Név:
E-mail:
Hepp Kupa, Férfi
 Békéscsaba  
 Szentesi KK  
2017/09/20 17:30
Hepp Kupa, Férfi
 MEAFC II.  
 DKA-DEAC  
2017/09/20 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 BKG-Príma SE  
 Alba Fehérvár  
2017/09/20 19:00
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JOVANOVIC T 4 Aluinvent DVTK Miskolc 20 3.65
2. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 17 3.41
3. GOREE Cyesha Damian 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 19 3.37
4. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 20 3.25
5. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 20 2.45
6. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 2.3
7. SKORIC Maja 4-5 Ceglédi EKK 20 2.3
8. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 17 2.24
9. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 2.2
10. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 18 2.11
11. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 20 2.05
12. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 17 2
13. CRVENDAKIC Aleksandra 3-4 UNIQA Sopron 20 1.95
14. BUJDOSÓ Nóra 3 Ceglédi EKK 20 1.95
15. TOMLINSON Louella 4 Aluinvent DVTK Miskolc 20 1.7
16. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 20 1.6
17. HORVÁTH Zsófia 4-5 ZTE NKK 20 1.6
18. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 20 1.6
19. MARKOVIC Nevena 4-5 PINKK-Pécsi 424 17 1.53
20. JOHNSON Shenise 2-3 UNIQA Sopron 10 1.5
21. HATÁR Bernadett 5 UNIQA Sopron 20 1.5
22. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 18 1.39
23. LICSKAI Zsófia 4 PEAC-Pécs 20 1.35
24. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 19 1.32
25. KOVALCSIK Emese 4-5 PINKK-Pécsi 424 20 1.3
26. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 19 1.26
27. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 16 1.25
28. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 19 1.21
29. DÚL Panka 3-4 Vasas Akadémia 20 1.2
30. RUTTNER Zsóka 2 Ceglédi EKK 18 1.11
31. GEREBEN Lívia 2-3 KSC-Szekszárd 20 1.1
32. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 20 1.05
33. SZÉCSI Orsolya 3 Aluinvent DVTK Miskolc 20 1.05
34. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 19 1
35. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 20 1
36. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 20 0.95
37. KOBOLÁK Cintia 3 Ceglédi EKK 14 0.93
38. LÁSZLÓ Boróka 5 BEAC Újbuda 16 0.88
39. MARTONOSI Zita 1-2 PINKK-Pécsi 424 19 0.84
40. MÉRÉSZ Beatrix 5 Vasas Akadémia 17 0.82
41. MAKSIMOVIC Jelena 1 Ceglédi EKK 16 0.81
42. MANSARE Anna Manty 4-5 KSC-Szekszárd 20 0.8
43. GY?RI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 15 0.8
44. HEGED?S-?RI Györgyi 3-4 ZTE NKK 19 0.79
45. ZSOVÁR Orsolya 2-3 MTK 19 0.79
46. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 14 0.79
47. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 20 0.75
48. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 19 0.74
49. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 18 0.72
50. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 17 0.71
51. SEMSEI Barbara 2-3 MTK 17 0.71
52. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 0.7
53. SUPPÁN Anna 3 BEAC Újbuda 20 0.7
54. BÁLINT Réka 1-4 KSC-Szekszárd 20 0.7
55. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 12 0.67
56. GYÖRGY Tímea 4 BEAC Újbuda 15 0.67
57. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 20 0.65
58. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 20 0.65
59. CZANK Tímea 1 Aluinvent DVTK Miskolc 20 0.65
60. TÖRÖK Ágnes 3 CMB CARGO UNI GYÔR 19 0.63
61. SOLYMOSI Noémi 5 Vasas Akadémia 16 0.63
62. THEODOREÁN Alexandra 2-3 KSC-Szekszárd 18 0.61
63. RAKSÁNYI Krisztina 2 PEAC-Pécs 20 0.6
64. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 17 0.59
65. SÜLE Krisztina 3 BEAC Újbuda 14 0.57
66. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 18 0.56
67. FEGYVERNEKY Zsófia 2 UNIQA Sopron 18 0.56
68. TURNER Yvonne 1-2 UNIQA Sopron 20 0.55
69. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 17 0.53
70. WENINGER Virág 2 UNIQA Sopron 20 0.5
71. BAKSA Bettina 1-2 MTK 10 0.5
72. DUBEI Debóra 2 UNIQA Sopron 20 0.5
73. PÁL Szandra 3 BEAC Újbuda 20 0.5
74. KOCH Dóra 1-2 MTK 19 0.47
75. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 13 0.46
76. BÖRÖNDY Dominika 3 ZTE NKK 11 0.46
77. KATONA Szidónia 1 Ceglédi EKK 20 0.45
78. BÖRÖNDY Vivien 3 ZTE NKK 20 0.45
79. SZ?CS Réka 1 PEAC-Pécs 16 0.44
80. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 16 0.44
81. WÉBER Fruzsina 4 MTK 19 0.42
82. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 19 0.42
83. ZELE Dorina 2 PEAC-Pécs 19 0.42
84. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 19 0.42
85. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 0.39
86. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 13 0.39
87. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 13 0.39
88. ORSÓ Viktória 3 ZTE NKK 19 0.37
89. RASHEED Rita Salwa 4 Aluinvent DVTK Miskolc 19 0.37
90. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 17 0.35
91. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI GYÔR 17 0.35
92. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 20 0.35
93. BENKE Sára 2-3 PINKK-Pécsi 424 20 0.35
94. LIKHTAROVICH Tatsiana 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 18 0.33
95. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 18 0.33
96. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 19 0.32
97. PUSZTAI Petra 3 BEAC Újbuda 16 0.31
98. FILIPOWICZ Vanda 2-3 Ceglédi EKK 10 0.3
99. SZABÓ II. Dóra 2-3 PINKK-Pécsi 424 17 0.29
100. GOCSMANN Ágota 4 BEAC Újbuda 15 0.27
101. LAKLÓTH Anna 3 CMB CARGO UNI GYÔR 19 0.26
102. KIRÁLY Lili 3 BEAC Újbuda 13 0.23
103. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 13 0.23
104. F?RÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 19 0.21
105. MARKÓ Dorina 2 CMB CARGO UNI GYÔR 10 0.2
106. SZABÓ Bettina 1-2 MTK 16 0.19
107. GORJANÁCZ Ágnes 3 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.18
108. SZ?CS Lilla 2 PEAC-Pécs 18 0.17
109. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 19 0.16
110. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 13 0.15
111. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 15 0.13
112. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 19 0
113. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 14 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok