Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 18:30
Férfi NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC II.  
 Mez?berény  
2016/02/10 18:15
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/02/07 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Malév SC  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BKG DSE  
2016/02/07 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Treff 07 SE  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 Budafok  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Szent Pál Akad.  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Megyeri Tigris.  
 BC Csepel  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 MAFC BME  
2016/02/09 19:40
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Győr  
2016/02/09 18:30
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 MAFC  
2016/02/08 19:00
Fiú egyetemi, Kelet
 NYF SE  
 MEAFC  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/08 18:15
Fiú egyetemi, Kelet
 DEAC  
 TFSE  
2016/02/08 18:30
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE  
 DMSE  
2016/02/08 18:50
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE 2  
 DMSE  
2016/02/08 20:30
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/09 18:15
Fiú egyetemi, Nyugat
 SMAFC  
 PE Veszprém KK.  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 BME MAFC  
 SZE-Győr  
2016/02/08 20:50
Fiú egyetemi, Nyugat
 Esély a Sportr.  
 ELTE-BEAC  
2016/02/09 20:20
Leány egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 MEAFC  
 EKF-EVSI  
2016/02/10 17:15
Leány egyetemi, Nyugat
 SZoESE  
 PTE-PEAC  
2016/02/08 17:30
Leány egyetemi, Nyugat
 UNI Győr  
 ELTE-BEAC  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 20:00
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 15:15
Fiú U20 NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 16:00
Fiú U20 NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 17:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/09 17:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/10 18:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/08 18:00
Leány junior
 Miskolci VSI  
 MTK Budapest  
2016/02/07 15:45
Leány junior
 Kanizsai Vadma.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 16:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 18:30
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/10 13:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Kanizsai Vadma.  
2016/02/10 16:30
Leány junior
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/10 19:00
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 10:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 KKS  
 Tatabányai KC  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 BEAC -Újbuda/A.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 PAFC Mennydörg.  
 Százhalombatta.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK SZ  
 Kisújszállási  
2016/02/07 10:30
Leány tini
 Dávid Kornél  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 Mez?berényi KK.  
 BEAC - Farkasr.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 BEAC Újbuda/B  
 Beszterce KK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Bajai NKK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Kiss Lenke KS  
 Gyakorlós Csib.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 Százhalombatta.  
 Atomerőmű Spor.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK T  
 Nyíregyházi Ko.  
2016/02/07 12:30
Leány tini
 BEAC - Farkasr.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/02/07 13:30
Leány tini
 Atomerőmű Spor.  
 PAFC Mennydörg.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 Gyakorlós Csib.  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Mez?berényi KK.  
2016/02/07 15:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 15:00
Férfi NB I. A csoport - Zalakerámia ZTE KK - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Zalakerámia ZTE KK

Sportszervezet
ZTE KK Kft.
Cím:
8900 Zalaegerszeg utca3.
Levelezési cím:
8900 Zalaegerszeg utca3.
Telefon:
06-92/310-780
Fax:
06-92/310-780
Terem
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Cím:
8900 Zalaegerszeg Stadion utca 3
Telefon:
06-92/310-780
Férőhely:
2700
Kapcsolattartó
Neve: Kis Attila
Telefon:
06-30/650-0883
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
GOVENS Darrin  1988. 01. 05.  1-2 185 cm == kg
OLASZ Ádám  1996. 11. 27.  5 200 cm 105 kg
GÁLL Dominik  1992. 12. 03.  2 198 cm 78 kg
FEKETE Viktor  1995. 02. 02.  2 189 cm 77 kg
CZINGER Zoltán  1993. 08. 09.  5 215 cm 91 kg
11  KIS Raul  1996. 09. 27.  4 199 cm 78 kg
12  GÁSPÁR Dávid  1982. 06. 02.  2 192 cm 88 kg
13  MOHÁCSI Máté  1990. 05. 18.  3 192 cm 84 kg
21  PANTELIC Djordje  1984. 07. 05.  5 204 cm 113 kg
31  KERPEL-FRONIUS Balázs  1992. 09. 15.  2-3 193 cm kg
33  VELKEY János  1995. 09. 16.  1-2 192 cm 73 kg
-  KRAPIC Ante  1985. 12. 19.  4 202 cm == kg
-  KINNEY James  1990. 10. 11.  1 188 cm == kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok