Műsor

Eötvös József Nemzetközi Kosárlabda Torna 2018

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
3 Iskra Svit Nyíregyházi Sportcentrum KA 2018/11/02
17:00
74-64
(23-10, 13-21, 17-12, 21-21)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Sallai István József Gergely Csaba
1 Nyíregyházi KK Eötvös Budapesti Honvéd 2018/11/02
17:00
31-106
(6-22, 12-22, 11-30, 2-32)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Szulics Zsolt János Molnár Péter Zoltán
4 In Monte KK Vrsac Pécsi VSK KA 2018/11/02
19:00
35-91
(10-31, 8-31, 7-16, 10-13)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Makrai Márton Gergely Csaba
2 LPS BIHORUL ORADEA Debreceni KA SI 2018/11/02
19:00
80-76
(12-13, 15-19, 22-14, 19-22, 12-8)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Zalai Ákos István Nyíri Péter Patrik
7 Nyíregyházi Sportcentrum KA In Monte KK Vrsac 2018/11/03
16:00
68-34
(28-7, 19-9, 9-8, 12-10)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Makrai Márton Horányi András
5 Debreceni KA SI Nyíregyházi KK Eötvös 2018/11/03
16:00
121-22
(29-9, 22-8, 32-4, 38-1)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Zalai Ákos István Molnár Péter Zoltán
8 Iskra Svit Pécsi VSK KA 2018/11/03
18:00
76-62
(27-16, 16-15, 15-18, 18-13)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Makrai Márton Horányi András
6 Budapesti Honvéd LPS BIHORUL ORADEA 2018/11/03
18:00
56-66
(14-18, 17-12, 7-20, 18-16)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Zalai Ákos István Molnár Péter Zoltán
9 Debreceni KA SI Nyíregyházi Sportcentrum KA 2018/11/04
09:00
85-53
(20-18, 19-14, 20-15, 26-6)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Szulics Zsolt János Nyíri Péter Patrik
11 Budapesti Honvéd Pécsi VSK KA 2018/11/04
11:00
41-78
(16-22, 15-25, 2-23, 8-8)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Sallai István József Gergely Csaba
10 Nyíregyházi KK Eötvös In Monte KK Vrsac 2018/11/04
11:00
80-32
(25-8, 23-8, 13-10, 19-6)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Molnár Péter Zoltán Horányi András
12 LPS BIHORUL ORADEA Iskra Svit 2018/11/04
13:00
57-52
(17-7, 15-12, 11-18, 14-15)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Sallai István József Gergely Csaba

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei B33 Fiú

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 Széchenyi ISK fiú/1 Rákóczi B 2018/10/12
13:00
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
13 Szárnyas Hangyák Bánki-2 2018/10/12
13:00
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
14 Bánki-1 Crazy Boys 2018/10/12
13:15
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
2 Széchenyi ISK fiú/2 Rákóczi A 2018/10/12
13:15
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
3 Bencs Biosz Bikák 2018/10/12
13:30
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
15 Korányi Szlovénia U12 2018/10/12
13:30
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
4 Rákóczi B Bikák 2018/10/12
13:45
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
16 Krúdy NYIKSE Fiúk VPG 2018/10/12
13:45
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
17 Szárnyas Hangyák Korányi 2018/10/12
14:00
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
5 Rákóczi A Space Jam 2018/10/12
14:00
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
6 Wessi Fiú Bencs 2018/10/12
14:15
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
18 Bánki-1 Krúdy NYIKSE Fiúk 2018/10/12
14:15
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
7 Bikák Széchenyi ISK fiú/1 2018/10/12
14:30
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
19 Szlovénia U12 Bánki-2 2018/10/12
14:30
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
20 VPG Crazy Boys 2018/10/12
14:45
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
8 Space Jam Széchenyi ISK fiú/2 2018/10/12
14:45
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
9 Biosz Bikák Wessi Fiú 2018/10/12
15:00
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
21 Szárnyas Hangyák Szlovénia U12 2018/10/12
15:00
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
10 Széchenyi ISK fiú/1 Rákóczi A 2018/10/12
15:15
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
22 Bánki-1 VPG 2018/10/12
15:15
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
11 Wessi Fiú Széchenyi ISK fiú/1 2018/10/12
15:30
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
23 Bánki-2 Korányi 2018/10/12
15:30
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
12 Rákóczi A Wessi Fiú 2018/10/12
15:45
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
24 Crazy Boys Krúdy NYIKSE Fiúk 2018/10/12
15:45
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
25 Szárnyas Hangyák Krúdy NYIKSE Fiúk 2018/10/12
16:00
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
26 Szlovénia U12 VPG 2018/10/12
16:20
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu