Név:
E-mail:
Fiú egyetemi, Kelet
 NyFSE  
 Debreceni Egye.  
2017/02/28 17:30
Fiú egyetemi, Nyugat
 Veszprémi Egye.  
 TFSE  
2017/02/28 19:20
Leány egyetemi, Kelet
 EKE EVSI  
 MAFC-BME  
2017/02/28 18:20
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Nyíregyháza Bl.  
 Salgótarjáni  
2017/02/28 15:00
Fiú junior Reg.
 Salgótarjáni  
 Nyíregyháza Bl.  
2017/02/28 17:00
Fiú junior Reg.
 Százhalombatta.  
 BKGDSE  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Veszprémi UKE  
 Soproni Sporti.  
2017/02/28 20:00
Fiú kadett reg.
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2017/02/28 16:30
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 9 lejátszott mérkőzés

Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 17 2.47
2. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 17 2.41
3. THEODOREÁN Alexandra KSC-Szekszárd 15 2.33
4. SÜLE Krisztina 2 BEAC Újbuda 11 2.18
5. TURNER Yvonne 2 UNIQA Sopron 17 2.06
6. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 17 2
7. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 17 1.94
8. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 16 1.81
9. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 17 1.77
10. SKORIC Maja 3-4 Ceglédi EKK 17 1.77
11. BUJDOSÓ Nóra 3 Ceglédi EKK 17 1.71
12. LAKLÓTH Anna 2 CMB CARGO UNI GYÔR 16 1.69
13. DÚL Panka 2 Vasas Akadémia 18 1.67
14. LIKHTAROVICH Tatsiana 2 CMB CARGO UNI GYÔR 15 1.67
15. JOVANOVIC Tina 5 Aluinvent DVTK Miskolc 17 1.65
16. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 15 1.6
17. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 1.6
18. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 17 1.59
19. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 16 1.56
20. RASHEED Rita Salwa 3 Aluinvent DVTK Miskolc 16 1.5
21. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 15 1.4
22. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 12 1.33
23. DANIELS Ashley 4-5 ZTE NKK 9 1.33
24. GOREE Cyesha Damian 5 CMB CARGO UNI GYÔR 16 1.31
25. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 1.3
26. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 14 1.29
27. KATONA Szidónia 2 Ceglédi EKK 17 1.24
28. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 16 1.19
29. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 1-2-3 ZTE NKK 16 1.19
30. SEMSEI Barbara 1 MTK 14 1.14
31. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI GYÔR 14 1.14
32. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 14 1.14
33. SZÉCSI Orsolya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 17 1.12
34. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 15 1.07
35. ZELE Dorina 2 PEAC-Pécs 15 1.07
36. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 17 1
37. PUSZTAI Petra 2-3 BEAC Újbuda 13 1
38. CRVENDAKIC Aleksandra 3 UNIQA Sopron 17 0.94
39. DUBEI Debóra 2-3 UNIQA Sopron 17 0.94
40. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 14 0.93
41. SUPPÁN Anna 3-4 BEAC Újbuda 17 0.88
42. ORSÓ Viktória 1-2 ZTE NKK 17 0.88
43. CZANK Tímea 2 Aluinvent DVTK Miskolc 17 0.88
44. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 16 0.88
45. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 16 0.88
46. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 PEAC-Pécs 16 0.88
47. BÁLINT Réka 3 KSC-Szekszárd 17 0.82
48. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 17 0.82
49. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 14 0.79
50. WENINGER Virág 1-2 UNIQA Sopron 17 0.77
51. PÁL Szandra 1-2 BEAC Újbuda 17 0.77
52. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 16 0.75
53. SZABÓ Bettina 2 MTK 12 0.75
54. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 14 0.71
55. GEREBEN Lívia 1-2 KSC-Szekszárd 17 0.71
56. BÖRÖNDY Vivien 1-2 ZTE NKK 17 0.71
57. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 16 0.69
58. ZSOVÁR Orsolya 1-2 MTK 15 0.67
59. FŰRÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 15 0.67
60. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA Sopron 15 0.67
61. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 17 0.65
62. MARTONOSI Zita 2 PINKK-Pécsi 424 16 0.63
63. MÉRÉSZ Beatrix 3-4 Vasas Akadémia 16 0.63
64. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 16 0.63
65. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 13 0.62
66. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 0.6
67. BAKSA Bettina 1 MTK 10 0.6
68. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 15 0.6
69. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 17 0.59
70. TOMLINSON Louella 4-5 Aluinvent DVTK Miskolc 17 0.59
71. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 14 0.57
72. MARKOVIC Nevena 5-4 PINKK-Pécsi 424 15 0.53
73. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 17 0.53
74. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 10 0.5
75. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 16 0.5
76. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 18 0.5
77. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 16 0.5
78. SZABÓ II. Dóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 14 0.5
79. HATÁR Bernadett 5 UNIQA Sopron 17 0.47
80. KOVALCSIK Emese 5 PINKK-Pécsi 424 17 0.47
81. MANSARE Anna Manty 4 KSC-Szekszárd 17 0.47
82. KOCH Dóra 1-2 MTK 15 0.47
83. GYÖRGY Tímea 5 BEAC Újbuda 13 0.46
84. LICSKAI Zsófia 4-5 PEAC-Pécs 16 0.44
85. MAKSIMOVIC Jelena 5 Ceglédi EKK 16 0.44
86. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 14 0.43
87. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 12 0.42
88. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 12 0.42
89. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 15 0.4
90. RUTTNER Zsóka 2-3-4 Ceglédi EKK 15 0.4
91. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 13 0.39
92. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 16 0.38
93. KOBOLÁK Cintia 4-5 Ceglédi EKK 11 0.36
94. SZŰCS Réka 1-2 PEAC-Pécs 14 0.36
95. FILIPOWICZ Vanda 3-4 Ceglédi EKK 9 0.33
96. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 12 0.33
97. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 0.31
98. BENKE Sára 1 PINKK-Pécsi 424 17 0.29
99. LÁSZLÓ Boróka 4 BEAC Újbuda 14 0.29
100. SZŰCS Lilla 3 PEAC-Pécs 14 0.29
101. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 15 0.27
102. WÉBER Fruzsina 3-4 MTK 15 0.27
103. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 12 0.25
104. GORJANÁCZ Ágnes 2 Aluinvent DVTK Miskolc 10 0.2
105. TOROK Ágnes 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 16 0.19
106. KIRÁLY Lili 4 BEAC Újbuda 11 0.18
107. GOCSMANN Ágota 3 BEAC Újbuda 14 0.14
108. SOLYMOSI Noémi 4-5 Vasas Akadémia 15 0.13
109. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 10 0.1
110. GYŐRI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 12 0.08
111. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 13 0.08
112. SELLEI Dalma 1 PEAC-Pécs 9 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok