Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, 1-8.
 Körmend  
 Falco  
2017/05/27 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Bp. Honvéd  
 PVSK - Kronosz  
2017/05/27 16:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Békési SzSK  
 Nagykőrös  
2017/05/27 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 MAFC  
 SMAFC  
2017/05/27 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 MAFC BME  
2017/05/27 18:00
Am. Női NB I. 1-8.
 ELTE-BEAC Újbu.  
 TFSE  
2017/05/27 16:00
Am. Női NB I. 17-20.
 Szolnok  
 Szombathely  
2017/05/27 15:00
Am. Női NB I. 17-20.
 NKE SE  
 Tata  
2017/05/27 18:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/05/27 10:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Szolnoki Sport.  
2017/05/27 12:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC/A  
2017/05/27 14:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Pityke KSE  
2017/05/27 14:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Rak.  
 Dávid Kornél  
2017/05/27 16:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Egri KOK VSI  
2017/05/27 16:00
Fiú serdülő reg.
 Félegyházi TSI.  
 Atomerőmű SE  
2017/05/27 17:00
Fiú serdülő reg.
 Győri KC 03  
 PCSLE PAFC  
2017/05/27 18:45
Leány kadett
 Török Flóris  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/05/27 14:00
Leány kadett
 KSC Szekszárd  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/05/27 16:00
Leány kadett Reg.
 Monori SE  
 Bajai NKK  
2017/05/27 11:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 MTK Budapest  
2017/05/27 12:45
Leány kadett Reg.
 MTK Budapest  
 Monori SE  
2017/05/27 17:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/05/27 18:45
Ranglisták - Magyar Kupa, női - 2016/2017

Minimum 0 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SKORIC Maja 4-5 3 40
2. BUJDOSÓ Nóra 5 3 40
3. MEDGYESSY Dóra 1 3 38
4. KATONA Szidónia 1 3 37
5. COLIC Znezana 1-2 1 36
6. BURKHOLDER Kirby 3 1 35
7. RUFFIN-PRATT Tierra 2-3 1 34
8. ERKIC Maja 2-3 1 34
9. GOREE Cyesha Damian 4-5 3 33.67
10. KIESEL Brianna 1 3 33.67
11. JOHNSON Shenise 2-3 3 32.67
12. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 3 32.33
13. SZÉCSI Orsolya 3 1 32
14. CZANK Tímea 1 1 32
15. KUSTER Jessica 1 3 31.67
16. LIKHTAROVICH Tatsiana 2-3 3 31.33
17. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 3 31
18. TURNER Yvonne 1-2 3 31
19. LISEC Eva 4-5 1 30
20. THEODOREÁN Alexandra 2-3 1 30
21. BAYS Whitney Nicole 4-5 1 30
22. SIMON Zsófia 1 3 29.33
23. NAGY Dóra 1 1 29
24. PIRSIC SANDRA 5 1 28
25. JOVANOVIC Tina 4 1 27
26. BACHVAROVA Radoslava 5 1 26
27. STUDER Ágnes 1-2 1 26
28. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 3 25.67
29. GEORGE Cayla 4-5 3 25
30. HEGED?S-?RI Györgyi 3-4 1 25
31. SIKSNIUTE Egle 5 3 24.67
32. F?RÉSZ Diána 1-2 3 24
33. PRAHALIS Samantha 1-2 1 24
34. SERBÁN Anett 5 3 23.67
35. SOLYMOSI Noémi 5 1 23
36. ROCHEL Cassandra Lynn 5 1 23
37. DUSANIC Latinka 2-3 1 22
38. KRNJIC Sara 4-5 3 21.67
39. JUHÁSZ Dorka Kata 4 3 21.67
40. CRVENDAKIC Aleksandra 3-4 3 21.33
41. LAKLÓTH Anna 3 3 20.67
42. MANDIC Sanja 1 3 20
43. DÚL Panka 3-4 1 20
44. HORVÁTH Zsófia 4-5 1 20
45. TÓTH Orsolya 2 1 20
46. ZELE Dorina 4 3 19.33
47. SZALAY Virág 1 1 19
48. VARGA Zsófia 1 3 18.33
49. DANIEL Cherise 1-2 1 17
50. TOMLINSON Louella 4 1 17
51. BÖRÖNDY Vivien 3 1 17
52. RASHEED Rita Salwa 4 1 17
53. BÁLINT Réka 1-4 1 16
54. DUBEI Debóra 3 3 15.67
55. DOBOS Ágnes 5 1 15
56. FARKAS Fanni 1-2 1 15
57. RUTTNER Zsóka 2 3 13.33
58. SZ?CS Réka 1 2 12
59. HORVÁTH Bernadett 1 1 12
60. GEREBEN Lívia 2-3 1 12
61. LICSKAI Zsófia 3 3 11.67
62. SZ?CS Lilla 2 1 11
63. BÖRÖNDY Dominika 3 1 10
64. HATÁR Bernadett 5 3 8.67
65. TENYÉR Zsófia 1 1 7
66. MANSARE Anna Manty 4-5 1 6
67. SELLEI Dalma 1 1 6
68. ORSÓ Viktória 3 1 6
69. TÖRÖK Ágnes 3 3 5.33
70. WENINGER Virág 2 3 5.33
71. AJDUKOVIC Tijana 5 2 5
72. VELKEY Krisztina 3 1 5
73. GY?RI Dorottya 4 1 5
74. KÁNYÁSI Veronika 1 3 4.67
75. KOBOLÁK Cintia 3 2 4
76. JURKÓ Noémi 4 1 4
77. CZUKOR Dalma 3 3 2
78. FILIPOWICZ Vanda 2-3 1 2
79. MARKÓ Dorina 2 2 1.5
80. BAKÓ Patrícia 4 2 1.5
81. KOVACS Vanessza 5 2 1.5
82. TAMIS Dorottya 1-2 1 1


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok