Név:
E-mail:
Fiú egyetemi, Kelet
 NyFSE  
 Debreceni Egye.  
2017/02/28 17:30
Fiú egyetemi, Nyugat
 Veszprémi Egye.  
 TFSE  
2017/02/28 19:20
Leány egyetemi, Kelet
 EKE EVSI  
 MAFC-BME  
2017/02/28 18:20
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Nyíregyháza Bl.  
 Salgótarjáni  
2017/02/28 15:00
Fiú junior Reg.
 Salgótarjáni  
 Nyíregyháza Bl.  
2017/02/28 17:00
Fiú junior Reg.
 Százhalombatta.  
 BKGDSE  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Veszprémi UKE  
 Soproni Sporti.  
2017/02/28 20:00
Fiú kadett reg.
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2017/02/28 16:30
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 9 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JOVANOVIC Tina 5 Aluinvent DVTK Miskolc 17 24.18
2. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 17 23.65
3. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 16 23.32
4. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 17 22.12
5. SKORIC Maja 3-4 Ceglédi EKK 17 21.77
6. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 17 20.82
7. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 15 20.07
8. GOREE Cyesha Damian 5 CMB CARGO UNI GYÔR 16 19.82
9. BUJDOSÓ Nóra 3 Ceglédi EKK 17 19.59
10. CRVENDAKIC Aleksandra 3 UNIQA Sopron 17 19.41
11. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 14 18.64
12. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 16 18.06
13. TURNER Yvonne 2 UNIQA Sopron 17 18
14. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 17 17.94
15. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 16 17.63
16. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 17 17.29
17. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA Sopron 15 16.33
18. ZSOVÁR Orsolya 1-2 MTK 15 16.13
19. RASHEED Rita Salwa 3 Aluinvent DVTK Miskolc 16 16
20. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 15.3
21. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 16 14.75
22. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 15 14.73
23. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 17 14.71
24. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 16 14.63
25. TOMLINSON Louella 4-5 Aluinvent DVTK Miskolc 17 14.35
26. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 14 14.29
27. SÜLE Krisztina 2 BEAC Újbuda 11 14.09
28. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 14 13.22
29. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 15 13.13
30. MARKOVIC Nevena 5-4 PINKK-Pécsi 424 15 13
31. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 12.9
32. LIKHTAROVICH Tatsiana 2 CMB CARGO UNI GYÔR 15 12.27
33. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 15 12.2
34. MAKSIMOVIC Jelena 5 Ceglédi EKK 16 11.94
35. CZANK Tímea 2 Aluinvent DVTK Miskolc 17 11.88
36. DÚL Panka 2 Vasas Akadémia 18 11.83
37. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 16 11.63
38. KATONA Szidónia 2 Ceglédi EKK 17 11.53
39. BAKSA Bettina 1 MTK 10 11.5
40. THEODOREÁN Alexandra KSC-Szekszárd 15 11.47
41. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 PEAC-Pécs 16 11
42. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 17 10.94
43. SZÉCSI Orsolya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 17 10.89
44. HATÁR Bernadett 5 UNIQA Sopron 17 10.76
45. LAKLÓTH Anna 2 CMB CARGO UNI GYÔR 16 10.44
46. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 16 10.44
47. BÁLINT Réka 3 KSC-Szekszárd 17 9.65
48. DANIELS Ashley 4-5 ZTE NKK 9 9.22
49. LICSKAI Zsófia 4-5 PEAC-Pécs 16 9.13
50. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 9.1
51. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 14 8.79
52. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 1-2-3 ZTE NKK 16 8.75
53. ZELE Dorina 2 PEAC-Pécs 15 8.73
54. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 14 8.71
55. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI GYÔR 14 8.36
56. GEREBEN Lívia 1-2 KSC-Szekszárd 17 8.29
57. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 16 8.06
58. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 12 8
59. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 16 7.94
60. PUSZTAI Petra 2-3 BEAC Újbuda 13 7.84
61. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 17 7.77
62. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 17 7.65
63. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 15 7.54
64. TOROK Ágnes 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 16 7
65. FŰRÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 15 6.8
66. DUBEI Debóra 2-3 UNIQA Sopron 17 6.76
67. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 13 6.69
68. SUPPÁN Anna 3-4 BEAC Újbuda 17 6.64
69. SZABÓ Bettina 2 MTK 12 6.5
70. WENINGER Virág 1-2 UNIQA Sopron 17 6.35
71. PÁL Szandra 1-2 BEAC Újbuda 17 6.35
72. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 17 6.18
73. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 6.15
74. KOVALCSIK Emese 5 PINKK-Pécsi 424 17 6.06
75. BÖRÖNDY Vivien 1-2 ZTE NKK 17 5.24
76. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 15 5.2
77. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 14 5.07
78. SEMSEI Barbara 1 MTK 14 5.07
79. KOBOLÁK Cintia 4-5 Ceglédi EKK 11 5
80. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 12 4.83
81. RUTTNER Zsóka 2-3-4 Ceglédi EKK 15 4.6
82. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 16 4.56
83. SOLYMOSI Noémi 4-5 Vasas Akadémia 15 4.54
84. MÉRÉSZ Beatrix 3-4 Vasas Akadémia 16 4.38
85. MANSARE Anna Manty 4 KSC-Szekszárd 17 4.23
86. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 16 4.19
87. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 18 3.72
88. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 14 3.64
89. ORSÓ Viktória 1-2 ZTE NKK 17 3.53
90. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 17 3.47
91. MARTONOSI Zita 2 PINKK-Pécsi 424 16 3.44
92. BENKE Sára 1 PINKK-Pécsi 424 17 3.41
93. KOCH Dóra 1-2 MTK 15 3.27
94. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 12 3
95. SZABÓ II. Dóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 14 2.86
96. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 12 2.83
97. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 13 2.77
98. GYÖRGY Tímea 5 BEAC Újbuda 13 2.69
99. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 12 2.42
100. LÁSZLÓ Boróka 4 BEAC Újbuda 14 2.21
101. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 10 2
102. GOCSMANN Ágota 3 BEAC Újbuda 14 1.86
103. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 10 1.8
104. WÉBER Fruzsina 3-4 MTK 15 1.74
105. GYŐRI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 12 1.67
106. GORJANÁCZ Ágnes 2 Aluinvent DVTK Miskolc 10 1.6
107. SZŰCS Lilla 3 PEAC-Pécs 14 1.5
108. KIRÁLY Lili 4 BEAC Újbuda 11 1.27
109. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 13 1.08
110. SZŰCS Réka 1-2 PEAC-Pécs 14 1.07
111. SELLEI Dalma 1 PEAC-Pécs 9 -0.11
112. FILIPOWICZ Vanda 3-4 Ceglédi EKK 9 -0.67


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok