Név:
E-mail:
Férfi NB II. K
 DEAC  
 BKG-Príma SE  
2017/03/24 20:00
Férfi NB II. Ny
 Hévízi SK  
 Kozármisleny-P.  
2017/03/24 19:00
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 SZOESE  
2017/03/24 19:00
Férfi NB II. Ny
 PTE-PEAC  
 Marcali  
2017/03/24 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Toldy Viziváro.  
 Szentendrei KS.  
2017/03/24 20:20
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Monori SE  
2017/03/24 20:20
Fiú junior Reg.
 SZEDEÁK  
 Vásárhelyi KS  
2017/03/24 18:15
Fiú junior Reg.
 Falco KC  
 Pápai KC  
2017/03/24 18:30
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Százhalombatta.  
2017/03/24 18:45
Fiú junior Reg.
 Gyulai SI  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/03/24 19:50
Fiú kadett reg.
 Pápai KC  
 Alba Fehérvár/.  
2017/03/24 16:15
Fiú kadett reg.
 Kecskeméti KA  
 Békési SZSK  
2017/03/24 17:00
Fiú kadett reg.
 ELITE Basket T.  
 Újpest-MT/B  
2017/03/24 17:30
Fiú kadett reg.
 F?zf?i AK  
 Veszprémi UKE  
2017/03/24 18:10
Fiú kadett reg.
 MEAFC/A  
 Szolnoki Sport.  
2017/03/24 18:20
Leány kadett Reg.
 BEAC -Újbuda K.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/24 16:00
Leány kadett Reg.
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/24 17:30
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2016/2017

Minimum 13 lejátszott mérkőzés

Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TAIWO Samuel Szolnoki Olaj KK 19 11.11
2. FÜLÖP Bence KTE-Pallasz Athéné Egyetem 23 11
3. BAGÓ Martin Atomerõmû SE 13 10.77
4. PÁPAI Máté MAFC 22 10.46
5. BORDÁCS Gábor Soma MAFC 15 10.07
6. HAJDU Márton Szolnoki Olaj KK 23 9.57
7. BOGDÁN Benedek Kaposvári KK 17 9.18
8. OLASZ Ádám Zalakerámia ZTE KK 14 8.79
9. KIS Attila Raul Zalakerámia ZTE KK 23 8.74
10. ANDRÁSSY Géza Vasas Budapest 20 8.5
11. LÓGÁR Bence Zalakerámia ZTE KK 25 8.28
12. PERINGER Balázs Vasas Budapest 25 8.28
13. KOCSIS Zalán Kaposvári KK 23 8.17
14. DEMETER Attila PVSK 24 8.17
15. OROSZI Bence Egis Körmend 24 7.96
16. MÁRTON Ádám Egis Körmend 25 7.8
17. KÁNTOR Olivér Sopron KC 14 7.22
18. HÁRI Brendon Márk Sopron KC 24 7.13
19. VARGA Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 19 7.11
20. VÖLGYI Marcell Vasas Budapest 14 6.93
21. NÉMETH Ákos Egis Körmend 23 6.87
22. NYÍRI Dániel Jászberény 14 6.86
23. KALMÁR Viktor Atomerõmû SE 20 6.8
24. KUCSERA Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 18 6.72
25. KÕVÁGÓ-LASKA Márk PVSK 15 6.6
26. KELLER Iván Alba Fehérvár 22 6.59
27. VÁGVÖLGYI Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 22 6.41
28. SIKLÓS Olivér MAFC 24 6.33
29. PERÁK Denis Falco KC 17 6.29
30. SOMOGYFOKI Péter Alba Fehérvár 24 6
31. GULYÁS Milán Atomerõmû SE 17 5.82
32. SZABÓ Norbert Szolnoki Olaj KK 21 5.76
33. BALÁZS Bodó Kaposvári KK 25 5.76
34. RUDNER Gábor Szolnoki Olaj KK 20 5.7
35. LÕRINCZ Miklós Jászberény 14 5.64
36. BERKICS Bence PVSK 25 5.48
37. POPGYÁKUNIK Balázs PVSK 25 5.48
38. VARGA Máté Alba Fehérvár 24 5.33
39. SAVANYA Ferenc Naturtex-SZTE-Szedeák 14 5.29
40. ADEGBITE Dennis Alba Fehérvár 23 5.26
41. HOCK Gergõ Kaposvári KK 25 5.08
42. BONIFERT Bendegúz Naturtex-SZTE-Szedeák 18 4.78
43. MOLNÁR Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 25 4.76
44. FEHÉR Péter KTE-Pallasz Athéné Egyetem 24 4.75
45. DOKTOR Péter Egis Körmend 19 4.74
46. KOZMA Gergõ Falco KC 22 4.68
47. PONGRÁCZ Levente Sopron KC 19 4.63
48. HÓDI Patrik Falco KC 24 4.63
49. KOZMA Norbert Vasas Budapest 17 4.53
50. SZATMÁRI Zsombor Naturtex-SZTE-Szedeák 19 4.42
51. ILLÉS Máté Atomerõmû SE 22 4.36
52. KATONA Bence Vasas Budapest 15 4.33
53. STELLER Balázs Kaposvári KK 22 4.23
54. GÁSPÁR Erik Dániel Kaposvári KK 20 4.1
55. VÍGH Marcell MAFC 23 4.04
56. KRNJAJSKI Boris PVSK 23 4.04
57. SZAPPANOS Máté Jászberény 15 3.93
58. SZIGEDI Bence Jászberény 25 3.84
59. KIRÁLY Zalán MAFC 15 3.73
60. ANDA Dávid Szolnoki Olaj KK 25 3.72
61. BOROS Márk Vasas Budapest 22 3.59
62. MÁRTON László Egis Körmend 24 3.58
63. KOVÁCS Martin Zalakerámia ZTE KK 23 3.57
64. FAZEKAS Viktor Atomerõmû SE 18 3.56
65. RADNAI Mihály Kaposvári KK 20 3.5
66. STEIER Bence Vasas Budapest 23 3.44
67. FARKAS Gergõ Sopron KC 19 3.37
68. SPÉDER Martin Sopron KC 19 3.37
69. DRAGASEVIC Veljko PVSK 23 3.35
70. HORVÁTH Krisztián Sopron KC 19 3.32
71. FEKETE Viktor Zalakerámia ZTE KK 14 3.29
72. CSÁK Bence Szolnoki Olaj KK 22 3.27
73. FEHÉR Ákos MAFC 19 3.26
74. PAPP István Alba Fehérvár 17 3.24
75. FRANK Áron Szolnoki Olaj KK 22 3.23
76. MURAI Gábor Egis Körmend 20 3.2
77. POLSTER Attila Zalakerámia ZTE KK 23 3.13
78. FRIKKER Marcell Szolnoki Olaj KK 21 3.1
79. MOLNÁR Marcell MAFC 23 3.09
80. ONDIMA Olivér Jászberény 23 3.09
81. KRASZNAI Iván Atomerõmû SE 24 3.04
82. BÍRÓ Levente PVSK 21 3
83. MOLNÁR Levente Egis Körmend 21 2.95
84. HORVÁTH Barnabás Falco KC 24 2.83
85. OROSZI Viktor Egis Körmend 21 2.76
86. MOLNÁR Alex Jászberény 19 2.74
87. TAKÁCS Martin Alba Fehérvár 15 2.67
88. KOVÁCS József Naturtex-SZTE-Szedeák 20 2.65
89. PLÉZER Gábor Atomerõmû SE 25 2.64
90. KUCSORA Csaba MAFC 19 2.53
91. BUJDOSÓ Dániel Sopron KC 23 2.52
92. BÖRCSÖK Bence Naturtex-SZTE-Szedeák 16 2.5
93. TAKÁCS Milán Alba Fehérvár 16 2.5
94. SZÉNÁSI Szabolcs Szolnoki Olaj KK 18 2.5
95. PUPP Bence Atomerõmû SE 23 2.48
96. NYULÁSZ Barnabás Alba Fehérvár 23 2.35
97. SZAPPANOS András KTE-Pallasz Athéné Egyetem 24 2.29
98. BENCSIK Barnabás Vasas Budapest 21 2.29
99. GERÕHÁZI Ádám Kaposvári KK 21 2.24
100. NÉMETH Balázs Falco KC 14 2.21
101. RISKÓ Dávid PVSK 24 2.21
102. DANCSECS András Falco KC 24 2.17
103. NÉMETH Bence Tamás Falco KC 23 2.09
104. ORBÁN Richárd Jászberény 24 2.08
105. SCHÖLL Ákos Sopron KC 21 2.05
106. KISS Mihály Falco KC 22 2.05
107. GÁSPÁR Zsombor Zalakerámia ZTE KK 20 1.95
108. FARKAS Attila Zalakerámia ZTE KK 20 1.9
109. BAKOS Miklós Gergely Alba Fehérvár 17 1.88
110. BEIN András Zalakerámia ZTE KK 13 1.85
111. VASS Dominik Zalakerámia ZTE KK 24 1.83
112. PÁLINKÁS Tibor KTE-Pallasz Athéné Egyetem 22 1.77
113. KERESZTY Loránd Naturtex-SZTE-Szedeák 16 1.75
114. NAGY Dániel Sopron KC 13 1.69
115. KONTA Balázs Alba Fehérvár 13 1.69
116. SZAVAI Balázs PVSK 20 1.65
117. JÓZSA Szilárd Falco KC 16 1.5
118. GARAMVÖLGYI Dániel Vasas Budapest 17 1.47
119. SZABÓ Martin Jászberény 19 1.37
120. POPA Erik KTE-Pallasz Athéné Egyetem 21 1.33
121. KOVÁCS Benedek Balázs Falco KC 16 1.31
122. NÉMETH Levente Egis Körmend 13 1.31
123. MAJOR Martin Atomerõmû SE 17 1.24
124. FAZEKAS István KTE-Pallasz Athéné Egyetem 17 1.24
125. MOLNÁR Máté MAFC 16 1.19
126. MLCOCH Máté Szolnoki Olaj KK 16 1.19
127. TÓTH Dávid Gábor Kaposvári KK 21 1.14
128. GARDI Ádám Naturtex-SZTE-Szedeák 14 1.14
129. SZALAI Milán Zsolt Atomerõmû SE 22 1.14
130. WEISZ Martin Zalakerámia ZTE KK 14 1.07
131. CSOBÁN Dávid Atomerõmû SE 15 1
132. MONDI Richárd Jászberény 18 0.89
133. CSÁK Máté Egis Körmend 17 0.88
134. POLÁNYI Kristóf Naturtex-SZTE-Szedeák 19 0.84
135. SZABÓ Dominik Zalakerámia ZTE KK 14 0.79
136. VESZELSZKI Ede KTE-Pallasz Athéné Egyetem 14 0.79
137. POMÁZI Patrik Szolnoki Olaj KK 14 0.71
138. KOMLÓDI Dénes PVSK 22 0.68
139. BUJÁKI Dániel Szolnoki Olaj KK 13 0.62
140. SÜTÕ Attila PVSK 14 0.43
141. ESKÜDT Zsombor Kaposvári KK 15 0.4


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok