Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, 1-8.
 Körmend  
 Falco  
2017/05/27 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Bp. Honvéd  
 PVSK - Kronosz  
2017/05/27 16:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Békési SzSK  
 Nagykőrös  
2017/05/27 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 MAFC  
 SMAFC  
2017/05/27 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 MAFC BME  
2017/05/27 18:00
Am. Női NB I. 1-8.
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2017/05/27 16:00
Am. Női NB I. 17-20.
 Szolnok  
 Szombathely  
2017/05/27 15:00
Am. Női NB I. 17-20.
 NKE SE  
 Tata  
2017/05/27 18:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/05/27 10:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Szolnoki Sport.  
2017/05/27 12:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC/A  
2017/05/27 14:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Pityke KSE  
2017/05/27 14:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Rak.  
 Dávid Kornél  
2017/05/27 16:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Egri KOK VSI  
2017/05/27 16:00
Fiú serdülő reg.
 Félegyházi TSI.  
 Atomerőmű SE  
2017/05/27 17:00
Fiú serdülő reg.
 Győri KC 03  
 PCSLE PAFC  
2017/05/27 18:45
Leány kadett
 Török Flóris  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/05/27 14:00
Leány kadett
 KSC Szekszárd  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/05/27 16:00
Leány kadett Reg.
 Monori SE  
 Bajai NKK  
2017/05/27 11:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 MTK Budapest  
2017/05/27 12:45
Leány kadett Reg.
 MTK Budapest  
 Monori SE  
2017/05/27 17:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/05/27 18:45
Ranglisták - Magyar Kupa, női - 2016/2017

Minimum 0 lejátszott mérkőzés

Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BURKHOLDER Kirby 3 1 4
2. BUJDOSÓ Nóra 5 3 3.33
3. JOHNSON Shenise 2-3 3 3
4. MANDIC Sanja 1 3 2.33
5. CRVENDAKIC Aleksandra 3-4 3 2.33
6. FILIPOWICZ Vanda 2-3 1 2
7. SKORIC Maja 4-5 3 2
8. THEODOREÁN Alexandra 2-3 1 2
9. COLIC Znezana 1-2 1 2
10. JOVANOVIC Tina 4 1 2
11. NAGY Dóra 1 1 2
12. SIMON Zsófia 1 3 1.67
13. GOREE Cyesha Damian 4-5 3 1.67
14. ZELE Dorina 4 3 1.67
15. TURNER Yvonne 1-2 3 1.33
16. KUSTER Jessica 1 3 1.33
17. MEDGYESSY Dóra 1 3 1.33
18. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 3 1.33
19. KIESEL Brianna 1 3 1.33
20. LIKHTAROVICH Tatsiana 2-3 3 1.33
21. LISEC Eva 4-5 1 1
22. TOMLINSON Louella 4 1 1
23. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 3 1
24. SZÉCSI Orsolya 3 1 1
25. BÁLINT Réka 1-4 1 1
26. DÚL Panka 3-4 1 1
27. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 3 1
28. HORVÁTH Zsófia 4-5 1 1
29. RUFFIN-PRATT Tierra 2-3 1 1
30. BAYS Whitney Nicole 4-5 1 1
31. PIRSIC SANDRA 5 1 1
32. JUHÁSZ Dorka Kata 4 3 1
33. ROCHEL Cassandra Lynn 5 1 1
34. SZ?CS Lilla 2 1 1
35. PRAHALIS Samantha 1-2 1 1
36. ERKIC Maja 2-3 1 1
37. RASHEED Rita Salwa 4 1 1
38. CZANK Tímea 1 1 1
39. STUDER Ágnes 1-2 1 1
40. DUBEI Debóra 3 3 0.67
41. SERBÁN Anett 5 3 0.67
42. VARGA Zsófia 1 3 0.67
43. F?RÉSZ Diána 1-2 3 0.67
44. KATONA Szidónia 1 3 0.67
45. SZ?CS Réka 1 2 0.5
46. KOBOLÁK Cintia 3 2 0.5
47. KRNJIC Sara 4-5 3 0.33
48. LAKLÓTH Anna 3 3 0.33
49. GEORGE Cayla 4-5 3 0.33
50. DOBOS Ágnes 5 1 0
51. CZUKOR Dalma 3 3 0
52. DANIEL Cherise 1-2 1 0
53. TÖRÖK Ágnes 3 3 0
54. SZALAY Virág 1 1 0
55. WENINGER Virág 2 3 0
56. AJDUKOVIC Tijana 5 2 0
57. MARKÓ Dorina 2 2 0
58. KÁNYÁSI Veronika 1 3 0
59. LICSKAI Zsófia 3 3 0
60. SOLYMOSI Noémi 5 1 0
61. BAKÓ Patrícia 4 2 0
62. BÖRÖNDY Vivien 3 1 0
63. VELKEY Krisztina 3 1 0
64. KOVACS Vanessza 5 2 0
65. BÖRÖNDY Dominika 3 1 0
66. SELLEI Dalma 1 1 0
67. HATÁR Bernadett 5 3 0
68. MANSARE Anna Manty 4-5 1 0
69. BACHVAROVA Radoslava 5 1 0
70. FARKAS Fanni 1-2 1 0
71. GY?RI Dorottya 4 1 0
72. HEGED?S-?RI Györgyi 3-4 1 0
73. ORSÓ Viktória 3 1 0
74. HORVÁTH Bernadett 1 1 0
75. TAMIS Dorottya 1-2 1 0
76. RUTTNER Zsóka 2 3 0
77. TÓTH Orsolya 2 1 0
78. DUSANIC Latinka 2-3 1 0
79. TENYÉR Zsófia 1 1 0
80. JURKÓ Noémi 4 1 0
81. SIKSNIUTE Egle 5 3 0
82. GEREBEN Lívia 2-3 1 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok