Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 UNIQA Sopron  
2017/04/25 20:30
Férfi NB I. A, Középház
 PVSK  
 Szeged  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. A, Alsóház
 ASE  
 Vasas  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár  
 MAFC  
2017/04/25 15:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TFSE  
2017/04/25 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Gödi SE  
2017/04/25 19:40
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Budaörsi DSE  
2017/04/25 20:20
Fiú egy. Playoff
 Veszprémi Egye.  
 DMSE  
2017/04/25 19:20
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Dunaharaszti M.  
2017/04/25 18:45
Fiú kadett reg.
 TFSE  
 Százhalombatta.  
2017/04/25 17:30
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JOVANOVIC Tina 4 Aluinvent DVTK Miskolc 20 11.2
2. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 17 9.65
3. GOREE Cyesha Damian 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 19 9.42
4. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 20 8.25
5. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 20 7.55
6. BUJDOSÓ Nóra 5 Ceglédi EKK 20 7.45
7. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 20 7.4
8. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 17 7.35
9. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 18 7.11
10. CRVENDAKIC Aleksandra 2-3 UNIQA Sopron 20 6.75
11. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 19 6.68
12. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 6.6
13. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 19 6.26
14. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 20 6.25
15. SKORIC Maja 4-5 Ceglédi EKK 20 6.1
16. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 17 5.76
17. TOMLINSON Louella 4 Aluinvent DVTK Miskolc 20 5.7
18. JOHNSON Shenise 1-2 UNIQA Sopron 10 5.7
19. MARKOVIC Nevena 4-5 PINKK-Pécsi 424 17 5.35
20. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 20 5.15
21. SZÉCSI Orsolya 3 Aluinvent DVTK Miskolc 20 4.9
22. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 4.6
23. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 19 4.42
24. ZSOVÁR Orsolya 2-3 MTK 19 4.42
25. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 19 4.37
26. HORVÁTH Zsófia 4-5 ZTE NKK 20 4.2
27. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 20 4.1
28. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 16 3.94
29. HATÁR Bernadett 4-5 UNIQA Sopron 20 3.8
30. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 20 3.65
31. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 17 3.65
32. SÜLE Krisztina 3 BEAC Újbuda 14 3.64
33. MÉRÉSZ Beatrix 5 Vasas Akadémia 17 3.53
34. MAKSIMOVIC Jelena 1 Ceglédi EKK 16 3.5
35. DÚL Panka 3-4 Vasas Akadémia 20 3.5
36. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 3.5
37. LICSKAI Zsófia 3 PEAC-Pécs 20 3.5
38. BAKSA Bettina 1-2 MTK 10 3.3
39. PÁL Szandra 3 BEAC Újbuda 20 3.25
40. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 17 3.24
41. SIMON Zsófia 1 CMB CARGO UNI GYÔR 17 3.24
42. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 18 3.22
43. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 20 3.2
44. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 20 3.2
45. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 20 3.2
46. KOVALCSIK Emese 4-5 PINKK-Pécsi 424 20 3.15
47. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 17 3.12
48. CZANK Tímea 1 Aluinvent DVTK Miskolc 20 3.1
49. HEGED?S-?RI Györgyi 3-4 ZTE NKK 19 3.05
50. TURNER Yvonne 2 UNIQA Sopron 20 3
51. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 18 2.94
52. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA Sopron 18 2.83
53. LIKHTAROVICH Tatsiana 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 18 2.83
54. TÖRÖK Ágnes 3 CMB CARGO UNI GYÔR 19 2.79
55. BÁLINT Réka 1-4 KSC-Szekszárd 20 2.65
56. SUPPÁN Anna 3 BEAC Újbuda 20 2.65
57. THEODOREÁN Alexandra 2-3 KSC-Szekszárd 18 2.61
58. DUBEI Debóra 3 UNIQA Sopron 20 2.55
59. VARGA Zsófia 1 CMB CARGO UNI GYÔR 17 2.53
60. GEREBEN Lívia 2-3 KSC-Szekszárd 20 2.5
61. KATONA Szidónia 1 Ceglédi EKK 20 2.5
62. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 PEAC-Pécs 20 2.5
63. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 13 2.46
64. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 18 2.45
65. KOBOLÁK Cintia 3 Ceglédi EKK 14 2.43
66. MANSARE Anna Manty 4-5 KSC-Szekszárd 20 2.35
67. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 19 2.32
68. MARTONOSI Zita 1-2 PINKK-Pécsi 424 19 2.26
69. RUTTNER Zsóka 2 Ceglédi EKK 18 2.22
70. ZELE Dorina 4 PEAC-Pécs 19 2.21
71. SOLYMOSI Noémi 5 Vasas Akadémia 16 2.19
72. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 2.15
73. LÁSZLÓ Boróka 5 BEAC Újbuda 16 2.06
74. RASHEED Rita Salwa 4 Aluinvent DVTK Miskolc 19 2.05
75. SEMSEI Barbara 2-3 MTK 17 2
76. KOCH Dóra 1-2 MTK 19 2
77. SZABÓ II. Dóra 2-3 PINKK-Pécsi 424 17 2
78. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 14 2
79. GY?RI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 15 1.93
80. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 20 1.9
81. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 19 1.9
82. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 19 1.9
83. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 20 1.85
84. LAKLÓTH Anna 3 CMB CARGO UNI GYÔR 19 1.84
85. WENINGER Virág 3 UNIQA Sopron 20 1.8
86. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 19 1.79
87. BÖRÖNDY Vivien 3 ZTE NKK 20 1.75
88. ORSÓ Viktória 3 ZTE NKK 19 1.74
89. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 13 1.69
90. GYÖRGY Tímea 4 BEAC Újbuda 15 1.67
91. F?RÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 19 1.58
92. SZABÓ Bettina 1-2 MTK 16 1.56
93. BÖRÖNDY Dominika 3 ZTE NKK 11 1.55
94. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 13 1.54
95. WÉBER Fruzsina 4 MTK 19 1.53
96. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 19 1.53
97. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 17 1.47
98. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 16 1.44
99. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 19 1.42
100. PUSZTAI Petra 2 BEAC Újbuda 16 1.25
101. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 13 1.23
102. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 12 1.17
103. BENKE Sára 2-3 PINKK-Pécsi 424 20 1.15
104. GOCSMANN Ágota 4 BEAC Újbuda 15 1.07
105. MARKÓ Dorina 2 CMB CARGO UNI GYÔR 10 1
106. SZ?CS Réka 1 PEAC-Pécs 16 0.94
107. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 15 0.93
108. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 13 0.69
109. SZ?CS Lilla 2 PEAC-Pécs 18 0.61
110. KIRÁLY Lili 3 BEAC Újbuda 13 0.54
111. GORJANÁCZ Ágnes 3 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.46
112. FILIPOWICZ Vanda 2-3 Ceglédi EKK 10 0.4
113. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 14 0.07


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok