Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 Malév SC  
 Zuglói Sasok  
2017/02/23 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz SC és  
 Kandó FSC  
2017/02/23 18:45
Amatőr Női NB I. Ny
 BKG DSE  
 PINKK SE  
2017/02/23 20:00
Fiú egyetemi, Kelet
 DMSE  
 NyFSE  
2017/02/23 20:15
Fiú junior - Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 20:00
Fiú junior Reg.
 Nagyk?rösi Sól.  
 Békési SzSK  
2017/02/23 17:15
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 18:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 Százhalombatta.  
2017/02/23 19:00
Fiú junior Reg.
 Gyulai SI  
 Békéscsabai KK.  
2017/02/23 19:50
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Kaposvári KK  
 Soproni Sporti.  
2017/02/23 18:30
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 8 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 16 17.63
2. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 16 16.31
3. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 13 15.77
4. SKORIC Maja 3-4 Ceglédi EKK 16 15.75
5. JOVANOVIC Tina 5 Aluinvent DVTK Miskolc 16 15.69
6. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 16 14.94
7. SÜLE Krisztina 2 BEAC Újbuda 10 14.2
8. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 16 14.13
9. BUJDOSÓ Nóra 3 Ceglédi EKK 16 13.75
10. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 16 13.63
11. CRVENDAKIC Aleksandra 3 UNIQA Sopron 16 13.31
12. ZSOVÁR Orsolya 1-2 MTK 14 13
13. TURNER Yvonne 2 UNIQA Sopron 16 12.94
14. RASHEED Rita Salwa 3 Aluinvent DVTK Miskolc 15 12.47
15. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 13 12.39
16. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 16 12.13
17. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 15 11.87
18. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 13 11.69
19. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 16 11.44
20. GOREE Cyesha Damian 5 CMB CARGO UNI GYÔR 15 11.33
21. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 15 11.27
22. KATONA Szidónia 2 Ceglédi EKK 16 11
23. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 PEAC-Pécs 16 10.63
24. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 14 10.29
25. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 14 10.07
26. MARKOVIC Nevena 5-4 PINKK-Pécsi 424 14 9.71
27. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA Sopron 14 9.5
28. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 11 9.46
29. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 9.3
30. BÁLINT Réka 3 KSC-Szekszárd 16 9.25
31. PUSZTAI Petra 2-3 BEAC Újbuda 12 9.25
32. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 9.2
33. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 16 9
34. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 16 8.81
35. LIKHTAROVICH Tatsiana 2 CMB CARGO UNI GYÔR 14 8.64
36. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 16 8.63
37. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 16 8.38
38. TOMLINSON Louella 4-5 Aluinvent DVTK Miskolc 16 8.38
39. CZANK Tímea 2 Aluinvent DVTK Miskolc 16 8.19
40. DÚL Panka 2 Vasas Akadémia 17 8.12
41. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 13 8.08
42. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 13 8.08
43. DANIELS Ashley 4-5 ZTE NKK 9 7.89
44. MAKSIMOVIC Jelena 5 Ceglédi EKK 15 7.8
45. BAKSA Bettina 1 MTK 10 7.8
46. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 14 7.79
47. SCHLEMER Molly Elizabeth 1 Ceglédi EKK 8 7.63
48. LICSKAI Zsófia 4-5 PEAC-Pécs 16 7.56
49. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 14 7.5
50. HATÁR Bernadett 5 UNIQA Sopron 16 7.31
51. SZÉCSI Orsolya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 16 7.13
52. ZELE Dorina 2 PEAC-Pécs 15 6.93
53. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 1-2-3 ZTE NKK 15 6.8
54. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 15 6.67
55. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI GYÔR 13 6.54
56. PÁL Szandra 1-2 BEAC Újbuda 16 6.44
57. THEODOREÁN Alexandra KSC-Szekszárd 14 6.36
58. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 15 6.27
59. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 12 6.25
60. LAKLÓTH Anna 2 CMB CARGO UNI GYÔR 15 6.2
61. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 16 6.19
62. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 15 6.07
63. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 6
64. SUPPÁN Anna 3-4 BEAC Újbuda 16 5.81
65. GEREBEN Lívia 1-2 KSC-Szekszárd 16 5.5
66. SZABÓ Bettina 2 MTK 11 5.46
67. KOCH Dóra 1-2 MTK 14 5.43
68. SEMSEI Barbara 1 MTK 14 5.43
69. FŰRÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 15 5.27
70. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 16 5.25
71. DUBEI Debóra 2-3 UNIQA Sopron 16 5.25
72. MÉRÉSZ Beatrix 3-4 Vasas Akadémia 15 5.2
73. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 17 5.06
74. TOROK Ágnes 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 15 4.93
75. WENINGER Virág 1-2 UNIQA Sopron 16 4.75
76. BÖRÖNDY Vivien 1-2 ZTE NKK 16 4.63
77. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 14 4.5
78. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 14 4.29
79. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 15 4.07
80. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 4
81. BENKE Sára 1 PINKK-Pécsi 424 16 3.69
82. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 13 3.62
83. KOVALCSIK Emese 5 PINKK-Pécsi 424 16 3.56
84. SOLYMOSI Noémi 4-5 Vasas Akadémia 14 3.5
85. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 13 3.46
86. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 11 3.46
87. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 15 3.33
88. ORSÓ Viktória 1-2 ZTE NKK 16 3.31
89. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 16 3.31
90. KOBOLÁK Cintia 4-5 Ceglédi EKK 10 3.3
91. RUTTNER Zsóka 2-3-4 Ceglédi EKK 14 3.07
92. CZUKOR Dalma 3 UNIQA Sopron 8 3
93. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 11 2.91
94. ZSILINSZKY Lilla 5 Vasas Akadémia 8 2.75
95. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 16 2.75
96. SZABÓ II. Dóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 13 2.54
97. GYÖRGY Tímea 5 BEAC Újbuda 12 2.42
98. MANSARE Anna Manty 4 KSC-Szekszárd 16 2.38
99. GOCSMANN Ágota 3 BEAC Újbuda 13 2.23
100. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 12 2.08
101. MARTONOSI Zita 2 PINKK-Pécsi 424 15 2
102. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 12 1.92
103. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 10 1.9
104. LÁSZLÓ Boróka 4 BEAC Újbuda 14 1.86
105. WÉBER Fruzsina 3-4 MTK 14 1.71
106. KIRÁLY Lili 4 BEAC Újbuda 11 1.64
107. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 10 1.6
108. GORJANÁCZ Ágnes 2 Aluinvent DVTK Miskolc 10 1.6
109. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 12 1.5
110. GYŐRI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 11 1.09
111. SZŰCS Réka 1-2 PEAC-Pécs 14 0.71
112. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 12 0.67
113. SZŰCS Lilla 3 PEAC-Pécs 14 0.36
114. FILIPOWICZ Vanda 3-4 Ceglédi EKK 8 0
115. SELLEI Dalma 1 PEAC-Pécs 9 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok