Név:
E-mail:
 Csata DSE  
 Nevskaya Sport.  
2017/11/19 :
 Snatts Femeni  
 Zkk Cinkarna C.  
2017/11/19 :
 Basket Slovank.  
 Umana Reyer Ve.  
2017/11/19 :
 BS Riga  
 Soproni Darazs.  
2017/11/19 :
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Szolnok  
2017/11/19 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 Szekszárd  
2017/11/19 18:00
Férfi NB I. B Piros
 Békési SzSK  
 PVSK - Kronosz  
2017/11/19 15:00
Férfi NB I. B Piros
 Vasas  
 Veszprém  
2017/11/19 16:00
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 Alba Fehérvár  
2017/11/19 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 Baja  
 Budafok  
2017/11/19 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 BKG-Príma SE  
 Sopron KC-Spor.  
2017/11/19 18:00
Amatőr Női NB Piros
 Kecskemét  
 ELTE Fortis  
2017/11/19 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 Tatai SE  
 UNI Győr  
2017/11/19 13:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Baja  
2017/11/19 12:00
Amatőr Női NB Zöld
 Szeged  
 BKG DSE  
2017/11/19 13:00
Amatőr Női NB Zöld
 Dávid Kornél  
 PINKK SE  
2017/11/19 15:00
Amatőr Női NB Zöld
 PEAC-Pécs-Ping.  
 MTK  
2017/11/19 17:30
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 DEAC II.  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 ZTE  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Bikák KK U23  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Közgáz SC és  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 17:45
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/11/19 19:45
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Ziccer KS  
2017/11/19 20:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Darazsak Oldbo.  
2017/11/19 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 MAFC Martos  
2017/11/19 19:30
NB I. A, Fiú U20
 Körmend  
 Szolnok  
2017/11/19 15:00
NB I. B Piros, F U20
 Békési SzSK  
 PVSK - Kronosz  
2017/11/19 17:00
NB I. B Piros, F U20
 Vasas  
 Veszprém  
2017/11/19 18:30
NB I. B Zöld, F U20
 Baja  
 Budafok  
2017/11/19 16:00
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Budaörsi DSE  
2017/11/19 19:00
Fiú Junior, Nyugat
 Zalakerámia ZT.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Egri VSI KOK  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/19 11:00
Fiú Junior, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/11/19 13:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2017/11/19 18:00
Fiú Kadett, Kelet
 Újpest-MT/A  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/19 12:00
Fiú Kadett, Kelet
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/19 14:00
Fiú Kadett, Kelet
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi Kos.  
2017/11/19 16:00
Fiú Kadett, Nyugat
 Budapesti Honv.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 13:00
Fiú Kadett, Nyugat
 AKMÉ Körmendi  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 TFSE/A  
2017/11/19 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 KKS  
 Újpest-MT/B  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Monok SE  
2017/11/19 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Várpalotai KK  
 Ifjú Sólymok/B.  
2017/11/19 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Százhalombatta.  
2017/11/19 16:00
Leány Junior
 PINKK Pécsi 42.  
 Zalaegerszegi  
2017/11/19 10:00
Leány Junior
 Pénzügy?r SE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 10:00
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Szolnoki MÁV S.  
2017/11/19 11:00
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/19 16:00
Leány Kadett, Regionális
 SZPA-HSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK M  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/19 83:0
Leány Serdülő
 CEKK  
 Szentesi KK  
2017/11/19 94:5
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/A  
 Gyakorló DSE  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 BKGDSE  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 MTE 1904  
 Tapolcai Orosz.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:30
Leány Serdülő
 Atomerőmű SE  
 Gödöll?i SK  
2017/11/19 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/11/19 11:45
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 BKGDSE  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Radobasket  
 MTE 1904  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Gödöll?i SK  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 13:00
Leány Serdülő
 Gyakorló DSE  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Tapolcai Orosz.  
 Radobasket  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Szentendrei KS.  
 PaSa Reménység.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Csíp?s Darazsa.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 DVTK  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Békési Heppes  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Szentesi KK  
 Ricsilla - GFF.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/B  
 Tamási KSE  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Újpest-MT/A  
 Kaszások Akadé.  
2017/11/19 94:5
Kenguru Kupa
 BEAC Vizslák  
 Csata Garfield  
2017/11/19 94:5
Kenguru Kupa
 OSE Simbák  
 Győri KC Vizsl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi Dara.  
 Egri Kék Orosz.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 Salgó Basket S.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Tapolcai Sárká.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Paragváris Sól.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 Hernádi Kosárl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 DKKA Nyuszik  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Viadukt SE  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 Vörösmartys Zs.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 SZEDEÁK Aranys.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Vásárhelyi Kac.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 Szentesi KK  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Wild Cats  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 PAFC Basket  
 Újpest-MT/A  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 TFSE Farkasok  
 BEAC Vizslák  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 Dombóvári KS  
 GYKSE Szekszár.  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Kalózok  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 OSE Simbák  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 Szerencsi Dara.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 Beszterce KK B.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 FTSI Batthyány.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Pákozdi Kócsag.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Csíp?s Darazsa.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Zsákoló Zsiráf.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Karcagi SE Far.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Vásárhelyi Rók.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 HSA Bombázók  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA Z.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 Budafoki Bolhá.  
2017/11/19 12:15
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Óbudai Reménys.  
2017/11/19 12:15
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Ricsilla Hévíz.  
2017/11/19 12:20
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Szorgos Darazs.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 MEAFC Cápaköly.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 Szerencsi VSE  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 JKSE Kosársuli.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Pákozdi Kócsag.  
 DKKA Tigrisek  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Viadukt SE  
 Ziccer Kistigr.  
2017/11/19 12:45
Kenguru Kupa
 Szolnoki Leopá.  
 Tiszai Kisvirá.  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA T.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/11/19 13:15
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 Malév Kobrák  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Budai Aranysak.  
 Radobasket Bud.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 Szeged KE - Va.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Tapolcai Gazel.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 13:45
Kenguru Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 Ziccer Pandák  
2017/11/19 14:00
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 OSE MórMoták  
2017/11/19 14:00
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 Szeged KE - Bo.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 Debreceni KA L.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/19 14:40
Kenguru Kupa
 Budafoki Bolhá.  
 Törekvés Törpi.  
2017/11/19 14:45
Kenguru Kupa
 Óbudai Reménys.  
 Budai Aranysak.  
2017/11/19 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Va.  
 Mez?túri Refor.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 BSC Bocsok  
 Herceghalmi Ti.  
2017/11/19 15:15
Kenguru Kupa
 OSE MórMoták  
 Tatai Mosómedv.  
2017/11/19 15:15
Kenguru Kupa
 Debreceni KA L.  
 Debreceni KA T.  
2017/11/19 15:45
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Kanizsai Mókus.  
2017/11/19 15:50
Kenguru Kupa
 Brózik Tibor T.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Radobasket - B.  
 BKG DSE  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Bo.  
 Szolnoki Leopá.  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 16:15
Kenguru Kupa
 Ziccer Pandák  
 BSC Bocsok  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Mez?túri Refor.  
 Karcagi SE Pus.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Pátyi SE  
 Brózik Tibor T.  
2017/11/19 17:15
Kenguru Kupa
 Budafoki Békák.  
 Radobasket - B.  
2017/11/19 17:15
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Pátyi SE  
2017/11/19 18:30
Kenguru Kupa
 BKG DSE  
 Budafoki Békák.  
2017/11/19 18:30
Ranglisták - Női NB I. A - 2010/2011

Minimum 12 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. Malinková Michaela 2-3 ZTE NKK 22 19.05
2. CARSON ESSENCE 3-4 SEAT Lami Véd Gyõr 17 17
3. TAMANE Zane 5 MKB-Euroleasing 24 15.29
4. HOLT AMBER SHIRELL 3-4 MKB-Euroleasing 18 14.83
5. CHRISTINE QUIGLEY ALEXANDRIA 2 Pécs 2010 23 14.48
6. GRIFFIN Kelsey 4 Pécs 2010 18 14.17
7. CVETANOVIC Milica 5 Szolnoki NKK 24 14.08
8. ÎâµÏ 3-4 SEAT Lami Véd Gyõr 23 14.04
9. NÉMETH Bernadett 1-2 Mediteam Szeged 15 13.6
10. KRIVACEVIC TIJANA 4 MKB-Euroleasing 22 13.55
11. SZEMERÉDI Krisztina 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 23 13.44
12. RASHEED Rita Salwa 4 Mediteam Szeged 23 13.3
13. SZLIMÁK Hajnalka 3-4 Nanette FTC 24 13.25
14. BÁLINT Réka 1-4 Bajai NKK 24 12.96
15. TIBA Klára 3 BSE-FCSM 23 12.83
16. EÖRDÖGH Edit 2-3 Vasas-Csata 15 12.8
17. OLAJUWON Abisola Alon 5 SEAT Lami Véd Gyõr 15 12.6
18. BOSKOVIC Marija 2 Szolnoki NKK 24 12.46
19. KRNJIC Sara 4-5 Pécs 2010 21 12.33
20. BUKOVSZKI Mónika 1 ZTE NKK 24 12.08
21. HEGEDŰS Rita 3-4 Nanette FTC 24 11.96
22. RISTIC Katarina 1-2 Szolnoki NKK 17 11.94
23. PUNGOR Krisztina 1-2 Szolnoki NKK 22 11.32
24. FEGYVERNEKY Zsófia 2 Pécs 2010 19 11.32
25. BUJDOSÓ Nóra 3 Pécs 2010 19 11.11
26. SZÉLESY Judit 2-3 ZTE NKK 24 10.83
27. FÜRTÖS Kata 1 Bajai NKK 22 10.68
28. MEDGYESSY Dóra 1 Atomerõmû-Szekszárd 22 10.5
29. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 Pécs 2010 15 10.4
30. BOZÓKI Bettina 4-5 Bajai NKK 24 10.13
31. BAKSA Bettina 1-2 Ceglédi EKK 24 10.08
32. HEGEDŰS Mónika 4 BSE-FCSM 24 10.08
33. PAP Regina 5 Ceglédi EKK 22 9.77
34. SZAVERCSENKO Jekatyerina 2-3 Atomerõmû-Szekszárd 23 9.7
35. LAKLÓTH Anna 3 Mediteam Szeged 23 9.65
36. SÜLE Krisztina 3 BSE-FCSM 22 9.46
37. ZSOVÁR Orsolya 2-3 ZTE NKK 22 9.27
38. ADAMECZ Lilla 2-3 Vasas-Csata 23 9.22
39. HONTI KATALIN 1-2 MKB-Euroleasing 22 9.18
40. SERBÁN Anett 5 Szolnoki NKK 23 9.13
41. VIDA Anna 3 SEAT Lami Véd Gyõr 21 9
42. FEJES Réka 3-4 Mediteam Szeged 23 9
43. BALLA Bernadett 5 Vasas-Csata 21 9
44. ZSÁMÁR Judit 3 BEAC-Újbuda 21 8.95
45. DARIDA Csilla 1-2 Nanette FTC 24 8.92
46. SZEPSI Gina 2 Bajai NKK 24 8.88
47. SZABÓ Petra 4 Bajai NKK 24 8.88
48. DOBROWOLSKA Marta 3-4 Ceglédi EKK 21 8.86
49. PUSZTAI Sára 1 BSE-FCSM 24 8.79
50. RUJÁK Nóra 1-2 Nanette FTC 24 8.75
51. ORBÁN Katinka 1-2 Ceglédi EKK 22 8.68
52. TURCINOVIC Biljana 3-4 Atomerõmû-Szekszárd 21 8.67
53. KÁRÁSZ Linda 4-5 BEAC-Újbuda 21 8.62
54. SZABÓ Bettina 1-2 Ceglédi EKK 24 8.25
55. RUSSAI Petra 3-4 Nanette FTC 21 8.24
56. CZUKOR Tünde 3 ZTE NKK 24 8.04
57. KÁNTOR Adrienn 3 BSE-FCSM 12 7.92
58. RAKSÁNYI Krisztina 2 Pécs 2010 23 7.87
59. IEVTUSHENKO Alisa 5 Atomerõmû-Szekszárd 23 7.78
60. ROGLIC Iva 4-5 Mediteam Szeged 17 7.77
61. VARGA Zsófia 3-4 MKB-Euroleasing 24 7.54
62. VINCZE Viktória 4-5 Atomerõmû-Szekszárd 20 7.5
63. SZONDY Dóra 1 Szolnoki NKK 24 7.5
64. BUDIMIR Jelena 5 Bajai NKK 20 7.5
65. CSICSAI Kata 2-3 BEAC-Újbuda 16 7.31
66. KOVÁCS Krisztina 3 SEAT Lami Véd Gyõr 22 7.14
67. KATONA Szidónia 1 BEAC-Újbuda 16 7.06
68. F?RÉSZ Diána 1-2 MKB-Euroleasing 21 7.05
69. SZABÓ Fanni 1-2 MKB-Euroleasing 12 6.92
70. MANSARE Anna Manty 4-5 Vasas-Csata 21 6.86
71. FARKASINSZKI Orsolya 5 Mediteam Szeged 22 6.73
72. RUBOLD Eszter 2-3 Szolnoki NKK 18 6.61
73. LICSKAI Zsófia 4 MKB-Euroleasing 15 6.53
74. SEMSEI Barbara 2-3 SEAT Lami Véd Gyõr 24 6.5
75. THEODORÁN Alexandra 2-3 Bajai NKK 20 6.45
76. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 24 6.42
77. VELKEY Krisztina 3 Vasas-Csata 23 6.35
78. DEMETER Anita 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 22 6.14
79. IVÁNYI Dalma 1 Pécs 2010 22 6
80. PÁL Szandra 3 Vasas-Csata 24 5.96
81. KISVÁRI Beáta 3 BEAC-Újbuda 20 5.9
82. ORSÓ Viktória 3 BSE-FCSM 24 5.75
83. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas-Csata 23 5.74
84. SONYÁK Zita 1-2 ZTE NKK 20 5.7
85. SZÁSZ Emese 1 BEAC-Újbuda 24 5.67
86. SIMON Zsófia 2-3 SEAT Lami Véd Gyõr 15 5.53
87. SAROK Nikolett 2-3 Pécs 2010 22 5.5
88. DANÓCZY Linda 1 Ceglédi EKK 21 5.43
89. LENGYEL Dalma 1-2 Mediteam Szeged 22 5.36
90. BAGI Melinda 5 BEAC-Újbuda 21 5.33
91. DJELMIS Angela 1-2 SEAT Lami Véd Gyõr 23 5.22
92. HERSICS Adrienn 3-4 ZTE NKK 12 5.17
93. HORVÁTH Szilvia 3 BEAC-Újbuda 22 5.14
94. VARDA Daniela 5 Nanette FTC 19 5.05
95. VINCZE Andrea 5 Atomerõmû-Szekszárd 22 5
96. KATONA Zsófia 1-2 BEAC-Újbuda 18 4.94
97. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 3-4 SEAT Lami Véd Gyõr 18 4.89
98. GORÁCZ Eszter 4-5 BSE-FCSM 23 4.52
99. ENGLERT Orsolya 1-2 SEAT Lami Véd Gyõr 14 4.43
100. REINER Dóra 3 Nanette FTC 24 4.33
101. HORVÁTH Lilla 4 Pécs 2010 16 4.31
102. AMBRUS Szandra 2-3 ZTE NKK 24 3.83
103. RAJNAI Zsuzsa 4-5 Ceglédi EKK 16 3.75
104. KMÉZICS Diána 4-5 Szolnoki NKK 21 3.52
105. HORVÁTH Zsófia 4-5 SEAT Lami Véd Gyõr 23 3.48
106. MÁNYOKY Judit 1-2 Vasas-Csata 21 3.05
107. KOVÁTS Nóra 1-2 Nanette FTC 13 2.85
108. JÓZAN Ágota 4-5 Ceglédi EKK 19 2.84
109. FÜLÖP Klaudia 5 Nanette FTC 19 2.79
110. CSEH-SZOMBATHY Flóra 2-3 BEAC-Újbuda 12 2.67
111. TAMÁS Rita 2-3 Atomerõmû-Szekszárd 14 2.5
112. CZINDER Adrienn 1-2 MKB-Euroleasing 14 2.29
113. NAGY Dóra 1 SEAT Lami Véd Gyõr 13 2.23
114. GORJANÁCZ Ágnes 3 Bajai NKK 17 1.94
115. KOVÁTS Anna 2 Mediteam Szeged 14 1.93
116. SZAMOSI Rita 1 BEAC-Újbuda 17 1.88
117. SZABADOS Dóra 2-3 Vasas-Csata 17 1.65
118. KÜHN Anna 3-4 Bajai NKK 16 1.44
119. CZIRJÁK Noémi 1 Pécs 2010 15 1.13
120. MIHÁCZI Diána 1 BSE-FCSM 16 1.06
121. KISS Annamária 3-4 Ceglédi EKK 14 0.86
122. FILIPOWICZ Dóra 2 Ceglédi EKK 19 0.84
123. KOCH Dóra 1-2 Vasas-Csata 15 0.73


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok