10 20:15
Férfi NB II. K
 Szerencs VSE  
 Szolnoki Olaj  
2016/02/12 17:45
Férfi NB II. K
 Hajdúhadház  
 Békéscsaba  
2016/02/12 18:30
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tatai Sportegy.  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Ny
 Tigris KK  
 Göcsej Sport K.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Ny
 Dombóvár  
 PEAC  
2016/02/13 18:00
Férfi NB II. Ny
 Marcali  
 FKSE Szekszárd.  
2016/02/13 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Közgáz/B  
2016/02/11 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 BLF Palota  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Szentendrei KS.  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/11 20:30
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Öregkaszások  
2016/02/11 20:45
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Nagyk?rös  
2016/02/12 18:15
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Toldy Viziváro.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 BEAC  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/02/13 15:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 PEAC-Pécs  
2016/02/13 16:45
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Győr  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Vasas  
 UNIQA Sopron  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Aluinvent DVTK.  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/11 17:00
Amatőr Női NB I. K
 DEAC  
 MTK  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 NyKS  
2016/02/13 19:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Baja  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Leány egyetemi, Nyugat
 NKE SE  
 ELTE-BEAC  
2016/02/11 19:30
Fiú U20 NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 16:45
Fiú U20 NB I. B Ny
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 20:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 13:45
Fiú U20 NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 14:00
Fiú U20 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 15:00
Fiú U20 NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 19:20
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/10 18:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/13 17:00
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Budafok  
2016/02/10 18:00
Fiú kadett
 Szentesi KK  
 ELITE Basket T.  
2016/02/11 18:00
Fiú kadett
 Megyeri Tigris.  
 ZTE KK  
2016/02/12 17:30
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Szentesi KK  
2016/02/13 11:00
Fiú kadett
 Budafok  
 Békési SZSK  
2016/02/13 14:30
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 16:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 OSE Lions  
2016/02/12 14:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/12 15:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 93:0
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/13 10:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 MEAFC /A  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/02/13 11:15
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 12:30
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Pityke KSE  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/13 15:30
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 OSE Lions  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 SZEDEÁK / A  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Szolnoki VSI  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 17:15
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 PVSK-Panthers  
2016/02/13 18:00
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Egri KOK VSI  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MEAFC /A  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Soproni Tigris.  
2016/02/13 19:45
Leány junior
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/12 15:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/12 18:00
Leány junior
 Dávid Kornél  
 Százhalombatta.  
2016/02/13 14:45
Leány junior
 Debreceni Kosá.  
 MTK Budapest  
2016/02/13 15:00
Leány junior
 Csata DSE  
 Szeged KE  
2016/02/13 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/12 18:00
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/12 14:30
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/13 14:45
Férfi NB I. A csoport - PVSK-PANNONPOWER - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

PVSK-PANNONPOWER

Sportszervezet
PVSK-Marketing Kft.
Cím:
7622 Pécs Verseny utca 11.
Levelezési cím:
7622 Pécs Verseny utca 11.
Telefon:
06-72/231-078
Fax:
06-72/514-903
Terem
Lauber Dezs? Sportcsarnok
Cím:
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Telefon:
06-72/312-111
Férőhely:
2791
Kapcsolattartó
Neve: Kövecses József
Telefon:
06-20/533-7121
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
HALÁSZ Ákos  1991. 08. 08.  1 183 cm 74 kg
WALKER William  1987. 05. 22.  3 198 cm 86 kg
BÍRÓ Olivér  1993. 08. 02.  3 196 cm 91 kg
POPADIC Marko  1989. 08. 30.  2 190 cm 81 kg
HORTI Bálint  1989. 10. 26.  4-5 205 cm 110 kg
10  ANTÓNI Csanád  1996. 04. 23.  2-3 194 cm 96 kg
11  CSABAY Ádám  1986. 08. 06.  2-3 189 cm 84 kg
13  SÉRTŐ Ádám  1995. 07. 28.  3 200 cm 80 kg
14  HARAZIN Tamás  1985. 10. 15.  4 204 cm 95 kg
15  BÖDÖR Bence  1992. 05. 06.  5 206 cm 98 kg
21  POPGYÁKUNIK Balázs  1996. 07. 10.  4 194 cm 90 kg
22  DEMETER Attila  1997. 01. 31.  1-3 197 cm 86 kg
-  BUDIMIR Veljko  1985. 01. 04.  2-3 199 cm 97 kg
-  CZUKOR Bence  1994. 12. 22.  1-2 190 cm 76 kg
-  NELSON Anthony  1989. 01. 20.  1 183 cm 85 kg
-  KŐVÁGÓ-LASKA Márk  1995. 12. 29.  5 207 cm 95 kg
-  KRNJAJSKI Boris  1998. 10. 31.  1-2 188 cm 84 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok