Név:
E-mail:
Ranglisták - - 2014/2015

Minimum 9 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FUISZ Viktória 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 34.78
2. KUCSORA Réka 1 Bajai NKK 18 34.28
3. MOJZES Gina 4 Bajai NKK 17 33.65
4. FEKETE Csilla 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 18 33.56
5. ORSÓS BOGDÁN Lívia 1 Tatai SE 14 33.29
6. LOCSMÁNDI Lilla 4-5 SMAFC-NYME 17 33.06
7. VERES Kinga 3-4 Tatai SE 16 32.63
8. KOVÁCS Dóra 3 Bajai NKK 11 30.91
9. PADOS Kitti 3 SMAFC-NYME 16 30.69
10. HEGYI Vivien 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 18 30.11
11. KARLÓCAI Julianna 3 TFSE 18 29.94
12. KRASZNAI Nikolett 3 Bajai NKK 17 29.82
13. RUTTNER Réka 4-5 Tatabányai KC 16 29.5
14. KOCH Dóra 1-2 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 29.5
15. KAJTÁR Daniella 1 Bajai NKK 16 29.31
16. NAGY Rebeka 3 CMB CARGO UNI Gyõr II. 15 29.13
17. JAKUBOVICS Dóra 1-2 Tatai SE 15 29.13
18. FÜLEP Csilla 3 MAFC 17 28.35
19. SZEKERES Viktória 1 MAFC 18 28.22
20. SZABO-HAKLITS Zsuzsanna 3 SZOESE-Sportiskola 17 28.18
21. GUSZTAFIK Lilla 1 SZOESE-Sportiskola 17 28.12
22. LÁSZLÓ Boróka 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 12 27.92
23. MÁNYOKI Judit 1 TFSE 16 27.44
24. SZOKE Szilvia 2 SMAFC-NYME 15 27.33
25. KISS Judit 3 Tatai SE 16 27.06
26. KISZNÉR Piroska 4 Tatai SE 11 26.64
27. PÁLMAI Nóra 5 Tatai SE 13 26.62
28. ABAHÁZY Anna 5 MAFC 15 26.47
29. KARDOS Réka 4-5 Kanizsai Vadmacskák SE 18 26.17
30. BODNÁR Fanni 3 TFSE 18 26
31. TARNAI Zsuzsa 5 BKG DSE 9 25.89
32. ROZSICS Teodóra 1-2 MAFC 18 25.89
33. FÜLÖP Klaudia 5 Tatabányai KC 17 25.82
34. FODRÓCZY Lili 2-3 SMAFC-NYME 9 24.78
35. HILCZ Alexa 1 Bajai NKK 17 24
36. MIHÁCZI Diána 1 TFSE 18 23.78
37. ADANKÓ Annamária 1 BKG DSE 16 23.69
38. GYULAI Dóra 4-5 SMAFC-NYME 17 23.65
39. CZINDER Adrienn 1-2 SZOESE-Sportiskola 16 23.63
40. SHIRIAN Fatime 3 BKG DSE 17 23.59
41. CHROMÉJ Hajnalka 1 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 23.5
42. NÉMETH Alma 4-5 TFSE 17 23.41
43. FEKETE Anett 2 Tatabányai KC 17 23.35
44. CSICSAI Kata 2-3 Tatabányai KC 16 22.31
45. HANDLER Kinga 3 SZOESE-Sportiskola 16 22.31
46. SUGA Anett SMAFC-NYME 11 22.09
47. KULLER Violetta 2-3 CMB CARGO UNI Gyõr II. 17 21.88
48. KONTI Klára 4-5 SZOESE-Sportiskola 16 21.88
49. LAKATOS Dóra 2-3 TFSE 17 21.82
50. NAGY Dóra Kanizsai Vadmacskák SE 18 21.61
51. VÁSÁRHELYI Kinga 4 BKG DSE 15 21.6
52. SCHUBAUER Krisztina 3-4 BKG DSE 11 21.55
53. SZABOLCSI Ágnes 3 MAFC 17 21.53
54. LANTOS Adrienn 1-2 BKG DSE 12 21.5
55. GYIMESI Krisztina 3-4 BKG DSE 17 21.35
56. TÖRÖK Barbara 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 13 21.31
57. VARGA Barbara 4-5 TFSE 12 21.25
58. HERMAN Alíz 3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 20.94
59. BICSKEI Flóra 3-4 SZOESE-Sportiskola 14 20.79
60. ROZSICS Lilla 3-4 MAFC 17 20.71
61. GOSZTOLA Lívia 2 SMAFC-NYME 14 20.29
62. SZAMOSI Rita 1 Tatabányai KC 15 20.27
63. MOZSOLICS Judit 3 Tatabányai KC 16 19.81
64. KISS Csenge 5 Tatai SE 15 19.67
65. BALIGA Barbara 2 BKG DSE 16 19.63
66. DOBRONYI Kitti 2 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 19.6
67. NYULASI Barbara 1-2 BKG DSE 13 19.39
68. GUTI Alexandra 2 Tatabányai KC 17 18.88
69. HORVÁTH Bianka 3-4 Tatabányai KC 14 18.64
70. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 18 18.33
71. FÖLDI Gitta 4-5 Bajai NKK 11 18.18
72. SIMON Cintia 1 CMB CARGO UNI Gyõr II. 12 18.17
73. NÉMETH Nóra 3-4 Tatabányai KC 11 18.09
74. GORÁCZ Eszter 4-5 MAFC 13 18
75. BALSAY Anna 2-3 TFSE 14 17.71
76. TÁPAI Andrea 4 MAFC 10 17.4
77. HOFFMANN Flóra 4 BKG DSE 16 17.06
78. PORPÁCZI Dora 4 SZOESE-Sportiskola 15 15.87
79. VÁNDOR Szilvia 4 BKG DSE 14 15.86
80. CSIKÁSZ Anna 5 CMB CARGO UNI Gyõr II. 13 15.54
81. PÉCHY Szandra 1-2 BKG DSE 9 15.44
82. JAGARICS Anett 4-5 BKG DSE 11 15.36
83. FABÓK Fanni 5 MAFC 11 15.27
84. CSEH-SZOMBATHY Flóra 2-3 Tatabányai KC 11 15.18
85. SZÓKA Sára 1-2 SMAFC-NYME 18 15.11
86. TÓTH Tamara 4 SZOESE-Sportiskola 13 15.08
87. SIPOS Tünde 2-3 Tatai SE 14 15
88. TÓTH Lili 2 SMAFC-NYME 12 15
89. BERNÁTH Réka 4-5 Kanizsai Vadmacskák SE 15 14.93
90. MÉHESI Klaudia 3-4 SMAFC-NYME 13 14.15
91. BAKÓ Borbála Luca 1 Tatabányai KC 14 13.71
92. JÁSZAY Kata 5 MAFC 12 13
93. SÁNDORFI Réka 4-5 TFSE 16 12.31
94. HOSSZÚ Sára 5 Bajai NKK 10 12.3
95. DOBOS Kitti 1-2 SMAFC-NYME 9 12
96. MAGYAR Bianka 1-2 TFSE 16 11.81
97. USZKAI Dóra 1 SZOESE-Sportiskola 14 11
98. AYANA Pelsin 2 CMB CARGO UNI Gyõr II. 13 10.85
99. HORVÁTH Enikő Kanizsai Vadmacskák SE 18 10.11
100. TÓTH Noémi 1-2 Bajai NKK 15 9.87
101. TOGYERISKA Zsanett 2-3 Tatai SE 11 8.18
102. GYURICZA Kitti 2 SZOESE-Sportiskola 13 7.85
103. KARANCZ Panna 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 13 6.77
104. FENESI Alíz 1 CMB CARGO UNI Gyõr II. 10 5.8
105. BUTI Nikolett 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 9 4.89


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok