Név:
E-mail:
Ranglisták - - 2014/2015

Minimum 9 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ORSÓS BOGDÁN Lívia 1 Tatai SE 14 19.93
2. FUISZ Viktória 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 18.39
3. SZOKE Szilvia 2 SMAFC-NYME 15 17.13
4. MÁNYOKI Judit 1 TFSE 16 16.31
5. TARNAI Zsuzsa 5 BKG DSE 9 16.11
6. SZABO-HAKLITS Zsuzsanna 3 SZOESE-Sportiskola 17 15.94
7. FÜLÖP Klaudia 5 Tatabányai KC 17 15.29
8. KOVÁCS Dóra 3 Bajai NKK 11 15.09
9. RUTTNER Réka 4-5 Tatabányai KC 16 15
10. FEKETE Csilla 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 18 13.94
11. BODNÁR Fanni 3 TFSE 18 12.89
12. ABAHÁZY Anna 5 MAFC 15 12.27
13. NÉMETH Alma 4-5 TFSE 17 12.18
14. KAJTÁR Daniella 1 Bajai NKK 16 12.13
15. KUCSORA Réka 1 Bajai NKK 18 12
16. FÜLEP Csilla 3 MAFC 17 11.53
17. LÁSZLÓ Boróka 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 12 11.17
18. KARLÓCAI Julianna 3 TFSE 18 10.89
19. VARGA Barbara 4-5 TFSE 12 10.75
20. GUSZTAFIK Lilla 1 SZOESE-Sportiskola 17 10.35
21. HERMAN Alíz 3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 10.06
22. HEGYI Vivien 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 18 10.06
23. LOCSMÁNDI Lilla 4-5 SMAFC-NYME 17 10
24. LAKATOS Dóra 2-3 TFSE 17 10
25. CSICSAI Kata 2-3 Tatabányai KC 16 9.88
26. MOJZES Gina 4 Bajai NKK 17 9.82
27. SHIRIAN Fatime 3 BKG DSE 17 9.65
28. CZINDER Adrienn 1-2 SZOESE-Sportiskola 16 9.25
29. KARDOS Réka 4-5 Kanizsai Vadmacskák SE 18 9.17
30. HOFFMANN Flóra 4 BKG DSE 16 8.88
31. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 18 8.83
32. GUTI Alexandra 2 Tatabányai KC 17 8.71
33. MOZSOLICS Judit 3 Tatabányai KC 16 8.69
34. KISS Judit 3 Tatai SE 16 8.5
35. MIHÁCZI Diána 1 TFSE 18 8.44
36. NAGY Rebeka 3 CMB CARGO UNI Gyõr II. 15 8.4
37. FEKETE Anett 2 Tatabányai KC 17 8.18
38. ROZSICS Teodóra 1-2 MAFC 18 8.11
39. VERES Kinga 3-4 Tatai SE 16 8
40. JAKUBOVICS Dóra 1-2 Tatai SE 15 7.67
41. NÉMETH Nóra 3-4 Tatabányai KC 11 7.64
42. KOCH Dóra 1-2 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 7.6
43. KRASZNAI Nikolett 3 Bajai NKK 17 7.47
44. GYULAI Dóra 4-5 SMAFC-NYME 17 7.24
45. HANDLER Kinga 3 SZOESE-Sportiskola 16 7.13
46. NAGY Dóra Kanizsai Vadmacskák SE 18 7
47. GYIMESI Krisztina 3-4 BKG DSE 17 6.94
48. SCHUBAUER Krisztina 3-4 BKG DSE 11 6.91
49. VÁNDOR Szilvia 4 BKG DSE 14 6.79
50. GORÁCZ Eszter 4-5 MAFC 13 6.77
51. TÖRÖK Barbara 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 13 6.69
52. KONTI Klára 4-5 SZOESE-Sportiskola 16 6.69
53. SZEKERES Viktória 1 MAFC 18 6.44
54. BALSAY Anna 2-3 TFSE 14 6.29
55. HILCZ Alexa 1 Bajai NKK 17 6.24
56. SZAMOSI Rita 1 Tatabányai KC 15 6.07
57. ADANKÓ Annamária 1 BKG DSE 16 6.06
58. BAKÓ Borbála Luca 1 Tatabányai KC 14 5.93
59. FODRÓCZY Lili 2-3 SMAFC-NYME 9 5.89
60. BALIGA Barbara 2 BKG DSE 16 5.81
61. NYULASI Barbara 1-2 BKG DSE 13 5.77
62. SIMON Cintia 1 CMB CARGO UNI Gyõr II. 12 5.75
63. ROZSICS Lilla 3-4 MAFC 17 5.59
64. LANTOS Adrienn 1-2 BKG DSE 12 5.5
65. JAGARICS Anett 4-5 BKG DSE 11 5.46
66. SZABOLCSI Ágnes 3 MAFC 17 5.35
67. TÁPAI Andrea 4 MAFC 10 5.1
68. VÁSÁRHELYI Kinga 4 BKG DSE 15 5
69. TÓTH Tamara 4 SZOESE-Sportiskola 13 4.92
70. GOSZTOLA Lívia 2 SMAFC-NYME 14 4.64
71. CSEH-SZOMBATHY Flóra 2-3 Tatabányai KC 11 4.55
72. BICSKEI Flóra 3-4 SZOESE-Sportiskola 14 4.5
73. PÁLMAI Nóra 5 Tatai SE 13 4.39
74. PADOS Kitti 3 SMAFC-NYME 16 4.31
75. FABÓK Fanni 5 MAFC 11 4.18
76. KULLER Violetta 2-3 CMB CARGO UNI Gyõr II. 17 4.18
77. DOBRONYI Kitti 2 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 4.1
78. FÖLDI Gitta 4-5 Bajai NKK 11 4.09
79. MAGYAR Bianka 1-2 TFSE 16 3.88
80. HORVÁTH Bianka 3-4 Tatabányai KC 14 3.79
81. CSIKÁSZ Anna 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 13 3.77
82. JÁSZAY Kata 5 MAFC 12 3.75
83. CHROMÉJ Hajnalka 1 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 3.7
84. BERNÁTH Réka 4-5 Kanizsai Vadmacskák SE 15 3.53
85. SÁNDORFI Réka 4-5 TFSE 16 3.5
86. SIPOS Tünde 2-3 Tatai SE 14 3.29
87. PORPÁCZI Dora 4 SZOESE-Sportiskola 15 3.27
88. AYANA Pelsin 2 CMB CARGO UNI Gyõr II. 13 3.23
89. USZKAI Dóra 1 SZOESE-Sportiskola 14 3.14
90. HORVÁTH Enikő Kanizsai Vadmacskák SE 18 3.06
91. GYURICZA Kitti 2 SZOESE-Sportiskola 13 2.54
92. SUGA Anett SMAFC-NYME 11 2.46
93. KISZNÉR Piroska 4 Tatai SE 11 2.36
94. SZÓKA Sára 1-2 SMAFC-NYME 18 1.72
95. HOSSZÚ Sára 5 Bajai NKK 10 1.7
96. TÓTH Noémi 1-2 Bajai NKK 15 1.33
97. PÉCHY Szandra 1-2 BKG DSE 9 1.22
98. MÉHESI Klaudia 3-4 SMAFC-NYME 13 1
99. KARANCZ Panna 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 13 0.85
100. TOGYERISKA Zsanett 2-3 Tatai SE 11 0.82
101. TÓTH Lili 2 SMAFC-NYME 12 0.75
102. FENESI Alíz 1 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 0.6
103. KISS Csenge 5 Tatai SE 15 0.53
104. BUTI Nikolett 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 9 0.44
105. DOBOS Kitti 1-2 SMAFC-NYME 9 0.33


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok