Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
Ranglisták - Női NB I. A - 2016/2017

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JOVANOVIC Tina 4 Aluinvent DVTK Miskolc 20 3.65
2. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 17 3.41
3. GOREE Cyesha Damian 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 19 3.37
4. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 20 3.25
5. KUSTER J 1 PEAC-Pécs 20 2.45
6. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 2.3
7. SKORIC Maja 4-5 Ceglédi EKK 20 2.3
8. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 17 2.24
9. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 2.2
10. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 18 2.11
11. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 20 2.05
12. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 17 2
13. NAGY-BUJDOSÓ Nóra 3 Ceglédi EKK 20 1.95
14. CRVENDAKIC Aleksandra 3-4 UNIQA Sopron 20 1.95
15. TOMLINSON L 4 Aluinvent DVTK Miskolc 20 1.7
16. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 20 1.6
17. SIKSNIUTE E 5 PEAC-Pécs 20 1.6
18. HORVÁTH Zsófia 4-5 ZTE NKK 20 1.6
19. MARKOVIC N 4-5 PINKK-Pécsi 424 17 1.53
20. JOHNSON S 2-3 UNIQA Sopron 10 1.5
21. HATÁR Bernadett 5 UNIQA Sopron 20 1.5
22. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 18 1.39
23. LICSKAI Zsófia 4 PEAC-Pécs 20 1.35
24. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 19 1.32
25. KOVALCSIK Emese 4-5 PINKK-Pécsi 424 20 1.3
26. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 19 1.26
27. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 16 1.25
28. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 19 1.21
29. DÚL Panka 3-4 Vasas Akadémia 20 1.2
30. RUTTNER Zsóka 2 Ceglédi EKK 18 1.11
31. GEREBEN Lívia 2-3 KSC-Szekszárd 20 1.1
32. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 20 1.05
33. SZECSI O 3 Aluinvent DVTK Miskolc 20 1.05
34. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 19 1
35. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 20 1
36. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 20 0.95
37. KOBOLÁK Cintia 3 Ceglédi EKK 14 0.93
38. LÁSZLÓ Boróka 5 BEAC Újbuda 16 0.88
39. MARTONOSI Z 1-2 PINKK-Pécsi 424 19 0.84
40. MÉRÉSZ Beatrix 5 Vasas Akadémia 17 0.82
41. MAKSIMOVIC Jelena 1 Ceglédi EKK 16 0.81
42. GYORI D 4 Aluinvent DVTK Miskolc 15 0.8
43. MANSARE Anna Manty 4-5 KSC-Szekszárd 20 0.8
44. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 3-4 ZTE NKK 19 0.79
45. ZSOVÁR Orsolya 2-3 MTK 19 0.79
46. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 14 0.79
47. GÉMES-SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 20 0.75
48. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 19 0.74
49. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 18 0.72
50. SEMSEI Barbara 2-3 MTK 17 0.71
51. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 17 0.71
52. BÁLINT Réka 1-4 KSC-Szekszárd 20 0.7
53. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 0.7
54. SUPPÁN Anna 3 BEAC Újbuda 20 0.7
55. GYÖRGY Tímea 4 BEAC Újbuda 15 0.67
56. KOVÁCS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 12 0.67
57. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 20 0.65
58. BOZOKI B 4-5 PINKK-Pécsi 424 20 0.65
59. CZANK Tímea 1 Aluinvent DVTK Miskolc 20 0.65
60. TÖRÖK Ágnes 3 CMB CARGO UNI GYÔR 19 0.63
61. SOLYMOSI Noémi 5 Vasas Akadémia 16 0.63
62. THEODOREÁN Alexandra 2-3 KSC-Szekszárd 18 0.61
63. RAKSÁNYI Krisztina 2 PEAC-Pécs 20 0.6
64. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 17 0.59
65. SÜLE Krisztina 3 BEAC Újbuda 14 0.57
66. FEGYVERNEKY Zsófia 2 UNIQA Sopron 18 0.56
67. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 18 0.56
68. TURNER Yvonne 1-2 UNIQA Sopron 20 0.55
69. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 17 0.53
70. PÁL Szandra 3 BEAC Újbuda 20 0.5
71. WENINGER Virág 2 UNIQA Sopron 20 0.5
72. BAKSA Bettina 1-2 MTK 10 0.5
73. DUBEI Debóra 2 UNIQA Sopron 20 0.5
74. KOCH Dóra 1-2 MTK 19 0.47
75. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 13 0.46
76. BÖRÖNDY Dominika 3 ZTE NKK 11 0.46
77. BÖRÖNDY Vivien 3 ZTE NKK 20 0.45
78. KATONA Szidónia 1 Ceglédi EKK 20 0.45
79. SZŰCS Réka 1 PEAC-Pécs 16 0.44
80. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 16 0.44
81. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 19 0.42
82. WÉBER Fruzsina 4 MTK 19 0.42
83. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 19 0.42
84. ZELE Dorina 2 PEAC-Pécs 19 0.42
85. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 13 0.39
86. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 13 0.39
87. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 0.39
88. ORSÓ Viktória 3 ZTE NKK 19 0.37
89. RASHEED Rita Salwa 4 Aluinvent DVTK Miskolc 19 0.37
90. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI GYÔR 17 0.35
91. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 17 0.35
92. BENKE Sára 2-3 PINKK-Pécsi 424 20 0.35
93. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 20 0.35
94. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 18 0.33
95. LIKHTAROVICH Tatsiana 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 18 0.33
96. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 19 0.32
97. PUSZTAI Petra 3 BEAC Újbuda 16 0.31
98. FILIPOWICZ Vanda 2-3 Ceglédi EKK 10 0.3
99. SZABÓ II. Dóra 2-3 PINKK-Pécsi 424 17 0.29
100. GOCSMANN Ágota 4 BEAC Újbuda 15 0.27
101. LAKLÓTH Anna 3 CMB CARGO UNI GYÔR 19 0.26
102. KIRÁLY Lili 3 BEAC Újbuda 13 0.23
103. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 13 0.23
104. FURESZ D 1-2 PEAC-Pécs 19 0.21
105. MARKÓ Dorina 2 CMB CARGO UNI GYÔR 10 0.2
106. SZABÓ Bettina 1-2 MTK 16 0.19
107. GORJANÁCZ Ágnes 3 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.18
108. SZŰCS Lilla 2 PEAC-Pécs 18 0.17
109. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 19 0.16
110. RISTIC K 1-2 PINKK-Pécsi 424 13 0.15
111. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 15 0.13
112. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 14 0
113. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 19 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok