Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 PVSK  
 Kaposvár  
2016/02/14 18:30
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ZTE  
2016/02/16 18:00
Férfi NB I. B K.
 Budafok  
 DEAC  
2016/02/14 17:00
Férfi NB I. B K.
 KTE  
 Salgótarján  
2016/02/14 17:00
Férfi NB I. B K.
 MAFC II.  
 Eger  
2016/02/14 18:00
Férfi NB I. B K.
 MAFC II.  
 Kaszások  
2016/02/17 17:30
Férfi NB I. B Ny.
 Alba Fehérvár-.  
 Pápai KC  
2016/02/14 19:15
Férfi NB I. B Ny.
 Vasas  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/16 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Bonyhád  
 Pápai KC  
2016/02/17 18:00
Férfi NB II. K
 Mez?berény  
 Gyulai Color  
2016/02/15 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC II.  
 Mez?berény  
2016/02/17 18:15
Férfi NB II. K
 Szolnoki Olaj  
 Hajdúhadház  
2016/02/17 19:00
Férfi NB II. Ny
 Sopron  
 HOYA-Pannon Eg.  
2016/02/14 19:30
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 TFSE  
2016/02/14 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Treff 07 SE  
 Százhalombatta.  
2016/02/14 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Kandó FSC  
 Dunaharaszti  
2016/02/14 17:45
Férfi NB II. Kö A
 MAFC  
 BC Csepel II.  
2016/02/14 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Százhalombatta.  
2016/02/16 20:30
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 MAFC Martos  
2016/02/14 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Tehetséges Fia.  
 BC Csepel  
2016/02/14 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Budafok  
 Közgáz  
2016/02/15 20:20
Férfi NB II. Kö B
 Tehetséges Fia.  
 Öregkaszások  
2016/02/15 20:30
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/16 20:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel  
 Budaörsi DSE  
2016/02/17 19:00
Amatőr Női NB I. K
 Kecskemét  
 DVTK  
2016/02/14 16:00
Amatőr Női NB I. K
 NKE KTK-DSE  
 Szeged  
2016/02/14 16:00
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/16 19:30
Amatőr Női NB I. Ny
 ELTE-BEAC Újbu.  
 BKG DSE  
2016/02/14 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tatabánya  
 MAFC  
2016/02/14 16:00
Fiú egyetemi, Kelet
 DEAC  
 Közgáz  
2016/02/16 16:45
Fiú egyetemi, Kelet
 DMSE  
 Közgáz  
2016/02/16 18:45
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 DEAC  
2016/02/17 10:15
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 DMSE  
2016/02/17 12:15
Fiú egyetemi, Nyugat
 SMAFC  
 ELTE-BEAC  
2016/02/15 18:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 PTE-PEAC  
 BME MAFC  
2016/02/15 20:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 PE Veszprém KK.  
 SZoESE  
2016/02/16 17:20
Fiú egyetemi, Nyugat
 SZE-Győr  
 Esély a Sportr.  
2016/02/16 20:00
Leány egyetemi, Kelet
 MEAFC  
 TFSE  
2016/02/15 18:15
Leány egyetemi, Nyugat
 SZoESE  
 NKE SE  
2016/02/15 17:30
Leány egyetemi, Nyugat
 PTE-PEAC  
 PE-Pet?fi SE  
2016/02/16 19:15
Fiú U20 NB I. A
 PVSK  
 Kaposvár  
2016/02/14 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Budafok  
 DEAC  
2016/02/14 19:00
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ZTE  
2016/02/16 18:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Vasas  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/16 19:55
Fiú U20 NB I. B Ny
 Győr  
 Oroszlány  
2016/02/17 20:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/14 13:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/14 15:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/14 14:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/16 16:30
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/16 18:30
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/14 17:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/14 90:0
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Soproni Tigris.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 Nagykőrösi Sól.  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Pityke KSE  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/02/14 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szombathelyi K.  
2016/02/14 10:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 MAFC Kosársuli.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 ZTE KK / A  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Debreceni Kosá.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/14 11:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 PVSK-Panthers  
2016/02/14 15:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/14 15:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Budapesti Honv.  
2016/02/14 16:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/14 16:45
Leány junior
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2016/02/17 17:30
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/17 16:00
Leány kad. Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/14 16:00
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/17 14:00
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/17 16:45
Férfi NB I. A csoport - Szolnoki Olaj KK - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Szolnoki Olaj KK

Sportszervezet
Szolnoki Olaj KK Kft.
Cím:
5000 Szolnok Tiszaliget 9691/12.
Levelezési cím:
5000 Szolnok Tiszaliget 9691/12.
Telefon:
06-56/420-988
Fax:
06-56/420-988
Terem
Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Cím:
5000 Szolnok Tiszaliget 9691/12
Telefon:
06-56/377-124
Férőhely:
2500
Kapcsolattartó
Neve: Nászné Mácsai Anita
Telefon:
06-30/591-3362
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
KELLER Ákos  1989. 03. 28.  4-5 208 cm 110 kg
WITTMANN Krisztián  1985. 05. 22.  1 184 cm 72 kg
VOJVODA Dávid  1990. 09. 04.  2-3 196 cm 93 kg
12  SOMOGYI Gergely  1989. 10. 01.  5 220 cm 110 kg
15  BORISOV Milos  1985. 09. 03.  3-4 201 cm 93 kg
18  PERINGER Balázs  1996. 03. 26.  5 210 cm 110 kg
22  ZSÍROS Péter  1994. 06. 22.  4 199 cm 84 kg
24  MILOSEVIC Strahinja  1985. 09. 25.  3-4 202 cm 96 kg
32  KOVÁCS Gábor  1998. 08. 07.  2-3 194 cm 80 kg
33  GREGORY Dino  1989. 08. 14.  5 200 cm 106 kg
-  VRBANC GORAN  1984. 10. 08.  2 194 cm 92 kg
-  KOVÁCS Péter  1988. 10. 25.  2 189 cm 80 kg
-  BURRELL Stanley  1984. 09. 14.  1 190 cm 95 kg
-  JONES Jarrod  1990. 05. 27.  4-5 205 cm 97,5 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok