Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 UNIQA Sopron  
2017/04/25 20:30
Férfi NB I. A, Középház
 PVSK  
 Szeged  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. A, Alsóház
 ASE  
 Vasas  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár  
 MAFC  
2017/04/25 15:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TFSE  
2017/04/25 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Gödi SE  
2017/04/25 19:40
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Budaörsi DSE  
2017/04/25 20:20
Fiú egy. Playoff
 Veszprémi Egye.  
 DMSE  
2017/04/25 19:20
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Dunaharaszti M.  
2017/04/25 18:45
Fiú kadett reg.
 TFSE  
 Százhalombatta.  
2017/04/25 17:30
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JOVANOVIC Tina 4 Aluinvent DVTK Miskolc 20 7.55
2. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 17 6.24
3. GOREE Cyesha Damian 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 19 6.05
4. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 20 5.5
5. BUJDOSÓ Nóra 5 Ceglédi EKK 20 5.5
6. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 19 5.37
7. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 17 5.35
8. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 19 5.26
9. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 20 5
10. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 18 5
11. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 20 4.95
12. CRVENDAKIC Aleksandra 2-3 UNIQA Sopron 20 4.8
13. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 20 4.65
14. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 4.4
15. JOHNSON Shenise 1-2 UNIQA Sopron 10 4.2
16. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 20 4.15
17. TOMLINSON Louella 4 Aluinvent DVTK Miskolc 20 4
18. SZÉCSI Orsolya 3 Aluinvent DVTK Miskolc 20 3.85
19. MARKOVIC Nevena 4-5 PINKK-Pécsi 424 17 3.82
20. SKORIC Maja 4-5 Ceglédi EKK 20 3.8
21. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 19 3.63
22. ZSOVÁR Orsolya 2-3 MTK 19 3.63
23. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 17 3.53
24. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 20 3.45
25. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 19 3.21
26. SÜLE Krisztina 3 BEAC Újbuda 14 3.07
27. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 17 2.94
28. BAKSA Bettina 1-2 MTK 10 2.8
29. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 2.8
30. PÁL Szandra 3 BEAC Újbuda 20 2.75
31. MÉRÉSZ Beatrix 5 Vasas Akadémia 17 2.71
32. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 20 2.7
33. MAKSIMOVIC Jelena 1 Ceglédi EKK 16 2.69
34. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 16 2.69
35. SIMON Zsófia 1 CMB CARGO UNI GYÔR 17 2.65
36. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 18 2.61
37. HORVÁTH Zsófia 4-5 ZTE NKK 20 2.6
38. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 17 2.59
39. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 18 2.5
40. LIKHTAROVICH Tatsiana 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 18 2.5
41. CZANK Tímea 1 Aluinvent DVTK Miskolc 20 2.45
42. TURNER Yvonne 2 UNIQA Sopron 20 2.45
43. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 20 2.45
44. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 13 2.31
45. DÚL Panka 3-4 Vasas Akadémia 20 2.3
46. HATÁR Bernadett 4-5 UNIQA Sopron 20 2.3
47. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 2.3
48. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA Sopron 18 2.28
49. HEGED?S-?RI Györgyi 3-4 ZTE NKK 19 2.26
50. VARGA Zsófia 1 CMB CARGO UNI GYÔR 17 2.18
51. TÖRÖK Ágnes 3 CMB CARGO UNI GYÔR 19 2.16
52. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 20 2.15
53. LICSKAI Zsófia 3 PEAC-Pécs 20 2.15
54. KATONA Szidónia 1 Ceglédi EKK 20 2.05
55. DUBEI Debóra 3 UNIQA Sopron 20 2.05
56. THEODOREÁN Alexandra 2-3 KSC-Szekszárd 18 2
57. SUPPÁN Anna 3 BEAC Újbuda 20 1.95
58. BÁLINT Réka 1-4 KSC-Szekszárd 20 1.95
59. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 PEAC-Pécs 20 1.9
60. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 18 1.89
61. KOVALCSIK Emese 4-5 PINKK-Pécsi 424 20 1.85
62. ZELE Dorina 4 PEAC-Pécs 19 1.79
63. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 19 1.79
64. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 1.77
65. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 17 1.77
66. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 19 1.74
67. SZABÓ II. Dóra 2-3 PINKK-Pécsi 424 17 1.71
68. RASHEED Rita Salwa 4 Aluinvent DVTK Miskolc 19 1.68
69. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 20 1.6
70. LAKLÓTH Anna 3 CMB CARGO UNI GYÔR 19 1.58
71. SOLYMOSI Noémi 5 Vasas Akadémia 16 1.56
72. MANSARE Anna Manty 4-5 KSC-Szekszárd 20 1.55
73. KOCH Dóra 1-2 MTK 19 1.53
74. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 20 1.5
75. KOBOLÁK Cintia 3 Ceglédi EKK 14 1.5
76. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 19 1.47
77. MARTONOSI Zita 1-2 PINKK-Pécsi 424 19 1.42
78. GEREBEN Lívia 2-3 KSC-Szekszárd 20 1.4
79. SZABÓ Bettina 1-2 MTK 16 1.38
80. F?RÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 19 1.37
81. ORSÓ Viktória 3 ZTE NKK 19 1.37
82. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 13 1.31
83. BÖRÖNDY Vivien 3 ZTE NKK 20 1.3
84. WENINGER Virág 3 UNIQA Sopron 20 1.3
85. SEMSEI Barbara 2-3 MTK 17 1.29
86. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 20 1.25
87. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 14 1.21
88. LÁSZLÓ Boróka 5 BEAC Újbuda 16 1.19
89. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 13 1.15
90. GY?RI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 15 1.13
91. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 17 1.12
92. RUTTNER Zsóka 2 Ceglédi EKK 18 1.11
93. WÉBER Fruzsina 4 MTK 19 1.11
94. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 19 1.11
95. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 19 1.11
96. BÖRÖNDY Dominika 3 ZTE NKK 11 1.09
97. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 19 1.05
98. GYÖRGY Tímea 4 BEAC Újbuda 15 1
99. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 16 1
100. PUSZTAI Petra 2 BEAC Újbuda 16 0.94
101. MARKÓ Dorina 2 CMB CARGO UNI GYÔR 10 0.8
102. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 15 0.8
103. GOCSMANN Ágota 4 BEAC Újbuda 15 0.8
104. BENKE Sára 2-3 PINKK-Pécsi 424 20 0.8
105. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 13 0.77
106. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 12 0.5
107. SZ?CS Réka 1 PEAC-Pécs 16 0.5
108. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 13 0.46
109. SZ?CS Lilla 2 PEAC-Pécs 18 0.44
110. KIRÁLY Lili 3 BEAC Újbuda 13 0.31
111. GORJANÁCZ Ágnes 3 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.27
112. FILIPOWICZ Vanda 2-3 Ceglédi EKK 10 0.1
113. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 14 0.07


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok