Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros
 Vásárhely  
 Veszprém  
2018/02/23 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 DEAC U23  
2018/02/23 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Budafok  
 Beszterce KK  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Mezőberényi KK.  
 PRIMA SE II.  
2018/02/23 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 NYIKSE  
2018/02/23 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 PTE-PEAC  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Siófok  
 SZOESE  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Marcali  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Közgáz SC és  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 TFSE  
 MAFC-Csepel  
2018/02/23 20:00
NB I. B Piros, F U20
 Vásárhely  
 Veszprém  
2018/02/23 19:15
NB I. B Zöld, F U20
 Budafok  
 Beszterce KK  
2018/02/23 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/23 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/23 20:00
Fiú Kadett, Felsőház
 Alba Fehérvár/.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/23 15:30
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 AKMÉ Körmendi  
2018/02/23 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/A.  
2018/02/23 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Beszterce KK  
 Pityke KSE  
2018/02/23 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Tigris.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 17:30
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 16:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/23 18:15
Leány Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2018/02/23 16:00
Leány Kadett, Alsóház, Kelet
 DVTK Akadémia/.  
 Szeged KE  
2018/02/23 16:30
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/23 15:30
Ranglisták - Női Amatőr NB I. Piros - 2017/2018

Minimum 8 lejátszott mérkőzés

Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FOLTIN Blanka 2-3 DEAC DSI 8 5
2. FARKAS Petra 1 Kecskeméti KC 15 4.13
3. NAGY Zsófia 3-4 KLKS 12 3.75
4. VARGA Barbara 4-5 TFSE 13 3.46
5. RATKAY Kitti 4 Szolnoki MÁV SE 8 3.38
6. GALLI-HIRLING Borbála 3-5 ELTE Fortis 11 3.36
7. OPITZ Petra 4-5 KLKS 12 3.25
8. ARAD Zsófia 4 DVTK 14 3.21
9. KARLÓCAI Julianna 3 TFSE 13 3.15
10. SCHLÉGL Odett 1 Kecskeméti KC 12 3.08
11. NAGY Andrea 3-4 KLKS 13 2.85
12. MIHÁCZI Diána 1 TFSE 12 2.5
13. SZELI Dorina 4 TFSE 10 2.5
14. KAPOCSI Eszter 4 Szolnoki MÁV SE 11 2.46
15. STEKLER Kamilla 1-2 DEAC DSI 11 2.36
16. SIKORA Emőke 3-4 DVTK 11 2.36
17. BÍRÓ Petra Emese 4 Nyíregyházi Kosársuli 13 2.31
18. BORZA Laura 4 Nyíregyházi Kosársuli 14 2.21
19. GÁL Annamária 1-2 DEAC DSI 12 2.17
20. BOROS Dorka 2 Csata DSE 14 2.14
21. PAPP Klaudia 1 Nyíregyházi Kosársuli 8 1.88
22. OROSZ Anett 3-4 KLKS 14 1.86
23. SOLYMOSI Noémi 5 Csata DSE 14 1.79
24. TARNAI Klara 3 ELTE Fortis 13 1.69
25. JÓZSA Virág 4-5 Szolnoki MÁV SE 9 1.67
26. SZABÓ Enikõ 1-2 KLKS 14 1.64
27. HIDAS Réka 2 Nyíregyházi Kosársuli 13 1.62
28. NÉMETH Alma 4-5 TFSE 13 1.62
29. BOROS Júlia 3 Csata DSE 9 1.56
30. KÁLLÓ Dóra 1 Kecskeméti KC 14 1.5
31. MUNKÁCSI Enik? 4-5 Szolnoki MÁV SE 14 1.5
32. RADVÁNYI Dóra 5 DEAC DSI 8 1.5
33. MEZEI Dóra 1-2 DEAC DSI 8 1.38
34. MÉSZÁROS Anna 3-4 KLKS 9 1.33
35. JÁVOR Petra 2 DEAC DSI 12 1.33
36. PÁLINKÁS Enikő Csata DSE 13 1.31
37. VARGA Anna 1 ELTE Fortis 14 1.29
38. KOVÁTS Gabriella 3-4 TFSE 13 1.23
39. HIZSNYIK Dóra 5 ELTE Fortis 13 1.23
40. KARAGITS Kíra 5 Csata DSE 14 1.21
41. RÉVÉSZ Sára 1 Kecskeméti KC 15 1.2
42. VASAS Orsolya 4-5 DVTK 14 1.14
43. BOZSÓ Katica 1 Szolnoki MÁV SE 15 1.13
44. KIRÁLY Andrea 4-5 Kecskeméti KC 15 1.13
45. KURTZ Kamilla 1-2 Kecskeméti KC 15 1.13
46. MÁCSAI Réka Maja 3 Nyíregyházi Kosársuli 9 1.11
47. DEME Zsófia 5 Szolnoki MÁV SE 11 1.09
48. KARAKÓ Dorina 4-5 Nyíregyházi Kosársuli 14 1.07
49. MÁNYOKY Réka 3 Csata DSE 14 1.07
50. JÓZSA Viktória 2 Szolnoki MÁV SE 10 1
51. BACZUK Virág 1 Szolnoki MÁV SE 13 1
52. FEKETE Adrienn 2-3 Kecskeméti KC 13 1
53. SZABÓ Zsanett 1-3 ELTE Fortis 10 1
54. SCHMIDT Gréta 2-3 DVTK 14 0.93
55. BERNÁTH Réka 1-2 Csata DSE 14 0.93
56. ANGYAL Barbara 1-2 Csata DSE 14 0.93
57. KOVÁCS Luca 3-4 DVTK 12 0.92
58. FUISZ Viktória 2-3 TFSE 11 0.91
59. KENYERES Anett 2 ELTE Fortis 9 0.89
60. BURJÁN Laura Kecskeméti KC 15 0.87
61. SIMONCSIK Petra 2 Nyíregyházi Kosársuli 14 0.86
62. OPITZ Kitti 1 KLKS 13 0.85
63. FEKETE Dóra 1 Nyíregyházi Kosársuli 13 0.85
64. PAPP Alexandra 2-3 DEAC DSI 13 0.85
65. VÁGVÖLGYI Fanni 2-3 ELTE Fortis 13 0.85
66. VÁNYI Virág 3 Nyíregyházi Kosársuli 11 0.82
67. SÁNDORFI Réka 4-5 TFSE 11 0.82
68. KAPORNAI Dóra ELTE Fortis 9 0.78
69. HERMAN Alíz 3 TFSE 13 0.77
70. ÚJ Eszter Dorottya 2-3 DEAC DSI 8 0.75
71. SZABÓ Réka 3-4 DEAC DSI 13 0.69
72. KULCSÁR Bianka 2-3 ELTE Fortis 9 0.67
73. MUNKÁCSI Éva 2 Szolnoki MÁV SE 9 0.56
74. GEREBEN Dorka 3 TFSE 13 0.54
75. FARKAS Gabriella 3-5 ELTE Fortis 8 0.5
76. CZIRÁNKU Bernadett 3 Nyíregyházi Kosársuli 12 0.5
77. RÁCZ Kata 1 Kecskeméti KC 13 0.46
78. TAKÁCS Anna 1 Nyíregyházi Kosársuli 13 0.46
79. VÖRÖSHÁZI Jázmin 3-4 DVTK 10 0.4
80. LAJKÓ Dóra Kata 4-5 KLKS 10 0.4
81. BERÉNYI Luca 3-4 KLKS 13 0.39
82. EPERJESI Nóra 2-3 DVTK 13 0.39
83. RÁTKAI Bonita 2 Szolnoki MÁV SE 9 0.33
84. SOÓS Alexendra 2-3 KLKS 13 0.31
85. BAKOS Eszter 3-4 DVTK 10 0.3
86. KUNDRÁTH Kiara 2-3 DVTK 11 0.27
87. TUICA Zsófia 2-3 KLKS 11 0.27
88. KERNÁCS Réka 4 DEAC DSI 9 0.22
89. AGIC Arin 2-3 TFSE 10 0.2
90. LOVRITY Dóra 3 Szolnoki MÁV SE 13 0.15


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok