Név:
E-mail:
Ranglisták - - 2014/2015

Minimum 9 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. RUTTNER Réka 4-5 Tatabányai KC 16 25.63
2. FUISZ Viktória 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 24.61
3. FÜLÖP Klaudia 5 Tatabányai KC 17 24
4. ORSÓS BOGDÁN Lívia 1 Tatai SE 14 22.57
5. TARNAI Zsuzsa 5 BKG DSE 9 21.45
6. ABAHÁZY Anna 5 MAFC 15 21.07
7. KARLÓCAI Julianna 3 TFSE 18 20.45
8. MÁNYOKI Judit 1 TFSE 16 20.31
9. MOJZES Gina 4 Bajai NKK 17 19.12
10. NÉMETH Alma 4-5 TFSE 17 18.41
11. FEKETE Csilla 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 18 17.61
12. VARGA Barbara 4-5 TFSE 12 17.33
13. BODNÁR Fanni 3 TFSE 18 16.94
14. GUSZTAFIK Lilla 1 SZOESE-Sportiskola 17 16.24
15. KOVÁCS Dóra 3 Bajai NKK 11 16
16. CSICSAI Kata 2-3 Tatabányai KC 16 15.25
17. FEKETE Anett 2 Tatabányai KC 17 14.76
18. MIHÁCZI Diána 1 TFSE 18 14.72
19. SZOKE Szilvia 2 SMAFC-NYME 15 14.67
20. LOCSMÁNDI Lilla 4-5 SMAFC-NYME 17 14.41
21. SHIRIAN Fatime 3 BKG DSE 17 14.41
22. LAKATOS Dóra 2-3 TFSE 17 14.18
23. LÁSZLÓ Boróka 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 12 14
24. KUCSORA Réka 1 Bajai NKK 18 13.67
25. SZABO-HAKLITS Zsuzsanna 3 SZOESE-Sportiskola 17 13.24
26. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 18 13.11
27. MOZSOLICS Judit 3 Tatabányai KC 16 13
28. HEGYI Vivien 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 18 12.89
29. GORÁCZ Eszter 4-5 MAFC 13 12.54
30. KARDOS Réka 4-5 Kanizsai Vadmacskák SE 18 12.5
31. BALSAY Anna 2-3 TFSE 14 12.5
32. ROZSICS Teodóra 1-2 MAFC 18 12.28
33. GYIMESI Krisztina 3-4 BKG DSE 17 11.59
34. HOFFMANN Flóra 4 BKG DSE 16 11.44
35. NAGY Rebeka 3 CMB CARGO UNI Gyõr II. 15 10.87
36. HERMAN Alíz 3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 10.78
37. KAJTÁR Daniella 1 Bajai NKK 16 10.57
38. VÁSÁRHELYI Kinga 4 BKG DSE 15 10.53
39. CZINDER Adrienn 1-2 SZOESE-Sportiskola 16 10.44
40. TÖRÖK Barbara 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 13 10.08
41. PORPÁCZI Dora 4 SZOESE-Sportiskola 15 10.07
42. LANTOS Adrienn 1-2 BKG DSE 12 9.92
43. SZAMOSI Rita 1 Tatabányai KC 15 9.67
44. GUTI Alexandra 2 Tatabányai KC 17 9.41
45. KONTI Klára 4-5 SZOESE-Sportiskola 16 9.25
46. NYULASI Barbara 1-2 BKG DSE 13 9.15
47. NAGY Dóra Kanizsai Vadmacskák SE 18 9
48. BALIGA Barbara 2 BKG DSE 16 9
49. KOCH Dóra 1-2 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 8.9
50. FÜLEP Csilla 3 MAFC 17 8.71
51. SCHUBAUER Krisztina 3-4 BKG DSE 11 8.64
52. DOBRONYI Kitti 2 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 7.6
53. KRASZNAI Nikolett 3 Bajai NKK 17 7.41
54. ADANKÓ Annamária 1 BKG DSE 16 7.38
55. CSEH-SZOMBATHY Flóra 2-3 Tatabányai KC 11 7.27
56. ROZSICS Lilla 3-4 MAFC 17 7.06
57. BICSKEI Flóra 3-4 SZOESE-Sportiskola 14 7
58. HORVÁTH Bianka 3-4 Tatabányai KC 14 6.64
59. TÁPAI Andrea 4 MAFC 10 6.5
60. FÖLDI Gitta 4-5 Bajai NKK 11 6.45
61. BERNÁTH Réka 4-5 Kanizsai Vadmacskák SE 15 6.27
62. VERES Kinga 3-4 Tatai SE 16 6.25
63. TÓTH Tamara 4 SZOESE-Sportiskola 13 6.08
64. SZEKERES Viktória 1 MAFC 18 5.95
65. PÁLMAI Nóra 5 Tatai SE 13 5.85
66. CHROMÉJ Hajnalka 1 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 5.8
67. VÁNDOR Szilvia 4 BKG DSE 14 5.64
68. NÉMETH Nóra 3-4 Tatabányai KC 11 5.45
69. FODRÓCZY Lili 2-3 SMAFC-NYME 9 5.45
70. USZKAI Dóra 1 SZOESE-Sportiskola 14 5.43
71. HILCZ Alexa 1 Bajai NKK 17 5.41
72. BAKÓ Borbála Luca 1 Tatabányai KC 14 5.36
73. KISS Judit 3 Tatai SE 16 5.31
74. FABÓK Fanni 5 MAFC 11 5.27
75. JAGARICS Anett 4-5 BKG DSE 11 5.27
76. SUGA Anett SMAFC-NYME 11 5.18
77. KISZNÉR Piroska 4 Tatai SE 11 5
78. MAGYAR Bianka 1-2 TFSE 16 4.82
79. HANDLER Kinga 3 SZOESE-Sportiskola 16 4.81
80. KULLER Violetta 2-3 CMB CARGO UNI Gyõr II. 17 4.71
81. PADOS Kitti 3 SMAFC-NYME 16 4.69
82. CSIKÁSZ Anna 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 13 4.61
83. SIMON Cintia 1 CMB CARGO UNI Gyõr II. 12 4.58
84. SÁNDORFI Réka 4-5 TFSE 16 4.5
85. HORVÁTH Enikő Kanizsai Vadmacskák SE 18 4
86. AYANA Pelsin 2 CMB CARGO UNI Gyõr II. 13 3.93
87. HOSSZÚ Sára 5 Bajai NKK 10 3.9
88. JÁSZAY Kata 5 MAFC 12 3.42
89. GYULAI Dóra 4-5 SMAFC-NYME 17 3.41
90. SZABOLCSI Ágnes 3 MAFC 17 3.24
91. KISS Csenge 5 Tatai SE 15 2.93
92. JAKUBOVICS Dóra 1-2 Tatai SE 15 2.27
93. PÉCHY Szandra 1-2 BKG DSE 9 1.45
94. GOSZTOLA Lívia 2 SMAFC-NYME 14 1.36
95. TÓTH Noémi 1-2 Bajai NKK 15 1.07
96. FENESI Alíz 1 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 0.9
97. KARANCZ Panna 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 13 0.77
98. GYURICZA Kitti 2 SZOESE-Sportiskola 13 0.69
99. MÉHESI Klaudia 3-4 SMAFC-NYME 13 0.08
100. BUTI Nikolett 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 9 -0.22
101. SZÓKA Sára 1-2 SMAFC-NYME 18 -0.28
102. TÓTH Lili 2 SMAFC-NYME 12 -0.92
103. SIPOS Tünde 2-3 Tatai SE 14 -1
104. TOGYERISKA Zsanett 2-3 Tatai SE 11 -1.54
105. DOBOS Kitti 1-2 SMAFC-NYME 9 -2.11


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok