Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 17:30
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 17:45
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 DEAC II.  
2017/12/13 21:00
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/12/13 19:15
Hepp Kupa, Női
 Csata DSE  
 ZTE NKK II.  
2017/12/13 18:00
NB I. B Piros, F U20
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 19:30
Fiú Junior, Kelet
 ELITE Basket T.  
 Kaszások Akadé.  
2017/12/13 16:30
Fiú Junior, Nyugat
 FALCO KC Szomb.  
 Alba Fehérvár  
2017/12/13 15:00
Fiú Junior, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Körmendi Törpö.  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/13 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/12/13 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 Békési SzSK  
2017/12/13 18:40
Fiú Junior, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/13 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Olaj  
2017/12/13 19:30
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Egri VSI KOK  
2017/12/13 16:30
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Török Flóris  
2017/12/13 17:40
Leány Junior
 Debreceni KA  
 Monori SE  
2017/12/13 19:30
Ranglisták - Női NB I. A - 2014/2015

Minimum 9 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SKORIC M 4-5 Ceglédi EKK 18 27.39
2. COULIBALY N 5 Aluinvent DVTK Miskolc 18 26.28
3. VAJDA A 4 UNI Gyõr 18 25.39
4. RENAE MC BRIDE KAYLA 2-3 UNIQA-Euroleasing Sopron 14 23.93
5. ZELE Dorina 2 ZTE NKK 17 22.59
6. Radocaj Tamara 1 UNI Gyõr 18 22.56
7. JOVANOVIC Tina 4 PEAC-Pécs 17 22.18
8. HADZOVIC Brankica 1-2 Ceglédi EKK 14 21.86
9. WILLIAMS DESTINY CHEYENNE 5 PEAC-Pécs 16 20.88
10. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 18 20.17
11. STEWART Azania 5 PINKK-Pécsi 424 18 19.89
12. FAULKNER J 1-2 PINKK-Pécsi 424 18 19.56
13. nicole KEY Ashley 1-2 PINKK-Pécsi 424 11 18.82
14. STANKOVIC Dragana 5 UNIQA-Euroleasing Sopron 17 18.65
15. STJEPANOVIC Biljana 4-5 KSC Szekszárd 18 18.22
16. HATÁR Bernadett 5 MKB-Euroleasing Vasas 17 18.12
17. HURST N 1 PEAC-Pécs 18 16.67
18. MEDGYESSY Dóra 1 MTK-Budapest 18 16.45
19. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 18 16.28
20. NICOLE HARTLEY BRIA 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 18 15.67
21. JOVANOVIC N 3 PEAC-Pécs 18 15.56
22. SCEKIC Maja 1-2 KSC Szekszárd 17 15.41
23. CZANK Tímea 1 Aluinvent DVTK Miskolc 17 14.83
24. BARNAI Judit 5 MTK-Budapest 15 14.67
25. BOZOKI B 4-5 Ceglédi EKK 15 14.6
26. LAKLÓTH Anna 3 UNI Gyõr 11 14.54
27. SZECSI O 3 Aluinvent DVTK Miskolc 18 13.78
28. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK-Budapest 18 13.72
29. AHO NINA Daniella 1-2 MKB-Euroleasing Vasas 16 13.19
30. CIGLAR Iva 1 UNIQA-Euroleasing Sopron 18 13.17
31. CRVENDAKIC Aleksandra 3-4 UNIQA-Euroleasing Sopron 18 12.89
32. VARGA Zsófia 3-4 ZTE NKK 17 12.88
33. MACKAY Samantha 1-2 ZTE NKK 18 12.83
34. TAKÁCS Kata 3 UNI Gyõr 16 12.63
35. SZÉLESY Judit 2-3 ZTE NKK 18 12.61
36. SEMSEI Barbara 2-3 MTK-Budapest 13 12.54
37. MILICA Ivanovic 1 UNI Gyõr 14 12.14
38. BÁLINT Réka 1-4 Aluinvent DVTK Miskolc 18 12.06
39. THEODORÁN Alexandra 2-3 KSC Szekszárd 18 11.72
40. CYMMER Katarzyna 1-2 MKB-Euroleasing Vasas 18 11.61
41. STUDER Ágnes 1-2 KSC Szekszárd 14 11.43
42. SIMON Zsófia 2-3 UNIQA-Euroleasing Sopron 17 10.3
43. KIS Virág 5 PEAC-Pécs 10 10.2
44. OROZOVIC Sanja 3 PEAC-Pécs 18 10.06
45. RAKSÁNYI Krisztina 2 PEAC-Pécs 18 9.78
46. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 17 9.65
47. RASHEED R 4 Aluinvent DVTK Miskolc 9 9.11
48. DUBEI Debóra 2 Aluinvent DVTK Miskolc 15 8.8
49. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 3-4 PINKK-Pécsi 424 16 8.56
50. HORVÁTH Zsófia 4-5 ZTE NKK 15 8.47
51. VUKOV Szonja 3 MTK-Budapest 9 8.22
52. BOSKOVIC Sandra 2-3 KSC Szekszárd 13 8.16
53. DARIDA Csilla 1-2 ZTE NKK 17 8
54. GORJANÁCZ Ágnes 3 Ceglédi EKK 15 7.8
55. ORSÓ Viktória 3 MTK-Budapest 17 7.71
56. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 18 7.56
57. SZABÓ Petra 4 Aluinvent DVTK Miskolc 15 7.34
58. HORVÁTH Krisztina 3 UNI Gyõr 16 7
59. NAGY Dorottya 3-4 PINKK-Pécsi 424 18 6.89
60. SIMON Anikó 1 KSC Szekszárd 13 6.77
61. KAPOSI Pálma 5 PEAC-Pécs 17 6.71
62. BAKSA Bettina 1-2 MTK-Budapest 18 6.56
63. CIAPPINA Romina 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 11 6.55
64. ZSOVÁR Orsolya 2-3 UNIQA-Euroleasing Sopron 16 6.38
65. CZIRJÁK Noémi 1 UNI Gyõr 18 6.17
66. GÉMES-SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 18 6.11
67. BAGI Melinda 5 MKB-Euroleasing Vasas 17 6.06
68. AMBRUS Szandra 2-3 ZTE NKK 15 6
69. BÖRÖNDY Vivien 3 MTK-Budapest 17 5.71
70. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC Szekszárd 9 5.67
71. KOBOLÁK Cintia 3 Ceglédi EKK 18 5.56
72. RUTTNER Zsóka 2 Ceglédi EKK 17 5.29
73. TÓTH Tímea 4-5 MKB-Euroleasing Vasas 17 5.18
74. KOVALCSIK Emese 4-5 KSC Szekszárd 15 5.07
75. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 17 5.06
76. BAJNÓCZI Viktória 3 MKB-Euroleasing Vasas 17 4.77
77. PAP Regina 5 PEAC-Pécs 9 4.67
78. ORBÁN Katinka 1-2 MTK-Budapest 17 4.59
79. WENINGER Virág 2 UNIQA-Euroleasing Sopron 18 4.55
80. VINCZE Viktória 4-5 UNI Gyõr 9 4.44
81. SZŰCS Réka 1 PEAC-Pécs 16 4.44
82. HAJDÚ Zsanett 3-4 KSC Szekszárd 15 4.4
83. SZABÓ II. Dóra 2-3 Ceglédi EKK 18 4.28
84. KUTTOR Enikő 4 UNIQA-Euroleasing Sopron 16 4.19
85. TÖRÖK Ágnes 3 UNI Gyõr 18 4.17
86. LACZI Edit 3 PINKK-Pécsi 424 9 4.11
87. VELKEY Krisztina 3 ZTE NKK 15 4.07
88. LENGYEL Dalma 1-2 Ceglédi EKK 14 3.79
89. KATONA Szidónia 1 PINKK-Pécsi 424 14 3.36
90. TAMIS Dorottya 1-2 KSC Szekszárd 17 3.06
91. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 17 2.77
92. LICSKAI Zsófia 4 UNIQA-Euroleasing Sopron 10 2.7
93. SZEPSI G 2 Ceglédi EKK 16 2.44
94. ZSILINSZKY Lilla 4-5 MTK-Budapest 15 2.2
95. SOLYMOSI Noémi 5 MKB-Euroleasing Vasas 13 2.16
96. BACH Boglárka 2 MKB-Euroleasing Vasas 10 2.1
97. FARKAS Fanni 1-2 MKB-Euroleasing Vasas 15 2
98. SZABÓ Vivien 4-5 MTK-Budapest 13 1.62
99. RAUS Vivien 3 PEAC-Pécs 16 1.5
100. GUNDEL-TAKÁCS Anna 4-5 MKB-Euroleasing Vasas 15 1.4
101. DOMOKOS Kinga Réka 5 PINKK-Pécsi 424 9 1.33
102. LÉNÁRT Paula 2 KSC Szekszárd 10 0.6
103. KOCH Dóra 1-2 UNI Gyõr 9 0.44
104. SZALAY Viktória 1 MKB-Euroleasing Vasas 14 0.29
105. MÜLLER Melinda 1-2 MKB-Euroleasing Vasas 11 0.09
106. GOCSMANN Ágota 4 MKB-Euroleasing Vasas 11 -0.63


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok