Név:
E-mail:
 Szolnoki Sport.  
 Kecskemti KA/B  
2018/01/21 :
Férfi NB I. B Piros
 Nagykőrös  
 Vásárhely  
2018/01/21 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 Alba Fehérvár  
 Pápai KC  
2018/01/21 15:00
Amatőr Női NB Fehér
 Tatabánya  
 MAFC  
2018/01/21 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 PINKK SE  
 MTK  
2018/01/21 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 BKG DSE  
 Vasas Akadémia.  
2018/01/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 Gyulai Color  
2018/01/21 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Kap.  
2018/01/21 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 PTE-PEAC  
2018/01/21 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Siófok  
2018/01/21 19:00
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 Dunaharaszti  
2018/01/21 19:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Szentendrei KS.  
2018/01/21 20:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 ELTE-BEAC  
2018/01/21 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Százhalombatta.  
 TFSE  
2018/01/21 17:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Darazsak Oldbo.  
2018/01/21 17:45
NB I. B Piros, F U20
 Nagykőrös  
 Vásárhely  
2018/01/21 19:00
Fiú Junior
 Körmendi Törpö.  
 PVSK-Panthers  
2018/01/21 16:00
Fiú Kadett, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Szombathelyi S.  
2018/01/21 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 TFSE/A  
 Gödöll?i SK  
2018/01/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Újpest-MT/B  
 KKS  
2018/01/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nagyk?rösi Sól.  
 PVSK - Panther.  
2018/01/21 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Kozármisleny S.  
2018/01/21 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 MAFC/B  
2018/01/21 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GY?R-SZOL Győr.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/01/21 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 17:00
Leány Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Pénzügy?r SE  
2018/01/21 18:00
Leány Kadett, Kelet
 Csata DSE  
 KSC Szekszárd  
2018/01/21 16:00
Leány Kadett, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Soproni Darazs.  
2018/01/21 14:00
Leány Kadett, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 DVTK-ÉLKSK M  
2018/01/21 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC Farkasrét.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC Farkasrét.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/01/21 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Parthus KSZ  
2018/01/21 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/01/21 11:00
Leány Kadett, Regionális
 Zalaegerszegi  
 Dávid Kornél  
2018/01/21 11:00
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Százhalombatta.  
2018/01/21 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2018/01/21 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/01/21 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 Félegyházi TSI.  
2018/01/21 12:45
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Szombathelyi S.  
2018/01/21 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/01/21 14:00
Leány Kadett, Regionális
 Parthus KSZ  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/01/21 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Tatabányai KC  
 Ajka  
2018/01/21 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Pécsi VSK/B  
2018/01/21 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Dávid Kornél  
 Kanizsai Vadma.  
2018/01/21 17:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Va.  
 SZEDEÁK Bikák  
2018/01/21 80:0
Kenguru Kupa
 Budafoki Békák.  
 Brózik Tibor T.  
2018/01/21 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Pandák  
 KLKS-VVSK  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Mórás Cápák  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MEAFC Kossuth  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/A  
 Baja MNAMK Rak.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 CEKK  
 FTSI Darvas Is.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/21 90:0
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 Szeged KE - Va.  
2018/01/21 91:5
Kenguru Kupa
 Dombóvári KS  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/21 93:0
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Ege.  
 Zalakarosi Fók.  
2018/01/21 93:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Csíp?s Darazsa.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi Dara.  
 Egri Kék Orosz.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 Salgó Basket S.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 Mátra UKK Gyön.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 Debreceni KA T.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 ACS Wildcats B.  
 Hajdúböszörmén.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 Nyíregyházi Ké.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 DKKA Ördögök  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 Pákozdi Kócsag.  
2018/01/21 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS-VVSK  
 BKG-VMG DSE  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 OSE MórMoták  
 Győri KC Vizsl.  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai NKK/A  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KC  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 CEKK  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Körmendi Törpö.  
2018/01/21 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Bikák  
 Szeged KE Rózs.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Komlói Bányász.  
2018/01/21 10:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Ricsilla - Ege.  
2018/01/21 10:40
Kenguru Kupa
 OSE Simbák  
 Soproni Sporti.  
2018/01/21 11:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/C  
2018/01/21 11:00
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 Debreceni KA T.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Atomerőmű SE  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 Pákozdi Kócsag.  
 Várpalotai Sár.  
2018/01/21 11:15
Kenguru Kupa
 HSE  
 Ziccer Pandák  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 OSE MórMoták  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 Szerencsi Dara.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK  
 MVSI Vadmacská.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Baja MNAMK Rak.  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KC  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 FTSI Darvas Is.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Sportiskolás S.  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 Monok SE  
2018/01/21 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Szentesi KK  
2018/01/21 11:45
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/21 11:50
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Tiszaújvárosi  
2018/01/21 12:00
Kenguru Kupa
 Tamási Tekn?sö.  
 Viadukt SE  
2018/01/21 12:15
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 OSE Simbák  
2018/01/21 12:15
Kenguru Kupa
 Csíp?s Darazsa.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Dombóvári KS  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Debreceni KA T.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Kenguruk  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 Várpalotai Sár.  
 Újvárosi Szele.  
2018/01/21 12:30
Kenguru Kupa
 BKG-VMG DSE  
 HSE  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska F.  
2018/01/21 12:45
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 Szeged KE - Hó.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 MEAFC Cápaköly.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Salgó Basket S.  
 Vörösmartys Zs.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/21 13:00
Kenguru Kupa
 Budapest Baske.  
 Tamási Tekn?sö.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/21 13:30
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Kéksárga Zsirá.  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Győri KC Kengu.  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 Salgótarjáni  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Pityke KSE  
2018/01/21 14:00
Kenguru Kupa
 Szentesi KK  
 Vásárhelyi Vil.  
2018/01/21 14:15
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Zuglói Sasok  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 BSC Bocsok  
 BKG DSE  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 Viadukt SE  
 Budapest Baske.  
2018/01/21 14:45
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Kapuvári Macsk.  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Kecskeméti KA  
2018/01/21 15:15
Kenguru Kupa
 Szolnoki Leopá.  
 Szeged KE - Bo.  
2018/01/21 15:30
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 MVSI Kossuth  
2018/01/21 15:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Bocsok  
 Radobasket Bic.  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Óbudai Reménys.  
 Szentendrei KS.  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Budai Aranysak.  
 ÚMT Tigrisek  
2018/01/21 16:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/21 16:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szolnoki Leopá.  
2018/01/21 16:45
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2018/01/21 17:00
Kenguru Kupa
 DMTK Haraszti  
 Ziccer Bocsok  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 Óbudai Reménys.  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 Budai Aranysak.  
2018/01/21 17:15
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Bo.  
 Vásárhelyi Gep.  
2018/01/21 18:00
Kenguru Kupa
 Radobasket Bic.  
 DMTK Haraszti  
2018/01/21 18:30
Kenguru Kupa
 Szentendrei KS.  
 Budapest Csepe.  
2018/01/21 18:30
Kenguru Kupa
 ÚMT Tigrisek  
 Herceghalmi Ti.  
2018/01/21 18:30
Ranglisták - Női NB I. A - 2010/2011

Minimum 12 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SZEPSI G 2 Bajai NKK 24 34.63
2. BÁLINT Réka 1-4 Bajai NKK 24 33.75
3. BUKOVSZKI Mónika 1 ZTE NKK 24 33.38
4. BAKSA Bettina 1-2 Ceglédi EKK 24 32.75
5. NÉMETH Bernadett 1-2 Mediteam Szeged 15 32
6. SZLIMÁK Hajnalka 3-4 Nanette FTC 24 31.92
7. SZEMERÉDI Krisztina 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 23 31.91
8. TIBA Klára 3 BSE-FCSM 23 31.87
9. PÁL Szandra 3 Vasas-Csata 24 31.83
10. MEDGYESSY Dóra 1 Atomerõmû-Szekszárd 22 31.59
11. BOSKOVIC Marija 2 Szolnoki NKK 24 30.96
12. DARIDA Csilla 1-2 Nanette FTC 24 30.88
13. RUJÁK Nóra 1-2 Nanette FTC 24 30.38
14. RASHEED R 4 Mediteam Szeged 23 30.26
15. PUSZTAI Sára 1 BSE-FCSM 24 30.25
16. SZÉLESY Judit 2-3 ZTE NKK 24 30
17. PUNGOR Krisztina 1-2 Szolnoki NKK 22 29.59
18. SÜLE Krisztina 3 BSE-FCSM 22 29.41
19. Malinková Michaela 2-3 ZTE NKK 22 29.32
20. SERBÁN Anett 5 Szolnoki NKK 23 29.3
21. EÖRDÖGH Edit 2-3 Vasas-Csata 15 29
22. CVETANOVIC Milica 5 Szolnoki NKK 24 28.79
23. LAKLÓTH Anna 3 Mediteam Szeged 23 28.09
24. ZSOVÁR Orsolya 2-3 ZTE NKK 22 28
25. CARSON E 3-4 SEAT Lami Véd Gyõr 17 27.65
26. FÜRTÖS Kata 1 Bajai NKK 22 27.27
27. BOZOKI B 4-5 Bajai NKK 24 27.08
28. ÎâµÏ 3-4 SEAT Lami Véd Gyõr 23 26.7
29. HEGEDŰS Rita 3-4 Nanette FTC 24 26.58
30. RISTIC K 1-2 Szolnoki NKK 17 26.41
31. BALLA Bernadett 5 Vasas-Csata 21 26.38
32. SZAVERCSENKO Jekatyerina 2-3 Atomerõmû-Szekszárd 23 26.26
33. BAGI Melinda 5 BEAC-Újbuda 21 25.76
34. ORSÓ Viktória 3 BSE-FCSM 24 25.5
35. FEJES Réka 3-4 Mediteam Szeged 23 25.39
36. HONTI KATALIN 1-2 MKB-Euroleasing 22 25.23
37. HOLT AMBER SHIRELL 3-4 MKB-Euroleasing 18 25.06
38. HEGEDŰS Mónika 4 BSE-FCSM 24 25
39. RUSSAI Petra 3-4 Nanette FTC 21 24.81
40. ADAMECZ Lilla 2-3 Vasas-Csata 23 24.78
41. DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia 2 Pécs 2010 19 24.68
42. SEMSEI Barbara 2-3 SEAT Lami Véd Gyõr 24 24.58
43. SZABÓ Petra 4 Bajai NKK 24 24.54
44. MANSARE Anna Manty 4-5 Vasas-Csata 21 24.38
45. DOBROWOLSKA Marta 3-4 Ceglédi EKK 21 24.33
46. ORBÁN Katinka 1-2 Ceglédi EKK 22 24.23
47. THEODORÁN Alexandra 2-3 Bajai NKK 20 24.2
48. ZSÁMÁR Judit 3 BEAC-Újbuda 21 24.14
49. CZUKOR Tünde 3 ZTE NKK 24 24.13
50. IVÁNYI Dalma 1 Pécs 2010 22 24.09
51. VELKEY Krisztina 3 Vasas-Csata 23 23.74
52. GRIFFIN Kelsey 4 Pécs 2010 18 23.67
53. ENGLERT Orsolya 1-2 SEAT Lami Véd Gyõr 14 23.64
54. DEMETER Anita 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 22 23.32
55. SZABÓ Bettina 1-2 Ceglédi EKK 24 23.29
56. PAP Regina 5 Ceglédi EKK 22 23.27
57. VINCZE Viktória 4-5 Atomerõmû-Szekszárd 20 23.25
58. KÁRÁSZ Linda 4-5 BEAC-Újbuda 21 23.05
59. VIDA Anna 3 SEAT Lami Véd Gyõr 21 23.05
60. Quigley A 2 Pécs 2010 23 23.04
61. TAMANE Zane 5 MKB-Euroleasing 24 22.71
62. GORÁCZ Eszter 4-5 BSE-FCSM 23 22.65
63. SZONDY Dóra 1 Szolnoki NKK 24 22.63
64. KRNJIC Sara 4-5 Pécs 2010 21 22.62
65. ROGLIC Iva 4-5 Mediteam Szeged 17 22.53
66. SZÁSZ Emese 1 BEAC-Újbuda 24 22.17
67. FURESZ D 1-2 MKB-Euroleasing 21 22.05
68. RUBOLD Eszter 2-3 Szolnoki NKK 18 22
69. KRIVACEVIC TIJANA 4 MKB-Euroleasing 22 21.96
70. BUDIMIR Jelena 5 Bajai NKK 20 21.9
71. RAKSÁNYI Krisztina 2 Pécs 2010 23 21.74
72. DJELMIS Angela 1-2 SEAT Lami Véd Gyõr 23 21.22
73. NAGY-BUJDOSÓ Nóra 3 Pécs 2010 19 20.95
74. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas-Csata 23 20.83
75. RAJNAI Zsuzsa 4-5 Ceglédi EKK 16 20.38
76. IEVTUSHENKO Alisa 5 Atomerõmû-Szekszárd 23 20.35
77. TURCINOVIC Biljana 3-4 Atomerõmû-Szekszárd 21 20
78. KOVÁCS Krisztina 3 SEAT Lami Véd Gyõr 22 19.96
79. HORVÁTH Szilvia 3 BEAC-Újbuda 22 19.96
80. LENGYEL Dalma 1-2 Mediteam Szeged 22 19.64
81. JÓZAN Ágota 4-5 Ceglédi EKK 19 19.63
82. VARGA Zsófia 3-4 MKB-Euroleasing 24 19.33
83. CSICSAI Kata 2-3 BEAC-Újbuda 16 19.31
84. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 Pécs 2010 15 19.13
85. AMBRUS Szandra 2-3 ZTE NKK 24 19.13
86. KMÉZICS Diána 4-5 Szolnoki NKK 21 19.1
87. GÉMES-SAROK Nikolett 2-3 Pécs 2010 22 19.05
88. LICSKAI Zsófia 4 MKB-Euroleasing 15 18.8
89. SIMON Zsófia 2-3 SEAT Lami Véd Gyõr 15 18.6
90. SZABÓ Fanni 1-2 MKB-Euroleasing 12 18.5
91. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 24 18.5
92. OLAJUWON Abisola Alon 5 SEAT Lami Véd Gyõr 15 17.73
93. VINCZE Andrea 5 Atomerõmû-Szekszárd 22 17.68
94. KISVÁRI Beáta 3 BEAC-Újbuda 20 17.65
95. KÁNTOR Adrienn 3 BSE-FCSM 12 17.58
96. VARDA Daniela 5 Nanette FTC 19 17.16
97. KATONA Szidónia 1 BEAC-Újbuda 16 16.38
98. DANÓCZY Linda 1 Ceglédi EKK 21 16.19
99. FARKASINSZKI Orsolya 5 Mediteam Szeged 22 16
100. KATONA Zsófia 1-2 BEAC-Újbuda 18 15.72
101. SONYÁK Zita 1-2 ZTE NKK 20 15.65
102. REINER Dóra 3 Nanette FTC 24 15.38
103. CSEH-SZOMBATHY Flóra 2-3 BEAC-Újbuda 12 15.17
104. HERSICS Adrienn 3-4 ZTE NKK 12 14.5
105. HORVÁTH Zsófia 4-5 SEAT Lami Véd Gyõr 23 13.39
106. TAMÁS Rita 2-3 Atomerõmû-Szekszárd 14 13.14
107. SZAMOSI Rita 1 BEAC-Újbuda 17 12.35
108. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 3-4 SEAT Lami Véd Gyõr 18 12.11
109. MÁNYOKY Judit 1-2 Vasas-Csata 21 11.71
110. CZINDER Adrienn 1-2 MKB-Euroleasing 14 11.5
111. MIHÁCZI Diána 1 BSE-FCSM 16 11.19
112. HORVÁTH Lilla 4 Pécs 2010 16 11.06
113. CZIRJÁK Noémi 1 Pécs 2010 15 10.87
114. KOVÁTS Nóra 1-2 Nanette FTC 13 10.69
115. GORJANÁCZ Ágnes 3 Bajai NKK 17 10.29
116. FÜLÖP Klaudia 5 Nanette FTC 19 10.16
117. SZABADOS Dóra 2-3 Vasas-Csata 17 9.71
118. NAGY Dóra 1 SEAT Lami Véd Gyõr 13 9.31
119. KOVÁTS Anna 2 Mediteam Szeged 14 9.14
120. FILIPOWICZ Dóra 2 Ceglédi EKK 19 7.84
121. KÜHN Anna 3-4 Bajai NKK 16 7.75
122. KISS Annamária 3-4 Ceglédi EKK 14 7.71
123. KOCH Dóra 1-2 Vasas-Csata 15 6.53


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok