Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 DEAC  
 Vásárhely  
2016/02/07 16:00
Férfi NB I. B Ny.
 PVSK - Kronosz  
 Alba Fehérvár-.  
2016/02/07 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 18:00
Férfi NB II. K
 NYIKSE  
 Gyulai Color  
2016/02/06 11:30
Férfi NB II. Ny
 Tatai Sportegy.  
 Marcali  
2016/02/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 BLF Palota  
 MAFC  
2016/02/06 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Kandó FSC  
2016/02/06 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/02/07 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Malév SC  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BKG DSE  
2016/02/07 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Treff 07 SE  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 Budafok  
2016/02/07 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Tehetséges Fia.  
2016/02/07 17:45
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Szent Pál Akad.  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Megyeri Tigris.  
 BC Csepel  
2016/02/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 MAFC BME  
2016/02/09 19:40
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Győr  
2016/02/09 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Szeged  
 Kecskemét  
2016/02/07 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 BKG DSE  
 PINKK SE  
2016/02/07 14:00
Amatőr Női NB I. Ny
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2016/02/07 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 MAFC  
2016/02/08 19:00
Fiú egyetemi, Kelet
 NYF SE  
 MEAFC  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/08 18:15
Fiú egyetemi, Kelet
 DEAC  
 TFSE  
2016/02/08 18:30
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE  
 DMSE  
2016/02/08 18:50
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE 2  
 DMSE  
2016/02/08 20:30
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/09 18:15
Fiú egyetemi, Nyugat
 SMAFC  
 PE Veszprém KK.  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 BME MAFC  
 SZE-Győr  
2016/02/08 20:50
Fiú egyetemi, Nyugat
 Esély a Sportr.  
 ELTE-BEAC  
2016/02/09 20:20
Leány egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Nyugat
 SZoESE  
 PTE-PEAC  
2016/02/08 17:30
Fiú U20 NB I. B K
 DEAC  
 Vásárhely  
2016/02/07 18:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 20:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/07 10:30
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/07 17:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/09 17:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/07 11:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/08 18:00
Fiú kadett - Kelet
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/02/07 11:00
Fiú kadett - Nyugat
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK  
2016/02/07 11:00
Fiú kadett - Nyugat
 Bajai Bácska  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/07 11:00
Leány junior
 Zsíros Akadémi.  
 Szeged KE  
2016/02/06 15:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Százhalombatta.  
2016/02/07 11:30
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 15:00
Leány junior
 BEAC -Újbuda K.  
 Debreceni Kosá.  
2016/02/07 15:30
Leány junior
 Miskolci VSI  
 MTK Budapest  
2016/02/07 15:45
Leány junior
 Kanizsai Vadma.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 16:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 18:30
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 NyFSE-NyKS  
2016/02/06 11:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/06 12:45
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/06 17:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 NyFSE-NyKS  
2016/02/06 18:45
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 10:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Ceglédi EKK  
 Szeged KE  
2016/02/06 83:0
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK  
2016/02/06 90:0
Leány tini
 Radobasket-Gra.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/06 90:0
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 MVSI Vadmacská.  
2016/02/06 10:00
Leány tini
 Békési SZSK  
 Szolnoki Sport.  
2016/02/06 10:30
Leány tini
 Félegyházi TSI.  
 Ceglédi EKK  
2016/02/06 10:30
Leány tini
 Óbudai Kaszáso.  
 Mágusok Egyesü.  
2016/02/06 10:30
Leány tini
 Zala Volán TE  
 Pécsi VSK Kisg.  
2016/02/06 11:00
Leány tini
 Csata DSE  
 MTK Budapest  
2016/02/06 11:00
Leány tini
 Mágusok Egyesü.  
 Radobasket-Gra.  
2016/02/06 12:00
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Atomerőmű KSC  
2016/02/06 12:00
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 Török Flóris  
2016/02/06 12:30
Leány tini
 Szeged KE  
 Félegyházi TSI.  
2016/02/06 12:30
Leány tini
 MVSI Vadmacská.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Pécsi VSK Kisg.  
 Kanizsa DKK /  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Csata DSE  
2016/02/06 13:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Békési SZSK  
2016/02/06 14:30
Leány tini
 MTK Budapest  
 Soproni Darazs.  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Ziccer Tigrise.  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Zala Volán TE  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Kosárlabda Aka.  
2016/02/06 15:00
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2016/02/06 16:00
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 Török Flóris  
2016/02/06 17:00
Leány tini
 KKS  
 Tatabányai KC  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 BEAC -Újbuda/A.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 PAFC Mennydörg.  
 Százhalombatta.  
2016/02/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK SZ  
 Kisújszállási  
2016/02/07 10:30
Leány tini
 Dávid Kornél  
 UNI Győr - Szé.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 Mez?berényi KK.  
 BEAC - Farkasr.  
2016/02/07 11:00
Leány tini
 BEAC Újbuda/B  
 Beszterce KK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Bajai NKK  
2016/02/07 11:45
Leány tini
 Kiss Lenke KS  
 Gyakorlós Csib.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 Százhalombatta.  
 Atomerőmű Spor.  
2016/02/07 12:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK T  
 Nyíregyházi Ko.  
2016/02/07 12:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 BEAC - Farkasr.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/02/07 13:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/02/07 13:30
Leány tini
 Gyakorlós Csib.  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 Atomerőmű Spor.  
 PAFC Mennydörg.  
2016/02/07 14:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2016/02/07 15:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Mez?berényi KK.  
2016/02/07 15:00
Férfi NB I. A csoport - Falco-Trend Optika KC Szombathely - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Falco-Trend Optika KC Szombathely

Sportszervezet
Falco KC Szombathely Kft.
Cím:
9700 Szombathely Sugár út 18.
Levelezési cím:
9700 Szombathely Sugár út 18.
Telefon:
06-94/506-108
Fax:
06-94/506-108
Terem
Arena Savaria
Cím:
9700 Szombathely Sugár út 18
Telefon:
06-94/799-412
Férőhely:
3200
Kapcsolattartó
Neve: Pichler Gergely
Telefon:
06-30/737-3854
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
RUNDLES Cameron  1988. 04. 27.  1-2 188 cm == kg
WRIGHT Ryan  1987. 01. 27.  4-5 205 cm 108 kg
KOVÁCS Bence  1996. 10. 26.  1 190 cm 72 kg
SIMON Kristóf  1994. 09. 16.  1-2 186 cm 84 kg
BAGÓ Martin  1996. 09. 17.  5 204 cm 95 kg
COMAGIC Zarko  1985. 09. 28.  4 200 cm 101 kg
10  VÁRADI Benedek  1995. 02. 05.  1-2 195 cm 92 kg
11  BAZSÓ Brunó  1995. 03. 18.  2-3 195 cm 88 kg
12  HÓDI Patrik  1996. 04. 26.  1-4 200 cm 88 kg
13  BOGNÁR Kristóf  1994. 11. 27.  5 205 cm 93 kg
20  BUTORAC Dino  1990. 10. 08.  2 186 cm == kg
51  HALLIK Reinar  1984. 01. 05.  4-5 207 cm 104 kg
-  DURÁZI Krisztofer  1998. 10. 13.  3 198 cm 80 kg
-  RAKIC Miljan  1986. 05. 14.  1-2 195 cm 90 kg
-  DOBOS László  1993. 12. 29.  5 221 cm == kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok