Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 Malév SC  
 Zuglói Sasok  
2017/02/23 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz SC és  
 Kandó FSC  
2017/02/23 18:45
Amatőr Női NB I. Ny
 BKG DSE  
 PINKK SE  
2017/02/23 20:00
Fiú egyetemi, Kelet
 DMSE  
 NyFSE  
2017/02/23 20:15
Fiú junior - Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 20:00
Fiú junior Reg.
 Nagyk?rösi Sól.  
 Békési SzSK  
2017/02/23 17:15
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 18:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 Százhalombatta.  
2017/02/23 19:00
Fiú junior Reg.
 Gyulai SI  
 Békéscsabai KK.  
2017/02/23 19:50
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Kaposvári KK  
 Soproni Sporti.  
2017/02/23 18:30
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 8 lejátszott mérkőzés

Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 14 1.86
2. TOMLINSON Louella 4-5 Aluinvent DVTK Miskolc 16 1.69
3. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 1.4
4. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 13 1.15
5. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 15 1
6. JOVANOVIC Tina 5 Aluinvent DVTK Miskolc 16 0.94
7. HATÁR Bernadett 5 UNIQA Sopron 16 0.81
8. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 12 0.67
9. ZELE Dorina 2 PEAC-Pécs 15 0.6
10. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 16 0.56
11. BUJDOSÓ Nóra 3 Ceglédi EKK 16 0.56
12. SKORIC Maja 3-4 Ceglédi EKK 16 0.56
13. MARKOVIC Nevena 5-4 PINKK-Pécsi 424 14 0.5
14. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 15 0.47
15. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 16 0.44
16. TOROK Ágnes 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 15 0.4
17. MÉRÉSZ Beatrix 3-4 Vasas Akadémia 15 0.4
18. GOREE Cyesha Damian 5 CMB CARGO UNI GYÔR 15 0.4
19. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 0.4
20. ZSILINSZKY Lilla 5 Vasas Akadémia 8 0.38
21. SZÉCSI Orsolya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 16 0.38
22. GYÖRGY Tímea 5 BEAC Újbuda 12 0.33
23. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 16 0.31
24. SUPPÁN Anna 3-4 BEAC Újbuda 16 0.31
25. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 13 0.31
26. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA Sopron 14 0.29
27. LIKHTAROVICH Tatsiana 2 CMB CARGO UNI GYÔR 14 0.29
28. CRVENDAKIC Aleksandra 3 UNIQA Sopron 16 0.25
29. MANSARE Anna Manty 4 KSC-Szekszárd 16 0.25
30. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 16 0.25
31. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 16 0.25
32. TURNER Yvonne 2 UNIQA Sopron 16 0.25
33. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 16 0.25
34. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 16 0.25
35. KOVALCSIK Emese 5 PINKK-Pécsi 424 16 0.25
36. DANIELS Ashley 4-5 ZTE NKK 9 0.22
37. RUTTNER Zsóka 2-3-4 Ceglédi EKK 14 0.21
38. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 0.2
39. MAKSIMOVIC Jelena 5 Ceglédi EKK 15 0.2
40. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 15 0.2
41. GORJANÁCZ Ágnes 2 Aluinvent DVTK Miskolc 10 0.2
42. WENINGER Virág 1-2 UNIQA Sopron 16 0.19
43. BENKE Sára 1 PINKK-Pécsi 424 16 0.19
44. PÁL Szandra 1-2 BEAC Újbuda 16 0.19
45. CZANK Tímea 2 Aluinvent DVTK Miskolc 16 0.19
46. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 11 0.18
47. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 12 0.17
48. GOCSMANN Ágota 3 BEAC Újbuda 13 0.15
49. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI GYÔR 13 0.15
50. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 14 0.14
51. ZSOVÁR Orsolya 1-2 MTK 14 0.14
52. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 14 0.14
53. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 1-2-3 ZTE NKK 15 0.13
54. LAKLÓTH Anna 2 CMB CARGO UNI GYÔR 15 0.13
55. DUBEI Debóra 2-3 UNIQA Sopron 16 0.13
56. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 16 0.13
57. GEREBEN Lívia 1-2 KSC-Szekszárd 16 0.13
58. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 16 0.13
59. LICSKAI Zsófia 4-5 PEAC-Pécs 16 0.13
60. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 16 0.13
61. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 16 0.13
62. DÚL Panka 2 Vasas Akadémia 17 0.12
63. SÜLE Krisztina 2 BEAC Újbuda 10 0.1
64. KOBOLÁK Cintia 4-5 Ceglédi EKK 10 0.1
65. BAKSA Bettina 1 MTK 10 0.1
66. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 10 0.1
67. GYŐRI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.09
68. SZABÓ Bettina 2 MTK 11 0.09
69. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 11 0.09
70. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.09
71. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 12 0.08
72. PUSZTAI Petra 2-3 BEAC Újbuda 12 0.08
73. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 13 0.08
74. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 0.08
75. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 13 0.08
76. SEMSEI Barbara 1 MTK 14 0.07
77. LÁSZLÓ Boróka 4 BEAC Újbuda 14 0.07
78. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 14 0.07
79. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 15 0.07
80. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 15 0.07
81. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 15 0.07
82. KATONA Szidónia 2 Ceglédi EKK 16 0.06
83. BÁLINT Réka 3 KSC-Szekszárd 16 0.06
84. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 16 0.06
85. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 16 0.06
86. FŰRÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 15 0
87. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 13 0
88. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 10 0
89. SZABÓ II. Dóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 13 0
90. FILIPOWICZ Vanda 3-4 Ceglédi EKK 8 0
91. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 13 0
92. SOLYMOSI Noémi 4-5 Vasas Akadémia 14 0
93. ORSÓ Viktória 1-2 ZTE NKK 16 0
94. MARTONOSI Zita 2 PINKK-Pécsi 424 15 0
95. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 PEAC-Pécs 16 0
96. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 12 0
97. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 16 0
98. CZUKOR Dalma 3 UNIQA Sopron 8 0
99. SELLEI Dalma 1 PEAC-Pécs 9 0
100. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 14 0
101. BÖRÖNDY Vivien 1-2 ZTE NKK 16 0
102. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 15 0
103. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 14 0
104. THEODOREÁN Alexandra KSC-Szekszárd 14 0
105. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 12 0
106. SZŰCS Lilla 3 PEAC-Pécs 14 0
107. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 16 0
108. KIRÁLY Lili 4 BEAC Újbuda 11 0
109. SZŰCS Réka 1-2 PEAC-Pécs 14 0
110. KOCH Dóra 1-2 MTK 14 0
111. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 17 0
112. RASHEED Rita Salwa 3 Aluinvent DVTK Miskolc 15 0
113. WÉBER Fruzsina 3-4 MTK 14 0
114. SCHLEMER Molly Elizabeth 1 Ceglédi EKK 8 0
115. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 13 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok