Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros
 Bp. Honvéd  
 PVSK - Kronosz  
2018/01/17 19:15
Férfi NB I. B Zöld
 DEAC U23  
 Sopron KC-Spor.  
2018/01/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 GEAC-SZIE  
2018/01/17 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 NYKK  
 Veszprém  
2018/01/17 18:00
NB I. B Piros, F U20
 Bp. Honvéd  
 PVSK - Kronosz  
2018/01/17 16:30
Fiú Junior
 OSE Lions  
 Soproni Sporti.  
2018/01/17 17:15
Fiú Kadett, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 Debreceni KA/A  
2018/01/17 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 Tiszaújvárosi  
2018/01/17 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 PAFC Basket  
2018/01/17 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 BLF KK  
2018/01/17 17:45
Leány Junior
 Kecskeméti KC  
 PEAC - Kosárla.  
2018/01/17 18:00
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Csata DSE  
2018/01/17 18:30
Leány Kadett, Nyugat
 Soproni Darazs.  
 Széchenyi KA  
2018/01/17 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Pécsi VSK/B  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/17 15:30
Ranglisták - - 2016/2017

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KOVÁCS Dóra 3 Bajai NKK 18 4.11
2. RUTTNER Réka 4-5 BKG DSE 20 3.7
3. VARGA Barbara 4-5 TFSE 17 3.59
4. SUPPÁN Anna 3 ELTE-BEAC Újbuda 16 3.44
5. KARLÓCAI Julianna 3 TFSE 20 3.35
6. SHIRIAN Fatime 3 BKG DSE 11 3.27
7. PAP Regina 5 Dávid Kornél KA 20 3.15
8. BALSAY Dalma 5 Dávid Kornél KA 20 3.15
9. GUNDEL-TAKÁCS Anna 4-5 BKG DSE 11 2.82
10. BALSAY Rita 2-3 Ajka 15 2.8
11. PÉNZES Kitti 2-3 Tatabányai KC 20 2.8
12. BARNAI Judit 5 ELTE-BEAC Újbuda 11 2.73
13. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK SE 17 2.59
14. BALSAY Anna 2-3 Ajka 19 2.58
15. SÁNDORFI Dóra 4 TFSE 11 2.46
16. MIHÁCZI Diána 1 TFSE 20 2.45
17. FABINI Borbála 4 Ajka 18 2.44
18. KOVÁTS Gabriella 3-4 TFSE 12 2.42
19. TÖRÖK Barbara 5 Tatabányai KC 19 2.37
20. BÁNHEGYI Beatrix 5 Kanizsai Vadmacskák SE 19 2.37
21. CSIKÁSZ Anna 5 Ajka 18 2.33
22. SOMKÚTI Janka Tatai SE 19 2.26
23. MOLNÁR Anna 5 Szombathelyi Egyetem 19 2.26
24. USZKAI Dóra 1 Szombathelyi Egyetem 18 2.06
25. LÁSZLÓ Boróka 5 ELTE-BEAC Újbuda 15 2
26. LENDÉR Lilla 3 Tatai SE 19 1.95
27. HEVESI Mercédesz 5 Tatabányai KC 16 1.88
28. LAUFER Gabriella 3-4 Dávid Kornél KA 18 1.83
29. ZSILINSZKY Lilla 4-5 PINKK SE 10 1.8
30. NÉMETH Alma 4-5 TFSE 18 1.78
31. FUISZ Viktória 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 20 1.75
32. FERENCZ Andrea 1-2 Bajai NKK 20 1.75
33. KUCSORA Réka 1 Bajai NKK 20 1.7
34. GYÖRGY Tímea 4 ELTE-BEAC Újbuda 13 1.62
35. ROZSICS Teodóra 1-2 Dávid Kornél KA 19 1.53
36. CSICSAI Kata 2-3 Tatabányai KC 19 1.53
37. GOCSMANN Ágota 4 ELTE-BEAC Újbuda 18 1.5
38. GUSZTAFIK Lilla 1 Szombathelyi Egyetem 16 1.5
39. FEIGL Fanni Anna 5 Szombathelyi Egyetem 17 1.47
40. SZAMOSI Rita 1 Tatabányai KC 17 1.41
41. BOROS Dorka 2 ELTE-BEAC Újbuda 18 1.39
42. KOCSIS Fanni 4 ELTE-BEAC Újbuda 18 1.39
43. SÁNTA Petra 1 PINKK SE 15 1.33
44. ZSÁMÁR Lili 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 20 1.25
45. SZABÓ Vivien 4-5 BKG DSE 14 1.21
46. NÉMETH Nóra 3-4 BKG DSE 14 1.21
47. FEKETE Csilla 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 19 1.21
48. HEGYI Vivien 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 20 1.15
49. LELIK Réka 1 ELTE-BEAC Újbuda 16 1.13
50. STRUPKA Renáta 1 Tatai SE 19 1.11
51. ZÓLYOMI Karina 2-3 Ajka 19 1.11
52. KIRÁLY Lili 3 ELTE-BEAC Újbuda 16 1.06
53. NAGY Laura 1-2 Bajai NKK 17 1
54. PÁLMAI Nóra 5 Tatai SE 17 1
55. HILCZ Alexa 1 Bajai NKK 20 0.95
56. LANTOS Adrienn 1-2 BKG DSE 10 0.9
57. MAJSAI Melinda 3 BKG DSE 10 0.9
58. SZELI Dorina 4 TFSE 15 0.87
59. JAGICZA Diána 2 Tatai SE 12 0.83
60. KATONA Bianka 1-2 BKG DSE 17 0.82
61. KISS Judit 3 Tatai SE 20 0.8
62. MÜLLER Melinda 1-2 Dávid Kornél KA 20 0.8
63. ÓDRY Anita 2 BKG DSE 18 0.78
64. GUTAI Flóra 4-5 Kanizsai Vadmacskák SE 19 0.74
65. LAKATOS Dóra 2-3 BKG DSE 15 0.73
66. SERI Éva 3-4 PINKK SE 14 0.71
67. KERTI Adrienn 1-2 PINKK SE 13 0.69
68. TÓTH Lili 3 Tatabányai KC 16 0.69
69. SIPOS Mirjam 1 Tatabányai KC 19 0.68
70. SZÖLLÖSY Boglárka 3 Bajai NKK 18 0.67
71. KÖT? Luca 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 0.67
72. MÁNYOKY Judit 1-2 TFSE 18 0.67
73. GEREBEN Dorka 3 TFSE 17 0.65
74. DOMOKOS Kinga Réka 5 PINKK SE 19 0.63
75. TAKÁCS Emese 2 Tatai SE 19 0.63
76. JAKUBOVICS Dóra 1-2 Szombathelyi Egyetem 12 0.58
77. PUSZTAI Petra 3 ELTE-BEAC Újbuda 14 0.57
78. MAGYAR Bianka 1-2 TFSE 16 0.56
79. BENKE Sára 2-3 PINKK SE 18 0.56
80. SZABÓ Eszter 1-2 Dávid Kornél KA 17 0.53
81. BALIGA Barbara 2 BKG DSE 18 0.5
82. SZABO-HAKLITS Zsuzsanna 3 Szombathelyi Egyetem 18 0.5
83. SUDÁR Eszter 4 Tatai SE 18 0.44
84. RÓTH Judit 1-2 Ajka 19 0.42
85. SIMON Cintia 1 Szombathelyi Egyetem 17 0.41
86. NOVOTNIK Tiffani 1 Bajai NKK 17 0.41
87. SZABÓ II. Dóra 2-3 PINKK SE 17 0.41
88. KOVÁCS Krisztina 3 Szombathelyi Egyetem 10 0.4
89. KAJTÁR Daniella 1 Bajai NKK 17 0.35
90. NAGY Dorottya 1-2 Dávid Kornél KA 18 0.33
91. TOLNAI Kinga 3 Tatabányai KC 13 0.31
92. RÓZSA Fanni 1 Szombathelyi Egyetem 14 0.29
93. SCHEIBER Eszter 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 12 0.17
94. KISS Csenge 5 Tatai SE 20 0.15
95. KOVÁCS Rebeka 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 16 0.13
96. SÁNTA Sára 3-4 Kanizsai Vadmacskák SE 10 0.1
97. CZOMPÓ Cintia 2 Dávid Kornél KA 10 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok